Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Słonecznikowa, ja niestety Ci w tej kwestii nie pomogę bo nigdy nie sprawdzalam jak bylo wczesniej. Teraz co wieczor aplikuje sobie luteine i mam wrazenie ze jest troche zakrzywiona i rozpulchniona, ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa91
hejoo :) Ja nadal nie mam okresu... robiłam drugi test ciążowy, ale druga kreseczka wyszła jak wyszła...taka blada ze wszyscy mi mowią ze tylko ja ją widzę. nie wiem co o tym myślec. Mam wrazenie ze miałam dosc mocno przesuniętą owulację. Poszłabym na bete ale zastanawiam się ile czasu od samego zapłodnienia beta to wykryje? Cały czas mnie troche brzuch boli, troche jak na okres i troche kłuje z lewej strony. Zawsze mnie bolał w dniu kiedy dostawałam okres, a teraz tak boli i boli juz tydzien a okresu nie ma, chociaz i tak co chwile latam do łazienki bo mi sie wydaje ze dostałam, a mam tylko biały śluz. Kropelko a jak tam u Ciebie? Jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,czemu żadna mama się nie odzywa? Ja teraz napiszę dopiero po nowym roku,właśnie szykuje się na wigilie u teściów,później wyjazd do moich rodziców a w 2gi dzień swiąt na narty do Zakopanego;) Będę na pewno jeżdzić delikatnie,bez szaleństw-to już będzie 8smy tydzień;) wesołych i zdrowych Świąt dla Was i Waszych dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, odświeżam wątek. Może jeszcze jakaś przyszła Mama sierpniowa dołączy.. Ja mam środek 7-mego tygodnia i czekam cały czas na pierwszą wizytę u lekarza (wraz z usg)-już za parę dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , ja również najprawdopodobniej zalapie sie jeszce na koncowke sierpnia, ostatni okres mialam 22 listopada. Zapisana jestem do ginekologa dopiero na 3 stycznia pierwsza wizyta, ale chyba pojde juz w tym tyg bo cos mnie swedzi i piecze, moze zalapalam juz jakies bakterie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa91
juz myslalam ze nie znajdę tego wątku.. dziewczyny co tam u Was? u mnie okresu brak, testy pozytywne, wizyta u lekarza 5 styczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa91
ostatni okres miałam 10 listopada wiec według normalnych obliczen powinien to byc 8 tydzien. ale ze mam wrazxenie ze owu mi sie bardzo przesuneła do przodu i ze to jeszcze bardzo młoda ciąża. jutro ide na betę wiec wtedy dowiem sie czegos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile trwaja twoje cykle? Jak sie czujesz? Jakies objawy? Napisz jak bezdiesz wiedzila z bety ktory to tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa91
zazwyczaj moje cykle trwają około 30/33 dni. ale byłam w zeszłym miesiacu chora i z tego co zdazyłam zauwazyć ze śluzu to włąsnie dni płodne miałam duuzo przesuniete. i potem tak testowałam dwa razy i testy wychodziły cień cienia kreski. wiec stwierdziłam ze dam sobie spokoj i poczekam jeszcze. no ale robiłam znowu testy wczoraj i dzisiaj i juz wychodziły ładne, bardzo widoczne kreski bez dopatrywania sie :) wiec jutro beta. oczywiscie dam znac co i jak :) A jak Ty się czujesz? Robiłaś test ciążowy albo bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikowa91
a co do objawów to tylko tyle że wciąż mnie boli brzuch czasem jak na okres, czasem kłuje i to mnie tak zmyliło troche bo ciągle mi sie wydawało ze teraz to juz napewno dostane okres. mam litry białego śluzu, ciągle mi mokro i tez ciągle biegałam do łazienki myśląc że @ przyszła ;p no i nie moge patrzec na słodycze kore jadłam wrecz obsesyjnie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holapola
ja tez chyba bede mamom w sierpniu. mam 16 lat a okres spoznia mi sie juz drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaeł
witajcie dziewczyny:) Ja też mam termin na sierpień, zgodnie z datą ostatniej miesiączki 19 sierpień. Byłam już na pierwszym usg 23 grudnia, czyli teoretycznie w 5 tygodniu i 4 dniu ciąży, ale lekarz stwierdził, że owulacja musiała być później i ciąża nie jest tak zaawansowana. Pęcherzyk ciążowy miał wtedy 9,9mm średnicy, a zarodek tylko 1,5mm. Trochę się boję i mam głupie myśli, ale staram się myśleć pozytywnie. W ten piątek 30 mam kolejne usg i mam nadzieję, że dzidzia urosła. Jakiej wielkości są Wasze bobasy? Może któraś ma podobną sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanneł :* Nic sie nie martw dzidzi napewno urośnie :) Trzeba pozytywnie myśleć. Ja też sie dołowałam i martwiłam, marudziłam facetowi ze napewno dostane okres i nici z bobaska, a on sie ze mnie smiał i mówił "obiecuje ze nei dostaniesz" i nie dostałam;p także trzeba wierzyć w to, że będzie dobrze :) trzymam kciuki za twoje usg zeby wszystko było ok, a Ty trzymaj za moje zeby wogole cokolwiek było widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaeł
