Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do lesbijek i bi

Dziewczyny (BI bądź lesbijki) opowiedzcie o tym jak dowiedziałyście się że jeste

Polecane posty

Gość PUP loooooosera
18:50 [zgłoś do usunięcia]a9n1eszka mój brat jest kopletnym psycholem i odmienne zdanie odbiera jakoi atak na swoją osobę. Nie panuje nad emocjami i wyzywa od szmat, łapie nawet za nóż. Potem czeka na przeprosiny Nie chce do niego podchodzic z opłatkiem bo to kwestia czasu kiedy znów wstanie lewą nogą i bedzie sie na mnie wyżywał. Niby nie robi na mnie to wrażenia, ale wole jak nie otwiera wcale mordy ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 18:50 [zgłoś do usunięcia]ROR "[zgłoś do usunięcia] bluszczyk kurdybanek 34 a ja romantycznie we dwoje " i tez fajnie najwazniejsze to byc zadowolonym z opcji kt sie wybralo ja osobiscie mam przesyt "rozmatycznych" sylwestrow - ale ja nie jestem romatyczka 18:51 [zgłoś do usunięcia]niunczako le originale podszyw to pisał spadam, bo już chyba temat wyczerpany. 18:53 [zgłoś do usunięcia]Moorland Współczuję brata, sama nie byłabym w stanie zacisnąć zębów i święta nie święta, ale kazałabym mu spieprzać. Co do romantycznych sylwestrów - możliwie, że spędzimy sylwestra tylko we dwoje, zależy od pogody 18:53 [zgłoś do usunięcia]ROR "a9n1eszka mój brat jest kopletnym psycholem i odmienne zdanie odbiera jakoi atak na swoją osobę. Nie panuje nad emocjami i wyzywa od szmat, łapie nawet za nóż. Potem czeka na przeprosiny Nie chce do niego podchodzic z opłatkiem bo to kwestia czasu kiedy znów wstanie lewą nogą i bedzie sie na mnie wyżywał. Niby nie robi na mnie to wrażenia, ale wole jak nie otwiera wcale mordy " wiesz agresorami sa zwykle slabe osoby ;/ nie mniej - co to za rodzice jesli funduja ci takie towarzytwo na swieta?! ja bym na twoim miejscu postarala sie nie spedzac swiat w towarzytwie brata - trzeba chronic wlasny komfort 18:56 [zgłoś do usunięcia]a9n1eszka bluszczyk ja bym olała na Twoim miejscu ROR mi tylko mamy szkoda, bo ja kocham i by chciała żeby w domu były poprawne relacje(ona jest zawziętą katoliczką), sama mi swiadkiem, że wychodziłam z ręką do zgody chyba z milion razy, ale basta ! nie dam się poniżać. Mama musi się z tym pogodzić, że jest jak jest ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 18:58 [zgłoś do usunięcia]ROR rozumiem ze chasz mame - ale musisz tez kochac siebie i w imie tej drugiej milosci ochronic sama siebie przezd agresja - powiedz to mamie - ona sie wzburzy (jej prawo) ale nie przestanie cie kochac - natomaist zacznie sei zastanawiac - moze do jakichs zwiazkow dojdzie? 19:01 [zgłoś do usunięcia]a9n1eszka a nie spoko, ja wiem, ze w życiu mozemy pomóc jedynie sobie dlatego marzę o tym, żeby wyjechac do Anglii z koleżanką jeszcze przed swietami jak zostane, to pocieszam się że bedzie dobre jedzenie ja nie mam planow na sylwka, domówki są najlepsze ! ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 19:06 [zgłoś do usunięcia]PUP Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczoraj o 18:50 Looooser to fajny prawiczek axelef wczoraj o 17:48 Looooser to idzie do urzędu pracy to moze zalapie sie na jakies szkolenie upp przedwczoraj o 23:27 Looooser to twój topik przygasł. www 2 dni temu Looooser to prawdziwy Polak!!! korporanka 4 dni temu Looooser to wspaniały wartościowy prawiczek któy nic w życiu nie robi poza siedzeniem na kafe. to takie urocze ze są faceci któzy nie biorą udziału w wyścigu szczurów coole 4 dni temu Looooser to mógłby zagrać w Pierwszej Miłości prawiczka zamiast Ibisza kure 4 dni temu Looooser to widzi dużo ładnych dziewczyn które mu do pięt nie dorastają okno w łazience 4 dni temu Looooser to gapi się godzinami kotełe w internete 4 dni temu