Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

No i te bóle brzucha na razie odpuściły. Za to zrobił mi się taki wypukły pod biustem i zaczyna przeszkadzać, jak siedzę. W pierwszej ciąży jakoś nie czułam się taka gruba a teraz to masakra mimo że ważę mniej. No i zaczyna mnie wyginać do przodu przy chodzeniu, więc zaczynam człapać jak baba w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - super :) Goja - ja tak samo haha i do tego jeszcze sie schylam niczym jakbym byla w 9tym mscu ;P u mnie ost 2 dni pogoda byla straszna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
Gosia a , który tydzień masz ?? ja mam 17 brzuszek troszkę jest najbardziej go czuje jak leżę na plecach to wypukły jest . U mnie pogoda taka sobie zimno :( a co proponujecie na chrzciny ?? mój mąż musi kupić dla brata córki ale jako wujek tylko i nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPERNUDZIARA Jeśli chodzi o mnie, to jutro kończę 20tc. brzuszek chyba w ostatnich dniach mi trochę wywaliło, albo to wina innych spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia oby tak dalej 🌼 to za 4 tygodnie masz polowkowe:) Dziewczyny przeslijcie troche tego slonca i mnie zimno brrr:( w poniedzialek to bylo tak wietrznie ze myslalam ze mi glowe urwie i tylko niecale 7 stopni a wczoraj 5,5 juz chcialam plaszcz zimowy zakladac tak zmarzlam. Kasiula widze ze bardzo cieszysz sie na ten wyjazd:):) Ja dzis zaczynam 22tc brzuszek jest jak taka malutka pileczka:P mam wrazenie ze jakos tak wysoko go mam.I osiagnelam na wadze magiczne 50kg hehehe pamietam kiedy ostatnio tyle wazylam prawie 9 lat temu:).Czyli 3 kg do przodu od poczatku. Supernudziara ja to bym pieniazki dala. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brzuszek wywalilo, a na wadze kg do przodu, wizyte mam 2.04 a normalnie doczekac sie nie moge ;-) SUPERNUDZIARA nie wiem jak jest u Was ale w moich stronach chrzestny kupuje swiece lancuszek pamiatke chrztu a jak chcecie cos w prezencie to zalezy co maja a czego potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga jak to za 4 tygodnie ? to w którym tyg Wasi lekarze robią połówkowe ? Ja we wtorek za tydzień bedę miała prawie 20 tc-19 tc+5 dni i juz jestem umówiona na usg połówkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 18tym, u mnie miedzy 18 a 22 z malym mialam tez wczesnie bo w 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Czesc ja mialam wczoraj wizyte w poniedziałek to był 20 tydzien :) niestety nie dowiedziałam sie jaka płec, troszke mnie zasmucił bo kit mi wcisnoł ze musi podrosnąc bo za małe ;/ ale juz sie nic nie odzywałam .... ale wazne ze wszystko jest dobrze, dzidzia wazy juz 350 g, w piatek ide na usg 4d wiec mam nadzieje ze sie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
przedwczoraj* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
łooo to ja najmłodsza widzę bo my 17 tydzień i 3 dni :( ja przytyłam 4 kg kontroluje się trochę :D nie jem po 18.obawiam się tylko tych piersi , że mi zmalały , ale maż mnie pociesza , że wszystko jest Oki. A co do chrzcin to nie lubię dawać pieniędzy bo nie wiem ile z tego dostaje dziecko. Mój maż ostatnio im chrześniaczce na chrzciny dał 500 zł wydaje mi się , że za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:)dawno nie pisałam:)nie mam coś weny:)coś mnie chandra dopadła, nie mogę się na tą wiosnę przestawić:(fizycznie hm...pobolewa mnie brzuch nieraz tak w okolicach jajników zakłuje, że masakra. Maluch kopie porządnie, raz częściej raz rzadziej;)Dzisiaj byłam w ZUSie zapytać, czy mogą mi na konto męża przysyłać zasiłek chorobowy a nie pocztą i Pani mi powiedziała, że tak bez problemu, wypełniłam