Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Aneta heh jak Cie zobaczyłam mówię nic tylko Agnieszka Radwańska heh:)jakoś mi podobnie wyglądasz a jeśli o ciążę chodzi to fajnie wyglądasz naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe slowa:) Basia - Oj przytyłam, przytyłam... Ale mam 176 cm wzrostu to może aż tak nie widać. No i w cycki mi poszło okropnie. A ty super wyglądasz! Nie narzekaj kobieto:) tralapimpirimpi - tak, mój to ten w niebieskiej koszulce obok mnie:) asiulka - nie martw się tą wagą, to pół kilo może się nawet mylić! A brunetką kiedyś byłam... masakra:( Ufff przy okazji powybierałam zaległe zdjęcia do wywołania, zebralo się 250! Muszę je wywołać, bo jak się młody urodzi to będzie nowa seria:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis sie tak nalatałam ze padam to ja od tych bliżniaków wczoraj tak namieszałam z pocztą ze ze śmiechu nie mogłam zasnąć co ja nawysyłałam kazde zdiecie z innej nawt meza poczty:) masakra Basia ty wogóle do porodu z czym masz taki malutki fajny brzusio tak jak vicodin . Wogóle wszystkie mamy super brzuchy a co tam ja tu żadnego wieloryba nie widze . Ja jak sobie nacisne piers to cos tam wyleci ale samo od siebie nie. Camerata ja cie pamietam ty jestes z krakowa tak nagle przestałas pisac gdzie w koncu bedziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ale super wyglądacie dziewczyny z tymi brzuszkami:) Ja nie mam zdjęć jak jestem w ciąży bo jakoś nie przepadam za tym,żeby sobie je robić... W każdym razie postaram się jakieś zrobić jak teście wrócą z wakacji, bo pożyczyli się aparatu to podeślę na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Ja po odpoczynku tygodniowym w górach wróciłam do codzienności, po wtorkowej wizycie u lekarza mała waży 2,8 kg wszystko u niej oki doki, tylko moja mamcica wariuje mam skurcze czeste, więc lekarz chciał mnie do szpitala położyć ale obiecałam leżeć w domku więc leżę,,,,,,mówi, żebym tak chociaż tydzień poleżała bo to zawsze bezpieczniej jakby się coś zaczęło... taka tam aga gratuluję!!!!ale Ci fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)eh pogoda dzisiaj okropna u mnie i tak się kiepsko czuję że brak słów, nawet leżeć nie mam sił, co brzmi aż głupio. Chyba jest niskie ciśnienie a przy moim 60 na 40 pewnie niedobre to połączenie..eh chyba kawę sobie zrobię może coś mi podniesie ciśnienie.Chociaż ostatnio mnie przy życiu trzyma coca cola z lodem i cytryną:) Spać w nocy nie mogłam budziłam się co chwilę cała jakaś mokra aż. Ciekawe jak tam Tralala. I Aga dawno nie pisała ciekawe czy ją z Michałkiem już wypuścili do domu:)Goja fajnie Ci w blondzie, a czemu masakra jako brunetka? ja Ci powiem że teraz mam brązowe takie jasne ale zawsze miałam jasny blond balejaż a przez pół roku jakiś czas temu farbowałam na czarno włosy heh masakra. Ale nie było tak tragicznie chyba:)na facebooku mam zdjęcie może mnie któraś znajdzie to zobaczycie heh:)Camerata hej my się nie znamy, ja rodzę jak Malutka i jak Ty w Krakowie najpewniej:)Ja to już bym te skurcze chyba chciała mieć bo narazie to chyba nic a jak już to tylko wieczorami. Narzekam tylko na bóle w pachwinach, nie mogę getrów nawet włożyć jak na jednej nodze stoję i krzyże gdzieś bolą. Marti to leż jak najwięcej bo termin masz dopiero na 27 sierpnia tak?eh ja to nawet dziś obiadu nie będę chyba jadła ochoty brak:(miłego popołudnia Mamcie obyście lepiej się czuły niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A powiem Wam, że ja to leń jestem, że aż wstyd. Do łóżeczka wrzuciłam