Looooser to poobno ci komputer zabrali to prawda? proboszczanka 6 dni temu Looooser to przyszły mąż tej dziewczyny ze sklepu co mu się podobała. tylko musi znowu do niej podejść i zaprosić ją na kawę oraz powiedzieć jej, że wie iż ona spotyka się z tym kolesiem tylko po to żeby wzbudzić jego, looosera, zazdrość. loserkuuuuuu :* 6 dni temu Looooser to bardzo mądry chłopak który genialnie kieruje swoim życiem i takie pchły z kafe to mogą mu tyle zazdrościć bo jest prawdziwym Królem Życia a nie robolem jak oni. gosciu88 6 dni temu Looooser to nie ma pracy chociaz ma prawie 30 lat i je chipsy z biedronki offerma 6 dni temu Looooser to dziadek mu daje na totolotka kurkasznurka 6 dni temu Looooser to miedzynarodowy podrywacz na ktorego leca wszystkie dziewczyny, łacznie z zamężnymi 40tkami. Jak wygra w lotto i kupi sobie mieszkanie oraz samochód to będzie miał jeszcze większe powodzenie zauroczona pastafria 6 dni temu Looooser to najfajniejszy chłopak na kafe który zawsze tam siedzi i zawsze można z nim porozmawiać o fajnych prawicowych sprawach. Nie to co to lewackie ścierwo które chodzi zapylać w korporacjach jak bydło. On jest wolny wróżka zębuszka 6 dni temu Looooser to wartościowy chłopak który od 3 lat obserwuje swoja ukochana która się w końcu do niego przekona i będą szczęśliwi razem mieszkają u niego w pokoju 6 dni temu Looooser to wartościowy prawiczek który całe dnie siedzi na kafeterii kto wie. 1 tydzień temu Looooser to kandydat na nowego zawodnika mma. miałby sławę, kasę i piękną dziewicę. prawiczeknowy 1 tydzień temu Looooser to masz nowego prawiczka na topiku. prawdziwy prawicowie 1 tydzień temu Looooser to lubi muzykę z gatunku R.A.C. ad-m 1 tydzień temu Looooser to pisze na pomarańczowo a potem jego wpisy po IP kasują KaffeDobraRada 1 tydzień temu Looooser to znajdź pracę, zdobądź wykształcenie zacznij w końcu ŻYĆ, a nie pasożytować na rodzicach i dziadku, bo oni wiecznie nie będą żyć! getrealman 1 tydzień temu Looooser to kiedy zrozumiesz że bez pracy nigdy nie znajdziesz dziewczyny? nie licz na totolotka i zdrapki bo nie tylko ty jeden grasz prawda 1 tydzień temu Looooser to kasuje wpisy na powiedz.to ppj 1 tydzień temu Looooser to będzie wynajmował chatę i tak zarabiał na życie kotełe kafełe 1 tydzień temu Looooser to żyje bez zmian hadredi 2 tygodnie temu Looooser to agent prawiczkowy jakich wielu na kafe muItumpikseli 2 tygodnie temu Looooser to szpieg fanke losere 2 tygodnie temu Looooser to najlepszy chłopak z wrocławia Lollaaaaa 2 tygodnie temu Looooser to moj slodziaczek gpj 2 tygodnie temu Looooser to czyta prawicową prasę i książki miauu 12 listopada 2011 Looooser to nie pisze sobie sam postów tylko jego kot. kryśka z gazowni 12 listopada 2011 Looooser to wybredny figo fago firmax 12 listopada 2011 Looooser to ziomal firmy a ci co gadają że towieśniak to guzik się znają na dobrej muzie! joł! f23 pozdro 12 listopada 2011 Looooser to podbijaj topa i piszcuś truelife 12 listopada 2011 Looooser to liczy że dziewczyna sama do niego podejdzie i zagada jołmen 12 listopada 2011 Looooser to ma tu ode mnie 10-tkę. gyy 12 listopada 2011 Looooser to twój topik na kafe zdycha. zrób coś albo go daj do usunięcia 2 godziny temu Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczoraj o 18:50 Looooser to fajny prawiczek axelef wczoraj o 17:48 Looooser to idzie do urzędu pracy to moze zalapie sie na jakies szkolenie upp przedwczoraj o 23:27 Looooser to twój topik przygasł. www 2 dni temu Looooser to prawdziwy Polak!!! korporanka 4 dni temu Looooser to wspaniały wartościowy prawiczek któy nic w życiu nie robi poza siedzeniem na kafe. to takie urocze ze są faceci któzy nie biorą udziału w wyścigu szczurów coole 4 dni temu Looooser to