Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość 111122222drewa222
Dla malej czarnulki mój mail elizabell@interia.eu . Myśle, jako przyszłe mamy które się poznały na kafeterii, korzystały z pomocy wspaniałego człowieka mają szanse zostać przyjaciółkami. Czekam na maila, wreszcie możemy sobie pogadać bez głupich wypowiedzi osób które nie wiedzą jakie spotkało nas szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
Drogie dziewczyny ,które dzięki bioterapi są w ciąży, ile was takie leczenie kosztowało. Też myślę skorzystać, ale straciłam dużo kasy na normalne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja przy pomocy bioenergoterapeuty również zaszłam w ciąże, teraz córeczka ma póltorej roku i jest wspaniałym dzieckiem. Pytasz się ile to kosztowało, same zabiegi około 2500zł i koszty podróży. Ale nie żałuję wydanych pieniędzy bo traciłam już nadzieję a tu wreszcie dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
Byłam dwa razy na zabiegach u tego bioenergoterapeuty, znowu mam jechać na ustalony termin i chciałam wziąść z sobą męża.myślę ,że on też ma kłopoty z nasieniem,ale nie chce jechać Jak go namówić żeby jechał, pomóżcie doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilka
A skąd masz pewność że ma kłopoty z nasieniem? A z przekonaniem go myśle że powinnaś podejść do tego delikatnie, ja powiedziałabym że lepiej się będę czuła w jego obecności w czasie trwania zabiegu. Czy możesz napisać jak to wszystko przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
Dwa lata temu był u lekarza i stwierdzono mała ilośc plemnikow i mała ruchliwość. Spróbuję na spokojnie jutro porozmawiać z mężem, może się uda namówić go chociaż na początku na rozmowę z bioenergoterapeutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Gdy jeszcze jesteście na forum moje dawne znajome to się odezwijcie. Nie pisałam bo chciałam spokoju w ciąży. TYDZIEŃ TEMU URODZIŁAM WSPANIAŁĄ CÓRECZKĘ. J E S T E M M A M Ą Dzięki wam wszystkim którzy dobrze mi życzyli oraz szczególne podziękowanie dla Pana Stanisława Kramarczyk z Krzeszowic za okazaną wyrozumiałość i pomoc w uleczeniu mnie. JAKA TEREZ JESTEM SZCZĘŚLIWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhjfghgfhgfhgfhgf
i tego się kochana trzymaj:) swojego szczęścia i go nie puszczaj:) gratuluję!!!!! mam plan nawiedzić tego Pana zimą, przy okazji urlopu:P zobaczymy, ja już odpuściłam i powoli zbieramy się do procedur adopcyjnych, ale wiem że wizyta nam nie zaszkodzi bo to tu, to tam coś pobolewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa mamcia
Drogie koleżanki ja za pomocą bioenergoterapeuty również jestem mamą, i denerwuje mnie to co niektórzy piszą o takich kobietach jak między innymi ja.Piszecie o takich ludziach nie zawsze dobrze. Dla takich nieufnych , proszę przeczytajcie kilka zdań. W przypadku bioenergoterapii sprawa jest nieco bardziej skomplikowana a głosy podzielone. Chrześcijaństwo, którego fundamentem jest życie i działalność Jezusa, podkreśla wagę procesu leczenia i uzdrawiania chorych. Zbawiciel bowiem stanowi najlepszy przykład. "Jeśli to ma służyć dla dobra ludzi (medycyna alternatywna - przyp. red.), to chyba nie ma w tym niczego złego, co byłoby przeciwne wierze katolickiej. Uprawianie zabobonów jest grzechem (...). W człowieku jest wiele możliwości i Pan Bóg nie zabronił mu używania rozumu dla godziwych celów nieobrażających Boga" - mówił kiedyś Jan Paweł II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, ja zawsze walczyłam do końca i teraz wiem że upartość się opłaca. Wspominam ile spłynęło mi łez ile nocy bez snu,ale mąż dał mi oparcie i zawsze mi pomagał i pomaga.Nigdy nawet nie brałam pod uwagę głupich wypowiedzi dotyczących innych metod leczenia niż medyczne. Przepraszam, że tak mało piszę ale teraz dla mnie najważniejsze jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Moje gratulacje ze udało ci się zostać mamą. Gdy czytam wypowiedzi szczęśliwych to ryczę, ja staram się od sześciu lat i teraz zastanawiam się czy takie metody jak tobie pomogły mnie też mogą pomóc. Pozdrawiam, opiekuj się dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycząca goska
Jeżdziliśmy po kilku klinikach, i zawsze mi mówiono będzie dobrze i ile mam czekać. wreszcie będzie za póżno, a ja tak tęsknie za dzidzią. Rozmawiałam z mężem i zaczynam przeglądać strony o niekonwencjonalnych metodach leczenia niepłodności. Dziękuję za poradę Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarnullka
ZDROWYCH POGODNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM PANIOM A W SZCZEGÓLNOŚCI TYM CO MAJĄ DZIDZIUSIE I TYM CO JESZCZE SĄ W OCZEKIWANIU. SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy można ale czy warto...
Przeglądam forum i wpadł mi w oko ciekawy temat,który dotyczy również naszego małżeństwa . Czy jest tu kobieta czterdziesto letnia, która po takim leczeniu zaszła w ciążę. Jak długo trwa takie leczenie i czy mam gwarancję że będę w ciąży. Piszecie o uzdrowicielu z krzeszowic, kim on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złotowłoska!!!!
