Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość Milusiaaaaaa
powiem powiem;) 18 latek skonczone i narzeczony juz jest:) czasem po prostu lepiej jak sie nie mowi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...garnierka...
hej dziewczyny, ale Wy poranne ptaszki. ja to dopiero co wstałam:)) az wstyd sie przynawac hehe ale tak mi jakos sie dzis dobrze spalo a i sny milutkie byly:)) u mnie po wekendzie bardzo dobrze w sobote bylismy sobie na miescie poogladac juz swiateczne stragany i dekoracjie i poczuc ten klimacik:) bylo super , do momentu az sie nienajadlam dziwnych rzeczy i niedostalam niestrawonosci ehhh....;) w ciazy nie jestem a tyje ostatnio na potege, no ale boje sie wziasc za jakies konkretne odchudzanie przed ta ciaza. okresu wciaz niedostalam, neiwiem ile organizm moze dochodzic do siebie po takim czasie jak u mnie... Milusia jesli to twoje poczatki w braniu tabsow to takie objawy sa calkiem normalne , najpierw obfity okres a pozniej skapy, pozniej wszytsko wraca do normy, a organizm sie poprostu musi przestawic, ale jak masz podejrzenia co do ciazy to sie umow do lekarza albo zrob test, neiwiem ja przez 10 lat nie zaciazyłam i wsyztsko dzialało, ale mam dwie kolezanki ktore zaszly w ciaze biorac tabletki, ale przez własna nieuwage bo zapomnialy... zaraz zmykam na spacerek troche sie dotlenic... milego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia mozna zajsc w ciaze biorac tabsy jesli masz watpliwosci czy zaczac opakowanie zrob test.ale te twoje dolegliwosci nie musza swiadczyc o ciazy...ja np po rigevidonie mialam mdlosci I tez nieraz liczylam tabsy...a teraz co ja bym dala za mdlosci hehe los bywa przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
dzieki dziewczyny obliczyłam sobie wszystko dokładnie i to raczej nie mozliwe bym była brałam antybiotyk ale wtedy akurat nie kochałam sie z moim TŻ ani przez nastepne 10 dni od odstawienia wiec to pewnie organizm cos swiruje troszke czesto tak mam:) No niestety na jedno;) A ketonal osłabia działanie tabsów?:) bo juz sama nie wiem..:) co bedzie to bedzie i tak bede szczesliwa.. :) najgorzej moj tż sie przejmuje co mi jest czy aby cos złego sie nie dzieje .. mam nadzieje ze i gdy ja zaczne starania to bede mogła sie z wami tym podzielic i szukac u was porad :) Troche sie boje pierwszej ciąży czy dam rade i wgl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
ja juz po obiadku:) dobrze, ze wiecej miałam zrobione bo goście się trafili:) u nas pogoda piekna:) słonko, bezwietrznie...ale ze jakoś mi tak sennie sie zrobiło to sie kłade:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj jestem taka wyjątkowo senna i zmęczona... Ale odkąd mam moją córcię to te dwie rzeczy towarzyszą mi prawie cały czas :-) Jednakże w pierwszej ciąży tuż przed mającą nadejść @ też wystąpiły takie objawy... U nas słonko było na krótko ok. 11, teraz jest przynajmniej w miarę ciepło i bezwietrznie. Mała mi zasnęła, więc wzięłam się za gotowanie obiadu - dzisiaj poszłam na łatwiznę :-) M nie jest wcale wybredny i wszystko co ugotuję mu smakuje(choć nie zawsze jest smaczne) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak u mnie- tez wszystko mojemu smakuje - mówi ze jego zona gotuja pysznie;) co do senności - to ja dziś tez taka senna jestem no i boli mnie głowka;( a sloneczko jeszcze troszeczkę swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Ja także byłam cos do jedzonka zrobić bo moj Tż ma wpasc ;) ale juz jestem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
ooo:) małe zakupy? ja wczoraj polowałam na sukienke na 100dniówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
ooo:) małe zakupy? ja wczoraj polowałam na sukienke na 100dniówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj taka senna jestem że zaraz oczy mi się same zamkną...może to ta pogoda..a jeszcze zaraz mam fitness...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
tak siedze i yc mysle ze tak bardzo bym chciała juz byc mama :) zazdroszcze wam ze mozecie sie juz starac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Heh, ja wczoraj sukienke na 100 dniówke:) Ajjj.. niech mija ten czas ! :) i spokojnie z moim TŻ zaczniemy starania juz przed slubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusss20
witam wszystkie znajome juz dziewczyny i nowe:) ja jutro ide do lekarza ale boje sie ze jeszcze nic nie bedzie widac na usg.wg obliczen wychodzi ze jestem prawie w 6tyg.mialam dzisiaj klujacy bol w dole brzucha nie wiem czy to normalne...podobno boli jak macica sie rozszerza ale teraz to chyba jeszcze na to za wczesnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej, byłam dziś u tego lekarza. Nie wiem co myśleć. Okresu nie ma, ciąży nie ma. Dostałam luteinę, na wywołanie. Mam brać 10 dni, albo krócej - jeśli dostanę okres. Zrobił mi też usg dopochwowe i wykazało, że widać pęcherzyk owulacyjny (nawet spory), czyli owulacja jest. Ehh...niby wróciłam pocieszona, a z drugiej strony - myślałam że to tak hop siup będzie ;) Jak dostanę okres to kolejna wizyta za 2 miechy, chyba że w tym czasie coś się zmieni :) No nic, miłego wieczorku i spokojnego wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dobry wieczór. :-). Moje Panie. :) ;). Ja właśnie siedzę sobie i oglądam tv. A wy co porabiacię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz NIE zrezygnowana
staraczkaorobaczka:) jak masz brać luteinę (pewnie 2x1) to jak minie ci te 10 dni ( i nie dostaniesz @) to radzę zrobić test wtedy:) najpewniejszy sposób :) mi tak kazała robić moja gin, tym bardziej, że owu ci usg wykazało:) też mam wieczór z tv, znaczy sie mąż ma pilota, to patrze na to co on chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co fajnego oglądasz już nie zrezygnowana? Milus jesteś młoda ale podstawą to pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
hey hey:) Dzis kolejny dzien wolnego;/ chyba wezme ketonal;/ Wiem ze młoda i nie ma sie co spieszyc niby :P ale mnie po prostu nosi tak pragne rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, widzę że ktoś dziś był pierwszy ode mnie z przywitaniem ?;-) ja właśnie wybieram się do pracki :) miłego dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia to nic że jesteś młoda podstawą jest to że masz obok odpowiedniego faceta obok. Ja też miałam narzeczonego w wieku 19 lat, ale chyba nie byłam jeszcze wtedy gotowa w pełni na dziecko. A teraz to mam problem żeby je mieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusiaaaaaa
Zula masz racje jest 7 lat starszy i to w sumie dzieki niemu tak dorosłam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia wiem co to jest związek z straszym facetem. Mój M jest starszy ode mnie o 10 lat więc jak ja miałam 19 to on prawie 30. :). Ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia wiem co to jest związek z straszym facetem. Mój M jest starszy ode mnie o 10 lat więc jak ja miałam 19 to on prawie 30. :). Ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×