Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość martusss20
Macie rację,lepiej o tym nie myslec tylko cieszyc sie tymi dwoma kreseczkami:) ja sie staralam 2 cykl ale w tamtym nie trafilam w owu bo mam nieregularne cykle. w tym cyklu uzywalam testow owulacyjnych i sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusss - a jak to jest z tymi testami na owulacje? Nigdy nie robilam i nawet specjalnie sie tym nie interesowalam :/ Mozesz mi napisac ja co, gdzie i kiedy? Bede wdzieczna :) A jak sie czujesz tak w ogole? Dzidzia daje jakos o sobie znac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusss20 a moge zapytac jak twoja przyszla tesciowa zareagowala na te wiadomosc. ja jestem w takiej sytuacji jak ty, planujemy z narzeczonym ślub, ale dziecko chcieliśmy wcześniej. Mam 21 i boje sie troche reakcji mojej przyszłej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to mozliwe ze mimo okresu moge byc w ciazy???Maz stwierdzil ze w tym miesiacu uzywan tylko cienkich wkladek do okresu gdzie zawsze mam dosc obfity. okres spoznil mi sie 8 dni ze zawsze mam co do dnia. mowi ze piersi sa jakies dziwne o ze objawy z przed okresu mi nie przeszly czyli dziwny bol brzucha bol piersi pojawily sie takie zylki na piersiach do tego doszly masakryczne mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia29
Moja koleżanka miała okres przez 3 miesiące i była w ciąży. To sie zdarza ale nie jest to taki normalny okres...więc całkiem możliwe...zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam robic w czwartek. ale wlasnie przyszlo to cos. i nie jest taki obfity jak zawsze. i nie wiem kiedy zrobic ten test. w dodatku zaczelam brzc wiesiolek i nie wiem czy brac go dalej czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia29
możesz zrobić w każdej chwili...zobaczysz...co do tych objawów to różnie bywa...ja mam żyłki zawsze przed okresem i mdłości się zdarzają ale u mnie to już chyba psychika robi swoje bo tak bym już chciała tych mdłości....co do wiesiolka nie wiem inne dziewczyny muszą się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, widze ze dziś tu gwarno, a ja cały dzień spedziłam na myciu okien, sprzątaniu, no i ubralam choinke bo nie mogłłam sie doczekać poza tym nadal nie mogę pić kawy bo mi jakoś niedobrze i do tego mam po niej straszna zgagę lece zaraz pod prysznic i do łózeczka, jutro jade do mamusi na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia29
sreberko a zwracałaś na to uwagę wcześniej? no to jedyne wyjście zrobić jutro test... wiktoryjka już choinka? ja też wyciągnełam już świąteczne ozdoby ale stwierdziałam że z choinką jeszcze z tydzień poczekam choć też mnie kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
witam:) ja kupilam 10testow owu i 5 ciazowych na allegro i zaplacilam z przesylka 20zl. zaczelam je robic jak juz zauwazylam zeszyjka sie zmieniala i sluz. robilam ok16.00 i przez 2 godz przed testowaniem trzeba ograniczyc spozywanie plynow. jak wyjda 2 kreski to znaczy ze owulacja nastapi w ciagu 12-24godzi wtedy probowac:) ja po 2kreskach odczekalam 12godz i wtedy probowalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
niestety niemam tesciowej bo mama narzeczonego nie zyje... a jego tata i brat nicnie wiedza. wole isc najpierw do lekarza zeby potwierdzic ciaze i wtedy wszystkim powiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracalam uwage na takie rzeczy podczas kapieli. "Okres" sie skonczyl dzisiaj byl mniej obfity niz zawsze i bardzo krotki. zawsze trwa od 8 do 10 dni a teraz 4 dni i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
