Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Natrętne sterczenie nie, ale właściwej osobie żakietu można na chwilkę uchylić, albo odpowiednio się nachylić i... już! Ale nie zachęcam, bo romans biurowy niszczący bywa czasem. Czy mogę Cię zapytać jakie masz sutki? Czy to już zbyt wprost pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zabiłes Satyrze... nie mam zadnych innych zwisających części ciała, więc grawitacja najbardziej pewnie dala sie we znaki piersiom, ale nie mnie to oceniac... nie słyszałam reklamacji, chyba wyglądają nienajgorzej jak na piersi kobiety w moim wieku. Spokojnie mozna złapał w łapke i pomietosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomatko, a jak tu opisac sutki? Daj mi kilka mozliwości wyboru to dobiore co najbardziej pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
brazowe, rozowe:) duze koleczko..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A romans biurowy jak z głową robiony, to nie niszczy, tylko wprowadza słodkie zamieszanie, przy koncu może troszkę pyłu, ale gebneralnie niegroźny dla zdrowia a bywa i bywa bardzo użyteczny w ogólnej ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, łatwiej byłoby narysować, ale spróbuję: powiedzmy, że otoczki mogą być nieduże, czasem całkiem niezwuważalne, a same sutki też nieduże i lekko tylko odstające; może być też tak, że otoczki nieco większe ale za to sutki długie i mięsiste (takie "smoczki"); albo z innej beczki: otoczki bardzo szerokie takie 5 centymetrów średnicy a czasem o wiele więcej, i ciemne za to sutki ledwo widoczne; albo jeszcze inaczej: wzniesienie zaczyna się już od brzegu otoczki i ma kształt takiego pagóreczka a sutek w ogóle nie odstaje; albo otoczka z sutkiem mogą być takim zupełnie regularnym stożkiem obrotowym; i pewnie tysiąc innych możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
wrazliwe na dotyk jezyczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, popróbuję pomietosic te sutki, w stanie naturalnym: otoczka może cos około 4 cm srednicy w kolorze jasnobrązowym, sutki lekko widoczne, szerokość u nasady około 1 cm srednicy, lekko sie zwężają do czubka. Podczas narażenia na zimno lub ba dotyk otoczki nieco ciemnieja, kurczą się i maja lekki efekt gesiej skórki, sutki równiez ciemnieją i wystają moze na centymetr mniej więcej. Ufffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
hmmm jesli wystaja na cm to sa bartdzo ponetne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, przepraszam że użyję tego zwrotu, taki dość typowy kształt. I oczywiście piękny! A jak to się ma do kształtu całych piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy Panowie... macie wrazliwe na dotyk sutki? Lubicie gdy kobieta sie nimi zajmuje czy tez efekt erotyczny tak samo odczuwalny, jakby ktos mietosił wam chusteczke w kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
ja uwielbiam jak kobieta piesci moje sutki,,,jezyczkiem czuje takie ciepelko mmmm nie da sie opisac :P Foxy Ty zapewne uwielbiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, Foxy, że ciekawy temat zadałaś. Oczywiście nie mogę porównać wrażeń do kobiecych (chyba są bardziej ogólnie głębokie), ale ja mam sutki wrażliwe. I w tej chwili doszedłem też do wniosku, że żadna z pań nie wpadła nigdy na pomysł, żeby się nimi jakoś zająć... Czy to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe piersi... no cóż, sa nieduże, albo zasłuzone B albo naciągane C w zalezności od rodzaju stanika i rozmiaru pod biustem, nosze 70 C lub 75 B. Maja tendencje nieco rozchodzic się na boki, kiedyś przypominały ksztaltem połowę jabłuszka teraz juz trochę opadły w dół, ale nie zarzucam ich na plecy ani nie zwisaja po pepek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
