Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Czesc dziewczyny Obniżył mi się brzuch, nie bylam pewna w sumie ale jak tylko pojechaliśmy do teściów to teściowa od progu zauważyła i mówi ze chyba będzie szybciej ta nasza Zuzienka. No troche sie wystraszylam ale moj ginekolog teraz na urlopie musze spokojnie poczekac do wizyty. W pierwszej ciąży wcale mi sie nie obniżyl a teraz cos za szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia mi się obniżył tydzień temu, jutro mam wizyte to sie dowiem co i jak. Też za szybko, bo mam termin na 23.08 dopiero i raczej nie wcześniej, chyba że we wcześniejszych tygodniach urodzę, bo prawidłowo to wcześniej w ciążę zajść nie mogłam :) Ja troche sie obawiam tej jutrzejszej wizyty, mam nadzieje ze wszystko ok bo od 2 maja nie miałam usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierszym dziecku pod materac wlożyłam segregator. Sprawdziło się. Wróciliśmy właśnie z chrzcin. Nogi mam jak balony, jeszcze mi tak nie puchły:( Jutro na 9.30 mam lekarza, zobaczymy co tam u mlodego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że jutro sporo z nas ma wizyty będzie co piszać . U nas teraz burza może coś sie ochłodzi w zeszłym roku w ciazy upały były od połowy lipca więc szybko mi zleciało i moglam duż odpoczywac :) a teraz nie dość że od maja to cały czas na wysokich obrotach:( Ja teraz stwierdziłam z mężem że młodemu kupimy już wieksze łózko małej dam po nim i też materacyk będzie ten sam ja kupiłam w komplecie z łóżeczkiem 8cm gryka-pianka-kokos i super i miałam cały czas na płasko i ulewało sie dzieciom ale jak je nakarmiłam pare razy do nich zajżałam i szłam spać nawet nie pomyślałam że są takie fajne podgłówki ale spoko nic się nie stało i może dlatego się tym nie przejmowałam. A teraz mała będzie z nami w pokoju nie wiem jak to będzie nie mogę się do tego przekonac no ale nie mam gdzie małej dać mam nadzieje że szybko się przeprowadzimy. Przeszła burza i dalej cieżkie powietrze masakra. Ja dzis byłam na wsi u cioci na porzeczkach potem mroże na kompoty ale ciężko sie zbierało i taka parówa a krzaki w słońcu , ale kompociki dobrze sie pije . Wczoraj bylismy nad wodą bosko . Aneta ja zawsze co roku jeżdziłam nad morze wzeszłym roku juz nie byłam bo za daleko ledwo w bieszczady dojechałam a co dopiero 900km prawie nad morze ale mi tak brakuje że za rok nie wiem jak to zrobimy z 3 maluchów ale dojade nad morze własnie obmyślamy plan z moja mama jak sie zabierzemymy i dzieciaki pociągiem a mąż i tata autem z całym grajdołem. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Mamusie:)ja mam wizytę jutro dopiero to też będę pytać lekarki co i jak. Ten pogrzeb będzie jutro albo w środę ale mąż i teściowie mi zabronili nawet w taką pogodę i w tak późnej ciąży, tak że zostanę w domu. Dostałam od szwagierki dla małej ciuszki w prezencie i ręcznie je właśnie płukałam tylko bo szkoda mi było nowych prać w pralce póki co bo mocne kolory a lovela jednak troszkę wywabia. Miałam Was pytać bo mam komplet ręczników które na prezent ślubny dostałam i przeznaczyłam go dla małej i dokupiłam dwa kąpielowe jeszcze i się zastanawiam czy muszę je prać właśnie w loveli?czy takie nowe mogą dla malucha być?były wszystkie zapakowane wiadomo ale może wypadało by wypłukać je?Wy pierzecie?eh dzisiaj się upał zapowiada niezły nie śpię od 5 jak mąż wstawał do pracy. Czekam tylko aż z allegro mi wiatrak przyjdzie będę leżeć brzuchem do góry i się chłodzić heh:)Malutka też bym chciała w przyszłym roku nad morze się z mężem i małą wybrać zobaczymy czy się uda:)Goja mi też coś trochę puchną ale tylko stopy. Palce mam też jak parówki tak jak tu któraś z Was już pisała heh":)A z tymi brzuchami to podobno od obniżenia gdzieś 2 tygodnie jak mija dopiero się zaczyna poród. Tak położne