Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość sigmunt frojt
Ofiare to z siebie rób bo to Ty uciekłaś do lasu nie ja:P Wiedziałem, że @ łązi do empiku bynajmniej nie po książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Dlaczego to odniosłeś do siebie? sądziłam, że ogólnie rozmawiamy. Ale jeśli to ma być o Tobie, to dołóż sobie jeszcze falę w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w opałach
kolega był sztuk jeden. Mogłam go zająć bananem, ale jak wiesz nie jestem posiadaczką tegoż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
A co Ty kurwa wiesz o wojsku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
A do lasu to trzeba uciekać? nie można po prostu zamieszkać jak w nowooddanym bloku? co za mieszczuchowe wywyższanie sie, phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w opałach
Już się kłócimy?:( Dopiero przyszłam, poczekajcie z 30min:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
zawsze sie kłócimy o tej porze i nie bedziemy czekać @ aż sie wygramolisz z odurzenia boubonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
wszystko dzisiaj pijane ale jak ja się nabąbluje to zaraz sypią sie moralne reprymendy i apele o nie rujnowanie sobie życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
piszę nosem, bo założyłam już rękawice bokserskie, m. zara wróci w pełnym ekwipunku hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
pierdolcie sie...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
właśnie nie wiem co to dzisiaj, babski sylwester? łoją te kobity na potegę. hahhahaha kobiecy alkoholizm jest trudniejszy do zdefiniowania, ale tu wszystko wyjdzie, jak na dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w szpilkach louboutin
nie pierdolę się na zawołanie. Nie umiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Dobrały sie dwie super samice. Po trupach byle do celu. Jaja to se możecie robić z tych idiotów, których w chuja robicie ale nie ze mnie i mojego kumpla. Jesteście zbyt pewne siebie i zaczynacie mnie wkurzać. Ta sie po empikach szlaja tamta zjadła wszystkie rozumy. Nie chce mi sie dzisiaj z wami gadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Chimery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
ale wielki zarzut, że sie po empikach szlaja hahaha przeszkadza ci pęd do erudycji, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w szpilkach louboutin
ja i tak mam ogromną enochlophobię więc niedługo przyjdzie czas na wycofanie się bocznym wyjściem :P Ten empik to taki substytut wszystkiego, chwilowa zapchajdziura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Twojego kumpla uważam za chuja nad chujami. I co mi zrobisz? Nie uznajesz pluralizmu w poglądach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
nie mam pojęcia co to jest ta enophocośtam ale nie uważam żeby używanie niezrozumiałych dla innych terminów usprawiedliwiało zwykła bezwzględność i robienie ludzio krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
A ja Twojego męża uważam za frajera, którego na dupe wyrwałaś iteraz sie cięzko chwalisz że w puszczy mieszkasz bo pewnie byłogo stać na wybudowanie tam willi. za kogo Cienie uważam to sobie już wyimplikuj z kontekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w szpilkach louboutin
o! będziemy się kłócić. Fajnie:D Znów Cię czymś uraziłam drogi M.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Ustawiła się materialnie w znany jedynie kobietom sposób i będzie rozliczać innych za to że chcą przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Tak...uraziłas mnie swoim stosunkiem do facetów. wykorzystujesz ich, przeżuwasz i wypluwasz na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
chyba cie pogieło, że sie chwalę, może Tobie to imponuje, że ktoś z okna drzewo widzi, nie moja sprawa. Mój mąż ma tylko pare wymagań wobec kobiety, jest to jednak coś powyżej dupy. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Nie nic...już mi ulżyło. Uważam że odwdzięczyłem się wam za niesprawiedliwe potraktowanie mojej osoby i mam nadzieję, że wiecie teraz jak sie poczułem. Możemy wrocić do przyjemnej pogawędki o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
"ustawiła sie materialnie" bo padnę, hahahhaa nie wywalam kasy na używki to mam, ale miesięcznie tyle co Ty na siebie, to ja na swoje potrzeby nie wydaję, mogę Cie zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w szpilkach louboutin
Nigdy Cię nie wykorzystałam. Rozumiem, że wymagasz odpowiedniego traktowania, rozmawialiśmy o tym. Co Cię obchodzi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Własnie zaczynam chyba na stare lata mądrzeć bo przestaje mnie ktokolwiek obchodzić oprócz mnie samego. Obawiam się że jest już jednak za późno na zmianę taktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
A ktoś mnie obchodzi o tyle, że jemu zapewne mówisz to samo udajac się do innego empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w szpilkach louboutin
Masz mnie za nimfomankę, emocjonalną naciągaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×