Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

dzieki vicodin bo myslalam ze mam.paranoje... mail.po to ze.sobie.dzieci i brzuchy pokazujemy ;) oraz rozstepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten z rozstępami brzuszek to mój :) Vicodin, mail po to by się pochwalić fotkami brzuszków, później maluszków:) KasiulaUK ja Cię już gdzieś widziałam, na pewno w Londynie. Mieszkałam na północy, na seven sisters, więc musiałaś gdzieś tam być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulauk tez masz mega brzucho tylko ze.masz dwa tygodnie do.przodu :) chcialabym miec brzusio tralala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam brzuch i to nie maly ;-) 106-108 w pepku, zalezy o ktorej porze mierzony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten pomysł z pocztą. Ja dziś byłam z córką na basenie i było cudnie- nie pływałam ale sie popluskałam i troche słoneczka złapałam. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też wysłałam maila:)czekać będę na hasło:)eh wiecie byłam na ktg pierwszy raz i jak wyszłam to aż się z nerwów popłakałam:(jak przyszłam to czekałam bo tam jakaś dziewczyna miała robione akurat, potem przyszła moja kolej na wznak mnie zapięła i poszła położna nastawiła chyba czas bo się włączył alarm jakiś po 40 minutach że aż się przestraszyłam czy wszystko ok a ta przyszła za chwilę i mówi oo szkoda że leżała tak pani 40 minut bo zapis zwężony niedobry proszę na bok się odwrócić i tak kolejne 40 minut ehhh...ale że nie przyszła sprawdzić w ciągu tych 40 minut co i jak to nie moja wina chyba...odechciało mi sę tu rodzić u mnie:(jakoś słabo mi było jak zeszłam z łóżka wyszłam ze szpitala jest lidl zaraz obok to weszłam i kupiłam dwa soczki ze słomką bo słabo mi było że eh...mama chyba wyczuła temat bo wyszła z psem pode mnie... a ja coś niewyspana dzisiaj i z chandrą to buchnęłam płaczem heh:)sama nie wiem czemu nawet:)no w efekcie na tym drugim zapisie wszystko ok skurczów nie mam żadnych tylko jak się przewracałam na bok jeden i tyle tętno w granicach120-160 więc chyba ok myślę eh,...siedzę teraz jakaś dziwna czekam aż mąż wróci z pracy...eh..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta Ja mam 22 lata ledwo hehe :)) W czerwcu dopiero mialam urodziny :D Moje małe w 37tyg miało ok 2800 :) Letnia mama, jak udało Ci się przyśpieszyć ten poród? Bo ja windę odstawiłam i schodami tuptam i na spacery i sprzątam i okna i nic :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia ależ masz piękny brzuszek! No wręcz jak z gazety:) Zazdroszczę :) kasiula Twój też fajny ;)) Ciekawe jak będą się pojawiały zdjęcia maluszków :)) To będzie dopiero słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia jak się robi taki brzuch?? tralalala fajnie że masz tak "szybko" dzieci, mi jakoś nie chciało się udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny letnia mama GRATULACJE!!! kurcze jakos nie mialam czasu zagladnac wczesniej teraz sienaczytalam w sumie to sie pogubilam :) i nie pamietam co chcialam napisac :) aha wyslalam maila ale narazie bez zdjecia nie mam zadnego w tej ciazy a tych z sesji tez jeszcze nie mam wogole to juz ledwo na oczy patrze jakos sie dzis zle czuje fajnie ze znow slonko i cieplutko ale niestety ja w te pogody zle funkcjonuje :) nogi mam jak balony plecy mnie bola chyba tez mam chandre jakas dzisiaj i wogole mnie wszystko drazni :( juz chyba bym chciala miec to za soba mimo ze boje sie okropnie no ale urodzic musze wiec wolalabym zeby to bylo juz za mna :) moj maz tez bedzie przy porodzie zreszta przy pierwszym tez byl no i o ile wszystko przebiegnie bez komplikacji bedzie od poczatku do konca jutro jade na ktg wiec zobaczymy co powie ale niestety moj m musi byc w pracy wiec jade z tesciowa wolalabym sama ale to jednak 45 km i chyba powinnam wziasc ze soba torby tak w razie gdyby sie okazalo ze do szpitala musze :) no nic uciekam w poduchy bo juznawet nie wiem co pisze :) molej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa najważniejsze bym zapomniała!!! czy wynik HIV ma być oryginał?? bo u mnie jest tak ze ja dostaję skany badań a oryginały mogę zamawawiac z pieczątką z labu...a pozostałe wyniki jak mofrologia i mocz są generowane elektronicznie i jest napisane że nie wymagają pieczątki lub podpisu itd..ale hiv, przeciwciała mam skan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy oba