Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbita z tropu:P

kto się ze mna napije?...

Polecane posty

Gość zbita z tropu:P
oj...zycie rzeka jest nieprzebraną... wiec może byc całkiem udaną... wariactwo jest w modzie i niehybnie.. poczujeszna plecach jego,,arytmnie:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita che by dla niej wierszowac lecz jakie ku niej slowa skierowac procenty uchodza wena zanika sennosc ogarnia orfeusz juz fika odchodzic mi trzeba bo zona tu kuka nie lubi gdy mezusz na forum stuka wiec moje drogie wirtualne damy chyba za wiele juz nie zagadamy uchodzic do łoża juz mi trzeba a wam niech los przychyli dzis nieba mędrych decyzji rozsadkau wam zycze i na jutrzejsze spotkanie tu liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek pustyni
antydepresant w objecia morfeusza sie udał, i nas nichybnie taki los czeka wic znikam nim w wampiara sie zmienie z człowieka. Dziekuje za towarzystwo i ja licze na jutrzejsza rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita z tropu:P
dobranoc wam zatem me towarzystwo... i to juz na dzis chyba ...wszystko.... snijcie co pieknie wam sie zamarzy..a jutro fejs tu fejs..sie obnazy... pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita z tropu:P
witam.....po pijacku i wariacku..... powstałam z pieleszy...może dziś się zegarek nie spieszy?... po kawę doczołgam się w kuchni... nim glowa mi calkiem opuchnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita z tropu:P
przez cały dzień dogorywalam... ale w końcu wieczora dotrwalam.. upijam się malinowym sokiem bo jutro rzęs nie podniosę .. czy ktoś ze mną do rymu stanie? czy to zbyt itelektualne zadanie?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
a rymem trzeba? bo ja sie napic moge, i na jedna i na druga noge, ale czy rymom podolam? sprobuje, najwyzej pomoc zawolam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalaska
z towarzystwa skozystam :) i szklneczki takze, hmmm jakie smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
teraz smaczne, ale jutro... ...a bede sie martwil jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
na kacu nei pije, bo tego nie przezyje na golo tez wesolo, tylko zimno byc moze moj boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wesołą buteleczkę zapraszam wszystkich... byśmy opili ten uchodzący rok i ten nam już 2012 bliski:) wypijmy razem na zdrowie.. i niechaj tylko nie będzie nam gorzej:) TOAŚCIK!! nawet wodą,soku szklanką...brytwanną-z winem ..i nawet wanną(szamponu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
i sie okazalo, ze wino na lebka to jendak niemalo sen mnie mozy, ale toast wzniose, nim mnie morfeusz dopadnie kielich do ust doniose, zdrwoei wypije wszystkich tu obecnych... ...bez komebtarzy zbytecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypiję za Twoje... byłe ,obecne i przyszłe podboje;) a potem za swoje... seksu noce...i się tak rozochocę...że nie dotrwam do kolejnego.. znaczy roku znów enty dosiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
seksu noce? a czemu noce? w dzien przciez rownie przyjemnie i oko nacieszyc mozna, no ale ja mezczyzna - wzrokowiec, to sie moge nie znac, z urodzenia dusza nieromantyczna :( i rymy pogubilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymy teraz nie ważne.. mnie akurat dopadły... po wina lampce mi się załącza... literka rymująca i pisząca...;).... a noce o tyle fajne,że nie całkiem nagie a wręcz na wszystko otwarte...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
to mi sie chyba zalaczyly po lampce, a rozlaczyly po kolejnych niestety, przewiduje co sie wlaczy jutro rano kac :) no zima jest, to trzeba miec odwage na nagei noce, albo bardzo dobre ogrzewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaniesz tu ze mną do północy? będzie mi razniej...niż każdej innej samotnej nocy....:) i miło mi będzie ....kiedy ze mną o północy tu będziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
jezeli nadal mnie bedziesz abawaila rymami :) :) wino odstawilem wiec sa szanse ze doczekam :) glupia mysl o dniu jutrzejszym powstrzymuje mnie przed dokonczeniem rozpoczetego dziela (wina) starzeje sie chyba, planuje przyszlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś rozmarzona... nową nadzieją na jutro-natchniona... papierosem upalona... winem upojona... jutrem nie zrażona... Tobą nastrojona... i życiem ubawiona........................................... zapraszam do zabawy w rymy... nawet gdy nie masz alkoholu krztyny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka we boczku
Ale o so chodzi? To ja siupam ze szklaneczki łiskaczyka z kolką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka we boczku
Mam pić wierszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam cicho byc
alkohol w rymach przeszkadza nie pomaga chyba ze ze mnie taka lamaga, ze plusow % wykorzystac nie potrafie rozmarzona powiadasz? to dobry znak nowy rok idizie, plany smuc trzeba, a plany z marzeniami powiazane wiec od jutra do dziela, z silnym postanowieniem realizacji... ....realizuje (zeby zdazyc do kolacji?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rymujesz...czy sobie tylko cokolwiek planujesz lub niczego nie chcesz...zwyczajnie świętujesz............ ZAPRASZAM DO SZKLANKI>>>>WSZYSTKICH ZNAJOMYCH I NIE ZNAJOMYCH>>>KOLEGÓW I KOLEŻANKI......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwka we boczku
Tu sił człowieczych trzeba by slow magicznych użyć, lecz kiedy oko- wity mruga Aż się chce przegryźć chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×