mi mówiły. Ja narazie chyba mam wysoko. Wogóle to mi się wydaje że ja to do 40 chodzić będę albo dalej nawet że będą mi musieli wywoływać. Nie wiem skad taka teza ale tak mi podpowiada intuicja. Chociaż ona mi syna podpowiadała od początku a tu pannica heh:)Oliwia moja córeczka też będzie Zuzia:)teraz to mam problem z drugim bo się zastanawiam jakie imię dać drugie:)milego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ja juznie daje rady z tymi upalami wczoraj wybralismy sie na basen ale niestety po godz musielismy wrocic bo malego osa uzadlila (basen odkryty) no i oczywiscie maluszek panika itd ze az z tego wszystkiego spac poszedl :) no ale zamiast posiedziec w wodzie to znow w tym upale sama juz nie wiem czy mam okna zamykac czy zostawiac otwarte bo tak czy siak goraco jak nie wiem nogi wczoraj to mi tak napuchly jak nigdy mialam wrazenie ze mi pekna zaraz :D w glowie mi sie caly dzien krecilo ze wieczorem jak szlam sie myc to maz stal w lazience ze mna caly czas i wogole to cala noc mnie jakies koszmary meczyly maluszek sie wircil w brzuszku cialgle mnie budzil do bani :( niestety kacperek juz wstal wiec szanse na spanie niewielkie :) mam pytanie do was jak zazywalyscie żelazo bo mi teraz przepisal to mialyscie jakies zmiany w kolorze stolca i bolal was zoladek ??? bo tak ogolnie to sie troche tym martwie i nie wiem bo dieta ciagle ta sama tzn nic nowego nie jadlam kawe to juz pije z 1 lyzeczki no i tylko ze te tabletki zaczelam jesc i nie wiem czy to tak moze po nich byc czy moze powinnam isc do lekarza co do materacyka do ja tez po starszym synku zostawiam gryka-pianka-kokos ale w sumie to dobry pomysl z podlozeniem czegos pod nozki to glowka zawsze wyzej ale jednak na plasko ja to przez pierwsze 3msc bede miala malego kolo siebie w takim koszyczu wiklinowym na nozkach bardzo fajna rzecz z pierwszym bylam zadowolona zmykam sniadanko zrobic milego dnia i nizszych temp niz u mnie bo tu znow upal juz mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja piorę wszystko w Loveli, ręczniczki, nawet kocyki które kupiłam nowe, pościel no i ubranka wiadomo... karolinkaa_j ja bardzo długo zazywałam żelazo (tardyferon i sorbifer), miałam po tym (przepraszam za tak dokładne określenie) zbite czarne jak węgiel kupy i zdarzały sie tez bóle żołądka, szczególnie na samym początku brania. Coi do brzucha to ja mam chyba bardzo wysoko, piersi mi na nim tak jakby leżą :):) a jak jest u was z rozwarciem, cos sie juz dzieje? Bo mi lekarz powiedzial juz w 32 tyg że rozwarcie mam na 2cm, a na kolejnej wizycie nic już nie wspomniał na ten temat a i mi wyleciało z glowy i nie zapytałam. Znów duchota dzisiaj, aż się wszystkiego odechciewa... Idę sobie jakieś śniadanko zorganizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja małą na początku to w gondoli wózka będę kładła spać na noc koło naszego łóżka:)a potem w łóżeczku dopiero:)a po żelazie mnie strasznie żołądek bolał i stolec ciemny bardzo czarny nawet.Brałam tardyferon i była masakra po nim teraz ascofer dostałam ale jeszcze nie łykałam, ale pewnie objawy będą te same.Mi też piersi leżą na brzuchu heh:)rozwarcia ja chyba nie mam lekarka mówiła w 34,5 tyg że mam bardzo wysoko szyjkę i zamkniętą. Zobaczymy co jutro powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja własnie piję kawkę i zaraz zbieram się do gina. Gorąc już się zaczyna, mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo planuję jeszcze małe zakupy:) Basia - ja piorę wszystko dla dziecka. Ręczniki nawet dla nas też zawsze piore przed użyciem, żeby lepiej chłonęły wodę. Kurcze wstałam i dalej jestem spuchnięta:( A ręce mnie aż pieką, bo ta skóra taka naciągnieta jest. Trudno jeszcze miesiąc i będę wracać do formy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki czyli