Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość Milusiaaaaaa
Ja biore by wyregulowac cykl .. miałam straszne opóźnienia. pomimo mojego mlodego wieku chciałabym juz miec kruszynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
same bedziemy nadrabiac za nie;) ja leze bo tak mnie boli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
ja zostalam w domu bo szkoła a nie miałam siły na zajeciach siedziec ;/ i uspokajam mojego Faceta przez telefon ze nic mi nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
żadne śpiochy:) witaj milusia:) jak nigdy po 6 na nogach byłam:/ ja co tak lubie smpać:( no ale obiad zrobiony, jeszcze troche to bede miała na świeta porobione dania takiego powera mam:) musze tylko z ogrodu rodziców jakąs choinke wybrac sensowną:) i z tą werwą to za tydzień wigilia mogłaby być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Witaj Nie zrezygnowana :) dzis sie szykuje u mnie dzionek w łózku z tymi bólami , moze ty cos mi pomozesz ? stronke wczesniej opisałam mniej wiecej :) dodam ze jestem w czase 7 dniowej przerwy ( 7 dzien ) i dalej napierdziela mnie brzuch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
niestety...nie pomogę, tabletek nigdy nie brałam, ja sama w sobie niezła chodząca antykoncepcja byłam przez 3 lata, a nie możesz zadzwonić do gin i się zapytać? może mieścisz się w granicy odchyleń i akurat taki cykl Tobie się trafił:/ nie mam pojęcia czy tak ma być, czy jedynie może raz na ileś przypadków się trafić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Nie mam nr do mojego gina, byłam miesiac temu po recepte tylko. jedyne co mi jest ból podbrzusza, kregosłupa i siku co troche ;) piersi nie bola za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz NIE zrezygnowana -->> no to może u mnie coś porobisz??? jeszcze trochę porządeczków zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja o 6:30 rozpoczęłam dzień :-) Moje piersi dalej powiększone i bolesne. Uważnie wypatruję oznak zbliżającej się @, ale na razie ich nie ma, ale to trochę za wcześnie :-) Co będzie to będzie, ale dłuży mi się to oczekiwanie. Nadia i Wiktoryjka trzymam kciuki, aby @ nie nadeszła :-) Ale fajnie by było jakbyśmy w tym czasie wszystkie trzy zaciążyły :-) :-) :-) juz NIE zrezygnowana - coś mało Ciebie ostatnio na naszym topiku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alemka-->>> no fajnie by było, wtedy trzy razem byśmy porównywały swoje objawy, zmiany itp:) i może dzidzie byłyby z tego samego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Myslałam by do maja brac tabsy a potem zaczac starania ;) a teraz jestem zagubiona nie wiem czy zaczynac nowe opakowanie czy nie .. Jak ja bym chciała miec tyle siły do sprzatania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusiaaaaaa - sprzątać to ja lubię tylko niestety mam ograniczone możliwości, bo mam dwulatkę na wychowaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
no proszę;) oj wiem zajmuje sie czasem dwulatka mojej kuzynki oj trzeba miec oczy dookoła głowy i cierpliwosci w nogach sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusiaaaaaa - pamiętaj, że co najmniej miesiąc przed zaciążeniem trzeba brać kwas foliowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Kochane u mnie sytuacja dziwna po pierwsze wiek , po drugie biore tabsy po 3 moj chłopak bezgranicznie mnie kocha i planujemy rodzinke;) Własnie mysle czy podczas brania tabsów mozna zajsc a znajac nasze szczescie.. ;) analizuje drugi raz czy wziełam wszystkie tabletki itp.. bo okres nie wygladał jak okres wiem ze jest sztuczny przy tabsach ale pomimo to zawsze tak sie ze mnie lało ze rady sb nie dawałam a tu.. bach plamienie wieksze drugiego dnia i potem małe plamki tylko tak ze nie wiem co moj organizm swiruje , a teraz od soboty boli mnie podbrzusze;/ kregosłup swoja droga .. a sikanie swoja: ) masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusiaaaaaa - mnie w pierwszej ciąży bołał jajnik(teraz zresztą też :-) ) i przez jeden dzień bolał mnie kręgosłup(co mi się wcześniej nie zdarzało), toaletę też bardzo często odwiedzałam :-) To były objawy przed @, która nie nadeszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
no ale ja biore anty.. i czy pomimo to bym była? własnie jajniki chyba daja mi popalic jakbym owulacja a jestem w przerwie miedzy opakowaniami ;// i podczas brania nie ma owu.. jutro powinnam zaczac nowe opakowanie tabsów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
może imało się udzielam ale podczytuje regularnie:) spadam zaraz na pocztę i na zakupy, nie wieje juz tak bardzo to spacer dobrze mi zrobi, bo ostatnio na wieś nie wychodziłam bo myślałam, że mi głowę urwie:) tylko podwórko i podwórko:) trzeba się rozruszać bo, że tak powiem ładnie perystaltyka jelit coś mi szwankuje:) może troche ruchu pomoże:P:) tak wiem...ta jak coś napisze.... ni z gruchy ni z pietruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
i dobrze ruchu nigdy za mało:) ja dzis sie bede lenic cały dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz NIE zrezygnowana - ja zaraz też z małą na spacerek po wsi się wybieram :-) Po południu może choinkę ubiorę :-) Dla małej, żeby miała radochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki. :) nie pisałam przez weekend, bo wciąż cały czas było do zrobienia. No i oczywiście szkoła. Ja nadal czekam a raczej powiem że nie czekam na @. Nadia witaj - powiem Tobie z własnego doświadczenia że warto szybko iść do lekarza bo nie zawsze trafi się na odpowiedniego a jak już nawet się trafi to i tak leczenie trwa i badania też. Milus ja co prawda nigdy nie brałan tabletek ale wiem, że okres po nich jest mniej obfity no i oczywiście krótszy. Pozdrowienia dla wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
hey Zula ;) wiem wiem ;) i pewnie sie nakrecam. ja juz chce skaczyc ta szkołe i mieszkac z Moim TŻ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się uczysz i ile masz latek? Ja też chce już skończyć szkole i niestety zacząć kolejna. Ale już w formie kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
ja mlodziuuutka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×