Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tralala91

SCHUDNĄĆ 20-25 KG. NIE PODDAM SIĘ I OSIĄGNĘ SWÓJ CEL. --- start 28.11.2011r.

Polecane posty

Hej 🖐️ Ja na sniadanko zjadłam dwa plastry twarogu,pół pomidora i 2 plastry schabu. Na obiad mam ulubiona jarzynową-bez zabielania. Tez się zastanawiam jakie ciacha zrobic na święta-pewnie będzie sernik rosa lub na zimno z owocami,chalwowiec,mazurek kajmakowy i tort dla synia na urodziny. Myślałam o sałatkach- i pewnie gyros zrobię i moze coś ze sledziem-sama nie wiem.Z mięs to szaszłyki z drobiu z cebulą,papryką i pieczarką.Kielbasę białą sama do żurku zrobię więc będzie chuda. A jakie Ty ciacha zazwyczaj robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie oczywiscie sernika=))) rózne bo na serniki to mam bardzo dużo przepisów=)) kore orzechową zawsze robiłam i 3 bita ale na biszkopcie a nie na herbatnikach=) chyba ze tylko w srodek=)) sezamowca też robie czesto bardzo=))pyszne to ciasto=)) no i zawsze jakieś ciasteczka przekladane masą lub marmolada=)) lub w czekoladzie=)) róznie=) ale na wielkanoc właśnie może babka jakas lub mazurek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Widzę że tu się fajne tematy porusza ;) Miriam a co to za ciasto kora orzechowa ? Ja zawsze pieke snikersa , 3bit, złota rose, orzechowca i babki .Nas jest duzo to troche tych blach musi byc . Ale czytałam tu kiedys Calluna ze ty serniczka robilas chyba na Boze Narodzenie takiego na zimno i ja chyba tez zrobie i duzo owocow walne i bedzie napewnio mniej kaloryczny niz taki 3bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik z owocami na zimno na pewno jest mniej kaloryczny.Tak samo lżejsze jest ciasto Kubuś.Albo takie na biszkopcie-jogurt jogobella[2-3 szt] zmieszać z rozpuszczona żelatyną lub galaretką-i tym przełożyć biszkopt.Jest słodkie ale bez margaryn czy kajmaków ,które są baaaaardzo kaloryczne-choc te kajmaki są takie pyszne. Ja pewnie ten sernik na zimno zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apetycznie ta kora wygląda zrobie na swieta bo coś nowego się by zjadło. Calluna 3 jogobelle i jedna galaretke ? To wymieszac ze sobą i na biszkopt jak dobrze zrozumiałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham ciasta=)) ja robiłam kiedyś właśnie taki =)) i biszkopt taki ubogi robiłam , nie za dużo mąki=) wiecej jajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie czasem jak usunąc ten tlen czy co to jest to co sie pojawiło koło mojego pseudonimu niewiem skad to sie wzielo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy jedna galaretka by wystarczyła-ja ostatni robiłam z żelatyną.Ale tak sobie wymyśliłam,że można dać galaretkę rozruszczoną w malutkiej ilości wody-i na 2-3 duże jogobelle dałabym 2 galaretki o smaku jogobelli.Ja lubię jagodową,tylko nie wiem czy jest jagodowa galaretka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam na święta będę modzić :P dziś już mam kijki zaliczone ,jednak wole rano se pochodzic ,ponoć wogule jest lepiej rano ćwiczyć bo sie szybciej spala tkanke tłuszczową czy coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robiłam właśnie z żelatyną=)) wiem ze galaretka owoce leśne jest=)) ale o jagodowej to nie wiem=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam dziewczyny, pamiętacie mnie? nie mam sukcesów w odchudzaniu normalnie załamka jak jestem głodna wieczorem , to jak się rzucę na jedzenie , to aż żal patrzeć przyjmiecie mnie znowu? postanowiłam iść na dietę mięso z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki Ja po ostatnim przyroście wagowym, teraz mam jakieś zboczenie kontrolowania na bieżąco swoich kilogramów. No i dziś było już 67,1 kg czyli tak jak ma być, waga idzie w dół. Calluna wczoraj zrobiłam dwie mielonki z piersi kurczaka, do jednej dodałam wszystko to co Ty, a do drugiej dodałam zioła prowansalskie. Dziś oczywiście była degustacja, super, jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że nie tylko mi smakuje:) Dziś będę piekła pasztet :) już mam wszystko przygotowane do gotowania. A na wywarze ugotuję rodzince żurek który bardzo lubią. Ja będę jadła fileta i warzywa z pary :) Na śniadanie jadłam po raz pierwszy małą miseczkę jaglanki, jeju jakie to pyszne:) , ugotowałam szklankę tej kaszy i to zdecydowanie za dużo. Będę wcinać kilka dni, następną razą spróbuję z jabłkami :) Tylko czy ona nie tuczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
