Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość gość
Czy mi ktoś z osób tu piszących o pomocy bioenergoterapeuty zagwarantuje, że mi pomoże ta metody w leczeniu. Staramy się dość długo z mężem o dziecko,ale nam się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia wypowiedź,jak można zagwarantować cudowne uzdrowienie. Mówisz o bioenergoterapeutach, a nie cudach Jezusa. Idac do lekarza pierwsze twoje pytanie, czy zagwarantuje mi pan że pomoże? Smieszne , każdy poważny człowiek uśmichnie się, a oszust zagwarantuje nawet cud po pierwszych wizytach. Trzeba mieć troszkę rozsądku i jasności umysłu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zaglądają tu jeszcze osoby korzystające z leczenia w gabinecie BIO-STAN w Krzeszowicach? Tak bardzo pragniemy z mężem dziecka i dlatego bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czterech miesięcy leczę sie w tym gabinecie i mam przeczucie że musi mi pomóc. A Ty się leczysz czy dopiero myślisz się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję serdecznie za odpowiedz. Myślę rozpocząć zaraz po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak często trzeba jeździć na wizyty żeby było najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są Panie z Gdańska lub okolic które z pomocą bioenergoterapeutów mają dzieci? Gdy macie sprawdzone namiary na takie osoby z tej okolicy to odpowiedzcie,proszę proszę,proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie o bioenergoterapeutach z Gdańska lub okolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 06.04.2014 Od czterech miesięcy leczę sie w tym gabinecie i mam przeczucie że musi mi pomóc. A Ty się leczysz czy dopiero myślisz się leczyć? Muszę się Wam pochwalić chociaż nie wiem czy jeszcze czytacie ten temat,bo jest tutaj cisza. Po kilku miesiącach wyjazdów na wizyty,wyrzeczeń z nimi związanych, JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!! Wkleiłam poprzednią moją wypowiedz, bo gdy dawałam odpowiedź to jeszcze nie byłam pewna ,czy mi się uda. Całuski dla Was dziewczyny, warto nigdy nie tracić nadzieii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie że się udalo,może ją też doczekam tak radosnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak jeszcze ktos czyta temat, tak miło gdy piszesz ,fajnie że mi się udało. Wierzę że tobie też się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie o bioenergoterapeucie kramarczyku,czy jest tak bardzo skuteczny i jakimi metodami Was leczył? Kolezanka była trzy razy i mówi że nie ma efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie leczył jak to mówił przez przekaz energetyczny i coś tam odblokowywał. Gdy po trzech razach masz niedosyt to najlepiej wcale nie próbować. U mnie kilkumiesięczne terapie dały efekt ale do końca się nie poddałam i nie dopuszczałam myśli że to wszystko nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy są osoby na kafe które skorzystały z terapii o której wcześniej pisano proszę żeby się odezwały. Ile z Was dziewczyny są mamami i czy warto poświęcać czas i pieniądze na terapię bio... czną u Kramarczyka z Krzeszowic. Ewentualnie pozostaje mi taka metoda i proszę nie pisać o adopcji bo to jest u nas wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie wątpliwości jak Ty, długo się zastanawiałam i zaczęłam z nieufnością podchodzić do takich wizyt. Po trzech chciałam zrezygnować lecz posłuchałam męża i po terapii kilkumiesięcznej udało się nam z mężem mimo mojego wieku,miałam wtedy 38 lat. Za dwa lata ponownie ciąża i obecnie cieszymy się dwójką cudownych dziec***ięć i trzy lata. Nasz dom jest teraz inny pełen tych urwisów. Pan Stanisław jest wspaniałym pełnym wyrozumienia człowiekiem potrafiącym dodać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu zapytałam o zabiegi,mimo że odpisała tylko jedna osoba podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu leczenia w tym gabinecie w Krzeszowicach. Pani która odpisała dziękuję i proszę trzymać kciuki żeby nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy będziesz wiedzieć cos więcej lub jak Ci życzę będziesz w ciąży odezwij się na tym forum, taka jestem ciekawa czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2014.08.04 Jak przebiega leczenie i czy masz jakiekolwiek efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy z mężem dopiero na dwóch spotkaniach,ale już teraz czuję że musi się udać. Bardzo zbliżyliśmy się mężem do siebie. Nie ma już tego niesmaku w małżeństwie i nasz sex stał się inny,bardziej czuły. Gdy nam się uda napiszę na 100% na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecałam że odpiszę gdy mi się uda. Dzisiaj sprawdzałam test i wyszło że jestem w ciąży. Może trochę nieskładnie piszę ale jestem tak mocno podekscytowana i szczęśliwa że mam ochotę krzyczeć,płakać i śmiać się. Jutro idę do ginekologa nie wiem czy nie zawcześnie ale chcę potwierdzić wynik. Całuski dziewczyny a najmocniejszy dla Pana Stasia za pomoc udzieloną nam w tak cięzkich chwilach. Pa,Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale gratuluję! Dziękuję za odpowiedź jeszcze dziś przedzwonię i umowie się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam potwierdzenie od ginekologa, udało się będę miała dzidziusia. Do gość 2014.09.10 człowiek szuka różnych metod leczenia . Wierzę że Ci się uda. Pozdrawiam Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowaliśmy różne metody ale bez rezultatu. Od pewnego czasu zaczęliśmy się interesować innymi metodami i przypadkowo wpadł mi temat i twoje krótkie wypowiedzi oraz innych na tym temacie przekonały mnie żeby spróbować w gabinecie w Krzeszowicach. Może stanie się cud i pojawi się ciąża. Dbaj o siebie i trzymaj kciuki za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenka90
A korzystalyscie juz z innych metod jak np in vitro czy od razu zdecydowalyscie sie na boi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.09.12 Mam potwierdzenie od ginekologa, udało się będę miała dzidziusia. Do gość 2014.09.10 człowiek szuka różnych metod leczenia . Wierzę że Ci się uda. Pozdrawiam Weronika. Jak miło że napisałaś na tym forum i wierzyłaś że mi się uda. Wlaśnie przyjechalam do domu z badań i kochana mam miłą dla ciebie informację,będę mama. Kilkanaście wizyt u tego gościa i teraz wiem że było warto tam jeździć. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w d***e takie leczenie.Mnie powiedzial że możliwe że będzie potrzeba nawet kilku miesięcy leczenia,jak sobie obliczyłam to kilka tysięcy. Zrezygnowałam i z mężem próbujemy taniej może się uda zobaczyć kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy myślisz że nie opłaca się to powiem tylko tyle,dla tego uczucia o którym wczoraj pisalam to mi się oplacalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi jak często trzeba mieć takie spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaciłam 150zł za wizytę a jeździłam dość często w zależności od ustalen i wiadomo od możliwości z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×