mógłby zagrać w Pierwszej Miłości prawiczka zamiast Ibisza kure 4 dni temu Looooser to widzi dużo ładnych dziewczyn które mu do pięt nie dorastają okno w łazience 4 dni temu Looooser to gapi się godzinami kotełe w internete 4 dni temu Looooser to poobno ci komputer zabrali to prawda? proboszczanka 6 dni temu Looooser to przyszły mąż tej dziewczyny ze sklepu co mu się podobała. tylko musi znowu do niej podejść i zaprosić ją na kawę oraz powiedzieć jej, że wie iż ona spotyka się z tym kolesiem tylko po to żeby wzbudzić jego, looosera, zazdrość. loserkuuuuuu :* 6 dni temu Looooser to bardzo mądry chłopak który genialnie kieruje swoim życiem i takie pchły z kafe to mogą mu tyle zazdrościć bo jest prawdziwym Królem Życia a nie robolem jak oni. gosciu88 6 dni temu Looooser to nie ma pracy chociaz ma prawie 30 lat i je chipsy z biedronki offerma 6 dni temu Looooser to dziadek mu daje na totolotka kurkasznurka 6 dni temu Looooser to miedzynarodowy podrywacz na ktorego leca wszystkie dziewczyny, łacznie z zamężnymi 40tkami. Jak wygra w lotto i kupi sobie mieszkanie oraz samochód to będzie miał jeszcze większe powodzenie zauroczona pastafria 6 dni temu Looooser to najfajniejszy chłopak na kafe który zawsze tam siedzi i zawsze można z nim porozmawiać o fajnych prawicowych sprawach. Nie to co to lewackie ścierwo które chodzi zapylać w korporacjach jak bydło. On jest wolny wróżka zębuszka 6 dni temu Looooser to wartościowy chłopak który od 3 lat obserwuje swoja ukochana która się w końcu do niego przekona i będą szczęśliwi razem mieszkają u niego w pokoju 6 dni temu Looooser to wartościowy prawiczek który całe dnie siedzi na kafeterii kto wie. 1 tydzień temu Looooser to kandydat na nowego zawodnika mma. miałby sławę, kasę i piękną dziewicę. prawiczeknowy 1 tydzień temu Looooser to masz nowego prawiczka na topiku. prawdziwy prawicowie 1 tydzień temu Looooser to lubi muzykę z gatunku R.A.C. ad-m 1 tydzień temu Looooser to pisze na pomarańczowo a potem jego wpisy po IP kasują KaffeDobraRada 1 tydzień temu Looooser to znajdź pracę, zdobądź wykształcenie zacznij w końcu ŻYĆ, a nie pasożytować na rodzicach i dziadku, bo oni wiecznie nie będą żyć! getrealman 1 tydzień temu Looooser to kiedy zrozumiesz że bez pracy nigdy nie znajdziesz dziewczyny? nie licz na totolotka i zdrapki bo nie tylko ty jeden grasz prawda 1 tydzień temu Looooser to kasuje wpisy na powiedz.to ppj 1 tydzień temu Looooser to będzie wynajmował chatę i tak zarabiał na życie kotełe kafełe 1 tydzień temu Looooser to żyje bez zmian hadredi 2 tygodnie temu Looooser to agent prawiczkowy jakich wielu na kafe muItumpikseli 2 tygodnie temu Looooser to szpieg fanke losere 2 tygodnie temu Looooser to najlepszy chłopak z wrocławia Lollaaaaa 2 tygodnie temu Looooser to moj slodziaczek gpj 2 tygodnie temu Looooser to czyta prawicową prasę i książki miauu 12 listopada 2011 Looooser to nie pisze sobie sam postów tylko jego kot. kryśka z gazowni 12 listopada 2011 Looooser to wybredny figo fago firmax 12 listopada 2011 Looooser to ziomal firmy a ci co gadają że towieśniak to guzik się znają na dobrej muzie! joł! f23 pozdro 12 listopada 2011 Looooser to podbijaj topa i piszcuś truelife 12 listopada 2011 Looooser to liczy że dziewczyna sama do niego podejdzie i zagada jołmen 12 listopada 2011 Looooser to ma tu ode mnie 10-tkę. gyy 12 listopada 2011 Looooser to twój topik na kafe zdycha. zrób coś albo go daj do usunięcia 2 godziny temu Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczoraj o 18:50 Looooser to fajny prawiczek axelef wczoraj o 17:48 Looooser to idzie do urzędu pracy to moze zalapie sie na jakies szkolenie upp przedwczoraj o 23:27 Looooser to twój topik przygasł. www 2 dni temu Looooser to