sreberko, jutro po test ruszaj, a jeżeli to nie ciąża to i tak do gina idź zobacz co to się dzieje:) ale myślę, że do gina i tak pójdziesz:P z ciążą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Wolne niedzielne chwile wykorzystałam na dokończenie książki i dzisiaj też zaczęłam następną "Klejnot medyny" - kiedyś czytałam o podobnej tematyce "Ulica rajskich dziewic" - super była!!! Powiem Wam dziewczynki, że trzy dni temu powiększyły mi się piersi i dzisiaj zrobiły się bolesne(tak miałam w poprzedniej ciąży :-) ) Ale muszę wytrzymać jeszcze ten tydzień i wtedy wszystko będzie jasne :-) Nie ukrywam, że byłabym wielce rozczarowana gdyby przyszła @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Witam wszystkich :) Jestem po tym weekendzie taka wyuczona ze juz mi kabelki sie w głowie poprzepalały :(( No prosze sreberko alemka .... ale nam sie radosnie robi :) Juz sie nie moge doczekac kiedy i ja dołacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Martusss :) Chyba sie skusze na takie testy, jak mozna sobie pomoc to dlaczego nie skorzystac ;) Na forum az wrze! Czuje, ze znow posypia sie dobre wiesci :) Powodzenia Dziewczyny. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alemka - to idziemy łeb w łeb ja też zobaczę za tydzień...ale nie mam żadnych objawów ani ciąży ani @...więc nie wiem...w każdym razie mam znów nadzieję i tego się na razie trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tak poniedziałkowo, widzę że tutaj juz same mamusie. Ja za tydzień też będę wiedziała czy ...może....będę w końcu mamusią:-) miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze we trojke oczekujemy co bedzie za tydzien....moze wszystkie zaciazymy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
hey dziewczyny :) Moge dołaczyc? jako na razie moze nie starajaca ale pragnaca dzidzi ?:)) Czuje sie okropnie , ale ciaze wykluczam bo biore tabsy.. ale dzis juz przegladam w pamieci czy wszystkie tabsy dobrze wziełam.. ;) Jak myslicie czy jest mozliwosc przy braniu tabsów zaciązenia kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała, chociaż jak nie teaZ to będe się nadal starać tak w ogóle to od kiedy ma się mdłości????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
5/6 tydzien ?:) jesli sie nie myle : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo u mnie cos tak od wczoraj zaczeło być mi niedobrze, dziś też jak zrobiłam kawkę - jakieś 30 minut temu ale to jeszcze za wcześnie skoro są 5/6 tc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
to juz dobry znak nigdy nic nie wiadomo;) Zycze byś została mamusia i trzymam kciuki!:) ja to zawsze sobie wmawiam objawy, jesli nawet jest to nie mozliwe bym zaszła.;/ a w tym miesiacu jest okropnie, dostałam niby 'okres' z odstawienia ale dziwny jak na mnie zawsze byl bardziej obfity i dłuższy a tu 1 dnia niby jest a nic nie ma , 2 troszke wiecej i tyle .. 3, 4 dzien jakies malutkie plamki tak ze podpasek wogole nie musiałam uzywac ;/ a zwykle czułam sie jak odkrecony kran i latałam z tamponami i podpaskami ;/ dzis 7 dzien przerwy miedzy tabsami a umieram brzuch boli niemiłosiernie , piersi tez odczuwam ale one malo kiedy mnie bola . o kregosłupie nie wspominam chyba za duzo cchodziłam wczoraj po sklepach na obcasiku bo tylko tak tłumacze jego ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo, ale chyba narazie się nie nastawiam, bo te objawy akurat mogą byc mylne jutro idę do gin bo chciałam zrobić cytologię i wtedy może conieco mi powie, poza tym to jeszcze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusiaaaaaa -->> co do Twoich objawów to nie mogę Ci nic powiedziec, bo niestety niewiem, ale są tutaj na topiku dziewczyny co juz mają dzieci i chyba predzej wypowiedzą sie na ten temat. co do mnie to najlepsze jest to że zmieniłam dopiero pracę i mam umowę na okres próbny do końca roku, jezeli byłabym jednak w ciązy to chyba się jeszcze załapię na następną umowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Dzieki ;) wiesz skonczyłam dopiero 2 gie opakowanie rigevidonu i mysle czy moge byc ta jedna na 100? lub po prostu cos pomieszałam tabsy ale watpie wiec pewnie to tylko moje wymysły .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×