Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość tralalalapimpirimpi
Ja brałam witaminy od dnia w którym się dowiedziałam o ciąży, ale u mnie to była inna historia, bo ja zaszłam w ciąże od razu po odstawieniu tabletek anty i musiałam uzupełniać witaminki, bo tabletki anty wyczyściły w środku wszystko i dla dobra maleństwa, biore do dzisiaj. Zawsze przed spaniem ok 23, bez jedzenia, popijam zawsze wodą albo mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo problem tkwi w tym ,ze na moich bylo napisane aby brac podczas posilku ,a ja bralam bez jedzenia i nawet nie popijalam i chyba nic sie nie wchlanialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
Ja biore prenatal od początku. Na wszystkich pisze żeby brać podczas posiłku :D :D bo tak powinno się większość tabletek brać- ale to nie znaczy że się nie wchłaniają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala ja też zaszłam w ciąże w pierwszym miesiacu po odstawieniu anty i gin nie mówił że witaminy konieczne, tylko że zależy od diety. Ja brałam jakiś czas, odstawiłam i wyniki takie same wiec juz nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore geriavit matruelle zawsze po sniadaniu ale nie zawzze tak od razu.w.5 min. i popijam czym sie da ale.obficie bo slyszalam.ze te witamini z zelazem na zeby nie.zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was sierpniowe mamusie:). Życzę Wam samych szybkich i bezbolesnych porodów i żeby Wasze dzieciaczki za rok tak jak mój skarb właśnie przewracały pokój do góry nogami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
Sikorka a ile czasu wcześniej brałaś tabletki anty?? Może to od tego też zależy.. ja brałam jakieś 2lata. A może to od lekarza też zależy.. Pewnie co lekarz to inne zdanie.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-Dmojemu dziecku sie nie spieszy:-Dale w sumie nic mi nie dolega moze jutro wyjde:-Dbo z takim rozwarciem to moge chodzic:-Dhehe nawet po schodach pobiegac nie moge bo oddzial na parterze. A jak salowa byla to sobie zartowalam ze mopa jej zabiore i oblece porodowke:-Dwidocznie jeszcze nie moj czas a szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam:) Nie pisałam cały dzień, bo pojechaliśmy sobie na wyzieczkę do Juraparku, jakieś 130km od domu. Mąż mnie ładnie poprosił, żebyśmy wspólnie pojechali i nie miałam serca mu odmówić... Miękka dupa jestem, ale już nie umiem się tak nie odzywać. W każdym razie wycieczka super, pogoda fajna, bo chłodno i dopiero wrócilismy:) vicodin - dzięki za słowa wsparcia:) Choć mi raczej nie chodzi o to, jak będę traktować swoje dzieci, ale o to co będę czuła. Chyba mi serce pęknie z nadmiaru miłości:) taka tam aga - trzymaj się! Jeśli nawet nie dziś urodzisz to na pewno poród zbliża się wielkimi krokami... asiulka - a może np. koszulę z fajnym napisem - super tata, itp.? Dużo jest takich na allegro. Mi ostatnio też brzuch często twardnieje i mam skurcze przepowiadające. Spanie w nocy raczej średnie:( Kręgosłup boli, ale i tak mam szczęście, bo do tej pory nic mnie nie bolało. Co do seksu to ja nie mam zakazu, ale tak potworną blokadę w głowie, że nie mam ochoty... Nie wiem skąd to się wzięło, może to przez to że czuję się taka gruba, do tego rozstępy są dla mnie czymś okropnym...:( Mam nadzieję, że mi przejdzie po porodzie, bo mąż mnie odstawi na boczny tor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala tabletki brałam 5 lat z półroczną przerwą jakieś 3 lata temu. Co do gin to racja, każdy ma swoje przekonania. Ja chodzę do jednej przychodni, a