Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Wyjaśniam, że nigdy nie mieszałem gówna w betoniarce. Po zastanowieniu się: nawet mi się nie chce dowiedzieć jak to jest... :-( Pijany jestem zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet fajny stan. Lubię to. Nie za bardzo i nie za mało. Nawet mi się bzyknąć nie chce, zresztą po wczorajszym jeszcze nie ochłonąłem. Hm. Pozdrawiam Was i chyba pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli Twojego stanu upojenia Satyrze na wypadek wszelki wyjaśniam, że potencjalny idiota, który nie jarzy Twoich słusznie ironicznych postów, jak gówno w betoniarce ciska sie sam :) Z własnej, nieprzymuszonej głupoty. Mam nadzieję, że nie zrozumiałes mnie źle, poniewaz chyle czoła przed Twoją Satyrzą mądrością, choć i sobie lisiego sprytu nie odmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja :D Ale kołysanie się w betoniarce to żadna słuszna perspektywa. Jeszcze by mnie to uśpiło i zacząłbym ssać kciuka przybierając przy tym embrionalną postać. :( Marzę o tym, by jak gówno wpaść w wiatrak. :D :D :D A że nic się z mych marzeń nie spełnia, skupię się na noworocznych postanowieniach. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim udanego roku 2012. Jak na razie mocno trwam w swoim postanowieniu, żeby nie palić. I nic jeszcze w tym roku nie zaliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ciepło... i zycze duzo seksu w Nowym Roku! I lodów! I lizania czego tam chcecie! I całusów! I rozkoszy po szyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam ! Dziś zastanawiałem się nad prawdziwą kobietą. Czyli czym dla mnie by takowa była. Skoro istnieją prawdziwi mężczyźni i jest taki tok myślowy czemu by nie myśleć w takich kategoriach o kobietach ? Nie każda się nada i nie każdej się tu uda. jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wpisy na topikach myślę że niedojdy życiowe potrafią tylko negować, obrażać, dyskredytować :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa kobieta... do bycia nią brakuje mi tylko prawdziwego mężczyzny, resztę mam ;) What is a man without a woman... i odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querc... dlatego sa niedojdami :) nic im nie wychodzi więc psioczą na wszystkich i wszystko, ja niewinny ona winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy może i tak musi być w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór... pewnie nikogo nie ma w domu. Ja jestem pieniadz lepszy i postaram sie nie dac wyprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem optymistyczny ani młody jak Ryff. Nie szukam też Pani, aby siebie jej dać (po co mam ją krzywdzić?). Ale mam lepszą ksywkę jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×