Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Obudziłam się o 3:30... poczulam się szalenie dziwnie nagle

Polecane posty

nie wiem czemu nagle po obudzeniu uświadomiłam sobie że nie wiem dokad to wszystko zmierza, kim jestem, czy w ogole żyje...jakie straszne to było...popatrzyłam na zegarek 3:30 ... 3 - godzina demonów (wg filmu egzorcyzmy emili rose który widziałam dobre pare lat temu) o dziwo zamiast rozmyslac dalej, postanowiłam szybko zasnac i udało sie. ale teraz mnie to zastanawia...skąd sie to wzieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djana z VOLVA
z niedos[pania i braku magnesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie takie dziwne to było...poczułam sie bardzo nieswojo,o ile mam ciągle dobry nastrój to te mysli miały w sobie ogromne pokłady czegoś negatywnego :o oby dzisiaj mi sie to nie przytrafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to pycha, ale ja raczej nie grzesze :classic_cool: (zwłaszczza rozumem :D ) a tak powaznie to kazdy przeciez grzeszy... ważne by zdawac sobie z tego sprawę nadmiar wirtualu to może byc ...ostatniio bywałam po 18 godzin tu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiszz?
ej no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
taka malajedna...czy Ty non stop siedzisz na kaffe???...nie masz realnego zycia?...moze idz do poradni uzaleznien...zle to wyglada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
tak pytam...widzialem Cie tu popoludniu...wieczorem..teraz...nie zaspisz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zaspie, nie musisz sie o mnie martwic, zreszta co widzisz w tym zlego ? Co za roznica czy w tym czasie ogladam tv czy siedze na kafe ? na kafe to nalog, a np. tv juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
widze zes troszke sie poddenerwowala...spokojnie...tak tylko pytam ale siedzenie na necie w nocy...i odpowiadanie na kazda zaczepke...nie jest nirmalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
normalne*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nudzi mi sie po prostu, a z reszta lubie zaczepiac ; ] aleee... tak sie zastanawiam..... tak pytam...widzialem Cie tu popoludniu...wieczorem..teraz...nie zaspisz do pracy?"" To chyba swiadczy rowniez o tym, ze tez tu przesiadujesz, skoro mnie widziales :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
"na kafe to nalog, a np. tv juz nie ?" wiesz...zalezy ile czasu na to poswiecasz i w jakim celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
"To chyba swiadczy rowniez o tym, ze tez tu przesiadujesz, skoro mnie widziales " spodziewalem sie tej odpowiedzi :) otoz nie przesiaduje...zajrzalem 3 razy i za kazdym razem trafilem na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whiskacz hah, no :P Pomaranczko, ale w czym Ci przeszkadzam ? Nie mam co robic, wiec siedze tu, przynajmniej mozna sie posmiac, albo pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×