Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do lesbijek i bi

Dziewczyny (BI bądź lesbijki) opowiedzcie o tym jak dowiedziałyście się że jeste

Polecane posty

Gość ewr33r
Mnie obrzydzały zawsze dziewczyny les, które wyglądało męsko. Nienawidzę krótkich włosów, króciutkich paznokci, braku makijażu, męskiego ubioru. Jak już jakaś przygoda to tylko z kobiecą laską, jak ja - długie włosy, makijaż, kobiece ciuchy itd.. W środowisku les trudno takie spotkać, mówię serio. Typowa 100% les jest trochę męska. Biseksualistki to już co innego, one są kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
nie wiem cos mnie blokuje,zawsze bylam wychowywana inaczej, podswiadomie mam blokade i nie potrafie sie jej pozbyc,to nie jest zgodne z moim sumieniem ty jesteś chora. poszukaj dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
dlaczego? jest wiele kobiet bi, które tez zwyczajnie mają ochotę na "romans"- co w tym złego? nie zamierzam niczego udawac i obiecywac zwiazku kobiecie, bo fajnie jest z facetem. Mysle,ze jest wiele kobiet, które chociazby z czystej ciekawosci równiez spróbowałyby zblizenia z inna dziewczyna..:) i nie jest to zadna prowokacja,jakby czlowiek nie mogł myslec inaczej od ogółu i calej reszty zaściankowców :/ x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
odpierdol sie, bo powoli mnie zaczynasz wkurwiac!!!!! sprawdź sobie IP skoro taki ciekawy jesteś kto jest kim! sztywny kutas mowisz-pewnie nawet stanac ci nie moze ta miekka faja :classic_cool:na kafe normalnych facetow nie ma,nie ludz sie. ewr33r mam identyczne wrazenie.a ta dziewczyna co jest bi, to jest wlasnie kobieca, eteryczna...ale podoba mi sie wlasnie ta delikatnosc,wrazliwosc.nie mam zadnych fantazji z nia zwiazanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewr33r
Z tych 4 dziewczyn tylko z jedną z nich uprawiałam seks - o ile można nazwać tak kobiece pieszczoty. Było... dziwnie. Sądziłam że np. podczas seksu oralnego jest zupełnie inaczej. Pod tym względem z całą pewnością wolę uprawiać seks z mężczyzną. Ale całowanie (w usta), dotykanie dziewczyny, włosów, skóry... to bajka. Totalnie coś innego niż dotykanie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat drażniący
Znowu prowokacje...skąd wiesz co mówią pedofile?Jak mozesz w tak prymitywny sposób pisać te wszystkie bzdury...masakra!Z jakiej planety jesteś?Może ty masz jakies NIEDOBORY w-jak to trafnie określasz_RUCHANIU???Widać,że jesteś osobą nierozgarniętą,niedojrzałą intelektualnie i prymitywną...Z treści twoich wypowiedzi wzorcowo wynika,że jesteś jakimś wyrzutkiem społecznym i kims niedowartosciowanym,dlatego krytykujesz kogoś,kto pisze o swoich uczuciach-bo ma do tego pełne prawo!Tobie jak sie coś nie podoba to WYJAZD z tego forum!!!!Nikt cie o zdanie nie pyta i nie prosi,jesteś tu INTRUZEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ja jestem bardzo podekscytowana i ciekawa jak to się wszystko potoczy, ale czuję iż w końcu coś już z tego wyniknie... Zastanawia mnie jedna kwestia, mianowiecie, będąc kobietą z brakiem do świadczenia w kontaktach tego typu z kobietami, zachowuje się jak kobieta...Może aby zdrobyć ją powinnam bardziej przejawiać cechy których szuka ona...Powinnam o nią zabiegać, być romantyczna, prawić komplementy i wszystkie inne rzeczy których kobiet najnormalniej w świecie pragną... Powinnam postawić wszystko na jedną kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
rowniez interesowałaby mnie nie dziewczyna lecz prawdziwa KOBIETA, zmyslowa, sensualna, nie tandetna. Sama o sobie mogę powiedzieć ze jestem atrakcyjna, długie czarne wlosy,sniada naturalna karnacja, zielone oczy, szczupła z pełnymi piersiami i pupą...i chyba na podobnąkobietę miałabym "ochotę"... męskie, tzw "flanele" to jakas pomyłka...one chyba powinny płeć zmienic,bo to problem juz inny...:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
dlaczego? jest wiele kobiet bi, które tez zwyczajnie mają ochotę na "romans"- co w tym złego? nie zamierzam niczego udawac i obiecywac zwiazku kobiecie, bo fajnie jest z facetem. Mysle,ze jest wiele kobiet, które chociazby z czystej ciekawosci równiez spróbowałyby zblizenia z inna dziewczyna.. i nie jest to zadna prowokacja,jakby czlowiek nie mogł myslec inaczej od ogółu i calej reszty zaściankowców :/ x nie ma kobiet bi są tylko niedoruchane. wiecie że kobiety mają uległą psychikę i media śmierdzące czosnkiem to wykorzystują do promowania życia niezgodnego z naturą ludzi i zwierzat. kobieta żeby się dobrze czuła musi być z kimś silniejszym od siebie, z facetem a nie z ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
temat drażniący bo moze sam nim jest? nic dodac nic ujac co do Twojej wypowiedzi:) wcina sie tam gdzie go nie chcą i w zyciu tez tak jest dlatego na forum DLA KOBIET przylazł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
Ja jestem bardzo podekscytowana i ciekawa jak to się wszystko potoczy, ale czuję iż w końcu coś już z tego wyniknie... Zastanawia mnie jedna kwestia, mianowiecie, będąc kobietą z brakiem do świadczenia w kontaktach tego typu z kobietami, zachowuje się jak kobieta...Może aby zdrobyć ją powinnam bardziej przejawiać cechy których szuka ona...Powinnam o nią zabiegać, być romantyczna, prawić komplementy i wszystkie inne rzeczy których kobiet najnormalniej w świecie pragną... Powinnam postawić wszystko na jedną kartę? to to zboczenie u kobiet wywodzi się z narcyzmu :D i braku ruchania wielkim chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartowisia
