Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość laska madziunia
Nam się nie udalo nawet przy in vitro,i dlatego szukamy już ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysztalowaola
Zaria, którego lekarza w Invimedzie polecasz? Tam mają program MZ, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się w gabinecie biostan w Krzeszowicach kilka lat temu i mam bardzo dobre wspomnienia łącznie z tym że mam już dwójkę dzieci. Też lekarze nie mogli zdiagnozować przyczyn dlaczego nie mogę zajść w ciąże,masa badań mnie i partnera i co chwilę inna diagnoza.Straciliśmy masę kasy i pojawił się promyk nadziei czytając o efektach w leczeniu tego gabinetu na jednym z amerykańskich portali medycznych. Skorzystaliśmy i stało się to czego już my się nie spodziewali. Ciąża i bezkonfliktowy jej przebieg i poród naturalny w moim wieku,wtedy miałam 37 lat. Dlatego gdy jeszcze istnieje ten gabinet mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska madziunia
Dziękuję Pani z ostatniego wpisu i proszę gdy są jeszcze inni czytający ten temat o podzielenie się informacjami na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , nie chciałabym zakładać kolejnego postu , wiec piszę tutaj :) Powiedzcie mi jak to jest , okres spóźnił mi się 3 dni temperatura była wysoka bo 37,1 a w dniu kiedy przyszła miesiączka spadło do 36,6 ale dziwne bo trwało tylko ogólnie 3 dni ale jeden dzień był bardziej obfity a a reszta to plamienia i nie wiem teraz czy to zwykła miesiączka czy może jestem w ciąży , staramy się o maleństwo ale z nikłym rezultatem :( wkręcić ciąży sobie nie wkręciłam bo już za dużo razy się zawiodłam a co do objawów to : - senność bardzo duża , raz w pracy to byłam gotowa iść i schować się do toalety i pospać - odrzuca mnie to niektórych używek - dziwny posmak w buzi - piersi tak mnie mocno bolały że aż mnie ten ból obudził w nocy , teraz lekko bolą przy dotknięciu , no i z piersi wypływa po naciśnięciu przezroczysta wydzielina lekko biaława ... - miałam kłucia w brzuchu , ból w podbrzuszu oraz w pępku ... w podbrzuszu czuję takie bulgotanie jakby coś tam się ruszało ale może to jelita ... ech nie wiem co jest grane , testu nie robiłam - no i często chodzę do toalety . Mam test w domu , może rano jutro zrobię i będzie jasne , ale podpowiedzcie mi co to może być ... Z góry dziękuję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Pani gość 2015.05.08 i innych korzystających z gabinetu biostan ,ile która z was musiala mieć wizyt żeby osiągnąć cel? Proszę o szczere odpowiedzi bo każda wizyta to 150zl i zastanawiam się czy mnie będzie stać na taką kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam u niego 14 wizyt i do tego 6 wizyt męża. Nie żałuję tych pieniędzy bo wreszcie mam dziecko i to tylko dzięki temu gościowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z zapytaniem czy jak uprawiałam sex w pierwszy dzien po okresie i wpadło wszytsko do środka to czy mogą byc obawy i co jest z tym po wytrysku jak by woda przeźroczysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oboje z mężem staramy się od dłuższego czasu o dziecko, chodziliśmy od jednego lekarza do drugiego, ale w końcu zdecydowaliśmy się na kompleksowe badania w http://www.apc-analizy.pl/ - teraz wyniki przed nami i jestem ciekawa, czy dzięki nim uda nam się mieć wymarzone dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź do Pani pytający wczoraj o koszty. Wizyty kosztowały mnie około 5-ciu tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o gabinet
