Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
a no czyli takie ma ogrzewanie, brojler ogrzewany opałem. Se dosypuj i nie marudź. Praca ogólnie fajna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
To szybciej buzałą bym ugrzał wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
Na temat pracy sie nie wypowiadam, ale jeźel chodzi o warunki bytowe to w kryminale były lepsze kórwa mać! zrozum to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
cześć Nadzieja, jakie Ty posiadasz schorzenie psychiczne? bo nie wiem , czy wiesz, ale tutaj wstęp tylko z żółtymi papierami, powaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...... omasz, jak harcorowo ...... mam nadzieję,że nie pracujesz jako dróżnik na kolei .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njuncia ... nawet jak nie miałam to sądzę,że po latach licznych doświadczeń z przedziwnymi przypadkami spotykanymi tutaj ... swobodnie jestem w stanie zaimprowizować dowolnie wybrane, przez Ciebie, schorzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
no jak tak relacjonujesz, to mi sie przypomina że pomieszkiwałam u chłopaka (nocowałam raz, dwa razy w tygodniu) , który miał ostrą syfozę w chacie, bo jego mama była ciężo chora na serce i nie wyrabiała sie z porządkami, wiec w wannie był kamień ,wisiały jakies szmaty i ogólnie było dość obleśnie. Mieli zreszta lokatora na pokoju i jakoś nie marudził. jesteś wygodnicki chłopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wannie był kamień ,wisiały jakies szmaty i ogólnie było dość obleśnie .... oj tam oj tam ..... :) jest woda z lessem, to musi być i kamień, nie wiem dlaczego tu marudzić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Wosjem, w takim razie ja sie zastanowie, czego nam brakuje w wachlarzu obecnych tu schiz, daj mi moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie narzekałam. a w przypadku Łynda, to jego pan jest starszym samotnym dziadem i jak to 80% dziadów jest syfiorzem, więc nie dziwota. trzeba sie zastanowić czy te warunki vide kasiora z roboty są do wytrzymania i pózniejszej zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hmmm sądzę że mogłabyś mieć nerwicę natręctw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytaliście na temat prac dodatkowych dróżników? - w tak zwanym międzyczasie /jak nie jadą pociągi/: 1. posypują solą chodnik przed wejściem 2. sprzątają poczekalnię dworcową 3. myją, pucują pomieszczenia gospodarcze.... a najbardziej hardcorowe: 4. rozładowuja węgiel itd. itd.. także Jocker, nie marudź.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
Njun , zastanów się co piszesz, jeźeli ten chłopak nie pomagał mamie przy chorobie, ne kąpał się itd to jaksz oszołom,frajer,dupek, itd a jeśli ty u niego mieszkałas to dobrze o tobie nie świadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwicę natręctw? :D no to już kosmicznie niemożliwe :) raczej spróbowałabym... .... może dzisiaj kakofonii ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Łynd, nie świruj swoich błednych wnioskowań. ten chłopak był niepełnosprawny i oczywiście,że sie mył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Wosjemka, wsio rawno hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
To dlaczego ty porządków nie robiłaś jak meszkałaś u nego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no.... nunia .... teraz to Ty wyjdziesz na nieporządnicką:D Jocker, nie sprzątała, bo w naszych czasach nie było jeszcze odkurzaczy ;) ................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Łynd, łejezu nie marudź, jego mama była panią domu, ja tam tylko raz po raz nocowałam, zawsze pytałam co mogę pomóc, ale po pierwsze najczęściej przyjeżdżałam o 21ej, a wychodziłam rano, co mogłam to robiłam, a rządzić sie nie mogłam. sssssą jesssszcze jakieś pyyyytania?!? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
moją największą pomocą było to, że chłopak zaczął sprzątać i dbać o swój pokój hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak można, to ja mam..... jak robiliście TO, żeby TEGO jego mama nie słyszała? ;) ...................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
chyba słyszała, bo ja jestem głośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
Jedno, kto zerwał on czy ty tą znajomość? h.e he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D tak myślałam..... i mam nadzieję,że dzięki temu nie nabawiła się nerwicy natręctw? A... a dlaczego akurat odkopałaś ten rodzaj schorzenia ...? :) ...........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jokerrr
Jedno, kto zerwał on czy ty tą znajomość? h.e he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
miałam koleżankę z tym schorzeniem, więc mogłabym cie ocenić w wiarygodności roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
łynd, wróćmy do twojej wanny, co? haahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunia, powiem Ci jedno: w dzisiejszych czasach trudno znaleźć calkiem normalnego cieławieka :) jak mawiali w "Vinci" : "Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" Ja miałam koleżankę ze schizofrenią ... no ale jest tyle rodzajów, że trudno mi by było kogokolwiek ot tak .... chociaż w sumie osiowe czasami widać na pierwszy rzut oka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, a co będziecie robić w wannie? :) to może chociaż poczekacie, aż klouz ajs? albo przynajmniej głowę odwrócę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×