Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

thats uncool ! przechwalasz się satyrze wkółko pierdziułko uwodzisz tu nasza Lisicę ! Ja dla przykładu do zaoferowania mam coś więcej aniżeli tylko płaszczyk i satyrową laskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, jako Twardowski zawarłem pakt z diabłem podpisany na byczej skórze. Jestem swego rodzaju szarlatanem. ^^ nie wydaję mi się aby rozpisywanie tych wszystkich wybryków było na miejscu Lisiczko. W końcu nie ładnie się chwalić kto wie może dane będzie Ci się kiedyś przekonać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co do Mikołaja... to może mu Mikolajowa pociuckac nie daje i chłopakowi hipoglikemia grozi. Sa święta, trzeba sie pochylić nad bliźnim a może i on sie pochyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picior
Foxy a co by Cię zadowoliło ? Może mógł bym pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... miałem ogromny problem z wybraniem prezentów w tym roku... bo co można kupić komuś kto ma w zasadzie już wszystko. Pomijając fakt już co kupiłem, ale o co mi chodzi. Tu mamy całkiem podobną sytuację jeśli rozumiesz o co mi chodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy się o Mikołaja, drogie dzieci, nie martwcie. Małżonka Mikołajowi dała jeść, pić i jeszcze co nieco na dokładkę. Mikołaj po prostu tak się napatrzy latając po całym świecie, tu cukierka liźnie, tam się w komin wciśnie, że mu jedna Mikołajowa potem nie starczy, chociaż zacna z niej kobieta. A że i nie jest już taka nowoczesna to i na Śnieżynki w domu się nie zgadza. Więc dzisiaj w nocy Mikołaj będzie testował komin Foxy, byle tylko był szeroki bo z wiekiem Mikołajowi brzuch urósł i w byle dziurkę Mikołaj nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie z ominem kiepsko, wąski, ciasny, ale jak sie dobrze nasmaruje to może sie przepchasz jakoś :) Jak ty ładnie do mnie sie zwracasz... dziecko, dziecinko... tak mi mow jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź, moje dziecko. Mikołaj weźmie Cię na kolana i opowie Ci bajeczkę o puszystym kotku, który gdzieś zaginął. Trzeba go szukać wszędzie, bo maleństwo bardzo boi się samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
🖐️ Korzystając z okazji, chciałbym zapytać czy Mikołajowi też moc truchleje? A jeżeli tak, to na jak długo? ;) Proszę o wyczerpującą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, no jak moc truchleje to dupa blada... a ja nie chce bajeczek o kotku, jakies konkrety dla kobiety w wieku dojrzałym poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajeczka o szukaniu puszystego kotka jest jak najbardziej dla dojrzałych kobiet również. Jak chcesz to możemy poszukać innego zwierzątka futerkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk 22222222
Foxy_Lady ile masz lat?:>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy tajemnicze są fajne. Możliwe są nawet takie sytuacje, że to ja gram na okarynie a kobra i tak się podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Ja wiedziałem, że tak będzie! 😠 Nie ma Mikołaja!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak się nakręciłem tymi Mikołajami, czyszczeniem lasek i kominów, że aż spać za bardzo nie mogłem. Oj, Foxy, chyba mi w głowie zawróciłaś! A może to efekt przejedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyrze, chciałabym bardzo być sprawczynią Twoich bezsennej nocy, tudzież nocnych polucji, ale z tego co wiem wiele osób miało taki problem z Morfeuszem... więc to chyba efekt pospolitego, zbiorowego przeżarcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy :-) ja już od bardzo dawna nie miałem nocnych polucji! Już prawie zapomniałem, że je kiedyś miewałem. Dzięki za odświeżenie mi mojej starczej pamięci! No może to przejedzenie faktycznie, ale czyż nie byłoby jednak miło gdyby to jednak przez myśli o wspólnych ablucjach części intymnych? Nie lepiej tak myśleć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×