jakiś czas temu parę sztuk bodziaków z prezentów i ręczniczki i do tej pory nie wyprasowałam tych paru sztuk a laktator od siostry stoi na komodzie i czeka sobie na wyparzenie, eh wyparzyć go zajęło by mi 5 minut a nie mogę się zebrać masakra nie wiem czy z lenistwa czy z czego eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu mi też się nie chce teraz nic roobić, też mój laktator czeka na wyparzenie hehe:) Termin mam na 27 sierpnia ale z usg wychodzi o około 10 dni szybciej za każdym razem, no ale tak czy siak fajnie byłoby żeby mała jeszcze trochę posiedziała w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff a u nas dzisiaj ukrop! Do tego bardzo duszno! Poszłam powiesić pranie i ledwo wlazłam do domu, normalnie zadyszka mnie złapała. Noc przekichana, prawie nie spałam, bo tak mi niewygodnie było. Ale wreszcie zafarbowałam sobie wlosy, bo potem po porodzie to czasu nie będzie. A na odrosty już nie mogłam patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane;* ja sobie też dziś ponażekam;) noc miałam tragiczna w mieszkaniu 28 stopni, mąz chrapał mały sie wiercił i spac nie mogłam tylko z boku na bok a biodra tez co chwile drewieja;) wczoraj też był upał i nic nie robiłam nawet siły leżec nie miałam;) na obiad były kanapki;) Basia-nie miałam skurczy na tym ktg przynajmniej nic nie czułam,a taki jakis dziwny zapis wyszedł. lekarz powiedział że to nie ważne nie ma na co patrzeć najwaznijsze że małemu puls się unormował. sama nie wiem co mam myśleć bo zawsze ta dolna kreska była prosta. mam tak jak Ty że może skurcze przewidujące mam tylko ich rozpoznac nie umie;) sikorka-dawniej jeździłam w okolice seven sisters do kościoła w niedziele, mąz twierdzi że to seven sisters od kościoła jest jakieś 3 km;) to może się kiedyś widziałyśmy;) co do golenia krocza i lewatywy to jak zapytałam połozną o to, to patrzyła na mnie jak na głupia i powiedział że nie wie o co chodzi;) ja kupiłam sobie lewatywe do zrobienia w domu i mam tez czopki glicerynowe tylko mam taki problem że nie wiem po jakim czasie po aplikacji mnie wypróżni. bo nigdy wcześniej tego nie robiłam;) krocza na zero tez nie będe golić bo umarła bym z bólu, mam bardzo krótko ale nie na zero. paznokcie u stóp u mnie w szpitalu mozna mieć pomalowane, wiec dziś biore się za paznokietki;) tem na zewnątrz juz 34 stopnie;( u mnie pare dni upałów i sobie nie radze a co dopiero jak w pl był prawie cały miesiąć. na obiad chyba znów beda kanapki;) nie mam ochoty ani jeść ani gotować.a sąsiadka zmaży cos od rana na starym oleju i śmierdzi w domu że aż mdłości dostałam;) dziewczyny czy wy tez tak macie ze stoi wam coś w gardle, taka jak by gula jakaś??? mam takie coś od paru dni;( zmykam brac się za życie;) miłego dnia kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziekowac dziewczyny ;-) Marti mi sie nie otwiera, tzn widze miniatury ale to tyle nie moge otworzyc u mnie tez upal. ale ja to mam energi za dwoje bylam z malym od rana na podworku, zrobilam sorbety-malinowy i brzoskwiniowy a ,ze obiad mam z wczoraj dorobilam tlyko salatke, maly poszedl spac ja wzielam zimny prysznic i nie wiem co bedziemy robic po poludniu ;-) Mala jest nisko juz duzo lzej mi sie oddycha i dlatego mam sily na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - tez myślałam o czopkach, ale kiedy je wziąć? Bo porodu nie przewidzisz, a przeczyszczać się przez długi czas to chyba niezbyt zdrowe. aneta - ale bym zjadła taki sorbet!!! W tej ciąży lody mogłabym tonami wcinać:) Ja na obiad zrobiłam tylko nalesniki, jest