dzieciaczki nie planowane :)) O pierwszym coś myśleliśmy wstępnie, a drugiego w planach nie było przez najbliższe 2-3 lata jeszcze, na początku oboje ryczeliśmy bo sytuacja nasza nie wyglądała za ciekawie, ale jakoś wszystko się poukładało i teraz czekamy na ten skarb!! I wiemy że nie cofnęli byśmy czasu za nic w świecie:) A mnie humor się trzyma :) Chodzę i z wszystkiego się cieszę :)) No może oprócz tego faktu że czekają na mnie naczynia do umycia, bo jutro wraca malutka i czasu nie będzie :) Także ja też na dziś was już opuszczam, idę tą kuchnie doprowadzić do ładu, pod prysznic i spać :) Dobrej i przespanej nocki mamuśki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wszystkie bardzo ladnie wygladacie a brzusia jakie sliczne duze macie :)jejku ja juz nie moge sie doczekac zdjec naszych dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - faktycznie masz mega brzuch:) Dajesz radę jakoś? Pewnie kręgosłup wysiada... Ja w pierwszej ciąży miałam ogromniasty, zresztą cała byłam ogromna i plecy mnie koszmarnie bolały:( A z tą mamą widzę masz nie za ciekawie:( Przykro mi, bo mama to jednak mama:( Ja jak przegram zdjęcia z wycieczki niedzielnej to wyślę, bo tak to nie mam żadnych aktualnych. Kurcze coś mi się dzisiaj brzuch stawia mocno, nie miałam tak wcześniej. I czuję jak mi się główka wwierca w dół brzucha. Codo mycia rąk, to ja jestem absolutną zwolenniczką tej czynności. I niech nikt nie gada, że jest to przewrażliwienie! Lekceważenie mycia rąk przy noworodku to po prostu głupota. Ja przy starszym pilnowałam tego bardzo i teraz też będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle powiem wam, że miękka dupa jestem. Wprosiły mi się kolezanki na grila na sobotę, a ja zamiast poprosić, żeby któraś u siebie zrobiła, to się zgodziłam. A czuję, że nie będę miała sił nic uszykować:( Do tego spać mi się szybko chce, a będąc u kogoś bym się zawinęła szybciutko. Chyba mam za miękkie serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja o dziwo na kręgosłup nie narzekam tylko stanie np. w kolejce odpada no i jak zmywam z wyciągniętymi rękami to też boli, ale generalnie byłoby ok, jak się nachodze wystarczy że na 15 min usiade i git...ale to co się z moją skorą dzieje na brzuchu to jakieś nieporozumienie...szkoda że nie mam jak fotki machnąć nie mogę odsunąć na tyle daleko rąk...poza tym ja mam 160 cm wzrostu moze dlatego się taki ten brzuch wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 hehe no mnie sie wydaje ze brzusia ogromnego nie mam ale za to z ost.usg wiem ze maly jak bedzie rosl w takim tempie i ja dochodze do 40tyg to synek bedzie mial ok 4kg alcc az sie boje hehe ale faktycznie gdy dotykam brzuszka to czuje odrazu dzieciaczka niewiem czy kazda z was tak ma a rano gdy sie budze to mam z jednej strony plaski brzuch a z drugiej normalnie dupke albo plecki wysadzone hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - nie martw się, ja mam mniejszy brzuch a tez jestem cala w prążki:( Taka skóra niestety:( A faktycznie przy takim wzroście wydaję się większy:) Ja mam 176 cm, więc się "gubi". joanna - tez tak mam! Wyglądam jak obcy:P No i pod dłonią zawsze wyczuję jakąś część ciała - nóżkę albo dupkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.S
Wysłałam maila :) Jeszcze nie śpię...nie mogę zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Letnia mama wielkie gratulacje:))))))) dzięki dziewczyny:) wysłałam maila czekam na hasło...:) tylko puściłam maila bez wpisania tematu chyba... oj zakręcona jestem jak niemiecki messerschmit...:p u mnie znów dziś upał... Goja ja Ciebie rozumiem, sama jestem poumawiana a to przyjaciele z LO, a to koleżanki z pracy, a to przyjaciółka, która mieszka w wawie zjechała, a to przyjaciółka z rocznym dzieckiem na spacerek wpadnie... mam tak napięty grafik na te ostatnie tygodnie, że aż mi się nie chce powiem uczciwie... :p widuje się z nimi wszystkimi jak czasem wpadamy na weekendy tutaj, ale teraz jak wiedzą, że jestem na dłużej to nikt nie odpuści by nie zobaczyć przed porodem... a już wszyscy się zapowiedzieli po porodzie... będzie się działo:p także Goja jestem z Tobą...powinno się zbastować i wypoczywać ile się da... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki znow sie zapowiada upalny dzionek :) kurcze a ja jak tylko sie obudzilam to jak balon wygladam :D mam cale dlonie i nogi napuchniete nawet wydaje mi sie ze buzia mi tez spuchla nie wiem nie mialam az tak jeszcze jade popoludniu to jednak chyba wezme te torby z soba tak w razie jakby mi kazal zostac :( wyslalam maila ale nie dostalam jeszcze hasla wiec nie wiem albo nie doszloalbo jeszcze nie wyslalyscie :) co do mycia rak to ja tez jestem absolutnie jak najbardziej za tzn nie mowie tu o popadaniu w paranoje ale uwazam ze przy tak malym dzieciatku jednak przynajmniej minimum higieniczne powinno byc :) ja to przy pierwszym uzywalam tez takiego zelu antybakteryjnego z miltona nie wiem czy w pl jest pewnie na allegro mozna kupic mi teraz znajomi przywioza :) fajna sprawa bo jak bylam na spacerze i chcialam go nakarmic to myk i juz raczki czyste no i jak lezelismy w szpitalu jak mial zapalenie pluc to tez mi sie przydal oczywiscie im dziecko starsze tym sie troszke popuszcza z tymi zasadami bo ja nie jestem za sterylnym wychowywaniem z doswiadczenia wiem ze nie wychodzi to na dobre z reguly u tych znajomych u ktorych bylo i jest sterylnie ze sie tak okresle to dzieciaczki co chwile jakas infekcje ja mojemu zaczelam odpuszczac jak mial 6msc bo wtedy juz raczkowal i chcac nie chcac wszystko do buzi i tak ladowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie bo wiekszosc z was chodzila na szkole rodzenia moze ktos cos wspominal bo chcialam zapytac czy robi sie obowiazkowo lewatywe :) przed porodem??? tak pytam bo przyjemne to nie jest a z tego co pamietam to organizm samoczynnie sie oczyszcza z toksyn pare dni przed porodem i nie chcialabym miec no ale jezeli sa takie wymogi to wolalabym wiedziec i sie psychicznie nastawic :) mam jeszcze nadzieje ze uda nam sie z ochrona krocza :) bo przy pierwszym nie bylam nacinana i chcialabym teraz tez tego uniknac niestety wiem ze gin w pl z reguly idana latwizne i i taknacinaja pomimo jakis szczegolnych wskazan :( no nic taki moje refleksje :D:D:D chyba zaczynam juz wariowac i panikwac:) maly zaraz mi przez pepek wyjdzie taksie wierci od rana :) no a tak nawiasem mowiac mam nadzieje ze maly wczoraj bylam u fryzjerki mojej i mowila ze pare dni temu rodzila jej dobra kolezanka u ktorej na 100% mowili ze bedzie chlopak jak pojechala do szpitala i robili jej usg przed porodem to tez mowili ze chlopak na 100 a co do czego przyszlo to urodzila sie dziewczynka :D no wiec sie smieje z mezem zeby sie nie okazalo ze nasz 100% Gabrys okaze sie Kornelia :) no nic azne zeby bylo zdrowe tyle ze mam wszystko pod chlopca kupione :) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
ja tez wysylam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka z tym nacinaniem krocza, to rzeczywiście jest nieco profilaktycznie - ale chodzi o to by krocze samo nie pękło... dlatego, że gorzej się goi i trudniej zszywa... bo rana nie jest równa... ogólnie położne mają już takie doświadczenie, że widzą czy główka przejdzie czy nie przejdzie... także nie ma się co martwić... naprawdę lepiej rozcięte niż pęknięte krocze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Ale miałam ciężką noc :/ Od kilku dni boli mnie kręgosłup, jakbyś ktoś pomiędzy łopatki mi palca wciskał. I dziś się ułożyć nie mogłam, na boku niewygodnie, na plecach to samo. Czasem jak mnie złapie to oddychać aż ciężko. A dziś czeka mnie wędrówka do urzędu pracy na podpis i oczywiście stanie w kolejce. Odesłałam hasło tym co pisały :) Karolinka u mnie w szpitalu robią lewatywę, z tym że jak się sama oczyścisz to niekoniecznie. Moja koleżanka ostatnio przed porodem jak dostała bóli to użyła czopków glicerynowych i nie robili już jej w szpitalu. Ja też tak zamierzam zrobić, dziś kupię te czopki :) Miałam śmieszny sen, poszłam na wizyte z mama do gina i położyli mnie na porodówke bo miałam rozwarcie 6cm w 37tc i moją mame wzięli do towarzystwa dla mnie hehe. A dodam że moja mama jak ją prosiłam żeby ze mną poszła rodzić jak P. nie zdąży to się zapierała rękami i nogami że nie da rady, 3 koszmary w życiu przeżyła i czwartego nie da rady :) Jak jej się na początku ciąży spytałam jaki to jest ból porodowy to skomentowała tak:"Wyobraź sobie że Ci ktoś w d*** włoży parasolkę i nagle otworzy" :)) W moim śnie oczywiście nie urodziłam, obudziłam się w trakcie właśnie lewatywy :)) Goja ja też tak mam że nie umiem odmówić. A potem latam z językiem na brodzie, jedną ręką trzymając bolący kręgosłup, a drugą brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×