wniosek i już:)Nie będę się musiała szlajać po pocztach:)Pytałam jak to jest z terminami i pieniążkami i powiedziała, że ZUS od daty otrzymania L4 ma 30 dni na przesłanie pieniędzy, więc wyszło na to, że nie ma reguły kiedy się dostanie. Mam nadzieję, że skoro ten pierwszy od nich zasiłek miałam w takich datach jak na L4, to że i teraz tak będą się wyrabiać i przysyłać;)Też mam już spory brzuszek, też już mi pod biust podszedł heh;)Przytyłam 2 kilo i trochę:)Ja połówkowe usg miałam w po 18 tygodniu już:)Też lekarz nie chciał powiedzieć, jaka płeć, stwierdził że po 22 tygodniu można próbować zobaczyć:)Ale ja nie wiem, kiedy będę miała usg bo nie jest konieczne następne chyba koło 30 tygodnia się robi prawda?Chyba, że znowu poproszę moją lekarkę i ona dopiero mi załatwi u tego lekarza obok w gabinecie usg, bo u niej jest tylko z głowicą dopochwową aparat więc mówiła, że tylko do 11 tygodnia tak się robi i też kiepsko zresztą widać, więc płci się nie zobaczy:)Więc u mnie prędko na poznanie płci się nie zapowiada:)A co do chrzcin skoro jako wujek tylko a nie ojciec chrzestny to myślę, że coś w takiej kwocie 200 300 zł. Niekoniecznie w pieniążkach, ale np takie łóżeczko turystyczne-kojec albo krzesełko do karmienia. Siostra była super zadowolona właśnie z takich prezentów na chrzciny.Tylko trzeba by się dowiedzieć, czy już rodzice nie mają takiego czegoś:) No nic Mamusie życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprowadzilam moje dziecie na rekolekcje wpadlam do domku na sniadanko i zaraz znowu wybywam. Cieplo wcale nie jest dzis buuu A polowkowe robia u mnnie tez miedzy 18-24tc bo pozniej to dziecko za duze jest. Quore to masz dalsze 4 tygodnie niepewnosci kto tam w brzuszku siedzi:) najwazniejsze ze dobrze jest:):) 30juz30 zle mnie zrozumialas kochana pisalam do Gosi ze za 4tyg ma polowkowe bo ja to juz dawno po wizycie nastepna mam 4.04 ale serducho musi zobaczyc bo teraz za mocno sie wiercil i nie mogl. Supernudziara hm 500 zl chrzesniacce to moim zdaniem troche sporo ale to wszystko zalezy jaka kto ma sytuacje materialna.Dla jednych to malo dla drugich duzo.Ale w sumie masz racje nie wiadomo ile z tego dziecko skorzysta.Ja mam niewymagajace rodzenstwo wiec nawet jakis ciuszek ladny kupowalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supernudziara nie wiem czemu zrozumialam ze Twoj maz bedzie chrzestnym ;-) mi wlasnie baardzo doskwiera "roztrzepanie" ciazowe hehe czytam i sama nie wiem co ;P jako wujek to pewnie jakies krzeselko czy lezaczek, zalezy ile ma dziecko i co potrzebuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia fajnie ze zalatwilas z tym Zusem.Kojec czy lezaczek super sprawa moja siostra kupowala swojemu chrzesniakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia fajnie ze zalatwilas z tym zusem. Super sprawa taki kojec czy lezaczek krzeselko do karmienia bardzo przydatne.Moja siostra swojemu chrzesniakowi kupowala kojec i byli bardzo zadowoleni.Trzeba sie zorientowac. Aneta dobrze napisalas roztrzepanie ciazowe ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
dziękuje dziewczynki za pomoc co do tego prezentu muszę pomyśleć bo jak kopiliśmy im huśtawkę to nawet mala ani razu w niej nie była dlatego tak się pytam :(ja tez lecę na miasto kupić sobie jakaś bluzeczkę fajna bo słońce u mnie wychodzi obiadek ugotowany a wiec śmigamy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka2012:)
