Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

jak czytam te wszystkie topiki, to stwierdzam, że mój facet...

Polecane posty

Gość jurajh
lepiej się zapytaj czego nie przeskrobał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, widziałaś mój wierszyk na temacie o swingu? jak nie to wkleję :P zainspirowałaś mnie ...kiełbasoporównawczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurajh
jakby Ci to wyklarować? ...To dobry facet na dobre czasy, a w zyciu jak wiadomo, niezawsze z górki :) No i właśnie, jak się górka u nas pojawiła to się okazało, że to głównie ja mam na nią się wspinać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz do jutra będzie wklejać już przeczytałam:P bardzo ładny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, pokrótce wyjaśnię tylko, że facet zastanawia się, czy warto wraz z żoną poswingować z jakąś inną parą. mają po 30 lat i bardzo rzadko uprawiają seks, mają nawet po 2 tyg. przerwy. z topiku wynika, że kolesiowi zależy raczej na pobzykaniu innej panny niż na naprawie relacji z żoną, do której jego zdaniem ma doprowadzić owa wymiana partnerów. 18+ !!! za górami, za lasami żyli murzyni z wielkimi pałami żona autora wciąż o nic marzyła lecz by to wyznać zbyt nieśmiała była więc wymyśliła, że dla odmiany zaproponuje swing kontrolowany i może się sposobność nadarzy by z murzynami też się odważyć z mężem seks nudny, ptak mu flaczeje na nic lepszego nie ma nadziei ale murzyni, jędrni i młodzi sprawią że będzie wreszcie dochodzić jak pomyślała, tak też zrobiła na męża jakąś sucz napuściła a mąż rad wielce z takiej odmiany nie zauważył, że jest dymany gdy on się z jedną dziurą zabawiał żona swe dziury wszystkie wystawia i stwierdza przy tym, że miała nosa pozbywając się tego kabanosa murzyni dali jej czego chciała i odtąd będzie się z nimi puszczała podczas gdy panna co z mężem chędoży więcej już panu nóg nie rozłoży „po kabanosa rzekła do niego „mogę ja sobie iść do mięsnego! orgazmy daje mi tylko boska oraz obszerna sucha krakowska! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsfssfs
też tak myslałam, że jest aniołem dopóki nie prześwietliłam mu skrzynki e-mail i kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą człowiek tak całe życie jest inspiracja dla maluczkich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają po 30 lat i bardzo rzadko uprawiają seks, mają nawet po 2 tyg. przerwy. powiedz to tym, którzy maja przerwę po dwa lata:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczony Fred
Skoro mają ferie od bzykania po 2 tygodnie to może niemca w kask klepią? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zeby byl inny
raczej nie zrobili jeszcze inteligentnych gumowych kenow :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia...
jak czytam te wszystkie topiki, to stwierdzam, że mój facet to Aniol... Tez tak myslalam, az do momentu, gdzie sie okazalo, ze nie jest Aniolem... Nie miej nigdy pewnosci! ...czasem po prostu brakuje okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katappulta
mam tak samo :) opowiadam czasem narzeczonemu co wyprawiają faceci forumowiczek i on tylko przewraca oczami uważa, że tu panuje taka sama patologia jak np. w rozmowach w toku i to się normalnym ludziom nie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..czasem po prostu brakuje okazji!" no właśnie, tym bardziej że np. Zabcia za wiele czasu chyba z facetem nie spędza skoro aż tyle go jej zostaje dla kafeterii oczywiscie nie życze źle, wrecz przeciwnie, takie dywagacje, czy aby już na tym etapie mozna go uznac za Aniola, skoro prawdopodobnie proces poznawania w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z niekłamaną przykrością
muszę stwierdzić, że jako facet nie jestem Aniołem. Jeszcze nie jestem, bo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Na szczescie...... ale moze dzieki temu masz szanse byc bardzo interesujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden faceet
baby to jednak zlośliwe świnie, jak ktos napisze ze jest szczesliwy to od razu chca mu udowadniac ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, żeby uzyskać minutę czy 5 na napisanie postu, nie muszę od razu wyrzucać chłopa z mieszkania :D ale rozumiem, że niektórzy tak czynią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek lat 29
my mamy przerwy stale 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, tym bardziej że np. Zabcia za wiele czasu chyba z facetem nie spędza skoro aż tyle go jej zostaje dla kafeterii oczywiscie nie życze źle, wrecz przeciwnie, takie dywagacje, czy aby już na tym etapie mozna go uznac za Aniola, skoro prawdopodobnie proces poznawania w toku napisała "życzliwie" lusiunia, której na kafe prawie nie ma....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - przecież lusiunia tylko tak Z TROSKI i SZCZEREJ SYMPATII, gdzież by tam jakaś złośliwość w tym była :P "Ciekawe co będziesz mówić jak Kanibal cię kopne w tyłek" nie znam żadnego kanibala, stara kumoszko pod nowym nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×