Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość Anna7979
Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jeździłam z mężem kilkanaście razy, aż nam się udało. Koleżanka znów nie jeździła osobiście ale zabiegi na odległość i bardzo sobie chwaliła też mają dziecko przepraszam już dwójkę. Życzę żeby się udało bo to jest wspaniałe mieć bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogła naprotechnologia, używałam komputera cyklu - cyclotestu. Poznałam doskonale swój cykl i za miesiąc zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesują nas seanse na odległość, na jaka odległość p. Kramarczyk działa? Jesteśmy polakami mieszkającymi w Australi i czy tak duża odległość nie gra roli i czy czyta moja wypowiedź kto korzystał z takiej pomocy z daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam w maju, u mnie jest wszystko ok. Co kilka tygodni umawiam się na wizytę żeby wszystko było ok z ciąża, i gdy oddzialowuje na mnie energia mam mokro i szczytuje. Pytanie do Was kochane czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giienia
Czytam same pozytywy o Kramarczyku, ale jest jedno czy jest sens umawiać się na wizyty mając 46lat. Cały czas myślałam że gdy się nie udaje to trudno, ale teraz ten instynkt macierzyństwa jest tak silny że nie wiem jak sobie z nim poradzić. Doradźcie dziewczyny co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sama mam ten sam Problem bo juz mam 39 lat i Ciagle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ten Kramarczyk to gdzie on przyjmoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giienia
Koło Krakowa ale bliżej w tej chwili nie pamiętam, pisało wcześniej ale pierwsze chciałam od Was rady. Ja też mieszkam w Norwegii i dlatego nie mam tak blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 41 lat a mąż 44 gdy z pomocą gabinetu prowadzonego przez Stanisława Kramarczyka zaszłam w ciążę. Leczyłam się u niego prawie rok, ale nie był straconym czasem. Gdy byłam w ciąży bałam się żeby wszystko skończyło się dobrze bo wszyscy mi odmawiali starań w takim wieku. Moja walka i silna wolą była ponad wszystko, skończyło się dobrze nawet podczas porodu było ok i bardzo ważne dziecko rozwija się prawidłowo, nawet jest bardziej inteligentne o lepszej pamięci niż rówieśnicy. A namiar miałam z kafeteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ci za te slowa mogla bym do ciebie napisac na prywatnej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podaje kontaktu prywatnego, już raz się nadzialam podając maila. Trafiłam na zboczeńca może kto poda to będziesz pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto czeba do pana Kzmierczyka jezdzic bo u nas problem jest u mojego meza zaslabe plemniki ma a my mieszkamy w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na czym polega u niego leczenie .Dziekuje ci z gury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystalismy z seansów jak czas pozwalał ale w odstępie nie przekraczającym dwóch tygodni. Jak mówił działał i przekazywał potężna energię uzdrawiajaca. Żadnych leków ani suplementow nie przepisywal. Najlepiej porozmawiać z nim osobiście bo taka terapia była dla nas a dla was może inna. Robisz tak potężne błędy ortograficzne, jak piszesz korzystaj ze słownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam wcześniej o tym dr kaczmarczyku, ale w internecie jest dużo głosów, że to zwykły znachor - broń boże nie chcę atakować, tych dziewczyn którym się u niego udało tylko mówię co znalazłam! Ja osobiście chodzę do invicty w Warszawie i muszę przyznać, że po wielkorotnych, nieudanych próbach w końcu mogę powiedzieć, że wszystko się układa :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Jak co rok pragnę wam złozyc życzenia, Szczęśliwego Pełnego radości, Uśmiechu i Spełnienia Marzeń 2018r. I tym którym sie juz Udało í tym ktorzy jeszcze nie sa rodzicami. Warto być dobrej myśli i walczyć nieraz mimo łez i niezrozumienia przez innych . Mała czarnulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_1206
Witajcie, czy słyszałyście o metodzie Zdenka Domancica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kto leczy się obecnie w Krzeszowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się już cieszyć czy jeszcze się wstrzymać? Dwukrotnie w ostatnich dniach wyszedł mi test pozytywny, czy to stuprocentowa ciąża jestem tak bardzo ostrożna w tych słowach bo leczyłam się kilka lat bez efektów a w gabinecie Bio-Stan dopiero trochę ponad dwa miesiące. Może wreszcie mi się udało! Gdy robiłyście test i był pozytywny to u Was była ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam 19 ale nikt nie napisał nawet słówka. Też tak będę postępować chociaż nie wiadomo kto o co by pytał.Ja już jestem szczęśliwa po wizycie u lekarza bo jestem w ciąąąży. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się leczyłaś, ile kosztowało i co najważniejsze wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty czytasz, pisałam że u pana Kramarczyka leczyłam się dwa miesiące a co do kosztów mniej niż u dobrego lekarza. A co do wieku to jestem po czterdziesce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta metoda leczenia jest naprawdę skuteczna. Czytałam wcześniejsze wpisy i śmiałam się jak ludzie mogą być naiwni. Chociaż miałam grubo po 40 z żartów wpisałam się na termin wizyty, chciałam wyjaśnić że to jest nierozsadne zaufać byle komu. Pierwszy nokaut dostałam na pierwszej wizycie gdy pan kramarczyk powiedział, po co przyjechałaś gdy się wyśmiewasz z innych kobiet które zostały matkami dzięki bioenergi. Myślałam że uda mi się go wyśmiać po kolejnych razach ale niestety nie, zaszłam w ciążę i urodziłam dwóch synów. Teraz żałuję za moje wcześniejsze zachowanie i wstydzę się tego. Wraz z mężem zaprzyjaznilismy się z rodzina Staszka i nieraz wspominamy te chwilę gdy miałam pogardę do tego niekonwencjonalnego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym gabinecie wykonują pełny zakres usług ginekologicznych. Wiadomo że płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie jest gabinet ginekologiczny. Tam zgłaszają się z różnymi chorobami i też tacy co nie mogą mieć potomstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×