Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black_angel23

Zrzucam zbędne kg!! Od dziś walcze sama se sobą, czy ktoś się przyłączy??

Polecane posty

na diecie... 🖐️ Wiesz, ale gdybym jadła to co Ty to w życiu bym nie schudła, tylko przytyła. :O Ja jak ognia unikam drożdzówek, zresztą nie przepadam, i pieczywa, makaronów, sera żółtego...a i tak nie mam takich efektów jak Ty :( Musisz mieć bardzo dobrą przemiane materii poprostu. Bo chudniesz, a wysikłu dużego nie masz. Jakie to niesprawiedliwe 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zwykle bywa ze jak cos sie zje to i brzuch rosnie ;p ewentualnie mozesz jesz jakies produkty po ktorych masz wzdecia ? ja mam np po jablkach , kapusta wiadomo .. dzisiaj mam jakis nadzwyczajnie duzy ;p ale mam nadzieje ze po okresie mi sie wciagnie troche ;D na kolacje zjadlam kanapke z twarogiem i wypilam niestety jednego redbulla . nie jest zle ale tak mnie wszystko boli po tych cw ze masakra jutro nie wstane z lozka chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
będę miła --- co do tych drożdżówek to jadłam jakoś w tym tygodniu na śniadanie zamiast kanapek ( bo mi się znudziły już) a w pracy teraz taki nawał, że nie mam czasu na cudowanie z wymyślaniem jedzenia. A ze względu też na mój aparat na zębach za bardzo twardego nie pogryzę. Co do makaronu to jem sporadycznie, akurat w tym tyg trafił się dwa razy chyba. A z serem żółtym to racja uwielbiam ale ograniczam. Ogólnie wiem, i widzę że jem za dużo węglowodanów :/ Nie lubię za bardzo mięsa - ale staram się jeść przynajmniej raz w tygodniu i nie znoszę żadnych szynek i wędlin ehhh. Myślę, że chudnę albo inaczej raczej utrzymuje tą wagę bo jem mniejsze porcje..i liczę kalorie i na "oko" wyrabiam się w 1000 kcl, czasem 1200 kcl, ale są i dni gdy jem np tylko 800 kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
a co do ruchu to praca przy biurku 8 h dziennie :/, w weekendy zawsze ćwiczę więcej na steperze ok 40 - 80 min zależy jak mi się chce, a w tygodniu chociaż 15 min wejdę na stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja już na nogach, po śniadaniu i zbieram sie na siłownię z kumpelą. Wiem że niektóre z Nas są na dukanie. Niechcący znalazłam ciekawą stronkę o przepisach. Moze Wam się przyda :) http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,169,170.html?2,1 Przepisów jest tam dużo, na każdą fazę. Ja akurat na tej stronie się zatrzymałam, bo naszła mnie ochota na pastę jajeczną ;) A moze i ja się skuszę na tego dukana.. Faza I trwa do 5 dni prawda? Jak fajnie, ze weekend jest. Miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . ja juz tez na nogach ale od 5 ;/ musialam zorbic sniadanie moemu bo na 6 do pracy jechal a potem wzielam sie za sprzatanie i zostalo mi tylko umycie podlog i odkurzanie;D sniadanie : kromka chleba z szynka z indyka i jablko . potem troche cwiczen ale najpierw sie chyba zdrzemne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas dzis znow wpadaja znajomi i musze zadzwonic do kumpeli ze ma zakaz przynoszenia jakiegokolwiek ciasta... spadam zaraz na zakupy ale zrobie sobie dluzsza droge tak dala zdrowotnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
