Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do lesbijek i bi

Dziewczyny (BI bądź lesbijki) opowiedzcie o tym jak dowiedziałyście się że jeste

Polecane posty

Gość do lesbijek i bi

Hej;) Mam nadzieje ze tutaj bedzie jakis odzew. Jak dowiedzialyscie sie ze jestescie bi/les? Nie czulyscie wyrzutow z tego powodu? Ani wstydu przed sobą? Jak wygladaja "zaloty" z waszej strony i co jak dziewczyna okaze sie hetero? bede wdzieczna za kazda odpowiedz ;d pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Oj nawet nie wiesz, że właśnie w tej sekundzie potrzeby mi był taki temat. 5 miesięcy temu zostawił mnie facet, mniejsza o to, rozpaczałam strasznie, ale w międzyczasie moja znajomość/koleżeństwo z jedną z moich koleżanek przerodziła się w przyjaźń i myślę, iż coś więcej ponieważ: -jesteśmy rozpormienione w swoim towarzystwie -w pracy ciągle razem -poza pracą bardzo często razem -non stop smsy i tel, gg -potrafimy spędzić w pracy dzień, potem widzieć się po pracy ze 4 h, potem sms i potem jeszcze gg do późna -czułe spojrzenia w oczy -podteksty -przypadkowe dotknięcia Czuję do tej dziewczyny coś co jeszcze nigdy do żadnej ponieważ zawsze byłam hetero ona też, ona jest starsza o 3 lata... Ona wie co do niej czuje, bo powiedzialam jej to przez tel po pijaku :P Nie sądzę aby ze mną grała, myślę iż zakochałyśmy się w sobie ot co, takie rzeczy się zdażają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm, ciekawe
ja wlasnie chce sie przekonac, czy nie jestem bi... Nie mialam do czynienia z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
lilianna - witaj w klubie:) Ja właśnie teraz przechodzę ciężki okres,zmarła bliska mi osoba do tego zawód miłosny, weszłam w nowe środowisko i tam poznałam dziewczynę-wyznała mi ze jest lesbijką, poznała mnie ze znajomymi,nie przypuszczałam że jedna z jej kolezanek tez moze byc.No i właśnie...nawet nie wiem kiedy to sie zaczelo.Przygladamy sie sobie, te usmiechy, dotkniecia itd..dosłownie magia, czesto o niej mysle, czuje takie motylki na sama mysl o niej usmiecham sie,w jej towarzystwie serce mi wyskakuje na wierzch,ale zaraz gdy sobie uswiadomie ze to dziewczyna to cos mnie blokuje,karce sie za takie mysli.Nie bylabym w stanie przelamac sie do zwiazku z dziewczyną,ale ze cos do niej czuje, to pewne. Ona chyba do mnie też,ale jakos nie mamy odwagi sobie tego powiedzieć i sie ciesze z tego powodu.Nie wiem co by było gdybym to zrobiła albo ona :/Tylko,ze ona jest bi :) Takze rozumiem Cie, a co chcesz z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakasobiefiloZofia
To może zatańczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
No chyba nienormalna/y jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
a ty nie tolerancyjna i tyle poza tym nie jestem zadna leSbą czytaj ze zrozumieniem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewr33r
"Nie bylabym w stanie przelamac sie do zwiazku z dziewczyną" dlaczego? Co za różnica czy do kobiety czy do mężczyzny -ta miłość jest przecież taka sama. Ja bym spróbowała na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
haha no to jeszcze lepiej, normalnych facetów kręcą lesbijki. może jesteś gejem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty w ogole masz
bahahahha qrwa to trzeba miec nasrane!...bahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
Ewa-bo to raczej zauroczenie ale bardziej platoniczne, nie potrafiłabym rozmawiać z dziewczyna w taki sposob jak z facetem,ani nawet pocałować nie mogłabym.Nie wiem.Cos mnie hamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Co zrobię hm...nic, wszystko podąży naturalnym torem. Ja nie wiem jak wyglądały jej relacje z facetami, podejrzewam iż ktoś ją kiedyś porządnie skrzywdził, ona jest skryta osobą. Mam czasem ochotę po prostu ją przytulić i pocałowąć ale boję się iż jednak źle odczytuję jej intencje i zniszcze przyjaźń..Z drugiej jednak strony gdy ona wie co do niej czuje, odczytuje to w moim zachowaniu i jednak pomimo wszystko wciąga się w to razem ze mną...Jeśli mam kierować się uczuciami to czuję megachemię między nami i czuję iż ona też tego pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
Ty sadzisz ze to ja pisze pod roznymi nickami ?:o stuknij sie w lepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Z dnia na dzień jesteśmy bliżej ze sobą...Nie wiedziałam iż można czuć coś tak pięknego do osoby tej samej płci, dodam iż ona pociąga mnie fizycznie, każdy detal jej ciała mnie kręci, to istne wariactwo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
znowu prowokacje weź się odczep, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat drażniący
Upsss...po co ktos to czyta,pisze a potem inne osoby wysmiewa i wyzywa...Iloraz inteligencji=0...Kazdy ma prawo do własnych odczuć i skoro uznaje,ze chce o tym anonimowo sie z kimś podzielić,to nie jest chyba jakaś zbrodnia...Każdy człowiek ma jakieś fentazje sexualne i wcale nie musi to oznaczać,że jest chory...Nie wszyscy ludzie są tacy sami,nie tylko sypiają kobiety z mężczyznami,dlatego .zeby życie miało smaczek-raz dziewczynka,raz chłopaczek:)Dodam,że sypiam tylko z moim mężem,a na to forum weszłam przypadkowo...co nie znaczy,że ni spróbowałabym sexu z kobietą...:):):)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