jeszcze z wczoraj zupa ogórkowa. Czekam az młody wróci od cioci i pójdziemy się trochę przygrzac na dwór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - mogę Ci przybić piątkę, dzisiaj sobie policzyłam, że leżę od 28 czerwca, w tym 10 dni w szpitalu. Leż grzecznie bo nie ma co ryzykować. KasiaUK - w szpitalu chcieli mi dać czopka glicerynowego i pytałam o to jak szybko działa to położna powiedziała, że po godzienie, najpierw może popędzić z gazami ale w sumie to powinien zadziałać po godzinie. No kiepskie te upały, a noc taka gorąca to dawno nie była. o 5 rano spojrzałam na termometr a tam 22 stopnie. Dziewczynki, nie obraxcie się ale ja też nie mam żadnej fotki więc niestety nie dołączę do klubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie czopki kupujecie? Jaka nazwa? Co myślicie o zzo? Bo u mnie w szpitalu jest za darmo i biorę je pod uwagę. oczywiście zdecyduję dopiero w trakcie, bo może nie będzie tak ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam maila a zdjęcie podeśle jak mąż mi zrobi jakoś w weekend aktualne bo tak to mam z małym brzuszkiem :) malutka3110 ciesze się, że mnie pamiętasz :) Będę rodziła tak jak synka na Ujastku. Stwierdziłam, że nie będę już zmieniać szpitala jak za pierwszym razem byłam zadowolona. Parę osób namawiało mnie na Rydygiera ale jednak się nie zdecydowałam. A Ty malutka3110 i Basia2510 gdzie rodzicie w końcu bo się nie mogę doczytać :) Co do lewatywy to ja miałam robioną w szpitalu. Położna się mnie spytała czy chce mieć robioną i się zgodziłam. Pamiętam, że praktycznie od razu pogoniło mnie do ubikacji i tyle. Nic strasznego. Przed podziewanym terminem goliłam się praktycznie ciągle żeby w razie czego być przygotowaną i teraz też tak zrobię. kasiulaUK ja też zamierzam pomalować paznokietki u stóp :) zobaczymy jak mi wyjdzie bo z brzuszkiem to ciężko :). Nie wiem czy można mieć u mnie w szpitalu pomalowane no ale chyba mnie nie wyrzucą :D Dziś wybrałam się z koleżanką (ma córeczkę prawie dwuletnią) na spacer do lasu. Dzieciaki się fajnie pobawiły. Mój piesek się wybiegał a ja padam ze zmęczenia :). Dawno w sumie tak nie chodziłam i teraz wszystko mnie boli. Mały jak na razie śpi więc zmykam odpoczywać. Ohhhh pachwiny też mnie strasznie bolą i też mam problemy z zakładaniem spodni. Co do zzo to ja nie korzystałam za pierwszym razem i w sumie myślę, że teraz też nie będę ale nigdy nic nie wiadomo. Ja jestem z tych co znoszę ból jakoś. Do dentysty uwielbiam chodzić więc wiecie :) dziwna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata ja rodziłam w narutowiczu i tam wracamy dla mnie ujastek jest zadaleko ja mieszkam za prokocimem. Nam te czopki dawali po cc i szybko działały lewatywy w zyciu nie miałam robionej ale tez mysle by mi nie przeszkadzała. U mnie obiad sie gotuje tradycyjnie dzis nozki w panierce , ziemniaczki i mizeryjka mniam . dziewczyny ide za tydz do gina i niech mnie juz tną bo ten ucisk tak mi sie nasila że ledwo chodze i czasem chce mi sie wyć z bólu ze az słabo mi sie robi a przedewszystkim mi dzieci zal bo prawie nic przy nch nie robie . Wszystkie czynnosi strasznie duzo czasu mi zajmuja kiedys córka przy mnie spała i nagle zaczeła płakac bo nie mogla sie przekręcic a ja nie mogłam jej na bok obrócic i wołałam męża o pmoc masakra. A paznokcie dam rade jeszcze smieje sie zę ciezko ale bym sobie paznokcia obgryzła u stopy:) no prawie z 10 cm mi brakuje:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata ja rodziłam w narutowiczu i tam wracamy dla mnie ujastek jest