dziękuję za miłe słowa:) staram się być dobrej myśli i też mam wsparcie w partnerze. W takim razie ściskam mocno kciuki za powodzenie Waszego usg. Buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznikowa ja robilam dwa testy ciazowe i jeden test z krwi, bety nie robilam bo u mnie w szpitalu wysylaja dalej i czeka sie na nia ok 1,5 tyg wiec za ten czas to juz bede u lekarza. Od wczoraj jedynie chodze czesto sisiu i brzuch mnie pobolewa, co do śluzu tez mam go duzo, czasem nawet jest zółty i piecze albo swedzi chociaz juz ustapilo mam nadzieje ze na stałe, No ale jak juz mowilam 3 stycznia jade do gina weic sie wszytskiego dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga*123* kurcze to nie za dobrze, że Cie to piekło czy swędziało, bo takie rzeczy to zazwyczaj są przy jakiejś infekcji. Dobrze by było gdybyś w miare możliwości kupiła sobie jakiś tantum rosa jeżeli Ci to wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamaa
czesc dziewczyny :) dolaczam sie do was, bylam juz u lekarza, termin 7 sierpien :) to jest moja druga ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) po odwiedzeniu kilku gin. znalazłam tego jedynego hehe ;) słyszalam o nim wiele dobrego, bardzo sympatyczny pan a to chyba najwazniejsze bo umie rozluznic atmosfere ... mialam usg dopochwowe ... widzialam mojego kochanego szkrabka ma juz 12,9 mm 7 tydzien 4 dzien wg lekarza termin na 11 sierpnia ... wszystko ok ... kazal brac kwas , luteine , i witamine b6 ... mam sie pokazac za 2 tygodnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamaa
cos jest nie tak skoro kazal brac luteine, ja w pierwszej ciazy tez musialam brac bo ciaza byla zagrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamaa
jakby wszystko bylo ok to kazal by Ci przyjsc za miesiac, nie chce Cie straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego miałby mnie oklamac ? ja wierze ze wszystko jest ok ... a za 2 tygodnie kazal mi przyjsc bo zalozy mi karte ciazy i da skierowania na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazmam2serca
puk puk... wpuscicie? ostatnią @ miałam 28 października, termin wychodzi na 04.08 :) u lekarza byłam w pierwszej połowie grudnia. Było widac ładnie bijące serduszko :) własnie przegladałam neta w poszukiwaniu jakis informacji dotyczących kontaktu z plesnią w okresie ciąży no i postanowiłam zajżec na kafeterię. Namietnie tu siedziałam jak byłam w swojej pierwszej ciazy. Dzis córa ma juz prawie 7 lat :) trzymajcie sie ciepło. bede tu zagladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego ze mam nadzerke powiedzial ze jest bardzo malutka ... ale nie wiem czy dlatego mi przepisal ... dowiem sie za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o nic
a czy któraś z Was ma może takie kłujące bóle w okolicy jajnika tylko po jednej stronie? Zażywałam clostilbegyt i w trzecim cyklu z tym lekiem (a w 18-tym od początku starań) zaszłam w ciąże. Ten lek może mieć skutki uboczne w postaci większego ryzyka ciąży pozamacicznej i teraz ciągle się zamartwiam, czy ten ból po lewej stronie (owulacja była z lewego jajnika) nie jest złym symptomem :(. Mam jednak cichą nadzieję, że to tylko wiązadła. Jeszcze nie byłam u lekarza, mam wizytę 4 stycznia i mam nadzieję usłyszeć dobre wieści. Ostatnią miesiączkę miałam 18 listopada i termin porodu wypadałby ok 25 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że to nie musi być oznaką ciąży pozamacicznej. Na początku ciąży często bolą jajniki. Jeżeli jednak ból jest bardzo dokuczający i masz wątpliwości to powinnaś dla świętego spokoju jak najszybciej skonslutować to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chciałabym się z Wami przywitać :-) Prawdopodobnie też będę sierpniową mamą :-) To znaczy jestem w ciąży. Termin na 28 sierpnia. Ale u lekarza jeszcze nie byłam więc nie wiem jak rozwija się ciąża. Pójdę dopiero w styczniu. To będzie moje drugie dziecko. Córeczka w styczniu skończy 2 lata. O pierwsze dziecko starałam sie 18 miesięcy a ta ciąża - ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu - wyszła za pierwszym razem. Myśleliśmy że ponownie zajmie nam to trochę więcej czasu :-) Także ciąża jak nabradziej planowana... ale jednak trochę z zaskoczenia :-) No i miałam piękny prezent od Mikołaja w tym roku :-) Na pewno nie będę mogła odzywac się bardzo często ale na pewno będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×