prawdziwy Polak!!! korporanka 4 dni temu Looooser to wspaniały wartościowy prawiczek któy nic w życiu nie robi poza siedzeniem na kafe. to takie urocze ze są faceci któzy nie biorą udziału w wyścigu szczurów coole 4 dni temu Looooser to mógłby zagrać w Pierwszej Miłości prawiczka zamiast Ibisza kure 4 dni temu Looooser to widzi dużo ładnych dziewczyn które mu do pięt nie dorastają okno w łazience 4 dni temu Looooser to gapi się godzinami kotełe w internete 4 dni temu Looooser to poobno ci komputer zabrali to prawda? proboszczanka 6 dni temu Looooser to przyszły mąż tej dziewczyny ze sklepu co mu się podobała. tylko musi znowu do niej podejść i zaprosić ją na kawę oraz powiedzieć jej, że wie iż ona spotyka się z tym kolesiem tylko po to żeby wzbudzić jego, looosera, zazdrość. loserkuuuuuu :* 6 dni temu Looooser to bardzo mądry chł Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczor Looooser to robi 19:08 [zgłoś do usunięcia]PUP loooooosera mój brat jest kopletnym psycholem i odmienne zdanie odbiera jakoi atak na swoją osobę. Nie panuje nad emocjami i wyzywa od szmat, łapie nawet za nóż. Potem czeka na przeprosiny Nie chce do niego podchodzic z opłatkiem bo to kwestia czasu kiedy znów wstanie lewą nogą i bedzie sie na mnie wyżywał. Niby nie robi na mnie to wrażenia, ale wole jak nie otwiera wcale mordy ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 18:50 [zgłoś do usunięcia]ROR "[zgłoś do usunięcia] bluszczyk kurdybanek 34 a ja romantycznie we dwoje " i tez fajnie najwazniejsze to byc zadowolonym z opcji kt sie wybralo ja osobiscie mam przesyt "rozmatycznych" sylwestrow - ale ja nie jestem romatyczka 18:51 [zgłoś do usunięcia]niunczako le originale podszyw to pisał spadam, bo już chyba temat wyczerpany. 18:53 [zgłoś do usunięcia]Moorland Współczuję brata, sama nie byłabym w stanie zacisnąć zębów i święta nie święta, ale kazałabym mu spieprzać. Co do romantycznych sylwestrów - możliwie, że spędzimy sylwestra tylko we dwoje, zależy od pogody 18:53 [zgłoś do usunięcia]ROR "a9n1eszka mój brat jest kopletnym psycholem i odmienne zdanie odbiera jakoi atak na swoją osobę. Nie panuje nad emocjami i wyzywa od szmat, łapie nawet za nóż. Potem czeka na przeprosiny Nie chce do niego podchodzic z opłatkiem bo to kwestia czasu kiedy znów wstanie lewą nogą i bedzie sie na mnie wyżywał. Niby nie robi na mnie to wrażenia, ale wole jak nie otwiera wcale mordy " wiesz agresorami sa zwykle slabe osoby ;/ nie mniej - co to za rodzice jesli funduja ci takie towarzytwo na swieta?! ja bym na twoim miejscu postarala sie nie spedzac swiat w towarzytwie brata - trzeba chronic wlasny komfort 18:56 [zgłoś do usunięcia]a9n1eszka bluszczyk ja bym olała na Twoim miejscu ROR mi tylko mamy szkoda, bo ja kocham i by chciała żeby w domu były poprawne relacje(ona jest zawziętą katoliczką), sama mi swiadkiem, że wychodziłam z ręką do zgody chyba z milion razy, ale basta ! nie dam się poniżać. Mama musi się z tym pogodzić, że jest jak jest ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 18:58 [zgłoś do usunięcia]ROR rozumiem ze chasz mame - ale musisz tez kochac siebie i w imie tej drugiej milosci ochronic sama siebie przezd agresja - powiedz to mamie - ona sie wzburzy (jej prawo) ale nie przestanie cie kochac - natomaist zacznie sei zastanawiac - moze do jakichs zwiazkow dojdzie? 19:01 [zgłoś do usunięcia]a9n1eszka a nie spoko, ja wiem, ze w życiu mozemy pomóc jedynie sobie dlatego marzę o tym, żeby wyjechac do Anglii z koleżanką jeszcze przed swietami jak zostane, to pocieszam się że bedzie dobre jedzenie ja nie mam planow na sylwka, domówki są najlepsze ! ________________________________________ Życie jest proste... tylko ludzie są krzywi. 