Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość gość
W jakiej kwocie można się zmieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa czarnulka
Miło że wpisujecie swoje uwagi na tym forum. Zakładając ten temat miałam na celu jak najwięcej dowiedzieć się o tej metodzie leczenia jak również o czlowieku o ktorego pytalam na początku. Jstem szczęśliwą pełną radości matką jak niektóre z Was które tu pisały. Warto sobie pomagać w przekazywaniu pelnych wiarygodnych informacji,bo dzięki takim, ja i inne kobiety są mamami lub oczekują na pojawienie się największego skarbu. Piszcie i nie obawiajcie się ataków wrogów bioenergoterapii,bo cóż by to bylo życie pisane na jedną stronę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala czarnula tzn że udało Ci się dzięki Temu Człowiekowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnulka
Tak to jest prawda że dzięki temu zwykłemu człowiekowi udało mi się spełnić moje marzenie. Piszę zwykły człowiek ale o potężnej sile pomocy drugiemu. Nie wiem dlaczego w jego obecności czy to sama czy z mężem czułam się wspaniale,trudno to sobie wyobrazić nigdy Go wcześniej nie spotykając. Dlaczego nie interesuje go sława to do tego czasu jest dla mnie nie zrozumiale. Jak pisałam stać mnie było na najlepszych specjalistów zajmujących się kobietami pragnącymi dziecka ale niestety i oni rozkładali ręcę. Wiem że kilka osób z mojej okolicy też korzysta z jego pomocy i co dziwi niektórych w Polsce,Ze te osoby jadą tam po rozmowie z lekarzami tylko zal że nie z polskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, że odpisalaś. Wybieramy się tam z męzem. Duzo miałas wizyt zanim się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala  czarnulka
Jedenaście albo dwanaście wizyt,ze względu że nie mieszkam w Polsce były to dwa razy na dzien rano i wieczorem a na koncu raz dziennie. Dziewczyny które przypadkowo spotkałam u niego mówiły że niektóre po trzech,czterech wizytach są w ciąży ale są też takie co po dwudziestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę że nam tez się uda... Musi się udać. To ile Twój skarb już ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala  czarnulka
Dwa latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba zaczynam bardzo w to wierzyć. Nawet bardziej niż kiedyś wierzyłam w in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile u tego doktora kosztuje naturalne przywracanie miesiączki. Proszę o pilną odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala  czarnulka
Pomyliłaś topiki,tam przyjeżdżają ludzie którzy mimo wykorzystania wszystkich metod nie tracą nadziei i pragną dziecka. Jak ci nie wstyd pisać o tym co nie na temat tak dużo kobiet pragnie być mamą a ty wyjeżdżasz z takim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Fajnie jest czytać wpisy dawnych bywalczyń forum. Przestałam pisać bo myślalam że ten temat został już przez was porzucony,ale się myliłam. Mojej córci minęło już dwa latka. Buziaczki dla wszystkich mam i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciazub
Czy zaglądają tu kobiety które po 40 leczyły się u dr Kramarczyka i z jakim efektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom ktorym udalo sie zajsc dzieki temu Panu Doktorowi bioenergoterapeucie z Krakowa czy badalyscie immunologie i np leczylyscie sie w Lodzi i braly szczepionki limfoctami? Czy po nieudanych probach in vitro do niego sie udalyscie czy probowalyscie jeszcze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ja pochodzę z zachodnio pomorskiego, tam się leczyłam i mialam nieudane próby in Vitro. Kilka lat temu byłam u lekarza po leczeniu ale jeszcze przed in vitro i stanowczo stwierdził że muszę się pogodzić z taką sytuacją. po in vitro mialam już dość ale będąc u rodziny w wielkopolsce dowiedzialam się o pewnym gabinecie w małopolsce znanym też za granicą mającym dobre rezultaty w leczeniu niepłodności. I tak się zaczęlo i mam już drugie dziecko. Zawsze szanowalam medycynę ale teraz wiem że są ludzie którzy nie lecząc medykamentami mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.25 Dlaczego pytasz o Łódź , mieszkam koło Częstochowy i też mamy problem jak inni w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak leczy ten doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeesiaaa
