Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Czzaaarna!Wracaj!!Brakuje mi Twoich ciętych ripost:classic_cool: Pani Gospodarz i Gościom-uszanowanko...i już mnie nie ma🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunecik, rozczaruję Cie zapewne, ale mam taki dziwny, hybrydowy strój.... bluzeczka w łódeczkę szarego koloru, w której chodze do pracy (uff to jeszcze ujdzie) ale dół to dresowe, miekko opinajace posladki, czerwone spodnie ;) miałam wenę po pracy przebrac dół, ale góry sie juz zmieniac nie chciało, do tego wisiorek i iście młodzieńczy kucyk, zrobiony z gestych jedwabistych włosów. Dóra może iśc na impreze a dół musi zostac w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
hmm moge rozpiac wloski..:) ? a co jest pod czerwonymi dresikami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunecik, zgodnie z metryka przedział miedzy 30 a 40 :) aczkolwiek mogę sobie smiało z 7 odjąć, bo ciało za metryka jakos nie nadąża... ku mojej niesłychanej radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
przejdziemy na priv? :) troche sie krepuje publicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
a myslalem, ze pod dresikami jest tylko odziana w delikatne futerko...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
a moze skusisz sie na meila? :) to co moge rozplatac kucyka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
lis sam musi wejsc do rozkosznej norki :) tak ? moge pocalowac w szyje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis może wejśc tylko za przyzwoleniem Pani norki... poza tym lisice lubia byc subtelnie i elegancko kuszone, uwodzone, a nie tak wprost z lasu z brudnymi łapami od razu do nory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
tak...jak to lis jst lisy i chce szybko zlisic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałem dokonać ablucji dziecka. Mikołajowa niezdrowa. Ale widzę, że rozmowa się klei, więc nie będę przeszkadzał. Powiedz mi tylko co to jest "bluzeczka w łódeczkę" bo moda damska nazwami mi mnie zaskakuje, a chciałbym sobie z grubsza wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr, absolutnie nie przeszskadzasz a nawet jestes pożądany :) Lisia norka jest mocno atakowana, potrzebuje sie schronic w objęciach czułego mikołaja... a łódeczka to rodzaj dekoltu, który niestety, rzadko odsłania biust, zależy jak mocno jest wykrojony. Takie półokragłe cięcie (wrzecionowate?) nie tuz przy szyi tylko zaczyna się bliżej ramion niz szyi. Ufff, zwizualizowałam jakoś? Najbardziej sexy sa trójkatne, ostro zakończone (tzw serek, które i w męskiej garderobie wystepują) zwłaszcza, gdy najgłębsza częśc dekoltu idealnie podkresla rowek miedzy piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
Lisiczko nie atakauje juz tak ostro:) powiedz czy lubisz ponczochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co to łódeczka. Bardziej odsłania ramiona niż biust, czasem można błysnąć ramiączkiem od biustonosza, albo dać do zrozumienia, że panie biustonosza nie włożyła. A Ty raczej nosisz, jak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze raczej serki, jeszcze mogę, bo rowek, choć niezbyt głęboki, ale mysle, całkiem-całkiem wygląda :) ale akurat mam jedna łódeczkę dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem raczej czy potrzbujesz wdzianka dla swoich piersi czy też są na tyle nieduże i sztywne, że im nie potrzeba wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A biustonosz, oczywiscie... nie wychodze bez. Nie daj boże zimno w pomieszczeniu i tak na spotkaniu sterczącymi sutkami przy facetach świecic... Biustonosz ma jeszcze jedna, rewelacyjna zalete, oszukuje ziemska grawitację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztywność i jędrność już nie taka, jak u nastolatki, temu nie zaprzeczę, ale nie ma tragedii, w lecie na wczasach zdarza mi się chodzic bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
krepowala by Cie taka sutuacja ze sterczacymi sutkami? :) niektore kobiety prowokuja a ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czasem fajnie tak, jak kobieta ubrana biznesowo, żakiet, spódnica do kolan a tu nagle widzisz, że coś tam wyraźnie się rysuje pod bluzką... Niby nic nie widać ale wiesz, że tam są! A grawitacja daje Ci się już mocno we znaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy w jakich okolicznościach... w pracy, na sluzbowym spotkaniu sterczenie czegokolwiek nie jest wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunecik....
jasne, ze tak- swiadczy to dobrze o Tobie, ze traktujesz powaznie obowiazki :) w lecie chodzisz bez stanika pod bluzka czy na plazy odslaniasz je..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×