co wizyta to słyszę inne teorie, zależy kto się trafi :) A mi się humor poprawił, dziś P. dzwonił że przyjedzie za 3 tygodnie już żeby mnie wspierać w ostatnich dniach :) I zostanie jakieś 3 tyg po urodzeniu jeszcze, także już odliczam dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJA STRZAŁ W 10 :) DZIĘKI!!! JAKĄŚ TAKĄ POMYŚLĘ ALBO SUPER TATA ALBO SUPER MĘŻYK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały... my wróciliśmy do domu... posiedzieliśmy na tarasie... jak fajnie:)) co prawda mąż od rana na staże pojechał i wróci pewnie później ale dom to dom:)) Taka tam Aga myślałam, że Ty już, a tu po schodach skaczesz:))) Luiza witaminy brałam od 12 tyg... zawsze do posiłku... to nie tak, że się nic nie wchłonęło, ale pewnie jak bez posiłku i popicia to mniej... o posiłek chodzi bo te witaminy to albo z tłuszczami albo z wodą się wchłaniają, a przy posiłku to i tłuszcze i woda - dlatego tak zalecają... ale nie ma się co stresować jak wyniki dobre to jest ok:) co do wit. po tabl. anty... nie ma takich zaleceń... ogólnie mi moja GIN poleciła brać, bo ja ani ryb nie jadam, ani za dużo warzyw i zima była - owoce też raczej nieco sztucznie podpędzone... wyniki miałam ok, ale brałam i biorę cały czas... najczęściej rano do posiłku... chyba, że mam lenia to wtedy wieczorem do kolacji czy przy obiedzie:) czasem jak zapomnę to też się nic nie stanie - nie biorę na drugi dzień podwójnej porcji:p w 3 trymestrze i podczas karmienie najbardziej liczą się kwasy omega 3 - bo podobno wpływają na mózg i inteligencję dzieciątka...:) ale doniesienia są takie, że w sumie nie wiadomo czy to prawda:p Goja fajnie,że taką wycieczkę sobie zrobiliście...:)) no i świetny pomysł na prezent:))) Sikorka to w końcu nie będziesz sama na 'polu bitwy':) fajnie, że tak się przejmuje i z Tobą zostanie po porodzie:) Aneta póki mieszkamy i mąż pracuje 350 km od rodziców i naszego domu, to też liczymy na odwiedziny:) pierwsze zapowiedziane już na wrzesień - moi rodzice przyjadą na cały weekend:) pewnie, że nie zostawimy małego na tak długo, ale gdzieś na kolację czy do kina wyskoczymy:) Susełek to jedna opinia za pleckami, czekamy na resztę:) ja jak się spotkam z położną też o to zapytam i napiszę:) Kasiula mi też wygodnie w sukienkach... czy w spódnicy i bluzce - jakoś tak swobodniej i nieco chłodniej niż w spodniach:) Ty to z tymi promocjami masz dobrze - zazdroszczę ;) idę zerwać sobie papierówkę na dobry początek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka gdybyś była bliżej to nawet bym się przejechała do Ciebie z tymi papierówkami:) słuchajcie jak nie kupiłyście jeszcze staników czy koszulek trafiłam przed chwilą na niezłą przecenę HOTmilka (ceny sklepowe i w necie kosmiczne) oczywiście nie każdy rozmiar jest... ja sobie kupiłam dwie koszulki i majtki:p dwa staniki zamówiłam wcześniej z allegro też HOTmilka są naprawdę śliczne i bardzo wygodne - ale też czekałam na promocje i drożej jak 69 zł nie dałam:p http://www.twojabielizna.eu/pl/c/Bielizna-ciazowa/114 ta strona to taka córka ekskluzywnego sklepu Jasminum http://www.jasminum.pl/index.php?option=75&cat_id=509&limit=0 powiem uczciwie nie kupowałam jeszcze nigdy z jednego ani drugiego sklepu... tzn wchodziłam na Jasminum,ale ceny takie, że zawsze szkoda mi było pieniędzy... tego z przecenami nie znam zaryzykowałam, ale ceny naprawdę za HOTmilka godne polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki dzionek zapowiada sie slonecznie w sumie to dobrze bo mimo iz pewnie bede sie zle czula to jednak juz mi brakowalo