Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pOOOSSST

!!! TAMPONY SĄ NIEBEZPIECZNE !!! !!! TAMPONY SĄ NIEBEZPIECZNE !!!

Polecane posty

Gość ohgiheg
Straszne rzeczy :D Brakuję tu jeszcze tylko wzmianki o seksie tylko dla rozrodu raz w roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA
a mnie wali co nosicie , wasza sprawa , wasz wybor . Moja podpaska nigdy nie smierdzi , bo czesto ja zmieniam . A w was siedzi brudna krew , ktora powinna wydostac sie na zewntarz . Moze i nie smierdzi wam z majtek , ale brud macie w sobie , fuj :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA co proponujesz? bo na podpasce tez gromadzi sie krew i rozwijaja bakterie w blyskawicznym tepie... tylko nie mow ze nie przedostaja sie one do pochwy bo chyba to oczywiste ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ich używam od 16 lat
WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA a mnie wali co nosicie , wasza sprawa , wasz wybor . A więc po co ten cały topik?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32565
Większej bzdury nie czytałam. A niektórym kobietom polecam wyciąganie logicznych wniosków a nie ślepie wierzenie we wszystko co się przeczyta. Po pierwsze artykuł pochodzi ze strony, delikatnie mówiąc, podejrzanej, zalatującej mi nawet jakąś sektą (no może trochę przesadziłam, ale normalna ta strona nie jest). Po drugie autor tych bredni nie żyje od 11 lat, a nawet gdyby żył, miałby dziś 85 lat. Z całym szacunkiem dla wszystkich starszych lekarzy, nie sądzę by ten pan miał wiele mądrego do powiedzenia w kwestii tamponów. Po trzecie, nie jest powiedziane że autor jest związany z medycyną, to że ma dr przed nazwiskiem, o niczym nie świadczy. Jest przedstawiony jako polityk. Po czwarte, abstrahując od tamponów, w artykule przedstawione są różne bzdury na inne tematy, np propagowanie karmienia sztucznego przez matki. Tylko pytam gdzie niby się to teraz propaguje? Bo wydawało mi się że nacisk kładzie się raczej na karmienie naturalne. Co do samych tamponów: -nie są powlekane żadną substancją zmniejszającą krwawienie. Kto używa tamponów ten wie, że każdy ma określoną zdolność pochłaniania płynu i jeżeli jest go za dużo, tampon przecieka - zmniejsza wydzielanie śluzu w pochwie? - no jasne, że wchłania śluz podczas miesiączki, bo nie robi żadnej selekcji płynów, ale umówmy się że nie nosimy w sobie tamponów 365 dni w roku 24 na dobę Nikt nikogo nie namawia do używania tamponów, żyjemy w wolnym kraju, ale nie dajmy sobie wmawiać bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
32565 BRAWO I tymi wnioskami zakonczmy ten topik z newsem z du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 32565 udaj sie wiec do
do lekarza ginekologa na konsultacje , dowiesz sie tego samego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta feta
ale brudasy , choda ze smierdzaca krwia w organizmie. Tampon nie wchlania tak dobrze krwi , a skrzepy pozostaja w srodku . Ja kiedys w centrum weszlam do toalety i w kabinie na podlodze lezal wielki zielony , paskudny i smierdzacy tampon :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA
do jak to woli - co proponuje ? Ja nic nie proponuje . Wybieram podpaske , a co do bakterii , co innego jak krew cala wyplywa , a co innego jesli pozostaje w srodku .Tampon nie wchlania wszystkiego dokladnie , a ujscie jest zatamowane . Dalas naprawde glupi przyklad , ale jak brakuje argumentow to...:-0 Niech kazdy sam wybiera 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
no mysle ze nikogo nie przekonalas i nie zawracaj juz gitarrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty 32565 jakas ty mundra
ja pierdole :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
w cytowanym artykule widze rewelajcje, ze "tampony powoduja raka szyjki macicy"??? Taaaa? A co z Nagroda Nobla za udowodnienie (medyczne, nie w formie spiskowej teorii), ze ten rodzaj raka powoduje wirus hpv??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA
a co mnie obchodzi co wy wybieracie :-D Nie mam zamiaru nikogo przekonywac . Nie po to tu pisalam . Temat topiku byl inny , a ja popieram autorke , dlatego napisalam . Kolo dupy mi lata co wy nosicie. Pisalam ,ze kazdy sam wybiera i sam decyduje i niech bedzie swiadomy ewentualnych konsewkencji . A co niektorzy nie maja zielonego pojecia o niczym . Nie pisz juz do mnie , bo przynudzasz :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA
kasinka , aty myslisz ,ze tylko hpv powoduje raka ?Kolejny przyklad ograniczenia umyslowego :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
