Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
natomiast makrozdjęcia pokazują, że te robale wcale takie brzydkie nie są. ja w dzieciństwie zostałam postawiona w sytuacji, w której nabawiłam sie traumy wobec pajaków, ojciec zawsze próbował złagodzic mój paniczny lęk takim tekstem: zobacz, ten pajak jest taki mały w porównaniu z toba, jak on musi sie bać tego olbrzyma co nad nim wrzeszczy. w koncu dotarło, pająki można nawet tresować, bo to nie owady tylko zwierzaczki. pamietam historię, gdzie jeden zamknięty w izolatce więzień za jedyny kontakt z żywą istotą miał pająka, z którym sie z tej samotnosci zaprzyjaźnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle co się dzieje z M.? Przepadł bez wieści :O Mam nadzieję, że nie oznacza to kompletnego poddania się swoim demonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
dopsz, zjem coś będę rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie wiem co sie z nim dzieje , ale nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a szkoda, bo Młody jest o to razy ciekawszy od tego klona Łynda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
czasami znika ale już faktycznie powinien powoli sie odezwać. miał w planach przymusowy odwyk ;) albo go coś przejechało może... w najlepszym wypadku, wypierdzielił kompa przez okno i nie ma z czego klepać. hahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie wiem co było w tej piosence, tez ją uwielbiam i zapamiętąłam na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedna z tych, na którą reaguję instynktownie. Nie wiem dlaczego, nie rozumiem co w niej jest. Po prostu urzeka, zniewala i nie daje o sobie zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
chociaz kiedyś słyszałam komentarz , ze to jest piosenka o miłosci kazirodczej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróż? W takim stanie? ..................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie watpie, ze lepiej z.....:D sciezke poszerzam, zeby sie dwoje zmiescilo, bo na razie jest waska i bardzo kreta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×