slonecznego lata ;) kurcze jak ja mam w miare nocke tzn nie budze sie tak czesto to zawsze znajdzie sie ktos kto mi nie da pospac :) moj maluszek w nocy przybiegl i sie uparl ze bedzie z nami spal no to ja juz mialam pozamiatane bo sie budzilam co chwile zeby go przykryc a jak juz zasnelam to po 3 moj mezulek zaczal kaszlec i tak sobie pokaslywal do 4.30 po czym znow jak zasypialam obudzil sie kacper oczy ja 5zl i mowi dzien dobry kochana mamusiu ja sie juz tak bardzo wyspalem :D no i co im tu zrobic :) meza nie umiem przekonac zeby sie do lekarza wybral :( rozumiem go z jednej strony bo jest na wlasnej dzialalnosci i ma zatrzesienie z praca akura teraz wiec chce jak najwiecej zrobic zeby zarobic przed porodem :) dalam mu dwa dni ze jak mu nie przejdzie to za raczke go zaprowadze ja dziecko :) Vicodin i tu pytanko do Ciebie musze mu kupic jakis dobry syrop na suchy kaszel ale tego jest tle na rynku ze ja nie wiem ktory :) moze masz jakis taki godny polecenia??? bylabym wdziecznadodam tylko ze poza tym nic mu sie nie dzieje nie ma temp ani kataru wiec ja juz nie wiem co z nim zrobic a Kacper w koncu zasnal ale ja juz nie moglam no i sie wlasnie obudzil :D:D:D ide mu sniadanko zrobic chociaz on sie wyspal a dla mnie kawka moze mnie troche pobudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja przy suchym używam Drosetux... to na pierwszy rzut, bo nie zabijamy muchy z bazuki..:) tylko z kaszlem to niestety tak, że to co działa na jednych niekoniecznie musi podziałać na innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki vicodin sprobujemy :) a jak nie to nie bedzie mial wyjscia tylko do lekarza wogole to on ja nie wiem gorzej niz dziecko no nie moge go namowic zeby poszedl tak wogole ogolnie sie przebadac moja tesciowa pracuje w labolatorium w szpitalu i nawet ja prosilam zeby mu chociaz krew przebadala no kurcze ja mysle ze trzeba od czasu do czasu sprawdzic czy wszystko gra no to nawet swojej mamie sie nie dal ukluc :) a szczerze bym sie nie spodziewala bo przy porodzie taki dzielny byl :D:D:D a ja sprzatania dzisiaj ciag dalszy :) zawzielam sie bo termin tuz tuz a nie chcialabym malenstwa do balaganu przywozic dzis umyjemy okna w duzym pokoju no i chyba czas najwyzszy na ogarniecie spanka dla maluszka musze mu poprac pokrowce i zrobic porzadek z wozkiem bo ja nowego nie kupwalam :) wczoraj nawet sobie nie odposcilam ogarnelam sobie pokoj dzieci maz na mnie krzyczal ze chociaz w niedziele jak jest w domku to moglabym usiasc a mi bylo na reke ze on sie kacprem zajal a ja moglam spokojnie sobie robic co moje ;) a jeszcze wczoraj o 22 salatke warzywna kroilam bo mi sie zachcialo :) ogolnie to ostatnio nie mam juz pomyslu na to co jesc wszystko mi sie znudzilo a pomysly na obiady to juz daaaaawno mi sie wyczerpaly nie wiem musze cos na dzisiaj wymyslic :) uciekam sprzatac bo po kawce roche mi spanie przeszlo milego dzionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:-Dsezon na sierpniowe maluszki uwazam za otwarty:-Dakcja byla blyskawiczna:-Dszczegoły pozniej;-) Michalek grzeczniutki spioszek:-D3200 i 53 cm mojego szczescia:-*buzki dla was. Jestem mega dumna i szczesliwa:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam aga....serdeczne gratulacje!!!!!!! Super, że czujecie sie dobrze i że wszystko poszło szybko :) Dziewczyny, piszecie, że nie przerwałyście uprawiania miłości z mężami. Ja jestem w 36 tygodniu, i ostatnio rozmawialiśmy z mężem, że już pewnie zakończymy na jakiś czas nasze stosunki, i pozostaną delikatne igraszki. I teraz, to ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam Aga :D :D z całego serca gratuluję Michałka:D super, że dałaś znać:D to teraz odpoczywajcie:D a i gratulacje dla męża:D Basieńka ja się z mężem dalej kocham i do porodu nie zamierzam przestać... póki mnie nic nie boli i nic się nie dzieje nie ma powodu by przerywać, nawet się GIN o to pytałam na ostatniej wizycie... po porodzie, niezależnie czy to cc czy sn początkowo wstrzemięźliwość jest wskazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam aga - gratulacje!!! Aż się wzruszyłam:) Super ze jesteś tak pozytywnie naładowana!!! asiulka - a proszę:P u nas od rana piękna pogoda wreszcie:) Wzięłam się wiec za pranie:) Jakoś tak się dzisiaj dobrze czuję, nawet wzięłam się za depilację nóg, bo ostatnio miałam mega lenia:P A termin tuż tuż... Trzeba jakoś wyglądać na porodówce:D Zrobię sobie herbatkę z malin i biorę się za obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
taka tam aga- super! wielkie gratulacje i uściski dla maleństwa:) Ale Ci zazdroszczę:) Ja jak do piątku nie urodzę to zobaczę się na chwilę z tatusiem :D Na długo nie bo przyjeżdża po jedną rzecz i wraca z powrotem dokończyć :( Ale zawsze chociaż trochę:)) Więc już sama nie wiem czy wolę już urodzić czy zobaczyć się w ukochanym :D Tak czy siak niecierpliwię się strasznie ale to już tylko chwilka :) Max 3tygodnie! Bo po 10dniach po terminie wywołują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wielkie gratulacje!!!! super ze juz mozesz maleństwo do siebie tulic :) powiem szczerze ze zazdroszcze ;) no ale u nas to juz tez niedlugo trzymajcie sie cieplutko i wypoczywaj :) Basia ja nie wiem czy juz tego kiedys nie pisalam ale mi w pierwszej ciazy polecali uprawianie seksu do konca nawet jak juz mialam skurcze regularne to polozna nas zostawila w pokoju powiedziala ze nik nam nie bedzie narazie przeszkadzal i ze maz moze mi pomoc :D:D:D bo to podobno przyspesza rozwarcie dodam tylko ze u mnie wtedy wody nie odeszly a skurcze mialam okropnie bolesne czeste a rozwarcie nie postepowalo no oczywiscie nie skorzystalismy z tej okazji ;) nie bylo mi to w glowie ale powiem szczerze ze skoro polozna doradzala to cos w tym musi byc :D moj maz sie smieje ze dzieciatko to trzeba cala ciaze o ile to mozliwe dorabiac tak to nazywa zeby bylo jeszcze kochansze :D czasami to mi rece opadaja :) nic okna umyte ide prac wozek :) macie moze jakis pomysl na dobry szybki obiadek??? bo ja totalne zacmienie mam w glowie nie wiem chyba cos zamowie bo weny mi brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalapimpirimpi
Ja dzisiaj nie robię nic na obiad:)) Bo po córcie właśnie była moja mama i zabrała na 2dni na działkę do nich:) Teraz to jestem dopiero skazana sama na siebie :)) Chyba się zatęsknię i zanudzę, ale póki pogoda niech mała skorzysta z powietrza bo ze mną w bloku to nie wiele z tego lata ma:( Wczoraj poszłyśmy na łatwiznę i zrobiłyśmy placki ziemniaczane, choć najpierw myślałam o naleśnikach z owocami :)) Także dziś mam dzień tylko dla siebie, no i jutro też. Z jednej strony niby trochę spokoju ale z drugiej, od kiedy urodziła się Nikola to nie lubię takiej ciszy w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralarimpi - ja mam tak samo:) Fajnie jak ktoś młodego weźmie i mam chwilę oddechu, ale zaraz tęsknię i jakoś mi tak pusto samej... Ja obiad już kończę. Mięsko zrobione, sałatka też, tylko ziemniaki ugotować. Ale to gdzieś za pół godziny, bo chłopaki pojechali na rowery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×