Dużo czytałam na temat gabinetu biostan z Krzeszowic i mam taki dylemat czy mając 44 lata jest szansa zostać mamą. Piszą kobiety w necie bardzo dobrze o gabinecie ale czy są którym się udalo po 40-ce? Proszę napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku za późno zaczęłam myśleć o dziecku. Na pierwszym planie była praca, wykończenie nowo wybudowanego domu. Jak wszystko zostało z spełnione doszliśmy z mężem do wniosku że czas na potomka, ale ja miałam trzydzieści osiem lat a mąż pięć lat starszy. I co się okazało że mam kłopoty żeby zostać mamą. Trzyletnie leczenie bez efektu, i mając czterdzieści dwa lata trafiłam do gabinetu w Krzeszowicach już prawie bez nadziei. Po pięciu miesiącach leczenia udało nam się dopiąć swego,zaszłam w ciąże. Obecnie córka ma dwa lata i mogę stanowczo napisać ,Warto nie tracić nadziei i wiary w to co się pragnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bioenergoterapeuta zagwarantowal Wam że będziecie mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem bio Ale mogę obiecać że będziesz miała brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Fajnie że piszecie o swoich wzlotach i problemach. Zakładając temat byłam załamana jak większość was. U mnie wszystko dobrze, dzieci są zdrowe i pełne radości tak jak ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czarnulko, już myślałam że przestałaś tu zaglądać.Jestem jedną z tych kobiet które dzięki twojemu tematowi zaczęła się leczyć innymi metodami niż medycze. Dzięki temu też jestem szczęśliwą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedziami kobiet którym się udało dzięki bioenergoterapeutom lub innym metodom niekonwencjonalnym. U mnie też dzięki takiemu leczeniu kilka lat do tylu, udalo się mieć dziecko, chociaż już wszyscy stawiali na mnie krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę wprost, pragnę mieć dziecko ale nie stać mnie na kosztowne zabiegi. Czy powiedzieć to terapeucie przy pierwszej wizycie czy raczej nie jechać do niego?Cały czas myślę o wymienianym w tym wątku Kramarczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Do wypowiedzi powyżej Podaj swojego maila spróbuję pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taka metoda leczenia by mieć dziecko będzie według nowego prawa również zakazana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pomaga gdy nie możemy mieć dzieci z winy męża. Czy to jest 100% bezpieczna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem korzystaliśmy z seansów u bioenergoterapeuty ponieważ mimo badań mąż utrzymywał że problem jest po mojej stronie. Ważne że doczekaliśmy się dwóch synów a medycy już nas skreślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Szczęśliwego Nowego Roku dla mam a dla pragnących być nimi spełnienia marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się dzieje że taka energia od drugiego człowieka pomaga w bezplodnosci. Jak wygląda wizyta u bioenergoterapeuty Kramarczyk, i jak jest skuteczny na dzień dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpośrednio nie spotkałam go ani razu, ale korzystałam z jego pomocy na odległość. Jak to się stało że udało mu się mojej osobie pomoc trudne do pojęcie przez mój mały móżdżek. Stało się to czego pragnęliśmy z mężem, jesteśmy rodzicami. Kilka lat do tylu z takiej metody skorzystała moja kuzynka również mieszkająca w stanach. Przy babskich pogawędkach wspomniała o tym panu i po powrocie do domu przekonałam męża że może warto, i było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam w marcu i sama jestem w szoku potwierdzilo mi się to co wyszło na teście. Ciąża żeby tylko wszystko było ok do końca. Jaka jestem wam dziewczyny wdzięczna za wpisy na temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przekonałam jaki to jest miły i pełen szczerości człowiek. Miałam wizyty w 2013 r. i nigdy nie zwątpiłam w jego zdolności, i dlatego przeglądając kafe napisałam o kramarczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bioenrgia jest 100% skuteczna gdy mam problemy w ciąży. Kilka razy nastąpiło poronienie ale myślę że mi się uda mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7979
Czesc dziewczyny jestem sarajonca sie 12 lat mialam juz 6 invit.i nic zadnej nadzieji a czas goni bo mam 38 latek a mieszkam w Niemczech chcialam sie dowiedziec bioenergioterapia ile czasu trwa albo ile wizyt czeba zaliczyc a Problem jest u mojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×