wszystko ok z tym ze obawiam sie ze jakos wczesniej urodze mam jakies rozwolnienie ostatnio i brzuszek mi sie wlasie bardzo obnizyl i wogole jakis taki inny sie robil jakby szpiczasty :D maluszek jak glowka rusza to mam wrazenie ze mi zaraz sam z tamtad wyjdzie :D co do recznikow itd to ja tez wszystko pralam bo to jednak wiadomo zawsze czystsze i bardziej miekkie sa kurcze jak ja wam zazdroszcze braku rozstepow ja to mam doslownie wszedzie i okropnie duzo ale to w pierwszej ciazy zostalam tak w paski :D ja nie wiem od czego to zalezy smarowalam sie tymi kremami na rozstepy a one i tak jak grzyby po deszczy sie namnozyly :) a teraz to zwyklego balsamu do ciala uzywam i jak narazie to wydajemi sie ze nowych zadnych nie mam no ale jak urodze i brzuszek troche zmaleje to sie moge zdziwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u nas dziś upał od samego rana...:( ale podobno to ostatnie dni i ma być chłodniej... co do tego obniżonego brzucha... dzieciątko jest większe i ustawia się powoli do porodu w kanale rodnym, a główka jest najcięższa... przez to obniża się macica i stąd widać ten niski brzuch - tak mi się wydaje, i główką, która jest największa i klatką piersiową jest już dość nisko i ściąga macicę w dół... ale chyba też nie u wszystkich ciężarnych... w sumie takie obniżenie powinno dać ulgę w oddychaniu... no ale parcie na pęcherz z pewnością większe...:) w sumie to nie wiem czy mi się brzuch obniżył, sama tego nie widzę, ale rodzice przyjeżdżają nas odwiedzić w czwartek więc może coś powiedzą:p Karolinka ogólnie po żelazie stolec może być ciemniejszy i mogą być zdecydowanie częściej zaparcia niż rozwolnienia a i żołądek może boleć...:( ciężko polecić jakiś konkretny preparat, możesz porozmawiać z GIN jeśli dolegliwości są bardzo uciążliwe, czasem taka zmiana pomaga czasem niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę żelazo tylko w zestawie a kolor dochodzi często do czarnego, ale nie mogę narzekać na zaparcie wręcz ciągle odwrotniem po figlach małej nad ranem zaczynam dzień zawsze od wc :) co do ręczników Basiu! te z prezentu na ogoł stwarzają problemy bo ludzie kupują to co ładnie wygląda a nie jest praktyczne, moje ręczniki ślubne nie wycierały wcale, prałam je regularnie jak prałam inne eczniki i dopiero po 4-5 praniach w 90 stopniach się nadają ale mąż i tak ich nie chce...także wypierz je a nawet wygotuj bo inaczej możesz mała wycierac a sucha nie będzie :) a w Wawie jest tak ze w dzień 33-35 stopni a w nocy burze i deszcze...ale burze tak straszne ze czasem trzeba okno zamknąc i tylko uchył zostawić wiec dziś w nocy mało nie zemdlałam...ale potem przyszło takie zimno ze sie kołderką letnią pod nos nakryłam...za chwilę znowu będzie burza...a ten czas przed burzą to wiecie zero tlenu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie musze sie jutro wybrac kupic staniki do szpitala ale tak sie zastanawiam o ile i czy wogole wiekszy powinnam kupic no bo wiadomo przy karmieniu piersia beda one napewno wieksze jak wy zrobilyscie??? w sumie to w razie czego ja rodze w szpitalu gdzie jest chyba wszystko lacznie z fryzjerem :) wiec w razie czego moglabym dokupic no ale ja wole juz miec wszystko na tip top bo nie wiadomo czy bede mogla sie swobodnie poruszac :) a tak z innej beczki jak to jest z tymi herbatkami na laktacje zaczynacie juz je pic czy dopiero po porodzie kurcze nie pamietam juz jak to bylo z kacprem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w domku po wizycie. Wszystko jest w porządku tylko na te leukocyty dostałam globulki. Potem mam zrobić znów badanie moczu i zobaczymy:) Szyjka zamknięta, i z dzidzią jest ok. karolinka - ja nie należę niestety do tych szczęściar, które nie mają rozstępów:( Mam cały brzuch po pierwszej ciąży, mimo że smarowałam się 