Zgodzę się z "ewr33r". Całowałam się wprawdzie tylko z jedna dziewczyną, ale to było cudowne. To ostatnia rzecz jakiej się powinnaś bać, autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
facet jest często mechaniczny w seksie, bywają ordynarni a ja czasami mam ochotę na pewna subtelność, której facet dac zwyczajnie nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Jakie prowokacje, człowieku żyj i daj żyć innym ! Nie masz do powiedzenia nic ciekawego w temacie to się nie wypowiadaj. Może z tej złośliwości i zawiści siedzisz tutaj zazdrosny o to, że komuś się w miłości poszczęściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
Jakie prowokacje, człowieku żyj i daj żyć innym ! Nie masz do powiedzenia nic ciekawego w temacie to się nie wypowiadaj. Może z tej złośliwości i zawiści siedzisz tutaj zazdrosny o to, że komuś się w miłości poszczęściło. twoja "miłość" jest wbrew naturze. nie widzisz że jesteś chora czy od tej dewiacji postradałaś zmysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
poza tym, wszystko jest dla ludzi. serca nie oszukasz;) a ten prowodyr na pewno jest po stronie kościoła i to jakis wyslannik, zeby "nawracał";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
A w imię czego przepraszam bardzo, twierdzisz iż jest to wbrew naturze? Jesteś po prostu ograniczonym człowiekiem, żal mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
i to chyba nie chodzi o "milosc"- tylko o chęć doswiadczenia czegos nowego, subtelnego. dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
liliana,to podjudzacz jakis, olej typa-udawajmy ze go tu nie ma. dla mnie to zwykly zasciankowiec, taki co ciągla za firanką stoi i sąsiadów podgląda co akurat robią i czy aby za dobrze im sie nie powodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
poza tym, wszystko jest dla ludzi. serca nie oszukasz a ten prowodyr na pewno jest po stronie kościoła i to jakis wyslannik, zeby "nawracał" uczucia są w mózgu idiotko. coś ci się w nim pierdoli ale zaraz twój mózg dostanie bodźce kutasem i odnajdzie właściwą orientację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
A w imię czego przepraszam bardzo, twierdzisz iż jest to wbrew naturze? Jesteś po prostu ograniczonym człowiekiem, żal mi ciebie... bo czami zwierzęta na to chorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
dwie kobiety to faktycznie piękny widok (o ile i one są ładne;) ) ale dwóch facetów...to juz dla mnie oblesne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
dziewczyny to jest jakis niewyzyty prawiczek ciagle tylko o jednym nawija, wiesniak pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
jesli uczucia sąw mózgu- to szanuj nasze, tak jak ja szanuje twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
btw25 dobrze to ujęłaś :) Jakbym miała określić co pociąga mnie w tej kobiecie to ...mogłabym pisac godzinami, jej oczy, jej gesty, jej głos i przede wszsytkim jej uśmiech. A kiedy jesteśmy razem to śmieje się bez przerwy... :) Przy niej czuję się sobą, czuję przestrzeń i czuję się cudownie :D Jestem zakochana bez dwóch znań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
ps- nie mam nic przeciwko,zebym dostala kutasem;) nawet mialabym ochotę...ogólnie to fajnie byloby tak w trójkę..:) my dwie i on..mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
dziewczyny to jest jakis niewyzyty prawiczek ciagle tylko o jednym nawija, wiesniak pie**olony to ty o jednym nawijasz. ciągle o tym zboczeniu gadasz pod kilkoma pseudonimami i szukasz uległych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
również mam przyjaciółkę, nie les ale bi - była rok w związku z kobietą;) teraz trochę niestety rozluźniły się nasze kontakty, bo się przeprowadziła do innego miasta - ale staram się podtrzymać znajomość, bo to świetny czlowiek kiedyś, kiedyś byłyśmy razem na imprezie i po kilku drinkach w żartach powiedziała wprost, że jestem dla niej pociągająca i czy miałabym kiedykolwiek ochotę się zabawić;) oczywiście nic z tego nie wyszło, bo po 1 jestem hetero, po 2 już miałam wtedy męża;) w każdym razie, nigdy nie krępowała się mówić o swoich dośw biseksualnych i tego, że podobają jej zarówno kobiety, jak mężczyźni. no ale jest Angielką (murzynką), co również ułatwia sprawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btw25
hahahah ale kretyn- kariery w policji nie zrobi;) dziewczyna musialaby zapierdalac na klawiaturze jak robot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu prowokacje
btw25 dobrze to ujęłaś Jakbym miała określić co pociąga mnie w tej kobiecie to ...mogłabym pisac godzinami, jej oczy, jej gesty, jej głos i przede wszsytkim jej uśmiech. A kiedy jesteśmy razem to śmieje się bez przerwy... Przy niej czuję się sobą, czuję przestrzeń i czuję się cudownie Jestem zakochana bez dwóch znań to widać że wasze zboczenie również wypływa z narcyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×