Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość pani GINEKOLOG
nie ,ja mam z pracy takie male a mam pytanie ,od ktorego tygodnia moze sie robic niedobrze i wymioty sa??? od samego poczatku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wszystko zalezy od organizmu, ja np w pierszej ciazy mialam nudnosci jak bylam w 3 miesiacu ciazy i to nie poranne jak to sie zawsze mowi, lecz popoludniowe :) i trwaly do mniej wiecej 5miesiaca, ale kazda ciaza jest inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka__
Witam :) Dawno mnie nie było - przepraszam. Też około 18 mam dostać @ i już nie mogę wytrzymać :( a robienie teraz testu chyba będzie bez sensu nie? Gratuluję nowym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej kobietki. parę dni nie zagladałam, bo od siebie nie mam zadnych wiesci nowych...a tu proszę świeżo upieczone szczesliwe przyszłe mamy juz są! :) SUPER GRATULACJE DLA WAS KOBIETKI!!! 🌻 pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusss - moje gratulacje!!! :) :) :) Moze za Toba ruszy lawina ciaz ;) Oby! :) Jeszcze raz gartuluje. Dbaj o siebie i zostan koniecznie z nami :) Cium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole, to czekam jak na koniec okresu jak na lato, zeby znowu moc sie starac :) ! Dzisiaj piatek w koncuuu, choc niby dla mnie to bez roznicy, bo i tak siedze z malutka w domu :) Ale przynajmniej Tatus ma wolne i bedzie z nami w weekend, dlatego zawsze ciesze sie juz na piatek! :) Milego dnia Dziewczyny i udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
no nic, ciążę ciążami, testy testami, starania staraniami, a która zrobiła pierniczki na świeta?????:) bo ja się dzisiaj zabieram tylko musze jakiś dobry przepis wyszperać, nie za trudny, i taki którego nie będę mogła "popsuć":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny- super prezent na swieta niektóre maja!!jeszcze raz gratulacje!!!! ja dziś do 14 a potem znikam na spotkanie do klienta i wolne!!! co do pierników to nigdy nie robiłam- zatem nie mam przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
bo ja to jestem dziwny przypadek, mistrzostwa kulinarnego:/ placki typu serniki, makowce, z owocami, owszem, ale nieraz rozłoże najłatwiejszy przepis na łopatki:) noo, na święta jak znalazł, zwłaszcza dla wujków i dziadków:) chociaż ja się jeszcze tak nie podniecam, bo wiadomo...:/ ciesze się ale po cichu:) ale jak widać widocznie muszę zacząć grać w totolotka bo jednak bez kliniki zachodzę....:/ a ciąża jedna po drugiej po 5 czy 6 mies. jest normalna, przy wprowadzonej luteinie, i te posty co nie które mogą sobie darować pewne osoby...to tyle z mojej strony:) nigdzie nie ma reguł, jedna zajdą od razu a innym zajmnie to trochę czasu, wiem, że nie można się poddawać i tyle....:) a chcecie się pośmiać???:) wracamy już do domu a mój M do mnie, uhihany, i nagle, i co? to adopcji juz nie bedzie? a ja do niego no raczej nie...a on nagle...szkoda:) to ja mu że przecież za kilka lat, jeżeli nadal będziemy uważali że podołamy temu wszystkiemu to można pomysleć...aż się sama zdziwiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz NIE zrezygnowana - bo ja sie pogubilam troszke :/ Ale dobrze, ze masz pozytywne podejscie, tak trzymac! Wszytskie zreszta! Co do pierniczkow, to tez sie przymierzam, ale chyba zaczne piec w przyszlym tyg. Przepis mam taki http://oliwka.przepisy.net/pierniczki-na-choinke/ Prosty i na pewno kazdy sobie poradzi ;P A fajne przepisy sa na stronie http://mojewypieki.blox.pl/html z niej bede piekla sernika i piernika. Mniaammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze przyszłym mamom z topiku ale tak bardzo pozytywnie i trzymam za Was kciuki !!!! Dziewczyny czy wy tez tak czasem macie ze w sumie nie chce sie wam kochac...ale ciagniecie tego swojego do łóżka bo a nóż sie uda i to dzis mam płodne wiec szkoda zmarnowac szanse?? Czy tylko ja mam skrzywione myślenie? No i uspokoiłyście mnie z tą wylewajaca sie sperma... czasem takie głupie pytania sie nasuwaja jak juz wszystko przychodzi do głowy co jeszcze. o konsultacji z innym lekarzem pomysle koło lutego, w styczniu mój maż ma powtórzyć badania do tego czasu niech bierze ten Salfazin bo zdarzy sie cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
