Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasha

nie chce tego dziecka...

Polecane posty

"Może i jestem morderczynią, ale przynajmniej szczęśliwą i radosną. " Podszyw czy nie ale prawda jedna i ta sama Bez rozumu, bez odpowiedzialności i bez wyrzutów sumienia. Tak to jest jak się myśli cipką a nie głową. Szczęśliwa morderczyni dzieci Nie chce się nawet komentować bo widzę że autorka to dziecko jeszcze Gdybym mogła to bym podkablowała matce i ojcu to lańsko na dupę by dostała i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silja
załamać się idzie, jak się czyta niektóre wpisy. zwłaszcza takiej mądrej pani jak xrozza czy jakoś tak, która pisze "aborcja powoduje niepłodność" - nieprawda, podaj medyczne argumenty za tym - " ŻYCIE TO ZWERYFIKUJE" i potem jeszcze xrozza pisze, ze ktoś jest głupi - a Ty z tym medycznym argumentem ejsteś zajebiscie madra ! no ja p..., dziewczyna szukała pomocy, a jak zwykle dewotki nie mające pojęcia o biologii wypowiadają się. szkoda, że na tyle dziewczyn, które pisały, dosłownie 2 albo 3 chciały pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha. . .
jestem znow, zalozylam ten temat ja, dzis go wykopalam...i pewnie myslicie co sie zmienilo, cozrobilam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcianaciaza
Jeśli znalazłaś się w sytuacji że jesteś zmuszona podjąć trudną decyzje pozbycia się niechcianej ciąży to powinnaś dokładnie przeczytać to co jest tu niżej napisane: Otóż, jakieś pół roku temu miałam ten sam problem.zaczęłam tak jak wy szukać pomocy i informacji w internecie,informacji było sporo ale wiele sprzecznych ze sobą....za to ofert zakupu odpowiednich środków bardzo dużo o przeróżnym przedziale cenowym od 100zł do 1000zł. wszystkie ogłoszenia napisane pseudonaukowo z dużą ilością farmaceutycznego słownictwa lub w stylu że niby ,,sama przeszłam kuracje i trochę mi zostało więc mogę odsprzedać..." zdecydowałam się na zakup, sprzedawca był bardzo przekonujący za dwa dni dostałam listem poleconym torebkę z witaminami... za które zapłaciłam 300zł. Znalazłam innego sprzedawce który za 200 zł proponował arthrotec i wysyłkę listem pobraniowym z możliwością sprawdzenia zawartości i znów za 2 dni listonosz przyniósł i poinformował mnie że na przesyłce nie jest zaznaczona taka opcja.... będąc zestresowana sytuacją i ze względu na czas który w naszej sytuacji ma kolosalne znaczenie, zdecydowałam się zapłacić i odebrać i znów zostałam oszukana bo w środku zamiast arthrotecu była prezerwatywa. Pomyślałam sobie że poszukam ogłoszeń z odbiorem osobistym to już nie zostanę oszukana ale i tu o dziwo gdy dzwoniłam to pytano się mnie z kąt jestem i zawsze okazywało się że ci sprzedawcy są z daleka więc odbiór osobisty nie wchodził w rachubę tylko wysyłka ..... Przełamałam wstyd i poprosiłam znajomego z Holandii o załatwienie mi ru486 (tam jest ogólno dostępny) a znajomą panią aptekarkę o arthrotec i tak się zakończyła moja nieprzyjemna przygoda z zakupami w sieci. Lecz, będąc bezrobotną, mającą niemiłe doświadczenie z tym tematem i wyrobione dojście do tych środków postanowiłam trochę na tym zarobić ale nie oszukując tylko sprzedając taki zestaw potrzebującym kobietą na bardzo przejrzystych i uczciwych zasadach: zestaw 12tab ARTHROTEC, 1 TAB RU486 SPECJALNĄ ULOTKĘ PRZETŁUMACZONĄ NA JĘZYK POLSKI OPISUJĄCĄ PRZEBIEG KURACJI I ODPOWIADAJĄCĄ NA WSZYSTKIE EWENTUALNE PYTANIA ZWIĄZANE Z KURACJĄ I WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI OPCJAMI Z NIĄ ZWIĄZANYMI I NURTUJĄCYMI NAS PYTANIAMI Skuteczność zestawu to 98% TABLETKI SĄ ORYGINALNIE ZAPAKOWANE W BLISTRY I PUDEŁKO Z DŁUGĄ DATĄ WAŻNOŚCI wysyłam tylko: zwykłą przesyłką pobraniową i zawsze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą E-przesyłką pobraniową i zawsze z możliwością sprawdzenia zawartości przed zapłatą (E-przesyła to taka która nie przychodzi na adres domowy tylko na pocztę , poczta wysyła SMS-a do tej osoby że ma przesyłkę do odebrania z urzędu, powoduje że nikt z domowników nie musi wiedzieć o jej przyjściu ani o zawartości) jeśli by do ciebie przyszła przesyłka bez opcji sprawdzenia zawartości to jej nie odbieraj !!! w Holandii RU486 kosztuje 29 euro arthrotec w aptece na receptę 60zł, ja cały zestaw który możesz mieć w domu w ciągu 2 dni bez kombinowania, latania po lekarzach i proszenia się o receptę (nie chcą wypisywać ze względów moralnych)sprzedają za 350zł KOSZT RAZEM Z WYSYŁKĄ TO 350ZŁ Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o tel lub SMS-a na nr 518 194 183 odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasha.. .
no nie ciezko znalezc topik ktorego temat kiedys spedzal mi sen z oczu heh dzis moja corka ma 5 miesiecy, moze nie jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem, ale teraz wiem ze tonie jej wina, kochamja nad zycie. kiedy czesem przypominam sobie ten cyrk...przytulam ja mocno i ciesze sie ze nie zrobilam jej krzywdy. balam sie itd czlowiek jest taki glupi...ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddaj mi dziecko to ja wychowam tego bachora bez adopcji! 08:28 [zgłoś do usunięcia] BłotniakMulisty tyveri@tlen.pl'; Hedonizm! Lenistwo! Opilstwo! narkomania! Obżarstwo najlepsze! Grzeszmy wszyscy! Rozgrzeszam Was! Po co kobiecie rodzić dziec? Strata czasu! Lepiej sie bawić! Idź dziecię! ja Cię kształcić każę! Idź starcze! ja Ci sie edukować każę i modlić! BłotniakMulisty tyveri@tlen.pl'; KNUR simian raticus judgemnentcrematorium kurnajakto parówa kasztan Ale jesteś piękny! Stara! daj zryć! Stary! Kup chatę! hehe haha hihi! Telefon jest dla plebsu und pospulstwa and parabosów systemowych! Podsłuchy wszędzie! Herbatniki i maciciele! Jest Was na tym swiecie wiele! Plej telefon komórkkowy i domowy! Tylko pre-paid Play niezarejestrowany! KNUR simian raticus judgemnentcrematorium kurnajakto parówa kasztan PO und PiS and Partia Piratów do piachu! brain_dead Eutanazja! Amfetamina! Piwo! Moje Gadu-Gadu to 5473221 e-mail: pukeyingmonkey@gmail. com ICQ: 439871705 AIM: kurnajakto Xfire: raticus1981 ejMEN! Paka! Bye! Serwus! Polska! Poznań k00rwa do choooja! Autor: dwadziesciatrzy kawuszczyn brejn dedzio 666 Link do posta Host: ---.adsl.inetia.pl Moje Gadu-Gadu to 5473221 e-mail: pukeyingmonkey@gmail. com ICQ: 439871705 AIM: kurnajakto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieplanowana ciąża?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam posiadam tabletki arthrotec Forte wysyłka za pobraniem bądź odbiór osobisty.Zakupiony w Polskiej aptece wiec zestaw jest oryginalny.Z czystym sercem odstąpię.
781060986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 10:33, Gość jasha. . . napisał:

jestem znow, zalozylam ten temat ja, dzis go wykopalam...i pewnie myslicie co sie zmienilo, cozrobilam itd.

Twoja córka ma już 8,5 lat.pewnie masz już drugie a może i trzecie dziecko.Ciekawe jak układa co się z partnerem, czy wzieliscie ślub. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×