Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njun nujn
ha ha ha ha niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stały ekwipunek, czyli co można znaleźć w męskich kieszeniach. Odpowiedź brzmi: nic specjalnego, platynową visę noszę w skarpetce, a gotówkę trzymam w Szwajcarii. Ale jest parę rzeczy, bez których się nie ruszam. Na przykład plakat z całującymi się lesbijkami (pamiątka z komunii), ćwierć litra balsamu aloe vera, 3) otwieracz do wina (trochę gniecie w j**a, ale lepsze to niż wciskać korek do butelki albo upier***ać szyjkę) oraz 4) lornetka do wypatrywania masthewów. (M) O ile macias myśli, że ma nudne kieszenie, o tyle moje kieszenie to "Chłopi" Reymonta. Po kolei: chusteczki - katar, prezerwatywy - wiadomo, czasami klamki w sopockich kiblach są tak uje***e, że zakładam prezerwatywę na rękę i tak otwieram, zapalniczka - do podpalania petard i śmietników, gumy do żucia, tik tak - po kebabie, kluczyk - od roweru, kombinerki - do samochodu, miesięczny - skm, 20 groszy - na koks. (L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale to mi się od razu skojarzyło z Malcolmem :P Na pewno znacie to uczucie: wracacie do domu po wyczerpujących jak Powstanie Warszawskie zakupach w Peek&Clopunerg i okazuje się, że jedyne co macie w lodówce to resztka sera i keczup włocławek, który pamięta pierwszą edycję "Tańca z gwiazdami". W takich sytuacjach lubię puścić wodze fantazji i przygotować moje ulubione gorące kanapki z serem, keczupem, pesto i świeżymi kaparami. Polecam wersję bez kaparów i bez pesto. Ser nakładamy na chleb i całość wkładamy do piekarnika. Jeśli nie możesz użyć piekarnika, bo akurat miałeś ciekawsze pomysły na wydawanie kasy niż płacenie rachunku za gaz, wtedy kanapki można podgrzać na kaloryferze. Powinno to zająć nie więcej niż 2-3 godzinki. Przez ten czas zastanawiasz się, jak to jest, że masz 16435,77 fanek na fejsie, a gdy ostatnio ru***łeś, to prezydentem był jeszcze Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
hahaha To pikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Nie może ruxhnac bo skupia się na gadaninie wirtualnej zamiast iść do realnej Emilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
maciek: gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmunt frojt
Ups:O No to namotałem...przepraszam. Jak wypiję zamieniam się w Mr. Hyda:( Mariolka przepraszam za przykre słowa ale nie oglądam kabaretów bo mnie dołują więc sorki za ignorancję i niezrozumienie stylu, który prezentowałas. Mea Culpa...zawsze nawywijam po pijaku...ehhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
amciek : gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
No chłopak.chwali się osiągnięciami to mu gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Drink masowy ale dobry Natomiast wolę gin fizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz299
Hey.W ostatnie wakacje, byliśmy z moją dziewczyną w San Diego w USA na 2-tygodniowym urlopie. Dwie ostatnie noce były nie zapomniane, po długich tańcach w klubie nocnym poznaliśmy dwóch czarnoskórych amerykanów. Impreza tak się rozkręciła ,że przenieśliśmy się do hotelu a to co się tam działo uwieczniłem na zdjęciach : http://www.wp3.pl/sandiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Spamerowi skończyły się filmiki które można z polską powiązać. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Ja z kolei toleruje a wręcz z checią spozywam wszelakie trunki alkoholowe...ba nawet substancje nie przeznaczone do spożycia a zawierajace tę niezbędną do normalnego funkcjonowania substancję. Polecam płyny po goleniu o zapachu pomarańczowym. Po rozcieńczeniu z wodą i wrzuceniu plasterka cytrynki jest naprawdę niezły. Można go pić za pomocą słomki bądź centralnie z gwinta (to sposób dla tych niecierpliwych). Z dezodorantów też mozna zrobić użytek i niezła fazę zaliczyć. Z win polecam te za 3 zł. Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które nie stać na Dżin i tonick. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16 maniak
Tych naprawdę zdesperowanych smakoszy lubioących ekstremalne wyzwania zachęcam do spróbowania białej damy czyli odbarwionego denaturatu przez złośliwych zwanego dętką;) Rozpuszczalniki radzę używać w roli inhalatorów gdyż mogą popalić przewód pokarmowy. Jako wytrawny znawca alkoholi wszelakich czuję się trochę niespełniony gdyż nigdy nie miałem przyjemności delektować się płynem borygo:( Mam jednak nadzieję, że już wkrótce uzupełnię tę lukę w moim doświadczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×