lilianna5 , ewr33r, do lesbijek i bi to ta sama osoba z 3 jaźniami. jebnij się w łep jebana aktywistko lezbowa. wiesz że kobiety są z natury uległe żeby facet łatwo mógł nad nimi panować i ty wykorzystujesz tą uległość do zwabiania dziewczyn które mają zaspokoić twoje zboczone potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
Każdy człowiek ma jakieś fentazje sexualne i wcale nie musi to oznaczać,że jest chory...Nie wszyscy ludzie są tacy sami,nie tylko sypiają kobiety z mężczyznami,dlatego .zeby życie miało smaczek-raz dziewczynka,raz chłopaczek ty się nie sugeruj chorymi zwierzętami. pedofile mówią podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna zmoich bliskich przyjaciolek jest lesbijka - nie za bardzo bi (ale jak wiekszosc ma za soba jedno /dwa dos z facetami) od okresu dojrzewania to wiedziala - tak mowi- zawsze ja krecily kobiety - potem probowala z facetami - zeby sie "przekonac" - zakosztowala i powiedziala ze to nie dla niej, nie czula wstydu - jest z berlina i wydaje mi sie ze to ma znaczenie bo jeste tam wieksza akceptacj aspoelczna dla ludzi homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
Po pierwsze Ty masz cos z banią a nie ja po drugie jak masz dowody ze 3 osoby to jedna to prosze bardzo o dowody!!! po trzecie - przeczytaj wszystko co napisalam i wyciagnij wnioski a nie swoje teorie przedstawiasz co gowno wspolnego z prawda maja. Widze ze temat się rozkręca:) Mnie ona na swoj sposob kręci ale inaczej niz chlopak.Wlasnie nie potrafilabym z nia sie calowac a co dopiero uprawiac seks.;) I to ja zawsze bylam hetero,a ona juz miala dziewczyny przede mna. Staram sie jakos to powstrzymac ale kiepsko mi idzie,mam nadzieje ze jednak pozadanie sie nie zwiekszy z czasem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
homo trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
do lesbijek i bi - widać że nie byłaś porządnie wyruchana i pieprzy ci się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewr33r
do lesbijek i bi > nawet pocałować nie? Ale dlaczego? Kobiety całują ZJAWISKOWO!!! Ja jestem raczej hetero, całowałam się z wieloma facetami - uważam że w sumie niewielu całuje super. I całowałam się z 4 kobietami - każda całowała tak, jak najlepsi faceci. To jest naprawdę nieprawdopodobne doznanie - miękka skóra, pachnące włosy, delikatne usta, wszystko jest takie miękkie, słodkie, pachnące. Chociaż faktem jest, że związku z dziewczyną nie mogłabym stworzyć, ponieważ potrzebuję na codzień przeciwieństwa - osobnika większego, opiekuńczego, męskiego. Nie mogłabym pokochać kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
ile razy to jeszcze powtorzysz?:o chyba sam masz jakies kompleksy moze zakochales sie w lesbijce albo ona cie zostawiła dla dziewczyny itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
wlasne szukalam takiego wątku..u mnie jest trochę inaczej.. zwyczajnie mam ochotę spróbować z kobietą....:) najlepiej oczywiscie po paru drinkach;) ale mnie korci..i nie wiem jak podejsc do tematu. Obiektu zainteresowan co prawda brac, dopiero to "odkryłam" jak wypiłam wczoraj dwie lamki wina..;) najprawdopodobniej więc jestem bi;) jakbym miała faceta..pewnie by sie ucieszyl...ale podpadł i już go nie mam;) rozglądam sięi za facetem i za dziewczyną -z ciekawosci.....:) a ładna brunetka ze mnie więc mam nadzieje szybko sięprzekonac, jakie to uczucie zblizyc sie z kobietą. Co wrawda nie wiązałabym się w "zwiazek" z kobietą- raczej chodzi tu o urozmaicenie i nowe doznanie w swerze intymnej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
Ja jestem raczej hetero, całowałam się z wieloma facetami - uważam że w sumie niewielu całuje super. I całowałam się z 4 kobietami - każda całowała tak, jak najlepsi faceci. To jest naprawdę nieprawdopodobne doznanie - miękka skóra, pachnące włosy, delikatne usta, wszystko jest takie miękkie, słodkie, pachnące. zaraz się twoje doznania spotęgują gdy spotkasz się z moim dużym sztywnym kutasem. on ci wybije farmazony z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
Chociaż faktem jest, że związku z dziewczyną nie mogłabym stworzyć, ponieważ potrzebuję na codzień przeciwieństwa - osobnika większego, opiekuńczego, męskiego. Nie mogłabym pokochać kobiety. dokładnie!! nie wiem cos mnie blokuje,zawsze bylam wychowywana inaczej, podswiadomie mam blokade i nie potrafie sie jej pozbyc,to nie jest zgodne z moim sumieniem:o chociaz,moze kiedys sie przelamie.i to moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
cory z blędy ale szybko pisałam;) sferze* oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezba
no widac!! widac!! bo dziwice tak maja....!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
btw25 - twój 4 nick. nie wykorzystuj uległości kobiet do własnych eksperymentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×