2 razy dziennie drogimi kremami i oliwkami. Wydałam majątek też po porodzie na mustellę i dupa blada - nic nie pomoglo. Teraz się smarują sporadycznie tanim kremem i mam wrażenie, ze kilka starych rozstępów zrobiło się dłuższych na brzuchu, ale nie jestem pewna, czy to nie rozciągnął mi się po prostu brzuch. Ocenię po porodzie. Co do stanikow ja właśnie dostałam paczkę z allegro, rozmiar 75 J, większych nie ma, więc kupuję taki jak na teraz:P Biust podczas karmienia wcale nie musi być większy. Podczas nawału rośnie, ale potem wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja właśnie jeszcze nie zamówiłam staników na allegro a miałam to zrobić ale nie wiem jaki rozmiar eh;/ listonosz przyniósł mi właśnie z bobovity i bebiko przesyłki. Goju fajnie że z dzidzią ok:) A z tymi rozstępami jest właśnie tak że kremowanie nawilża fajnie skórą ciut uelastycznia ale rozstępy jak mają być to będą. Eh no ja skoro mam 2 to pewnie i więcej ich wyjdzie eh:( Jak coś to po ciąży jak bym miała strasznie dużo i brzydkie odżałuję na laser:)Eh spać mi się tak chce że masakra i stopy mnie bolą i jakoś goreją eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - mi sie marzy laser, ale cena... Nie mam kilku tysięcy na zabieg:( Kurcze a stanik za mały:( Zła jestem, bo specjalnie jechałam do lidla po pościel. Wyczytałam w gazetce że będzie z bawełnianej satyny, kolor fioletowy, który mi pasuje do sypialni. Ludzi full, szybko wzięłam wcześniej wybrany wzór, rozpakowuję w domu a tu się okazuje, ze ona jest z mikrowłókna a nie bawełny!!!! Grrrr.... No ale rozerwałam opakowanie, wiec mi nie przyjmą. Durna jestem, ze nie doczytałam w sklepie, ale pewna byłam informacji z gazetki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rozstepy na piersiach wyszły w 5 tygodniu ciąży gdzie nie zdażyłam nic przytyć, mam na podbrzuszu mimo stosowania wszelakich kremów 2 razy dziennie wiec prawda w tym co mówią ze kto ma miec to bedzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja dobrze ze wszystko ok jeszcze tylko troche zostalo :) co do stanikow to ja porostu sie tak zastanawiam bo w poprzedniej ciazy poszlam jeden rozmiar w gore a w trakcie karmienia o nastepny :) moj maz byl zachwycony :D:D:D a teraz to mam wrazenie jakby mi wogole piersi zmalaly oczywiscie pewnie tylko tak optycznie mi sie wydaje bo brzuszek duzy :) kurcze nie mam sily nic robic w glowie mi sie znow dzis kreci caly dzien az mam stracha byc z tym moim bablem sama w domu tak jakbym zaslabla to sie biedulek wystraszy :( no ale co zrobic ktos pracowac musi :( ze dwa razy dzis takie skurcze mialam ze sie wystraszylam ale pilka poszla w ruch i jakos przeszlo wiec narazie chyba nie powinnam sie martwic zobacze jak dalej bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy mamuski lipiec lub sierpień 2011 czyli zeszły rok tez na forum glównie o upałach pod koniec pisały i czy miały takie przejscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już po wizycie, wszystko jest w porządku, potwierdzona dziewczynka, szyjka zamknięta, Mała rozwija się prawidłowo waży 2188 na 33tc+5 :) A brzuch mógł się obniżyć bo dziecko już niżej i tyle, kazał się nie przejmować. Ulżyło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku upał zaczął się dopiero w połowie lipca więc nie było tak żle. Ja tez po wizycie 33tc szyjka zamknięta mała 2300 waży i lekarz powiedział że za 4 tyg mam wizyte i umówimy sie na ccczyli tak połowa sierpnia za jakies 5 tyg już nie mogę sie doczekac. A nadal nie mam nic przygotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że mi młodego nie zwazył:( Miałabym orientację jakie duże będzie dziecko. Mam nadzieję, że zdążę jeszcze na wizytę 6 sierpnia, będzie 39 tydzień. Żle się dzisiaj czuję i własnie spakowałam torbę do szpitala:P Największy