Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość Quore88
do qwerty28 mi głownie chodziło o poznanie płci dzidziusia i na zwykłym usg było widac pieknie siusiaka nawet mam fotke:) i tak twarzyczki bym nie zobaczyła bo łozysko zasłaniało ją całą, akurat to było usg połowkowe i płacilam 100 zł a 150 zł kosztuje u mnie 4d juz z płyta wiec roznica mała, ale juz trudno nie bede szła drugi raz zeby sobie tylko poogladac dzidzie, wazne ze wszystko jest dobrze no i znam płec :) bo wsumie o to nam tylko chodziło ale to usg 4d to piekna sprawa ale juz nie warto moim zdaniem w moim przypadku wydawac kolejnych pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zastanawiam się tylko nad tym usg bo nie znam płci malucha, usg pewnie u lekarki koło 30 tygodnia będę miała dopiero więc trochę długi czas w niewiedzy:)ale wydać 350 zł(bo u mnie taka cena za usg 3D lub 4D) po to żeby się płci dowiedzieć,a za to faktycznie mogłabym maluchowi kupić już coś:)eh sama już nie wiem, może to faktycznie moja fanaberia:)teraz jestem w 20 tygodniu i 4 dniu więc jak bym miała iść to jakoś niedługo,ale chyba jednak odpuszczę:)A lekarkę poproszę żeby mnie zapisała do tamtego lekarza na szybkie usg żeby powiedział jaka płeć;)też fanaberia heh ale tańsza:)Aga prawie codziennie tak nie sypiam po nocach.Ale już się przyzwyczaiłam do tego:)tyle, że potem w ciągu dnia piję kawkę 3 w 1 żeby żyć jakoś heh:)wcześniej nie piłam i się martwię czy nie za dużo jej, i czy nie zaszkodzi ale oby nie:)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej tabelki jeszcze to jak tak czytałam Mamy tam zapisane, to odnoszę wrażenie, że część to nawet na tym forum naszym nie pisała:)czytałam od samego początku wszystkie strony zanim dołączyłam i naprawdę nie kojarzę takich nicków Mam, żeby chociaż 1 wpis dodawały tak że ktoś wkleił chyba z innego forum sierpniowego tabelkę i nas tam faktycznie nie było nawet:):)tak niefajnie ale nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski w ten przepiekny dzionek wlasnie udalo mi sie kupic bilet do polski 25-4 maja bedzie to 22-23tydzien ciazy boje sie troszke leciec bo niewiem jak sie bede czyula w podrozu ciaza przebiega u mnie bezkonfliktowo ale mam jakas obawe ze cos bedzie nie tak . a wy co o tym myslicie moze wiecie cos z wlaanego doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zastanawialam sie na 3d, ale chyba jednak sobie odpuszcze, moj M tez uwaza ze woli malenstwo zobaczyc na zywo a nie jakies skarykaturowane:) plec jeszcze do potwierdzenia za tydzien we wtorek, wazne ze wszystko jest w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - rzadko spotykam rodziców, więc mnie nie widzą. Niektórzy wiedzą, bo to moi znajomi z podstawówki:P A ciąże widać już, chyba że mam cos luźniejszego, to można pomyślec, że przytyłam po prostu. a ta twoja lekarka to nie może ci zrobić usg jak ją poprosisz? Tak w ramach wizyty. Przeciez i tak słuch serca. quwerty - napisz, jestem ciekawa. W pierwszej ciąży też nie robiłam. W sumie lekarz śmiał się, że to robi się bardziej do pooglądania dziecka i mój mąż nie chciał. A z kasa u nas krucho, dlatego tak się zastanawiam. malutka - oj kochana nie wiesz co mówisz! Noszę dodatkowo pewnie ze 2kg przez ten wielki biust i boli mnie od tego kręgosłup. A jak brzuch urośnie to będzie jeszcze gorzej. joanna - w ciązy nie latałam, więc nie wiem. W sumie lot nie trwa długo, pogoda jest dobra. Tylko się nie stresuj i nie wmawiaj sobie, że cos się wydarzy! Mam chwilkę przerwy przed zebraniem. Właśnie się przygotowałam z papierami. Zmęczona już jestem a tu do 18.30 trzeba kwitnąć w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można tabelkę uporządkować i zrobić od początku. Mam wrażenie, że tam gdzie nie ma, które to dziecko to są to dziewczyny, które już nie piszą? Ja Was czytam od początku ale udzielać się dopiero zaczęłam jak już było pewne, ze wszystko ok. Goja - no to super z tym biustonoszem. U mnie niestety jest tylko jeden sklep z dobrymi rozmiarami i na razie się boję tam iść bo ceny pewnie zwalą z nóg ;-) ale moze pójdę poprzymierzam i potem popoluję w internecie. usg 3d - też mi szkoda pieniędzy bo się nie przelewa a tu trzeba w domu odmalować, jakąś ściankę albo parawanik zrobić żeby dziecko miało kącik zaciszny. poza tym zbieram na pieluchy ;-)) Ale jakbym miała wolną gotówkę to bym chętnie poszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP..............KTÓRE DZIECKO ********************************************************************************************* Zaczynamy:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna lecialam w ciazy, jakos tez grubo po 20tym tygoniu i nie ma co sie bac ;-) lot jak lot, minal i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Widzę , że dziewczyny się rozpisały . W weekendy praktycznie nie siedzę na kompie , bo mąż jest w delegacji , wiec jak w sobotę przyjeżdża chcę jak najbardziej się nim nacieszyć :) Tak czytam o tym usg 3D/4D i teraz sama zastanawiam się czy warto , chociaż ja chodzę prywatnie do gina , a do takiego usg dopłaca się 50zł . Mój mąż jakby tylko był na miejscu na każdą wizytę by się pakował ze mną , był już na 2 , jak patrzył na monitor to aż mu się oczy świeciły :P Czekam na relację qwerty czy warto:) Basia ranny ptaszek z Ciebie , a w dzień nie musisz tego odespać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia radze niech tabelka zajmuje sie jedna osoba ;-) ktoras chetna ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP......... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************************ Marti884......28..............Śląskie..........27.08.2012.........................1 Moze niech dziewczyny, ktore uczesnticza w forum sie dopisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP......... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************************ Marti884......28..............Śląskie..........27.08.20 12.........................1 Aneta21.......23.............pruszcz gd......06.08.2012.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomnylka ;P przeciez to moje drugie hehe Marti884......28..............Śląskie..........27.08.20 12.........................1 Aneta21.......23.............pruszcz gd......06.08.2012.........................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP......... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************************ Marti884......28..............Śląskie..........27.08.20 12.........................1 sierpnióweczka2012......27......kuj-pom..........24.08.20 12..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to mi chodzilo, zaraz ja narobie balaganu wpisujac sie 10 razy ;-) NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP......... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************************ Aneta21.......23.............pruszcz gd......06.08.2012.........................2 Marti884......28..............Śląskie..........27.08.20 12.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju u siebie w gabinecie lekarka ma tylko usg z głowicą do pochwy więc już po 11 tygodniu nie robi usg. Obok jest gabinet lekarza, który ma super sprzęt ale nie jest zawsze wtedy kiedy moja lekarka, więc jak go nie ma ona nie może chyba w jego gabinecie nic tam gmerać. A moja lekarka nie słucha serduszka na wizytach:)Tak że jak miałam genetyczne usg albo ostatnio połówkowe to akurat on był i do niego szłam po wizycie u niej od razu:)Więc jak coś poproszę ją, żeby jak on będzie zrobił mi to usg:)Eh niby prywatnie chodzę za każdą wizytę płacę 100 zł nieraz 150 zł a widzicie jak jest:)Współczuję Goju męczarni do tej godziny:) co do latania w ciąży to nie mam pojęcia ale jestem zdania tego co Dziewczyny, że najlepszy spokój i szybciutko zleci lot;)Sierpnióweczko nie nie odsypiam nic właśnie:)jakoś się pomerdało w ciąży wszystko bo ja zawsze lubiłam pospać a teraz mało co śpię:)nieraz 3 4 godziny i to wszystko:)ale też nie pracuję więc nie jestem zmęczona tak jak bym była gdybym pracowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wklejajmy sie do ostatniej tabelki na forum zeby nikogo nie pominąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh to nam tabelka ucieka spróbuje dokleić się jeszcze raz do Was :P NICK...........WIEK...........MIASTO.............TP......... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************************ Aneta21.......23.............pruszcz gd......06.08.2012.........................2 Marti884......28..............Śląskie..........27.08.20 12.........................1 sierpnióweczka2012......27......kuj-pom..........24.08.2 0 12..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ..........TP...... ... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* *************************************************** Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24.08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie...........27.08.20 12.........................1 Sierpnioweczko wkleilam ie przede mna bo wczesniej masz termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ......... .TP...... .. .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* *************************************************** Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie....... ....27.08.20 12.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ......... .TP...... ....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* ************************ Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie....... ....27.08.20 12.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyjak was malenstwo kopie to raz bardziej po prawej a czesem bardziej po lewej stronie? tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem pewna czy to sa ruchy mojego malenstwa ale tak od 2 tygodni czuje pare razy w ciagu dnia taki jakby babel ktory sie obraca w srodku na [poczatku myslalam ze to jelita ale teraz tak mysle ze przeciez to juz dzidzus sie pewnie odzywa ale i tak dowierze jak poczuje porzadnego kopniaka hehe :) a co do usg w 4 d wybierzemy sie w 25tygodniu .bo w 20mam normalne w szpitalu u nas w Uk koszt takiego usg to 179. Aneta_21 no wlasnie wyczytalam w internecie ze musze miec jakies zaswiadczenie ale wyczytalam znowu ze to wszystko zalezy od lini lotniczych i ze zazwyczaj mpozna latac do 26tyg ciazy bez problemu. no ale ja i tak jakis obawy mam czy dzidzia jakos gwaltownie nie zareaguje na lot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJA...u mnie też z kasą wiesz...krucho ale strasznie się napaliłam na to USG :) Tym bardziej, że nie znam jeszcze płci dzidziusia :) U mnie taka przyjemność kosztuje 200 zł z nagraniem na płytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się dokleję :) NICK......................WIEK...........MIASTO/WOJ......... .TP...... ... .....KTÓRE DZIECKO ********************************************************* *************************************************** Aneta21..................23.............pruszcz gd.......06.08.2012.........................2 sierpnióweczka2012...27..............kuj-pom.........24. 08.2 0 12........................1 Marti884.................28..............Śląskie....... ....27.08.20 12.........................1 qwerty28................28..............mazowieckie....20.08.20 12.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPNIÓWECZKO ja takie buglotanie to już od 2 tygodni mam :) A wczoraj ja sobie z lewej strony przyłożyłam mocniej rękę do brzucha to normalnie poczułam pod skórą takie mizianie :) A dziś takie wyraźne puknięcie od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×