haj ja już z rana szybko (bez śniadania)skoczyłam do sklepu musiałam kupić kilka rzeczy. kupiłam sobie taki balsam wyszczuplający z farmony na uda, brzuch i pośladki. Właśnie oglądałam zdjęcia z wesela na którym byłam na początku października i wtedy jeszcze się nie odchudzałam ważyłam jakieś hmm 68 - 69 kg i powiem wam szczerze, że tragicznie nie wyglądałam, tylko jedna rzecz mi się rzuciła w oczy ten fałd na brzuchu w jednej pozie jak stałam :( Nie wiem już co mam na ten brzuch stosować :/ bo brzuch dalej pozostawia wiele do życzenia, nie ważne, że ważę 10 - 12 kg mniej :( zjadłam dopiero śn: * bułka biała lekko z masłem roślinnym, * 2 plastry sera żółtego na jednej połówce, a na drugiej szczypiorek :) planu jedzeniowego na resztę dnia nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
aha teraz doczytałam będę miła-- pisałaś wczoraj, że mam bardzo dobrą przemianę materii, niestety nie, nigdy nie miałam, zawsze miałam problemy, wzdęty brzuch.. itp (...) ale od jakiś 2 miesięcy codziennie jem błonnik z ananasem w tabletkach z bioogrody i powiem Ci, że bardzo mi pomaga, na początku nie widziałam żadnej różnicy ale teraz widzę. swego czasu brałam też colon C, też jest rewelacyjny, ale już droższy niż ten błonnik z ananasem. Jest colon C slim, ale jego nie miałam jeszcze może przetestuje kiedyś. Piję też dużo herbaty czerwonej i od 2 tygodni zaczęłam pić zieloną ale nie liściastą ale w torebkach i z reguły z jakimś dodatkiem miętą albo opnucją itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie a robisz jakies cwiczenia wgl na ten brzuch? jakies brzuszki chociaz .. ja robie to a6w , skrety dodatkowo sa dobre na boczki ;D bo wiesz ten stepper to tylko na nogi chyba dziala nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam - prawie 2 godz spędziłam na siłowni. Pół godz był rowerek stacjonarny, godzinę orbitrek, potem taka specjalna maszyna na brzusio... Nie wiem jak Wam to wyjaśnić, nigdzie więcej jej nie widziałam. W skrócie to wyobraźcie sobie półksiężyc, na jednym jego końcu są rogi do trzymania i oparcie na łokcie. A na drugim taka jakby pufa , na której trzeba uklęknąć. Cała sztuka jest w tym zeby podciagnąć kolana z tą pufą w kierunku rąk...nie wiem czy łapiecie :P Ale zakwasy po tym są masakryczne. I co ważne działa na oponkę, bo np zwykłymi brzuszkami ciężko się jej pozbyć. Lusyla- co do steppera to i ja mam. Ćwiczę na nim czasem. I nie powiedziałabym, ze on działa tylko na nogi, bo jak dobrze na nim ćwiczysz, to schodzisz cała mokra. To jak wchodzenie po schodach - pracuje całe ciało. Na diecie - no fakt, że mało jesz. Ale ja mogę prawie nic nie jeść i nic nie schudnę. Przemianę musisz mieć nie najgorszą, bo ładnie zjechałaś te kg i to w cale nie tak długim czasie. Herbata zielona to jednak lepsza jest liściasta. Ja też lubię zieloną z dodatkiem. Ostatnio kupiłam ArtistTea..czy jakoś tak. Dopiero w domu okazało sie, że nie ma herbaty a są kulki :D Smakowo pierwsza klasa jak dla mnie. Niżej macie filmik co z tych kulek się rozwija ;) http://www.youtube.com/watch?v=gNAF4OM-n6g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na silowni tez jest taka maszyna do brzuszkow:) jak bylam na zakupach to wpadlam do paru z cichchami i jaka fajna sukienke widzialam a w kwietniu mam impreze rocznicowa i chyba se ja kupie ale jak uda mi sie schudnac te glupie 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej będę miła -- super z tą siłownia dałaś czadu :-) ja dziś jakaś ospała jestem wróciłam z zakupów najpilniejszych i czytałam gazety i błogie lenistwo, teraz musiałam sobie kawę zrobić, bo bardzo mi się chce spać. Nie ćwiczyłam dziś :/ jakoś ciężki dzień mam lusyla - co do steperka ja też schodzę z niego mokra, myślę, że ogólnie całe ciało pracuje, ale nad tym brzuchem to muszę pomyśleć nad ujędrnieniem go. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