problem mam z tym, co młodemu zabrać na wyjście, bo nie wiadomo, jaka będzie pogoda. Dzisiaj tez zauwazylam, że straszne żyły mi powychodziły na brzuchu, wczesniej nie mialam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja też się nad wyjsciem zastanawialam i stwierdziłam ze jakby nie było to body i pajac bedą idealne, a do tego ewentualnie mój tylko przywiózłby sweterek, mam jeszcze becik i koc i ogolnie sporo tego a bedziecie jechać samochodem ze szpitala? i daleko macie? dziewczyny w książce o ciazy czytałam ze w 9 miesiacu dzieci w brzuchach wiecej spią niż dotychczas, ze mają juz taki tryb jak noworodki, a jak jest u Was? moja wariuje odkąd są te burze i upały tak że normalnie mam ochotę jej zwracac uwagę, bo mi nie jest lekko a ona sobie tak po prostu lezy i odstawia numery :) 24h ma wypięte plecy i wystawioną nogę jedną lub drugą i mam takie garby na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widzę, że nie tylko ja mam problem co wziąć na wyjście dla młodego... ale Asiulka masz racje body i śpioszki i jakoś będzie... zawsze można kocykiem przykryć... my wychodzimy, wsiadamy w samochód i tego samego dnia gnamy do drugiego domu - 350 km... młody oczywiście w foteliku z przerwami co 45-60 min, co by Go na płaskim z 15 min potrzymać i z powrotem do fotelika... staniki... póki co zamówiłam jeden większy, zastanawiam się nad drugim, ale tak jak piszecie, piersi zaraz wrócą do jako takiej normy pewnie... choć moje to się sporo już powiększyły... co do rozstępów i laserów... to trochę naciąganie... jak byłam młoda i pojawiły mi się rozstępy na łydkach i udach byłyśmy z mamą u kosmetyczek, chirurgów itd. - byłam młoda i miałam wielkie kompleksy - teraz mam to głęboko, są blade i da się wytrzymać, każdy nawet najbardziej czerwony po pewnym czasie będzie porcelanowy - bez stosowania czegokolwiek:) ogólnie od tego czasu niewiele się zmieniło a ja je mam nadal... jak się pojawiły to już nie znikną - prosty przykład czy jakby istniał taki laser co usuwa wszystko w pień to czemu celebrytki hollywoodu nadal mają rozstępy? operują i korygują sobie wszystko, ale rozstępy jak któraś miała to ma... np. Halle Berry.. może laser nieco spłyci te, które są czerwone, ale nie ma tak, że znikną całkowicie... :( a spłycenie - i tak je widać... moim zdaniem szkoda pieniędzy na laser, a efekty no cóż... zawsze się znajdzie ktoś kto będzie je wychwalał - komuś płacić za reklamę muszą... w końcu biznes to biznes kręcić się musi.. i ogólnie to jest niestety trochę tak, że jak mają wyjść to i tak wyjdą i żaden krem nie pomoże za bardzo... po pojawieniu się pierwszego na łydkach stosowałam vichy i wszystkie z górnej półki, nie zapobiegło to wychodzeniu kolejnych... teraz póki co stosuję mustellę - na razie spokój co nie oznacza, że nie mogą się zacząć pojawiać na tydzień przed porodem - nie ma na to reguły...:( u mnie młody nieco leniwiej się obraca i kręci, ale sporo się rusza... i też gdzieś nóżkę wystawi, to dupkę albo plecki... jak Go pogłaszcze przez brzuch to czasem ucieka, czasem się wypina bardziej jakby chciał więcej:) zaczyna powoli chyba pokazywać swoje niezadowolenie jak na boku leżę... brzuch nieco spłaszczony... wtedy się więcej rusza - jak zmienię bok albo położę się na plecy przestaje... widocznie zajmował tę stronę w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie.spanie na brzuchu.przestalo byc zdrowotne....a jak.sie.poloze.tam.gdzie.ma.nogi.to mam wrazenie ze chodzi.nimi po lozku celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)wczoraj wszystkie chyba kiepskawo się czułyśmy;/eh ja tak jak i wczoraj nie śpię od 5 jak mąż wstaje zawsze się obudzę;/potem nie mogę już zasnąć:(u mnie mała raczej niewiele się rusza wypina coś czasem i też wybrzuszony brzuch mam heh:)czasem dostaje