zadaleko ja mieszkam za prokocimem. Nam te czopki dawali po cc i szybko działały lewatywy w zyciu nie miałam robionej ale tez mysle by mi nie przeszkadzała. U mnie obiad sie gotuje tradycyjnie dzis nozki w panierce , ziemniaczki i mizeryjka mniam . dziewczyny ide za tydz do gina i niech mnie juz tną bo ten ucisk tak mi sie nasila że ledwo chodze i czasem chce mi sie wyć z bólu ze az słabo mi sie robi a przedewszystkim mi dzieci zal bo prawie nic przy nch nie robie . Wszystkie czynnosi strasznie duzo czasu mi zajmuja kiedys córka przy mnie spała i nagle zaczeła płakac bo nie mogla sie przekręcic a ja nie mogłam jej na bok obrócic i wołałam męża o pmoc masakra. A paznokcie dam rade jeszcze smieje sie zę ciezko ale bym sobie paznokcia obgryzła u stopy:) no prawie z 10 cm mi brakuje:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kasiula Ty to w gardle gulą nazywasz a ja to mówię że wrażenie mam jak bym napchała do gardła skórek z chleba eh masakra mi to tak przeszkadza, a w nocy jest czasem tragedia. Pewnie żołądek ściśnięty i może tak jakoś wszystko podchodzi do gardła eh:(Camerata ja na Kopernika będę rodzić prawdopodobnie.Ja o czopkach nie myślę w szpitalu mam nadzieję sami mi podadzą i będzie po sprawie.Malutka współczuję bo musi Ci być ciężko w tak zaawansowanej ciąży z dwójeczką maluchów. Ja zzo tak jak pisałam już chyba biorę pod uwagę jak bardzo boleć będzie a jak będzie się dało wytrzymać to nie. Ja u stóp ostatnio zmyłam paznokcie i jeszcze nie pomalowałam narazie chodzę bez lakieru. U rąk też nie malowałam już hoho i krótkie mam bo mi bez lakieru paznokcie się łamią zawsze bardzo i takie ostre mam więc muszą bez lakieru być krótkie. Ja lody też Goju od zawsze jem w takich ilościach że głowa mała a w ciąży tym bardziej. I arbuza jak widzę to aż się trzęsę. Zjem ile widzę:)mąż wczoraj kupił takiego 6 kilogramowego całego to na dziś jest mniejsze pół tylko:)umyłam i wyparzyłam laktator wreszcie, nawet go złożyć nie umiem tyle ma części. Ale ważne że doczekał się umycia po 2 miesiącach stania na komodzie:)eh duszno strasznie chyba muszę się przespać trochę bo kiepsko się czuję..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że nie wiem jak jest po tych czopkach;) i nie wiem czy nie wypróbuje na męzu;) żeby wiedzieć po jakim czasie go pogoni;) wiem wredna jestem;) ja kupiłam jakieś zwykłe te czopki za 10 sztuk płaciłam 5,5zł podobno po porodzie sa fajne jak ma ktoś problem. lewatywe mam w butelce z taka rurką do dupci;) koszt około 6 zł;) i po takiej lewatywie to podobno szybko idzie. zobacze co jeszcze zrobie. dziś był sexik z męzulkiem i nic zero skurczy;) wypiłam litre soku z ananasa i dalej nic;) okien nie bede myć bo mam wysoko i boje się żeby z krzesła nie spaść;) dziewczyny czy tez tak macie taki dyskomfort po sexie?? u mnie nie kochaliśmy się prawie 4 miesiące bo lekarz kazał sie wstrzymać. a od dwoch dni jak zaczełam to mam uczucie takiego pieczenia i dyskomfortu. nie wiem czy to urok końca ciązy czy jakieś zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny synus mi strzelil taka fotke na szybko wiec przeslalam :) troche niewyazna i wogole wygladam zle bo sie zle czuje ale jak na zdjecie robione prze 4 latka to chyba ujdzie :D kasiula ja tez mam uczucie dyskomfortu po seksie chociaz to tez zalezy bo jak np nie kochalismy sie pare dni to wtedy tak a jak juz tak np 3 dzien z rzedu :) to juz wtedy nie wiec nie wiem chyba mi sie pipka odzwyczaja i dlatego te dolegliwosci :D:D:D a ja dzis sie wybralam z synkiem na spacerek juz