german97 ważne że się nawróciłaś, ja też miałam kryzys. Najpierw waga mi spadła do 65,5 a później jak się rzuciłam na jedzenie i piwo wieczorami to w tydzień zrobiło mi się 68,9. Ależ to był szok dla mnie, troszkę folgowania i waga w zawrotnym tempie wraca. A jak chce się schudnąć to już tak szybko nie idzie. Tak więc trochę odpoczęłaś od diety, a teraz bierz się w garść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) German im wiecej tym lepiej, ale tu nas nie kilogramów ;) ann75 a jak gotowalas ta jaglanke ? szklanka kaszy na ile wody i gotowac tyle co normalna kasze ? a soli sie ? bo ja jeszcze tej kaszy nie jadłam Ja juz dzis po kijkach 1.30 min chodzilam po lesie az sie zgubilam , nie mam orientacji w terenie :P Na sniadanko zjadłam 2 kromki razowca z pomidorem i mozarellą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ German-jak dobrze,że jesteś ❤️ Nie martw się ,że się nie udało-nastaw się pozytywnie-i moze teraz będzie lepiej.Już wiosna-latwiej będzie się odchudzać. Ann cieszę się,że mielonki smakują-mi tez smakują. A o kaszy jaglanej sobie tu poczytaj http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Zdrowie/528871,1,Kasza-jaglana--wlasciwosci-kaszy-jaglanej.html U mnie pada deszcz,jest paskudnie. Ale jak pięknie śpiewa skowronek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam trochę łososia i sałatkę z pomidora i fety u mnie piękne słoneczko, aż chce sie żyć i odchudzać:) popracowałam w ogrodzie trochę , grabiłam( zero kondycji), zaspałam sie i tyle ale pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
German-powiem Ci tak-i tak osiągnęłaś sukces-bo nie przytyłaś przez ten miesiąc-a to już dużo. A tego grabienia Ci zazdroszczę.Ja pewnie dopiero ruszę z grabkami w przyszłym tygodniu.Dziś poprzesadzałam trochę kwiatki doniczkowe.Wczoraj pikowałam pomidorki i pelargonie balkonowe siane z nasion.Dostałam paczuszkę nasion takich zwisających pelargonii z Anglii-ładnie powschodziły.Zobaczę co mi z tego urośnie. Zjadłam dziś 1 płat śledzia i pól pomidora. A teraz pól talerza zupy jarzynowej. A na później mam duszone udko bez skóry i surówka z marchewki i selera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam sniadanie koło 11 dosyc pózno ale byłam na zakupach i rano nie zdażyłam zjesc bo mi się spieszyło....2 kanapki na sniadanie z ogórkami konserwowymi w czosnku=)) na obiad kasza jeczmienna 1/3 woreczka + sałatka jakas i mięska z kurczaka odrobinkę=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad mięso gotowane z sałatką jakaś zmęczona jestem, ale to powód nie dospanej nocy mam nadzieję a ptaszki pięknie śpiewają:) jutro może pójdę na jakiś szybki spacer dziś już nie mam jakoś siły potężna grubasko , co u ciebie , na jakiej diecie jesteś (jeśli pisałaś i nie doczytałam to przepraszam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam ochoty na kolacje... chyba zjem pózniej jabłko bo chyba nic innego w siebie nie wcisnę=)) ile kcal moze miec szklanka kakao???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczko-ja nie rozumiem Twojego pytania-schudlam wcześniej niż zaczęłam tu pisać-zaczęłam w lutym ubiegłego roku-i pod koniec wrzesnia wagę wyhamowywalam.Od października waga mi się nie zmienia.Pilnuję tego licząc kalorie i białko.W sumie to nie jestem na żadnej diecie tylko zdrowo się odżywiam.Na początku odchudzania jadłam podobnie jak teraz- tylko mniej.No i teraz pozwalam sobie raz na jakiś czas na ciasteczko-ale to rzadko-a jak sie odchudzałam to nie jadlam ich w ogóle!!!! Szklanka kakao na mleku 0,5 % lekko posłodzona to ok.150 kalorii.W sumie nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam ochotkę wypic sobie kakao=)) i tak się zastanawim co do niego np na śniadanko jutro=))) bo lubie mleko a dawno nie piłam =)0 tyle co do kawki=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calluna a który okres był dla ciebi najtrudniejszy albo jest??? utrzymanie tej wagi czy samo odchudzanie=)) ile tak mniej więcej teraz kcal zjadasz??? bo ja slyszałam ze jak wychodzi się z 1000 to tak zeby co jakiś czas sobie podwyższac o 100 kcal to wtedy się nie tyje. Tylko tak się zastanawiam do ile kcal mogę dojsc jesli teraz jem 1000-1200 kcal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie liczę kalori ale chyba zaczne :) Dzis na obiadek zjadłam piers grilowana i papryke z majerankiem a na kolacje 4 placuszki jabłkowe polane jogurtem naturalnym tak mi sie jakos slodkiego zachcialo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×