zmusiłam się i pochodziłam na steperze 31 min, minus 238 kcl.. troszkę lepiej się czuję po tej kawie i tym steperze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
wypadało by coś zjeść, ale głodna nie jest :/ macie jakieś stałe godziny posiłków czy jecie kiedy jesteście głodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spoko ja sie nie znam ;p ja tez po cwoczeniach jestem mokra ale sadze ze to tylko mi podziala na nogi .. a brzuch zawsze lepiej innymi cwiczeniami wypracowac zeby wlasnie byl jedrny .. ale robcie jak chcecie ;p ja dzisiaj zjadlam o 19 niestety kromke z twarogiem .. ale coz nie mialam wczesniej czasu a wolalam zjesc godz pozniej niz poczuc glod o 11 np.. tez brzuch mnie dobija wam powiem ;/ taki wielki sie zrobil jakis ;/ kupilam se activie dzisiaj mam nadzieje ze cos mi pomoze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
lusyla - ja też się nie znam za bardzo, ale na pewno ćwiczenia aerobowe typu właśnie bieganie, stepper, orbiterek, albo rower pomogą schudnąć ja zjadłam na kolację: jakieś 50 gram chudego twarogu, ugotowane jajko, pół bułki lekko z masłem roślinnym i szczypiorek tak na oko to kalorii dziś zjadłam jakieś 800. ale dziś jakoś za bardzo głodu nie czułam. lusyla a może weź sobie espunisam, na pewno by pomógł. u mnie to raczej nie wzdęcia a raczej skóra tłuszczu. kupiłam dziś żel ujędrniający z faromy , od jutra zacznę go używać i może bardziej się przyłożę do tych brzuszków, mam też hula -hop ale nie lubię na nim ćwiczyć, bo mi całe biodra i brzuch obija:/ najbardziej sobie właśnie upodobałam ten stepper jak bym miała rowerek stacjonarny to też pewnie bym na nim ćwiczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello od rana ;D na diecie jasne ze to wszystko pomaga nam schudnac ;p ale ja mam fiola na pkt brzucha ;p zreszta jak wiekszosc kobiet chyba ;p zamiast espumisanu zjem ta activie to w sumie mi jedno w drugie wejdzie bo i tak jogurty musze jesc ;D a do apteki raczej sie tu nie wybiore bo sie nie dogadam po niemiecku ;/ ide na sniadanie ;D dzisiaj banan i jogurt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie wczoraj otręby owsiane i przechodzę na dukana. Fajne przepisy dukanowe mam i podoba mi się, ze w końcu nie będę musiała wymyśłać co to zjeść w tej pracy. I zrobię sobie takiego omleta na jutro jak robi Klara. Na diecie...co do tego balsamu z farmony - miałam i szczerze to nie widziałam po nim efektów poza nawilżaniem, ale tak każdy balsam działa. Ja masuję się bańkami chińskimi i skórkę mam fają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej :) ja już po śniadaniu: * jogurt naturalny ok 150 gram z płatkami wymieszałam musli + żurawinę + kukurydziane i jeszcze jakieś fit z biedronki ;-) * pół bułki lekko z masłem roślinnym + plaster sera żółtego + łyżeczka ketchupu * kawa bez cukru i 2 herbaty pu erh już za mną poćwiczyłam już na steperze 45 min = 364 kcl spalone postaram się jeszcze po południu trochę poćwiczyć, bo jutro nie dam rady bo cały dzień praktycznie poza domem kurde szkoda, że nie mam teraz aparatu to bym zrobiła zdjęcie tego mojego brzucha i byście oceniły na wadze dziś rano miałam 56,1 kg , ale ta waga to mi się waha + 2 kg czasami. robiłam przegląd w szafie już pod kątem wiosny i wszystko mam za dużo :/ będę musiała uzupełnić garderobę na wiosnę :/ miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