dawno tak nie pospacerowalam :) no ale nic zero jakiejs akcji a mialam nadzieje po wczorajszym ze cos sie ruszy nic tylko czekac wogole to mnie maluszek wkurzyl i wygonilam go z dziadkiem na dwor zrobilam pomidorowke on nie zje koniec i kropka do babci na obiad tez nie bo ma buraczkowa i tez on nie bedzie tego jadl normalnie juz wychodze czasami z siebie musze teraz na spokojnie pomyslec co mu tu szybko dac do zjedzenia bo prawie dzis nic nie jadl ale jest okropnie duszno wiec moze nie ma apetytu chyba mu chociaz kaszke wmusze bo nie lubie jak on tak o pusym zoladku chodzi a z tymi czopaki to mysle ze fajny pomysl i w razie jak masz juz w miare regularne skurcze to wziasc i przeczysci ja po operacji uzywalam przez pare dni bo mialam problemy z wyproznianiem to szybciutko dzialaly nic ide moze dojde z nim do porozumienia w koncu bo mam pozniej wyrzuty sumienia ze na niego nakrzyczalam :( milego popoludnia dziewczyny aha wiem chcialam wam jeszcze napisac ze wszystki macie sliczne te brzuszi i pieknie wygladacie wogole dla mnie kazda kobieta w ciazy wyglada bosko tak promienieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale dzuszno dzisiaj u mnie masakra doslownie bylam dzisiaj u polzonej cisnienie mam wporzadku ale dalej jakies bakterie w moczu ktore podobno nie sa grozne oznajmila mi ze synus jest bardzo nisko ulozony i glowka juz jest bardzo mocno w dol ze nie wiadomo czy sie zobaczymy na nastepnej wizycie i juz mi wypisala dokumenty do szpitala. a termin mam na 26sierpnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula powied zmi kochana czy ty cos slyszalas o rtym ze nie wolno miec pomalowanych paznokci u rak do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba nie doczekam końca ciąży ale dziś to już kur przegiecie... poszłam do ginka nr 2 po skeirowanie a ten jak zobaczył mój brzuch to powiedział ze wyglada potwornie i ze natychmiast powinnam do internisty, dermatologa albo do szpitala zakaźnego bo dla niego jest to jakaś wysypka...no to ja do internsity a ten na moj brzuch oczy jak talerzyki....mówi ze pierwsze widzi na oczy...ze gdybym to miała wszędzie to byłaby ospa, ale skoro ospę już miałam i jest to tylko na brzuchu to nie wie co to...dermatologa mam jutro rano...boję się jechać do szpitala zakaźnego by nie złapać jeszcze czegoś innego cudownego... generalnie jestem załamana...nie dość ze nie mogłam zajść normalnie w ciażę, co chwilę coś w niej miałam i ciągle chora to jeszcze na koniec patrzą na mnie jakbym miała trąd...chyba musze się wypłakac porządnie bo ciężko mi strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia- mi położna powiedziała żeby u rąk nie malować jak mam u stop pomalowane bo o to chodzi że jak zacznie się coś dziać złego z Twoim organizmem to płytka paznokcia zmienia kolor na siny i anestozjolag czy lekarz bedzie odrazu wiedział że coś nie tak z organizmem. mi tez mówią ciągle że mam cos w moczu ale to nic groźnego dla dziecka. Asiulka kochana nie wiem co Ci napisać współczuje strasznie tego problemu ze skórą. idz do jakiegos dobrego dermatologa on może Ci powie co to jest i zaradzi jakoś. trzymaj się;* teraz wprowadze sex codziennie i mam nadzieje że ten dyskomfort jest tym czasowy. ja jednak zmusiłam sie do zrobienia obiadu i robie kurczaka tego co , któras wczoraj podała przepis i do tego kasza kuskus. Basia-ja ta gule nazywam jabkiem adama w wydaniu damskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny posłałam wam zdjęcie kamila :) na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×