Słyszałam o tym człowieku, ale jest bardzo drogi. Co do skuteczności takiego leczenia,jeszcze w takim wieku według mnie to jest ciężko określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziara2000
Jest drogi, ale do innych metod leczenia jest tani! Akurat korzystałam z pomocy Kramarczyka i wiem, warto było. Od kilku lat jestem mamą Łukasza,który począł się po kilkunastu wizytach u tego bioenergoterapeuty. Wcześniej kilka razy poroniłam ciąże, i dla mnie stał się cud,że donosiłam i urodziłam szczęśliwie. Gdybym jeszcze raz miałam wybierać, wybrałam bym jeszcze raz pomoc bioenergoterapeuty czy jak ktoś napisał uzdrawiacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy można ale czy warto...
Gdy decydowaliście o takim leczeniu,czy na początku powiedział wam jak długo może trwać to leczenie? Gdy zadzwoniłam do tej firmy w krzeszowicach,na pytanie jak dlugo trwa kuracja, nie odpowiedział mi zdecydowanie.Czy to jest normalne żeby nie wiedział czy miesiąc czy rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudilka
Tez jezdzilam do niego,ale nie tracilam nadziei.Przez pierwsze trzy tygodnie co drugi dzien,nastepnie roznie raz lub dwa w tygodniu.Udalo sie i zaszlam w ciaze.Obecnie jezdzi bratowa.Mnie tylko powiedzial,ze czas potrzebny do pomocy zalezny jest od od mojego zbngazowanha.NIKT NIE POWIE CI,ZE JUTRO BEDZIESZ MATKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy można ale czy warto...
Dzięki za odpowiedz na mój wpis! Zdecydowałam się na tą terapię, myślę że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy można ale czy warto...
Dzięki dudilka za słowa otuchy. Byłam na zabiegach wraz z mężem. dzień po dniu,tydzień po tygodniu i stało się to czego pragnęłam.Od tygodnia mimo terminu brak okresu i moja podświadomość coś mi mówi CIĄŻĄ. Dzisiaj zrobiłam test POZYTYWNY.W przyszłym tygodniu idę do lekarza.Jeszcze raz dziękuję za ten temat założony na kafeterii dzięki któremu będę MAMĄ. Dziewczyny czy coś jest wspanialszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudilka
Moje gratulacje że się udało. Trzymaj się i dbaj o siebie w ciąży.Gdy będziesz chciała porozmawiać to pisz ewentualnie podam Ci mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy można ale czy warto...
Przepraszam że nie odpisałam dudilka, ale nie wchodziłam na forum. Mam potwierdzenie ciąży, to jest dla mnie najważniejsze. Będę dbała o siebie i nie tylko w ciąży,ale też jako mama.Co do pisania prywatnych emaila to w tej chwili nie chcę podawać na forum swojego bo mam nie miłe wspomnienia z forum.Kiedyś podałam pewnej kobiecie maila na kafeterii i zaczęło się.Pisali do mnie różni idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście kochane!!!!!!!!!! Czytając wasze wpisy zdecydowałam ,że gdy nic mi nie wychodzi pójdę na całość. Zaczęłam się interesować medycyną chińską, ludowa i zapisałam się na wizytę do bioenergoterapeuty. Szesnaście wizyt u niego i jeeeeest jestem w ciąży. Wczoraj pani ginekolog potwierdziła to co wykazywały testy. Dziewczyny dzięki Wam jestem baaaaardzo szczęśliwą istotką!!!!!!!!! Mimo tego że mam 43lata i prawie piętnaście lat walki o macierzyństwo.W szczególności dzięki założycielce tego tematu małej czarnulce za rozpoczęcie tej dyskusji i danie mi namiaru na człowieka który z woli Boga sprawił że będę mamą. Panie S. Kramarczyku wiem że nie lubi Pan rozmowy na Pana temat a w szczególnie pochwał co niejednokrotnie Pan mi mówił,ale jedno zdanie jest Pan Wielkim Człowiekiem o sercu pełnym miłości i oddania dla drugiego człowieka.Ma Pan mnie za najlepszego przyjaciela do końca życia! Iwona G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poprzedniczek Ja zapisałam się na wizyty w sierpniu,trzy tygodnie urlopu zaplanowałam spędzić na południu Polski. Czy mogę według Was korzystać z bioenergoterapi co dziennie albo nawet dwa razy dziennie? Telefonicznie Pan S.K. powiedział że nie ma przeciwskazań,ale Wasze głosy będę bardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elźi
Kilkanascie lat temu byłam u nieźyjacej juź bioenergoterapeutki i jeździlam do niej bardzo często. Jezdziły do Niej chorzy nawet codziennie.Myślę że ty też możesz. Ja po tych wizytach mam dwoje wspanialych dzieci,mimo że jestem lekarzem nigdy nie powiem ze taka medycyna nie pomaga.POMAGA... Obecnie mieszkam i pracuję za granicą i dużo dobrego słyszałam o uzdrowicelu z krzeszowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź,myślałam że wszyscy wyjechali na wypoczynek. Ja też dużo dobrego o nim słyszałam. Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie może według was glupie pytanie,na czym polega takie leczenie u bioenergoterapeuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie może według was glupie pytanie,na czym polega takie leczenie u bioenergoterapeuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to pewnie reklama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam a ktoś mi mówi reklama.Dużo tu czytam i trochę zadaję pytań,może wypowiedzą się nie ci co korzystali z bio....., ale po prostu ludzie którzy skreślili mnie z listy matki,czyli lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×