19:06 [zgłoś do usunięcia]PUP Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczoraj o 18:50 Looooser to fajny prawiczek axelef wczoraj o 17:48 Looooser to idzie do urzędu pracy to moze zalapie sie na jakies szkolenie upp przedwczoraj o 23:27 Looooser to twój topik przygasł. www 2 dni temu Looooser to prawdziwy Polak!!! korporanka 4 dni temu Looooser to wspaniały wartościowy prawiczek któy nic w życiu nie robi poza siedzeniem na kafe. to takie urocze ze są faceci któzy nie biorą udziału w wyścigu szczurów coole 4 dni temu Looooser to mógłby zagrać w Pierwszej Miłości prawiczka zamiast Ibisza kure 4 dni temu Looooser to widzi dużo ładnych dziewczyn które mu do pięt nie dorastają okno w łazience 4 dni temu Looooser to gapi się godzinami kotełe w internete 4 dni temu Looooser to poobno ci komputer zabrali to prawda? proboszczanka 6 dni temu Looooser to przyszły mąż tej dziewczyny ze sklepu co mu się podobała. tylko musi znowu do niej podejść i zaprosić ją na kawę oraz powiedzieć jej, że wie iż ona spotyka się z tym kolesiem tylko po to żeby wzbudzić jego, looosera, zazdrość. loserkuuuuuu :* 6 dni temu Looooser to bardzo mądry chłopak który genialnie kieruje swoim życiem i takie pchły z kafe to mogą mu tyle zazdrościć bo jest prawdziwym Królem Życia a nie robolem jak oni. gosciu88 6 dni temu Looooser to nie ma pracy chociaz ma prawie 30 lat i je chipsy z biedronki offerma 6 dni temu Looooser to dziadek mu daje na totolotka kurkasznurka 6 dni temu Looooser to miedzynarodowy podrywacz na ktorego leca wszystkie dziewczyny, łacznie z zamężnymi 40tkami. Jak wygra w lotto i kupi sobie mieszkanie oraz samochód to będzie miał jeszcze większe powodzenie zauroczona pastafria 6 dni temu Looooser to najfajniejszy chłopak na kafe który zawsze tam siedzi i zawsze można z nim porozmawiać o fajnych prawicowych sprawach. Nie to co to lewackie ścierwo które chodzi zapylać w korporacjach jak bydło. On jest wolny wróżka zębuszka 6 dni temu Looooser to wartościowy chłopak który od 3 lat obserwuje swoja ukochana która się w końcu do niego przekona i będą szczęśliwi razem mieszkają u niego w pokoju 6 dni temu Looooser to wartościowy prawiczek który całe dnie siedzi na kafeterii kto wie. 1 tydzień temu Looooser to kandydat na nowego zawodnika mma. miałby sławę, kasę i piękną dziewicę. prawiczeknowy 1 tydzień temu Looooser to masz nowego prawiczka na topiku. prawdziwy prawicowie 1 tydzień temu Looooser to lubi muzykę z gatunku R.A.C. ad-m 1 tydzień temu Looooser to pisze na pomarańczowo a potem jego wpisy po IP kasują KaffeDobraRada 1 tydzień temu Looooser to znajdź pracę, zdobądź wykształcenie zacznij w końcu ŻYĆ, a nie pasożytować na rodzicach i dziadku, bo oni wiecznie nie będą żyć! getrealman 1 tydzień temu Looooser to kiedy zrozumiesz że bez pracy nigdy nie znajdziesz dziewczyny? nie licz na totolotka i zdrapki bo nie tylko ty jeden grasz prawda 1 tydzień temu Looooser to kasuje wpisy na powiedz.to ppj 1 tydzień temu Looooser to będzie wynajmował chatę i tak zarabiał na życie kotełe kafełe 1 tydzień temu Looooser to żyje bez zmian hadredi 2 tygodnie temu Looooser to agent prawiczkowy jakich wielu na kafe muItumpikseli 2 tygodnie temu Looooser to szpieg fanke losere 2 tygodnie temu Looooser to najlepszy chłopak z wrocławia Lollaaaaa 2 tygodnie temu Looooser to moj slodziaczek gpj 2 tygodnie temu Looooser to czyta prawicową prasę i książki miauu 12 listopada 2011 Looooser to nie pisze sobie sam postów tylko jego kot. kryśka z gazowni 12 listopada 2011 Looooser to wybredny figo fago firmax 12 listopada 2011 Looooser to ziomal firmy a ci co gadają że towieśniak to guzik się znają na dobrej muzie! joł! f23 pozdro 12 listopada 2011 Looooser to podbijaj topa i piszcuś truelife 12 listopada 