będę miła -- co do tych balsamów wyszczuplających i ujędrniających to ja też sceptycznie podchodzę, w sumie od kąd się odchudzałam to nie używałam typowo wyszczuplającego.. a teraz spróbuję ten. kurde wczoraj całkowicie zakończyłam znajomość z facetem, teraz już wiem, że to koniec... nie mam sił na takie szarpanie się. A ostatnio to ciągle było coś nie tak. Byłam bardzo zakochana, ale wczoraj normalnie poczułam ulgę... za dużo sobie pozwolił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( jesteś już kolejną osobą od której słyszę, że rozstaje się z facetem. Na pocieszenie powiem, że idzie wiosna i to dobry czas na zmiany w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spytam czy zaglądałaś do tych przepisów dukanowych co wstawiłam link do nich? Są tam fajne przepisy na placuszki z tuńczyka, albo nalesniki ze szpinakiem...kurcze, aż mi ślinka cieknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Was tak poczytać :) Po wczorajszym obrzarstwie - wieczorem pizza, piwo i kilka ciastek, waga pokazała rano 58,2 kg czyli lata jak oszalała. Ale przed tą pizzą nie mogłam się ustrzec, nie z piwem to mogłam, mogłam je zamienić na colę. Przepisy z tej stronki widziałam, dosyć ciekawe, ale sporo tam węglowodanów, a ja staram się je ograniczać, zamiast mąki kukurydzianej daję otręby, dzisiaj piekę biszkopt z otręb przekładany galaretką z kefirem, jest taki względny na 2 fazę diety dukana bo ma tak może pół na pół białka i węglowodanów, ale to jak mi się słodkiego zachce. Jak bym potrafiła to bym zdjęcie wrzuciła :/ Chociaż najbardziej dietetyczny jest sernik :) ale ileż można. Większość z przepisów tej stronki to z tego co pamiętam 2 faza diety. Kurcze ja to jestem leniem i teraz nie chce mi się ćwiczyć, wcześniej jak się zawzięłam przynajmniej robiłam a6w, a teraz pocieszam się tym że na dukanie przez białko skóra robi sie jędrniejsza, hm...może to i racja. Zobaczymy bo mam zamiar na diecie być max do świąt, a później to będę się tylko pilnowała, żeby jeść sporo białka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Faza to kuracja uderzeniowa - ścisły protal do max. 10 dni * jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 5kg, wystarczy 1 dzień kuracji uderzeniowej. Stracisz ok. 1 kg w trakcie tej fazy. * jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 10kg, wystarczą 3 dni kuracji uderzeniowej. Stracisz 1 2,5 kg w trakcie tej fazy. * jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 20kg, wystarczy 5 dni kuracji uderzeniowej. Stracisz 2 5 kg w trakcie tej fazy. * jeżeli planujesz schudnąć więcej niż 20kg, zastosuj 7 dni kuracji uderzeniowej. II Faza to naprzemienna kuracja proteinowa Naprzemienna kuracja proteinowa jest bijącym sercem planu Protal. Do niej właśnie należy, po piorunujących efektach Fazy I, doprowadzenie nas równomiernym rytmem do upragnionej i ustalonej na początku wagi. Do wyboru są następujące rytmy fazy utraty wagi: rytm 5/5 pięć dni protein z warzywami i pięć dni czystych protein. Przynosi najlepsze rezultaty. rytm 1/1 jeden dzień protein z warzywami, na zmianę z dniem bez warzyw. Najbardziej odpowiada osobom z lekką nadwagą lub o słabej woli. Można stosować jako przerwę do rytmu 5/5. rytm 2/7 dwa dni w tygodniu czystych protein i pięć dni protein z warzywami rytm 2/5- dwa dni w tygodniu czystych protein i pięć dni zwyczajnych, bez diety, ale też bez wielkich szaleństw. Doskonały rytm na pozbycie się cellulitu i na miejscową utratę kilogramów oszczędzającą górne partie