Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do lesbijek i bi

Dziewczyny (BI bądź lesbijki) opowiedzcie o tym jak dowiedziałyście się że jeste

Polecane posty

Gość lilianna5
Ja Wrocław, mam 28 lat, ona 31...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
az Ci trochę zazdroszczę....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Jestem ciekawa ile osób czyta temat nic nie pisząc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
no to juz raczej dojrzałe, ŚWIADOME z Was kobiety:) fajnie:) będzie dobrze:) delektuj się tymi chwilami, bo niedlugo juz pewnie dowiecie się jak nawzajem "smakujecie"...i będziecie wspominac niesmiale początki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ja sama jestem zaskoczona rozwojem wydarzeń, jeszcze 4 miesiące temu to byłoby dla mnie nie do pomyślenia, gdyż nie było to uczucie od pierwszego wejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
nie wiem ile osób moze to interesowac, ale wazne ze ten oblech juz zwiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
ja czytam ale nic nie piszę poki co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
btw25 zamierzasz intensywnie szukać takiej przygody? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
oby sie znowu nie przypaletał :P no ja jestem o wiele mlodsza od Was,na pewno nie dojrzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
nic na sile, intensywnie chyba nie,ale mam oczy szeroko otwarte:) i chęci duze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ja pewnie będę rozmawiała z moją gwiadeczką, tak do niej mówię:P jeszcze dzisiaj... Ona mówi do mnie mója gruszeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
hahaha,ale słooodkooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellsKitchen
ja jestem bi, obecnie w związku z facetem, ale myśli o kobietach nadal się pojawiają ... cóż zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
HellsKitchen i jak jest z kobietą ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellsKitchen
to zależy, ale: 1) większość byłych nie dorównywała mi temperamentem, były raczej bierne w łóżku :p 2) pod względem emocjonalnym też trudno się było dogadać, jednak lepiej wychodzą mi związki z mężczyznami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Rozumiem, ja teraz doświadczam bycia z tej drugiej str, powiedzmy na miejscu faceta...i szczerze przyznam, iż z kobietami łatwo nie jest ...:D Czasem zupełnie jej nie rozumiem i nie wiem o co jej chodzi, czasem rozumiem ją bez słów...Kobiety to jednak skomplikowane stworzenia :) W moich fantazjach jestem raczej po str aktywnej aczkolwiek myślę iż ona nie należt do osób biernych w tej sferze ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Dobrze że pada, gdy pada idziemy razem pod jednym parasolem i wówczas mogę się do niej przytulić, aczkolwiek wczoraj było zimno i byłyśmy bez parasola, najpierw ja się do niej oprzytuliłam i czekałam na reakcję, gdy chciałam cofnąć rękę to ją mocno przytrzymała no i tak sobie szłyśmy. Następnie gdy wychodziłyśmy na zewnątrz to już sama sie przytuliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellsKitchen
jutro ją pocałuj. krótko, potem powiedz: 'przepraszam, po prostu miałam ochotę to zrobić'. i obserwuj reakcję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat
:D moim zdaniem to słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
W zyciu, nie starczy mi odwagi...Boję się iż źle interpretuję jej zachowanie wobec mnie oraz że ją stracę. Z drugiej str takie myślenie jest niedorzeczna, przecież ona dobrze wie w co brnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Słodkie powiadasz:) Jesteśmy dorosłymi kobietami, a zachowujemy się jak dwie nastolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Chciałabym dla niej wszystkiego co najlepszę, chcę aby czuła się wyjątkowo, bo taka jest, jest cudowną osobą. Nie wiem konkretnie co się stało, ale ktoś sprawił jej wiele bólu. Ja chcę ją nosić na rękach, chociaż jest wyższa o 5cm, ale jest taka filigranowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuette
ja tez od zawsze mialam branie u kobiet dostawalam nawet listy od jakies kobiety,zakochala sie ale nigdy nie dowiedzialam sie o kogo chodzi pięknie byly pisane,widac jakas b inteligentna kobitka ostatnimi czasy znajome np przyslylaly mi smsmy ze jedna-snilam jej sie,i ona mi podtrzymywala moje big..tzytzce a druga ze jak mnie podwozila i wysiadalam to w jeansach mam taki fajny..:P jako ze jestem hetero..to smialam sie z tego ale...ostatnio cos mysle o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ja nigdy nawet nie myślałam o tego typu relacji, samo wyszło, mało tego, ja z początku nawet gdy nie znałam jej, czułam, że jej nie lubię...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluu5
zazdroszczę tej "gwiazdeczce", jeśli ona czuje do ciebie to samo to zapowiada się romantyczny związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilablue
ja bym dodała,,,ze moze byc very hot...very very:p zaden facet nie podaruje kobiecie tyle czułosci co inna kobieta bo najczesciej tego nie czają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ojjj uwierz, że na samą myśl, co mogłabym jej zrobić dostaję gęsiej skórki, jej zapach po prostu mnie zniewala. Pare dni temu miałam na sobie jej szalik, czułam się jak w jakims transie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
gdzie mozna poznac jakas fajna dziewczynę bi albo les? wolalabym chyaba bi..:) bo les moglaby sie za bardzo zaangazowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×