2011 Looooser to liczy że dziewczyna sama do niego podejdzie i zagada jołmen 12 listopada 2011 Looooser to ma tu ode mnie 10-tkę. gyy 12 listopada 2011 Looooser to twój topik na kafe zdycha. zrób coś albo go daj do usunięcia 2 godziny temu Looooser to robi kobuetom w PUP minety pod stolem, aby nie dawaly mu zadnych ofert pracy take prawde wczoraj o 18:52 Looooser to lubi być bezrobotny Zuzanna Amelia ? wczoraj o 18:50 Looooser to fajny prawiczek axelef wczoraj o 17:48 Looooser to idzie do urzędu pracy to moze zalapie sie na jakies szkolenie upp przedwczoraj o 23:27 Looooser to twój topik przygasł. www 2 dni temu Looooser to prawdziwy Polak!!! korporanka 4 dni temu Looooser to wspaniały wartościowy prawiczek któy nic w życiu nie robi poza siedzeniem na kafe. to takie urocze ze są faceci któzy nie biorą udziału w wyścigu szczurów coole 4 dni temu Looooser to mógłby zagrać w Pierwszej Miłości prawiczka zamiast Ibisza kure 4 dni temu Looooser to widzi dużo ładnych dziewczyn które mu do pięt nie dorastają okno w łazience 4 dni temu Looooser to gapi się godzinami kotełe w internete 4 dni temu Looooser to poobno ci komputer zabrali to prawda? proboszczanka 6 dni temu Looooser to przyszły mąż tej dziewczyny ze sklepu co mu się podobała. tylko musi znowu do niej podejść i zaprosić ją na kawę oraz powiedzieć jej, że wie iż ona spotyka się z tym kolesiem tylko po to żeby wzbudzić jego, looosera, zazdrość. loserkuuuuuu :* 6 dni temu Looooser to bardzo mądry chłopak który genialnie kieruje swoim życiem i takie pchły z kafe to mogą mu tyle zazdrościć bo jest prawdziwym Królem Życia a nie robolem jak oni. gosciu88 6 dni temu Looooser to nie ma pracy chociaz ma prawie 30 lat i je chipsy z biedronki offerma 6 dni temu Looooser to dziadek mu daje na totolotka kurkasznurka 6 dni temu Looooser to miedzynarodowy podrywacz na ktorego leca wszystkie dziewczyny, łacznie z zamężnymi 40tkami. Jak wygra w lotto i kupi sobie mieszkanie oraz samochód to będzie miał jeszcze większe powodzenie zauroczona pastafria 6 dni temu Looooser to najfajniejszy chłopak na kafe który zawsze tam siedzi i zawsze można z nim porozmawiać o fajnych prawicowych sprawach. Nie to co to lewackie ścierwo które chodzi zapylać w korporacjach jak bydło. On jest wolny wróżka zębuszka 6 dni temu Looooser to wartościowy chłopak który od 3 lat obserwuje swoja ukochana która się w końcu do niego przekona i będą szczęśliwi razem mieszkają u niego w pokoju 6 dni temu Looooser to wartościowy prawiczek który całe dnie siedzi na kafeterii kto wie. 1 tydzień temu Looooser to kandydat na nowego zawodnika mma. miałby sławę, kasę i piękną dziewicę. prawiczeknowy 1 tydzień temu Looooser to masz nowego prawiczka na topiku. prawdziwy prawicowie 1 tydzień temu Looooser to lubi muzykę z gatunku R.A.C. ad-m 1 ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Rozmawiamy, kokietuję ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
No więc chyba już wiem kiedy mniej więcej nastąpi kulminacyjny moment mojej znajomości z gwiazdeczką, ona chce weekendu w górach... :P :D:D:D Wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesbijki? zabiliście Kadafiego
i co dalej? Benzyna dalej droga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellsKitchen
nie wiem, czemu, ale zaczęłam mieć poczucie, że to prowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
lilianna5 czy ty przypadkiem nie pracujesz w sklepie sportowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Nie, nie pracuję w sklepie sportowym, zupełnie inna branża :) Ciąglę wpadamy na jakieś pomysły ale może rzeczywiście wyjazd coś zmieni aczkolwiek nie wiem czy znajomi nie będą się ciągnęli za nami, no zobaczymy :) W każdym bądź razie, jest super :) Dlaczego prowokacja? Bo jest za dobrze? Kwestia podejścia :) Skupiam się na pozytywach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Może dlatego myśliscie iż to prowo gdy rozmawiałam z nią o 21...My każdego wieczoru rozmawiamy :) Od...dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lesbijek i bi