ciała. III Faza to kuracja utrwalająca Czas trwania kuracji przejściowej oblicza się zależnie od wielkości utraconej wagi : dziesięć dni nowej diety na każdy utracony kilogram. Przykład: Jeśli straciliście 20 kg, Faza III- utrwalanie musi być stosowana przez okres wynoszący 20 razy dziesięć dni, czyli 200 dni. Podczas fazy utrwalania wagi należy jak najściślej stosować się do diety pozwalającej na spożywanie następujących pokarmów: * wszystkie pokarmy proteinowe fazy uderzeniowej, * wszystkie dozwolone warzywa fazy utraty wagi, * jedna porcja owoców dziennie (oprócz bananów, winogron i czereśni), * 2 kromki pełnoziarnistego chleba dziennie, * porcja sera (tj. ok.40 gramów, unikać tych bardzo tłustych), * 2 porcje produktów skrobiowych tygodniowo (np. ryż, kasza) * udziec jagnięcy lub pieczeń z polędwicy wieprzowej, Jako ukoronowanie kuracji mamy jeszcze: -dwa odświętne posiłki w tygodniu Oraz obowiązkowo i bezwarunkowo -jeden dzień ścisłej diety proteinowej (kuracja uderzeniowa) w tygodniu (dr Dukan sugeruje czwartek- ten dzień nie może być ruchomy!) Faza IV to ostateczna stabilizacja Czas trwania tej fazy - do końca życia. W ostatecznej fazie przechodzimy do normalnego sposobu odżywiania się podczas sześciu dni w tygodniu, zachowując dobre nawyki nabyte podczas kuracji, i stosujemy co czwartek lub, jeśli to niemożliwe, w środę lub piątek jeden dzień czystych protein (kuracja uderzeniowa) w sposób regularny, ścisły i przez całe życie. Spożywamy również codziennie 3 łyżki stołowe otrąb owsianych. Zaniedbanie tych dwóch zasad, stanowiących jeden z filarów planu Protal, to gwarancja odzyskania całej utraconej wagi w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się też czytać trochę na forum poświęconym diecie dukana, można wyczytać o ciekawych przepisach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarka - na tej stronce co wrzucilam to są wszystkie przepisy na wszystkie fazy. Tam dalej można wybrać uderzeniową i wyświetlą się dla niej tylko 4 strony z przepisami gdzie króluje białko. A ską Ty bierzesz przepisy na te dania? Normalnie z neta czy masz jakąś książkę? Bo ja widziałam kiedyś książkę i to autorstwa Dukana ale przepisy były z kosmosu. I tak sobie pomyślałam, ze święta to bedzie dobry termin osiągnięcia celu I. Dietkując i ćwicząc przez ten ponad miesiac powinnam zgubić z 4 kg nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji podziwiam wstawanie rano w weekand, ja sobota i niedziela do 10 :) weekend to ten czas kiedy muszę się wyspać. Kurcze naprawdę martwię się o Black angel, nigdy tyle jej na forum jej nie było, mam nadzieję że jeżeli chodzi o mamę chłopaka to się oboje jakoś trzymają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta faza II to ile ma trwać? Bo z tego co widzę je się naprzemian protal i warzywa, ale ile razy te cykle np 5/5 się powtarza? No BlackAngel zamilkła i dziwnie się pisze tutaj jak jej nie ma, więdząc że coś niedobrego ją spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy podobny cel, z dzisiejszej wagi 58,2 kg, chce mieć 54kg, czyli ciut więcej :) Jadłospis z neta, przy czym 1 faza była mało apetyczna, bo wiedziałam tylko co mogę jeść z dozwolonych produktów i nie mieszałam ich, a teraz troszkę szukam na necie, sama też eksperymentuję, w sklepie pierwsze co to sprawdzam ile produkt ma węgli, białka i tłuszczu, podobno powinno być białka dwa razy więcej niż węgli, ale nie ma wielu takich produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×