Hej dziewczyny !!! Termin mam na 24.08. chętnie się do Was przyłącze jeśli oczywiście pozwolicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kojec najpierw służy jako łóżeczko , jak jest na płozach to jako kołyska się sprawdza a potem jako miejsce do zabawy, można otwierać boczne ścianki są wyjścia dla maluchów różne przypinki i zabawki:)Sama taki kupowałam dla synka siostry i do teraz się sprawdza choć ma już 3 lata:)a krzesełko też kupowałam takie, w które na początku wkłada się dziecko a teraz rozłożone jest na stoliczek i krzesełko wsuwane do niego mały chętnie jada tam:)właśnie patrzyłam na allegro i do 200 zł już się kupi:)Eh dziś zimno faktycznie:( Wiecie, co?będziecie się śmiały pewnie ale mam problem. Od dwóch tygodni jakichś nie mogę połykać tabletek. Stają mi na końcu języka, zaczyna mnie szarpać na wymioty i czasem się nie uda ich powstrzymać. Nie wiem, co się dzieje, próbowałam już różnych metod nabierałam więcej mniej płynu cudowałam i nic. Witaminy które wcześniej brałam teraz ledwo łykam a doszedł mi ten preparat z żurawiną taka spora fiolka w środku z proszkiem. Masakra jest, codziennie przed połknięciem jest afera eh.Nie wiem czy mi się przełyk skurczył czy co heh;)Hej Sierpnióweczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka2012:)
Basiu , ja od dłuższego czasu mam problem z połykaniem tabletek . Biorę pregne plus i żelazo , do tego jeszcze brałam 4 x duphaston na podtrzymanie , to był horror . A teraz co prawda łykam na siłę , ale odruch wymiotny mam nadal . Myślę , że fajny pomysł z takim łóżeczkiem turystycznym . Zastanawiam jak to wszystko u siebie zorganizować , bo spodziewam się 2 bąbelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh to łączę się z Tobą w bólu Sierpnióweczko:)który to Twój tydzień jako ciężaróweczka?dwójeczka?gratuluję:)to Twoje pierwsze maluchy?jak znosisz ciążę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpnióweczka - ooo kolejne bliźnięta:) Gratulacje!! Co do prezentu na chrzest to albo zapytać wprost rodziców, alby dać kasę. Ja wpadłam na chwilę, bo zaraz lecę na basen. Oczywiście zapomniałam podczas czytania, co komu miałam napisać:P Połówkowe mam 5 kwietnia, to będzie koniec 21 tygodnia. Mąż płcie nie chce znać, a ja sama nie wiem jeszcze. Myślimy nad tym. U nas tez zimno, wiatr bardzo wieje i nie ma słońca. Ale jutro ma być ponoć ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpnioweczka Gratulacje! :) i witamy ;) Basiu a witaminy rozdrabniaj moze i lykaj na "raty" moze przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza ciąża , na początku było ciężko , na szczęście teraz nie jest już tak źle . Jedynym problemem jest to , że od czasu do czasu puchną mi stopy i dłonie . Poza tym nic strasznego . Jesteśmy teraz w 19tyg, następne usg mam w 22 tyg , już nie mogę się doczekać . My bardzo chcemy poznać płeć :) Dziewczyny, a wy pracujecie czy jesteście na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko tą jedna rozdrabniam druga to taka kapsułka z płynem jak tran , bo to właśnie coś takiego tranowego więc gorzej z rozdrobnieniem a zapach taki że tragedia. A ta 3 to taki proszek nie wiem czy mogę go tak wysypać:)eh wiem nie ma tego dużo do połykania, niejedna z Was ma więcej na pewno ale ja taki mięczak jestem:)wcześniej było ok a teraz nie wiem co mi odbiło:)Sierpnióweczko prawie w tym samym tygodniu jesteśmy:)Ja jestem na L4 od połowy stycznia już:)także leniuchuję:)a większość Dziewczynek jest twardymi i pracują raczej:)ale same opiszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERNUDZIARA
sierpnióweczko ja mam termin na 26.08 a jestem w 17 tyg dziwne trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też leniuchuję na L4. superndziaro, mój ginekolog określił tak wg usg , a wg ostatniej miesiączki byłby to 20tydz . Tak mi powiedzieli , więc trzymam się wersji mojego gina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×