i jak tam dziewczyny? ja dzisiaj i wczoraj sporo nad tym myślałam i doszlam do wniosku,że moze kiedyś, teraz jest chyba za wcześnie , choc nie powiem ciągnie mnie do niej - ale nic więcej poza przytulaniem ew.calowaniem nie chcialabym... odpycha mnie od tego :( pozatym ona trzyma dystans i bardzo dobrze bo mozliwe ze juz by do czegos doszlo,granica zostalaby zatarta.Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
U mnie się kręci :D Dzisiaj znowu siedziałyśmy na kanapie razem, przytuliła się, położyła głowę na moim ramieniu i tam hm hmm zamruczała, zawsze to robi, ojjj jak mnie to kręci! Dodam, iż byłyśmy w towarzystwie, różnych ludzi...Ona mnie tak rozczula, normalnie nie mogę! :) Następnie znów w towarzystwie, któś powiedział iż chyba jest zakochana bo tak wygląda, na co ona tylko się uśmiechnęła i od razu wzrok na mnie... :P Chcę zrobić konkretny krok ale ona mnie tak onieśmiela...żaden facet nie działał na mnie w ten sposób nigdy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansan
Lil jesteś niesamowita:) Jak Cie czytam, to naprawde wow:) Ja mam męża i nigdy nie mialam kontaktu z kobietą. Ale coś mi sie wydaje, że w jakims stopniu chciałabym tego spróbowac, aczkolwiek wolałabym aby ona była juz doswidczona w tej kwestii z drugą kobietą, żeby mogła mnie w to wciągnąć i poprowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htghh
popieram:) Lilka jesteś super, taka miłość moze byc o wieeeele lepsza i bardziej szczera niz miedzy mezczyzna i kobieta,oby wam sie jak najlepiej ukladalo czego z calego serca zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Ja się nawet cieszę iż zarówno ona jak i ja jesteśmy bez doświadczenia w tej "dziedzinie" :D Myślę, iż wszystko potoczy się intuicyjnie... :) O rany, przecież jak ona mnie pocałuje to ja chyba zwariuję :P Rozsądek mówi mi abym się ogarnęła z tym wszystkim, ale poprostu wewnętrznie poprzez skórę czuję iż nie mogę przestać w to brnąć :P Teraz jak zwykle czekam na nią, aż pojawi się przed komputerem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooowwwwwwwwwwwwww
"do lesbijek i bi - widać że nie byłaś porządnie wyruchana i pieprzy ci się w głowie" cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Jestem ciekawa czy podczas dzisiejszej rozmowy nawiąże do tej uwagi o zakochaniu skierowanej do niej w mojej obecności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haudnv
to napisz potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
A pewnie, że napiszę, tylko jeszcze jej nie ma...Skubana wie iż czekam na nią...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansan
ja raczej szczęścia do dziewczyn to nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
dobrze ze jest taki topik.mam pewien problem,moze macie macie wiecej empatii niz ja? głupia sprawa... ale poradźcie cos od 2 miesięcy gapila sie na mnie dziewczyna , łapałysmy kontakt wzrokowy... zaprosiłam ją na facebooku(za waszą(tj.forumowiczow) radą :< i na nastepny dzien sie usmiechnęłam do niej, odwzajemnila ale jakos tak niesmialo,teraz unika mojego wzroku. Dowiedziałam sie ze jest bi ale chcialam tylko przyjaźni, bo naprawdę wydaje sie byc fajna osoba.Wiem ze troche lekliwa jest i chcialam ja oswoic a chyba wyszlo na odwrót Dlaczego tak jest.co zrobilam zle?poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakkk z pewnoscia