W tej chwili wyszłam od p.Kramarczyka i trochę mnie zaskoczył i proszę o pomoc. Stwierdził że pod naszym nowym domem jest silny ciekawy wodny i dlatego kilka razy mimo że nam się udało pokroiłam. A od trzech lat już nie mogę zajść w ciążę. Czy to jest możliwe i czy warto zaprosić go do Domu żeby doradzić gdzie najlepiej przestawić meble. Pisze trochę chaotycznie z telefonu i proszę o wyrozumiałość za pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zszokowana tym co usłyszałaś,ale to jest prawda. Zakłócenia ktore powodują mocne cieki wodne bardzo niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Co dalej zadecydujesz to jest twoja wola i nie sądze że jest tu osoba która za ciebie podejmie decyzję może jedną z ważniejszych w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę panią która pisała o ściekach wodnych żeby napisała czy był ten pan u niej to sprawdzić i czy się tam leczy z jakim rokowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie ja tak troche inne pytanie zadam . Aczkolwiek ostatnio uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia przed wytryskiem chłopak wyciagnoł wytarł i włozył spowrotem ale wydzielała mu tak taka jka by inna co wygladało jak sperma zmieszana z wodą...czytałam tez, ze przed wytryskiem wydziela sie sluz w którym moga byc zawarte plemniki czy to jest prawda ? Czy moge miec jakies obawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że groźne są cieki a nie ścieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeesiaaa
W odpowiedzi Pani gość wczoraj Proszę panią która pisała o ściekach wodnych żeby napisała czy był ten pan u niej to sprawdzić i czy się tam leczy z jakim rokowaniem. Zgłoś Tak był Pan Kramarczyk sprawdzić i wyszło że najsilniejsze promieniowanie cieku wodnego jest w naszej sypialni i w kuchni. Na dzień dzisiejszy przestawiliśmy meble według jego zaleceń i w minioną sobotę miałam pierwszy seans. Jest za krótko żebym miała już zdecydowane efekty leczenia,chociaż po przestawieniu mebli zaczęliśmy lepiej sypiać i lepiej się czuć. Jeszcze jeden szczegół że nasz sex z mężem stal się zdecydowanie lepszym i bardziej czułym i co mnie cieszy czas się wydłużył z kilku minutek do prawie godziny a nawet wczoraj kilkakrotnie szczytowaliśmy. Jak będą większe efekty czyli ciąża na 100% napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że dostalam odpowiedź,następna dobra potwierdza mnie że warto przyjechać do Polski po wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeesiaaa
JEST!!! JEST!!!! JEST!!!!! Jeszcze bez badań u gina ale brak okresu i kilka razy test wykazuje ciąże. Czyżby to był cud??????? Dokladnie siedemnaście seansów i czyżby dzidziu? Tyle lat leczenia a tu bez medykamentów i mimo wcześniejszego in vitro,a teraz test pozytywny. Jesteśmy tak bardzo szczęśliwi z mężem że dzisiejszą noc prawie nie spaliśmy. Całuski kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zeby ci sie udało.Ja kilkanascie lat temu tez miałam problem i pomogła mi bioenergoterapeutka.Warto nigdy nie tracic nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeesiaaa
Czy nikt tu nie zagląda? Miesiąc wcześniej napisałam i nie chchciałam zapeszyc i dlatego cisza. Teraz po miesiącu jestem już spokojna o ciąże i czuję się wspaniale po tak długim czasie oczekiwania. Caluski dla wszystkich którzy mają brzuszek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska madziunia
Od koleżanki z pracy dostałam telefon do gabinetu w Krzeszowicach oraz adres strony na której teraz piszę żebym sobie poczytała. Moje pytanie czy są tutaj panie lub małżeństwa które dzięki leczeniu tam mają dzieci? Chodzi mi o poważne potraktowanie tematu, bo jak to napisała zalorzycielka topiku wykorzystałam już wszystkie możliwe sposoby żeby mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zariia
U mnie wszystkie możliwe sposoby zawiodły, zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro w Invimedzie i już po drugim transferze zaszłam w ciążę. Polecam tym, którzy stracili nadzieję, warto samemu sprawdzić usługi oferowane przez Klinikę, wybrać się na dni otwarte , itp. Nam się udało i wielu innym parom, które tam spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×