glowna role w piersiach odgrywaja sutki a ztego co mowisz Twoje sa bardzo kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dziwne jest to, że wbrew obiegowej opinii, że męskie sutki do niczego nie służą zazwyczaj takie pieszczoty bardzo sie podobały. Co prawda nie mam zbyt dużej próby statystycznej, ale panowie wrecz nie wyobrazali sobie pieszczot bez dokładnego i czułego zajęcia sie ich sutkami i chetnie prężyli pierś. Obawiam się nawet, że mieli z tego więcej wrażeń niz ja z obsługi moich piersi :) Nie kazdy oczywiście, dlatego zadałam to pytanie, bo nie wiem jak to działa w większej próbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
Foxy a czy na Ciebie masaz stop podzialalby erogennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to ciekawe co piszesz, bo wnioskuję z tego, że u Ciebie z pieszczotami piersi jest podobnie jak u tych kobiet, które ja spotykałem... Niby ogólne przeświadczenie jest takie, że to dla kobiety strasznie fajne, ale moje partnerki tego nie potwierdzały. Myślałem, że to ja nie potrafiłem się nimi dobrze zająć... Owszem, lubiły, ale bez szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, albo erogennie albo... usypiająco. Ale dotyk dloni nie móglby byc zbyt delikatny, bo pewnie by się skonczyło łaskotkami i odruchem obronnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
a jesli do takie masazu dolaczyc usta i jezyczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobiece piersi generalnie służą karmieniu niemowlaka. Może to kwestia techniki zajmowania sie piersiami. Mnie to raz grzeje, raz ziebi. Zalezy... załóżmy w takiej sytuacji, że mężczyzna nie łapiew dłoń i nie wkłada od razu piersi do dzioba (co może kojarzy mi się z odruchem karmienia oseska) wtedy nie wywołuje to wiekszych emocji. Ale jeśli... zostawi je przez jakis czas w spokoju, zajmuje sie innymi częściami ciała, potem krązy gdzies w pobliżu, skrada się, musnie lekko dłonią, to wtedy one az krzycza, że chcą :) Może chodzi o to, że kiedy kobieta jest podniecona to w efekcie piersi pecznieja, ukrwiają sie i staja sie wrazliwsze, wtedy inaczej reagują. Czyli: sama pieszczota piersi podniecenia nie daje, ale kiedy one są dobrze ukrwione reagują duzo bardziej na dotyk. taka jest moja teoria, ale nie dam za nia głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunecik, kontynuujesz masaz stóp? Nie wiem, czy moje stopy wytrzymałyby jezyczek, jest zbyt delikatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę! Dzięki za wskazówkę! Nigdy nie jest się za starym na naukę. Chcesz to ja Ci się czymś odwdzięczę, tylko powiedz czy jest coś czego jeszcze mogę Cię nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AteistąJestemJa
Jeśli szukasz związku nie szukaj tutaj. Tutaj stracisz tylko czas weź się za siebie kobieto jesteś w pełni życia.Ktoś mi dziś uświadomił jedną bardzo ważną rzecz że nie poznaje się ludzi w internecie tylko w realu poczekaj na taką osobę która na ulicy czy pod twoim domem spyta o godzinę a potem jakoś spróbuje zagadać a wtedy uwierzysz w siebie.Tak jak ja to zrobiłem posłuchałem rady i spytałem taką jedną o godzinę koło domu potem o coś jeszcze i teraz jesteśmy razem od 4 lat i jest nam ze sobą super uzupełniamy się wzajemnie i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że od Ciebie wiele mogłabym sie nauczyc, ale póki co nie mam na kim trenować. Ale powiedz mi cos wiecej o uwodzeniu mężczyzn, bo od tego musze chyba zacząć... prócz usmiechu, czym mozna mężczyznę zwabić? I tu nie chodzi mi o wyzywajacy wyglad czy gesty oblizywania palca lub pocierania kieliszka. Nie chce zdobyc napalenca na jeden raz do wyra. Chce uwieść kogos soba taką, jaka jestem, w zwykłych opietych jeansach i bluzeczce w serek, standardowym makijazu i bez tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateisto, oczywiście, że szukać będe w realu, tu zdobywam tylko wiedzę:) Czasem naprawde bardzo przydatną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×