Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

mój też dziś żywiołowy ;) na spacerze nie spał, więc czekam aż zaśnie, bo od 10.30, to już by mógł kimnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorora
ojojoj nie spał :D jakie to słodko pierdzocą wzruszające, uciekam stąd bo aż mdli od tych ochów i achów nad kupkami dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorora
oj zasnęła :D wzruszyłam się i uroniłam łezkę :) no nic na mnie już pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
po co taka rorora w ogóle się wypowiada? dziś jakiś dzień nieśpiący, moja ani na spacerze ani teraz nie może zasnąć porządnie, tylko jakieś 20 minutowe drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuku Polinkama . :P Jestem i czytam,lecz brak czasu na pisanie. :) Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gnm, też właśnie chciałam o ciebie zapytać ;) a jak wygląda dzień twojego malucha pod względem jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyan, tacy jak rorora nie mają co robić i nie potrafią kulturalnie rozmawiać z innymi ludźmi, pomijając to, że sami nic ciekawego sobą nie reprezentują, więc dla pokazania swojej "płytkiej wyższości" piszą takie głupawe teksty! tylko współczuć! nie trzeba reagować i tyle. tacy to się karmią tym, że ktoś reaguje na ich denne odzywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam odpowiedzieć na ten wpis rororo ale RUDAMAMA ma rację więc pozostawiłam to bez komentarza... GnM - My też Was pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełka
wściekła mrówa - ja małemu daję już od jakiegoś czasu chlebek tzn piętkę lub bułkę do gryzienia. I widzę, że on bardzo to lubi, cieszy się niezmiernie jak mama je śniadanie a on w tym czasie też coś ma do przegryzienia;-) Czasem zjada naprawdę sporo tego pieczywa, ale to nie jest jako pełen posiłek, jedynie jako przekąska. Ja bym bardzo chciała wprowadzić mu np. chlebek z masełkiem i szynką ale mój ma skazę i nie może masła, więc kanapki na razie odpadają;-(. PS. szynkę gotowaną chudą daję mu czasami tak w między czasie mniej więcej pół plasterka... Olamary - ja też podaję mojemu bebilon pepti, tzn robię mu na nim kaszki, bo w czystej postaci nie chce tego mleka przełknąć. Kaszki glutenowe to manna, pszenna, owsiana. Nie wszystkie są na MM. Ja kupuję różne kaszki, naprzemiennie mu podaję, wszystkie bez MM. Szukaj dokładnie na półkach, najlepiej w dużych marketach, tam jest spory wybór. Oczywiście Nestle Sinlac to kaszka dla alergików, też ją małemu podaję, akurat tę dodaję do deserku (ok. 2 łyżki) jeśli chodzi o ekspozycję na gluten - to ja od 5,5 m-ca do prawie 8 dodawałam do jednego posiłku ok. 1 łyżkę manny przegotowanej i to tyle. pozostałe dawałam kaszki bezglutenowe tj. ryżowa lub kukurydziana. Mam nadzieję, że Ci pomogłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, milo ze jeszcze o mnie pamietacie. :) U nas dzien z jedzeniem wyglada tak : 4 lub 5 rano w zaleznosci o ktorej maly sie zbudzi,jest mleko. Okolo 9 kaszka, 13 deserek i soczek. 15 obiadek ze sloiczka i herbatka. 19 kaszka. Jesli maly wariuje do 22 lub 23 podaje mleko. Syn ma juz dwa zabki :) Urwanie glowy z nim teraz mam,wiec zero czasu na internet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, milo ze jeszcze o mnie pamietacie. :) U nas dzien z jedzeniem wyglada tak : 4 lub 5 rano w zaleznosci o ktorej maly sie zbudzi,jest mleko. Okolo 9 kaszka, 13 deserek i soczek. 15 obiadek ze sloiczka i herbatka. 19 kaszka. Jesli maly wariuje do 22 lub 23 podaje mleko. Syn ma juz dwa zabki :) Urwanie glowy z nim teraz mam,wiec zero czasu na internet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!Dzięki chełka trochę mi to wyjaśniłaś dzięki:)No ja mu już teraz daję kukurydzianną i ryżową,ale muszę zacząć wprowadzać ten gluten i dzięki waszym radom wiem już jak pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełka
polinkama - mój nie miał robionych testów gdyż dowiadywałam się, że u takiego maluszka mija się to z celem gdyż testy są przekłamane/nie mają żadnej wiarygodności. Jest dużo info. na ten temat w internecie. Lekarze- pediatra, dermatolog i alergolog również odradzali. Jeśli alergia nie ustąpi testy wykonuje się dopiero ok. 4 roku życia - wtedy dopiero dają wiarygodność. Mój synek jak skończył miesiąc dostał strasznej!!! wysypki. Miał szorstką skórę.. Pediatra podejrzewał skazę białkową. Odstawiłam nabiał. Cały czas karmię piersią. Czasem jak zjem coś z odrobiną mleka/śmietany/serwatki w składzie to od razu synek dostaje wysypkę. Więc jestem pewna jego alergii na białko mleka krowiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
u nas jest trochę inaczej z tą skazą bo mały nawet jak pił dość długo ten bebilon to dalej był szorstki ale tylko nóżki i rączki na początku też miał buzię ale szybko się poprawiło a na tych rączkach i nóżkach zostało nawet na pepti i ja podejrzewam że to chyba bardziej go płyn do kąpieli uczula, albo coś kontaktowego, nasza alergolog też tak twierdzi dlatego wysłała nas na testy, żeby go nie męczyć bez sensu mieszankami mlekozastępczymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) dzisiejsza noc u nas nie najgorsza :) ...gorzej z pogodą, od rana siąpi deszcz. mam nadzieję, że do południa chociaż trochę się przejaśni, bo znowu będę jak zmokła kura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
hej!wstaliśmy mój mały zbójek czeka grzecznie w foteliku na śniadanko:)Polinkama te testy są z krwi pobierają dziecku raz krew i robią jakiś panel dziecięcy, wiem że jest tam ok.10 różnych pokarmów i 10 jakiś wziewnych!Ja czytałam,że może te wziewne do końca nie są takie wiarygodne w tym wieku, ale ponoć przez te pokarmowe można się wiele dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda nie najgorsza słońce świeci ale na dworze jest jeszcze mroźno później pewnie się rozpogodzi;-) Olamary - a Twój ma już ząbka? I jeszcze chciałam zapytać mamy które karmią piersią i których dzieci mają już ząbka bądź ząbki czy wpływa to w jakiś sposób na karmienie? Czuje się różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polinkama, mój ma 7 zębów i nigdy mi sutków nie pogryzł, w moim odczuciu nie ma żadnej różnicy :) jednak raz ugryzł mnie z premedytacją: ugryzł a potem szybko zabrał głowę i głośno się śmiał, żmijka mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas noc w miarę... Mała obudziła się z krzykiem, chyba zły sen? teraz śpi :) u nas od rana słońce świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
mój jeszcze nie ma zębów, na razie tylko się ślini.U nas też pochmurno i brzydko dzisiaj, mały śpi, a ja mam czas na kawkę:)Miłego dnia dziewczyny ja dzisiaj znowu mam jazdy, a mały zostaje z nianią, ale tylko na 2godziny, potem tata wraca z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też przysnął i śpi już 40 minut! nawet kiepskich dziś obejrzałam! olamary, powodzenia na jadach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas słońce ładnie przygrzewa wieje lekki wiaterek ale nie tracimy czasu i zmykamy na spacer. Miłego dnia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki moja Nadka przed chwilą wstała i o dziwo spała 1,5 godziny, sukces jak na spanie w ciągu dnia. Jeszcze trochę kaszle i ma katarek ale już jest dużo lepiej. Ja właśnie zrobiłam jedzonko jak spała a teraz je cysia.:) wiecie, chyba kupie jej tą pieluchę na bioderka bo nie dajemy rady cztery, pięć godzin dziennie leżeć na pleckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
no a u nas się rozpadało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wróciliśmy ze spaceru i Mały dalej śpi u nas też zrobiło się pochmurno ale na razie nic nie pada. Inwazja i było już u Ciebie te 13 stopni? Jak tam Twoje okna?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×