a co do klotni o "wyzszosci" podpasek nad tamponami, to przypomina ona odwieczna dyskusje "co bylo pierwsze - kura, czy jajko!" i jest chyba tak samo nierozstrzygalna :D kazda uzywa tego srodka, ktory jest dla niej wygodniejszy i odpowiedniejszy. Oba dopuszczone sa do obrotu, wiec nie piszcie glupot, ze tampony szkodza i groza smiercia. Nie ma srodka w stu procentach bezpiecznego. Podpaska moze uczulac, a przez folie w swojej budowie nie przepuszcza powietrza, co zwieksza ryzyko nie tylko odparzen, ale i grzybicy! Najwazniejszy - jak we wszystkim z reszta - jest umiar. Nie stosujmy najwiekszej chlonnosci tamponow na dni o mniejszym krwawieniu, wymieniajmy je co kilka godzin, a nie nosmy caly dzien jeden. Gdy juz tylko plamimy - zmienmy tampony na podpaski. I tez je czesto zmieniajmy. I podmywajmy sie. Higiena przede wszystkim. A wtedy nic nam nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada z biedronki
tampon to nie korek,ma okresloną chłonność i jak go nie wymienimy na czas,a to jest kwestia indywidualna,to po prostu przecieknie,a nie zakorkuje. ja tez używam tamponów,i np,w pierwszych 2 dniach zmieniam co 3 godziny,w kolejnych dniach co 4-5.jesli jest okres bardziej obfity to podpaska,ale nie lubie tego,mam wrażenie ,że smierdze ,mimo,że zmieniam często i do tego podcieranie się husteczkami nawilżającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncerny milcza , bo staja
za tym ogromne pienidze. Musza umieszczac informacje na opakowaniu o tss .Papierosy tez szkodza , ale sa dopuszczone do sprzedazy . Kazdy ma informacje na pudelku ,jest poinformowany , a decyduje sie sam , na wlasna odpowiedzialnosc , zeby potem nie bylo ... :-0 A potem koncern moze cmoknac w dupe , informacja byla ? Byla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
dajcie sobie juz spokoj. Niedlugo bedzie o szkodliwosci papieru toaletowego i ze najlepiej podcierac sie liśćmi... to tylko kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
"koncerny milcza" a przepraszam, podpaski to kto produkuje, jak nie koncerny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncerny milcza , bo staja
papier toaletowy tez jest szkodliwy :-D Ale co innego wytrzec sie nim , a co innego zapakowac do srodka i chodzic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncerny milcza , bo staja
ale tampony sa popularne , kobiety je lubia bo sa wygodniejsze , oplaca im sie produkowac , to sa miliony ! A propo , od was tak smierdzi w czasie okresu ,ze tylko tampon wam pomaga ? Nieciekawie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfghjklkjhgf
Liscmi tez nie bo maja chemie jak cale nasze skazone srodowisko ale pomysl z podcieraniem sie lisciem rozbawil mnie do lez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
dobra spadaj stad sledziu bo sie podszywasz ciagle pod innym nickiem a to jedna i ta sama "obronczyni podpasek". Przebierz sie za podpaske i idz pikietowac pod sejm zeby wycofali tampony w Polsce Przebranie dla ciebie ponizej http://www.wiocha.pl/40074,Idealne_przebranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
ale Ty glupoty opowiadasz!!!! Moze jeszcze stwierdzisz, ze produkcja podpasek jest dziedzina niszowa?? Tylko Ty i kolezanka ich uzywaja? Nie!!! Tez miliony tego idzie! Mysle, ze o wiele wiecej niz tamponow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y35eh
Prawda jest taka, że podpaski też są złe. W czasie miesiączki kobieta powinna dopuścić do swobodnego odpływu krwi tzn. spódnica i zero majtek. Jak to ma być? Ano tak, że krew ma wam spływac no nogach. Ale przecież nawet te najbardziej krzyczące o szkodliwości środków do higieny intymnej niz\e zdecydują się na taki sposób dbania o własne zdrowie i życie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncerny milcza , bo staja
jak kto woli :-D a co ty sie tak denerwujesz? :-D Nie wiesz juz co masz napisac ? Zalosna jestes :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli
o hahah moje slowa sie potwierdzily WIEM O TYM OD BARDZO DAWNA = koncerny milcza , bo staja = autorka tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasinka...
dziewczyny, nie przesadzajcie. Kazdy z tych srodkow higienicznych ma swoje plusy i minusy. Z obu nalezaloby korzystac w zaleznosci od wielkosci krwawienia. I tyle. Wazne by sie MYC, bo krew po zetknieciu z powietrzem momentalnie sie psuje i smierdzi (dlatego zwolenniczki tamponow czuja roznice, bo tampon wchlania krew zanim zdazy sie poddac rozkladowi). Ale tak, czy siak tez sa narazone na innfekcje, jesli beda za rzadko zmieniac tampon. I zeby bylo jasne - ja korzystam z obu form zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×