no to dziewczyny GRATULACJE:)) zaraz sie okaze ze za te 3 miesiace to ja sama tu zostane... a ja własnie mam pod opieka mojego 4 miesiecznego siostrzenca- jest kochaniutki, dobrze ze mam na kogo przelewac te moje instynkty macierzynskie:)) dayla , tak jak mi wczoraj moja gin mowila po tak dlugim czasie brania anty kilka cykli moze byc bezowulacyjnych, chco sa przypadki ze niektore odrazu zachodzą, dlatego mi radziła odczekac te 3 miechy dla pewnosci... ( ja byłam na anty 10 lat bez zadnej przerwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Moje kochane kobitki serdeczne gratulacje :):):) Ciesze sie ze pojawiły sie pierwsze ciążę trzymam kciuki co sił w rekach zeby wszystko było dobrze :)) Swoja droga bardzo sie ciesze ze ten topik zaczyna robic sie wesołym topikiem naprawde mam nadzieje ze juz za 3 - 4 miesiace wszystkie bedziemy oczekiwały narodzin dziecka :)))))) Ja nie jestem w ciazy ale tez mam dobry dzien bo dzisiaj zamówilam juz meble do kuchni szafy schody itd i bede miala tak ladne ze tez sie ciesze hehehe ;) a z ciazy juz moze nie dlugo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka - ja tez tak mam..jak to sie mowi: "nie chcem, ale muszem" ;) Co do spermy, to u nas tez tak czasem jest, ale nie za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to se pozaciązały
czyli te które są w ciązy to uciekają teraz na inny topik i robią miejsce nowym staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, ja już w domku, teraz coś do jedzonka dla M trzeba zrobić(wraca o 21), no i troche porządeczków porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
czyli mam zawijać manatki sobie stąd iść???:( na inne forum:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz NIE zrezygnowana---->> no cos ty zostań, będziemy czytać o twoich zachciankach i o tym jak dzidzia rośnie, a właśnie masz już jakieś zachcianki??? tak w ogóle to u mnie od kilku dni występuje zgaga, wydaje mi się ze od kawy, muszę chyba przestać ją pić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
zachcianki to ja zawsze miałam:) a na poważnie to nie, tylko że faktycznie od kawy mnie odrzuciło jakiś czas temu:/ ale inka nie jest zła, i czasami na przykład taaaaka ochota mnie brała na przykłąd, albo na buraczki do obiadu, albo szpinak ze śmietanką, albo brukselkę, nie powiem, bo zawsze to lubiłam, ale wiecie, nie to żebym tego dnia bez nich się nieobeszła...:) ale tyle sie mówi o papierosach (osobiście nie pale ani ja ani M) ale jak ktoś zapali to nie odrzuca mnie więcej niż zwykle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Oczywiscie zostane z Wami:) pani ginekolog ja robilam 3dni przed okresem i byl negatywny. dopiero dzisiaj (wczoraj mialam dostac okres) na tym czulym tescie wyszla druga mocna kreska, po paru godzinach powtorzylam ten 25mlu/ml i druga kreska byla bardzo bladziutka. dziekuje wszystkim i trzymam za Was kciuki tak jak Wy trzymalyscie za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz NIE zrezygnowana - to Tu w ciazy jestes??????? Dlatego pisalam, ze cos sie pogubilam. Jejku, to moje GRATULACJE!!!!!!!!!!! Ale super :) Nparawde ciesze sie :) I oczywiscie, ze masz zostac! Koniec kropka, informuj nas jak sie dziecie rozwija o jak Ty sie czujesz :) Buziole!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz NIE zrezygnowana - to Tyu w ciazy jestes?????? Dlatego pislam, ze sie pogubilam wczesniej. Moje GRATULACJE!!!!! Naprawde sie ciesze! :) I oczywiscie, ze masz zostac! Informuj nas jak sie dziecie rozwija i jak Ty sie czujesz :) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz NIE zrezygnowana - to Tyu w ciazy jestes?????? Dlatego pislam, ze sie pogubilam wczesniej. Moje GRATULACJE!!!!! Naprawde sie ciesze! :) I oczywiscie, ze masz zostac! Informuj nas jak sie dziecie rozwija i jak Ty sie czujesz :) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Oczywiscie ze z Wami zostane:) Pani ginekolog ja robilam test 3dni przed okresem i wyszedl negatywny. dopiero dzisiaj (wczoraj mialam dostac okres) na tym czulym tescie wyszla mocna druga kreska. po paru godz powtorzylam ten 25mlu/ml i wyszla bardzo bladziutka kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Oczywiscie ze z Wami zostane:) Pani ginekolog ja robilam test 3dni przed okresem i wyszedl negatywny. dopiero dzisiaj (wczoraj mialam dostac okres) na tym czulym tescie wyszla mocna druga kreska. po paru godz powtorzylam ten 25mlu/ml i wyszla bardzo bladziutka kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Oczywiscie ze z Wami zostane:) Pani ginekolog ja robilam test 3dni przed okresem i wyszedl negatywny. dopiero dzisiaj (wczoraj mialam dostac okres) na tym czulym tescie wyszla mocna druga kreska. po paru godz powtorzylam ten 25mlu/ml i wyszla bardzo bladziutka kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
Oczywiscie ze z Wami zostane:) Pani ginekolog ja robilam test 3dni przed okresem i wyszedl negatywny. dopiero dzisiaj (wczoraj mialam dostac okres) na tym czulym tescie wyszla mocna druga kreska. po paru godz powtorzylam ten 25mlu/ml i wyszla bardzo bladziutka kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Nie zgadzam sie zeby szły na inny topik !!!! Za niedlugo wszystkie beda w ciazy i wtedy bedziemy sie radowały ciazami a narazie bedziemy kibicowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim mamusiom którym sie udało:) martuss20 a ty długo sie staralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×