jakiegoś szwungu chwilowego że mam wrażenie że wyskoczy zaraz:)Vicodin ja akurat z racji zawodu jestem zwolenniczką lasera jeśli o rozstępy chodzi. Wykonywałam takie zabiegi laserowe na naprawdę "ciężkich" rozstępach tak że wiem jak efekty wyglądają po jakimś czasie. Fakt całkowicie nie ma szans ale naprawdę efekty są fajne. Wiadomo że jak się ma kilka kilkanaście i jak nie przeszkadzają i się nimi nie przejmujemy to nie ma po co szaleć, ale akurat te brzuszki które ja widziałam i na których miałam okazję "pracować" w bardzo kiepskim stanie były i rozumiałam klientki. Ja sama mam pod kolanami na piersiach gdzieś się trafi na biodrach ale właśnie takie białe słabo widoczne więc mi nie przeszkadzają:)ja mam do szpitala jakieś 300 metrów więc bliziutko ale wiadomo z maluchem samochodem wrócę:)ostatnio spotykam znajome które rodziły w moim szpitalu i każda ma traumatyczne wspomnienia z porodu eh jak na złość każda jedna mi ze szczegółami opowiedziała co i jak to włos mi się zjeżył;/Goju ja mam tak samo z żyłami, na dekolcie to mam pod skórą wszystko zielone heh:)na rękach tak samo na brzuchu też. Mąż się śmieje bo na powiekach i pod oczami nawet wyszły mi żyłki zielone heh:)Malutka fajnie że ok u Ciebie z małą:)fajnie że będziesz miała termin na cc pójdziesz na spokojnie małą z brzuszka wyciągną i już heh:) a my to dnia i godziny nie znamy;/ja mam dziś wizytę ale tylko badanie ginekologiczne pewnie bo usg już nie będę mieć do końca raczej.Sikorka i dobrze tym gadaniem o niskich brzuchach nie ma co się przejmować chyba każda z nas to usłyszała chociaż raz heh:)Mnie od paru dni coś pobolewa brzuszek częściej coś mnie kłuje szczyka itd i tak myślę czy to przygotowanie do porodu czy co:)eh miłego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kurcze wiecie co ja to sie nawet nie zastanawialam za bardzo nad ubrankiem do wyjscia spakowalam o jeden komplet body + śpiochy wiecej i jak co to sie go kocykiem przykryje tak mysle :) no i dzien zaczelam ze skurczami znowu :( cholercia mam nadzieje ze mi przejda nie sa za bardzo bolesne nie sa tez regularne ale ogolnie to od wczoraj jakos tak czestawo mnie mecza :( a nie chcialabym juz rodzic jeszcze chociaz 2 tyg bym chciala wytrzymac :) pojechalam po staniki wczoraj narazie kupilam tylko 2 w taim rozmiarze jaki mam jak co to pozniej bede sie martwic bo przymierzylam 12szt a kupilam 2 no i oczywiscie na metce to wszystko ten sam rozm :D nie wiem czy te staniki takie lewe czy te moje piersi :D:D:D narazie nie kupowalam takich specjalnie do karmienia tylko normalne jak co to jeszcze zdaze a z pierwszym nie mialam takich i sie obeszlo wiec moze niepotrzebny wydatek dla mnie zobacze jak nam bedzie szlo :) ide troszke na ogrodek pocki maly spi i jeszce nie ma takiego upalu bo pozniej to juz tylko wiatraczek w domku :) milego dnia brzchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ż już nie śpicie tylko plotkujecie:) no i dobrze ja też mam te żyły na brzuchu i piersiach rozstepów nie mam na szczęście no ale jak by były no to trudno coś za coś. Ja czekam na teściowa wyśle ja z małymi na spacer a ja w końcu poleniuchuje:) u nas pogoda w koncu zelżała bo było nie do wytrzymania. Powiem wam że tez nie myślałam w co ubrac dziecko zobaczę jak powyciagam ubranka co ja tam mam . Z młodymi jak wychodziłam to miały body krótkie ,cieniutkiego pajaca na to półśpiochy i wdzianko ale był to wrszesień i godz 20 tyle czekałam na wypis cały dzień no i wcześniaki jak pierwszy raz mnie do nich dopusili i pokazywali jak mam sie nimi zajmowac kazały mi przewinać więc ja je sobie zaczełam odwijac z kocyka , a tu jeden, drugi ,trzeci jak to zobaczyłam ile warstw miały na sobie to zwątpiłam. chyba dziś sie za to ezme mam ochote w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×