" łapałysmy kontakt wzrokowy... " moze cie obczajała "zaprosiłam ją na facebooku "i na nastepny dzien sie usmiechnęłam do niej, odwzajemnila ale jakos tak niesmialo,teraz unika mojego wzroku." ale pozniej juz przestała.. "Dowiedziałam sie ze jest bi ale chcialam tylko przyjaźni, bo naprawdę wydaje sie byc fajna osoba." a co to ma do rzeczy? chociaz jako kobieta moge sie wypowiedziec ze geje czesto bywaja naprawde bardzo fajnymi inteligentnymi ludzmi ... nie wiem jak lesby bo nie znam chyba ani jednej. Bi? kazdy w jakims stopniu jest. Jak sie jest nastolatkiem przechodzi sie taka faze zainteresowania ta samoa płcia ale sie z niej wyrasta z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
Sa jak inni,nie przekreslam ale wiele osob mowi ze takie osoby wstydza sie orientacji i trzeba ich oswic w tym kraju.Dlaczego przestala obczajać?Bo złapała mnie i juz ma co chciała tzn jakies zainteresowanie nią? bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
oswoić w tym nietolerancyjnym kraju*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Koleżanko prosząca o opinię...Może teraz zaczekaj na jej ruch, a jeśli ona nie podejmie żadnych kroków, może po prostu zaproś ją na kawę lub obiad... U mnie sprawy już zaszły dużo dalej niż "obczajanie się"... Tamtego wieczoru kiedy czekałam na nią, pojawiła się przy komputerze, ale tylko na chwilkę, ponieważ źle się czuła i nie nawiązała do wcześniejszej rozmowy... Od tamtego czasu dużo aluzji...nawet bardzo dużo...Np taka "Wiesz Jowitko, do niektórych rzeczy potrzeba troszkę czasu, nie ma tak hop ciup..." A Jowitka w gorącej wodzie kąpana...Oj jak ta moja księżniczka mnie uczy cierpliwości oj tak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Co jest kwiatuszki ? Żadna nie chce dzisiaj pisać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfmgfmf
Lilka, dlaczego sie nie odzywasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Skoro pytasz o mnie oto i jestem :D Co nowego u mnie...Sytuacja nadal rozwija się, ostatnio doszło do małej sprzeczki między nami, co nieco ostudziło chyba nas obie. Jednak sprawy wracają na prawidłowy tor, tak myślę... :) Albo ona rzeczywiście nie czuje nic do mnie, mam omamy wzrokowe i słuchowe. Wiedząc co do niej czuję i jak to okazuję, po prostu bawi się ze mną. Jednak...szczerze? Po prostu w to nie wierze:) Jestem aboslutnie pewna, iż ona też się zakochuje...Tak to wygląda. W takim razie ile jeszcze zdoła opierać się memu urokowi? :D Ile można czekać? Czekanie sprawia iż gorzknieje cała słodycz w nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Hello...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Hello... U mnie OK. Ostatnio odprowadzałam ja do domu po % i...objęłam ją, niby dla bezpieczeństwa ale...widać było iż podobało jej się. Gdyby jej się nie podobało to kazałaby mi zabrać rękę :P 2 dni potem jak się widziałyśmy, to podziękowała za odprowadzenie do domu i powiedziała iż spędzła bardzo fajny wieczór :P Eh...i co teraz...działać, nie działać ...? Ona nie wykona zdecydowanego pierwszego kroku i wiem to, często w podstekstach daje mi do zrozumienia iż ciężko u niej z bliskością wobec drugiego człowieka. Nie chcę się jej narzucać, ale jeśli ona czeka? Nie chcę aby się zniecierpliwiła... ehhh co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horrrruszek
pocaluj ja po % i tyle :D jak sie cofnie bedziesz wiedzial, ze to nie to a jak jej sie spodoba to .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna5
Oj...nie wiem czy zdobędę się na odwagę... Co będzie jeśli się cofnie? Pogrążę się w czarnej rozpaczy, zrobię z siebie idiotkę, stracę przyjaciółkę...Jak ja jej po ewentualnie nieudanej akcji spojrzę w oczy? Z drugiej str w końcu kto nie ryzykuje ten nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×