Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

dziewczyny gratulacje dzidziusiów :) zdjęcia śliczne.. Powodzenia Waszystkim dziś życzę z okazji CC i wizyt..ja dziś również na ktg i konsultację do szpitala co ze mną będzie bo mam "duże dziecko"...a ja mówię po prostu grube :) takze też coś się moze ciekawego dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 21 gartulacje!!!!!!śliczne maleństwo Vicodin i 30juz30 powodzenia dzisiaj dziewczyny, perspektywa tulenia wkrótce malucha musi być cudowna:))))) Ja też już chciałąbym mieć malutką obok, ciekawe ile jeszcze muszę poczekać! Mam dzisiaj zamiar ogarnąć mieszkano no i siebie! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta - gratulacje, super, że taka szybka akcja była:) U nas spokojna noc była, choc w większości bezsenna:( Mogłoby się zacząć, bo codziennie boli mnie brzuch i jest to bardzo męczace. Biorę się też dzisiaj za sprzatanie, może coś przyspieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka_j - życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania:) Mart884- jak tam u Ciebie po ściągnięciu pessara coś się ruszyło czy nic nowego? Masz już jakieś skurcze? bóle? Bo ja już od 4 tygodni mam bóle takie jak miesiączkowe i obniżył mi się też wtedy brzuch .... A dzisiaj już od 3 nie śpie, mam twardy brzuch i mocniejsze bóle niż wcześniej..., ale byłam u lekarza bo akurat miałam wizytę i stwierdził, że nic się nie dzieje i jak dla niego to urodzę w terminie czyli 27.08...no nic mam nadzieję,że nie później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabi, bóle jak na okres mam już od dłuższego czasu, szczególnie w nocy mnie budzą, brzuch twardnieje mi non stop, a skurcze wieczorami się zaczynają i poźniej jak zwykle cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim nowo rozpakowanym gratuluje widze że dosc fajnie wam te porody minely aneta duza ta mala twoja masz co na raczki wziac i taka ladniutka , a reszcie zycze powodzenia vicodin i 30juz30 no i karolinka bylebys do niedzieli urodzila :) Asiulka ja dzis tez na ktg jade zobacze co tam sie dzieje u malej bo sie tak strasznie rozpycha juz chyba chce do mamusi na raczki:) Wlasnie zamowilam ten wozek dla blizniakow ale musze do 3 tyg czekac bo ze strony bobowozkow zamawialam jeszcze musze przewijak dla malej kupic i juz wsio . Zdjecia waszych maluszkow cudowna tez bym juz chciala swoje malenstwo zobaczyc i wy wygladacie extra :) dolaczam moje juz chyba ostatnio zrobione zdiecie przez sama siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Vicodin, 30już30- od rana myślę o Was i troszkę zazdroszczę:) Trzymajcie się zdrowo! Kurcze, wyjdzie pewnie na to, że się ostatnia rozpakuję:) Ale u mnie do terminu jeszcze 3 tygodnie, więc na razie mi się nie spieszy. Dziś deszczowo u nas i siedzimy w domku, ale zaraz nie wytrzymam i chyba pójdziemy na spacerek. Jakiś czas temu mój Wojtek nauczył się jeździć na rowerku biegowym i teraz potrafi przemierzyć naprawdę spore odległości. Wczoraj mnie przeciągnął prawie 2 godziny po lesie:) Bardzo przyjemnie, tylko potem mój kręgosłup dawał się we znaki. Ale na szczęscie mąż wziął młodego do pracy na 2 godzinki i sobie poleżałam, nabrałam sił i wieczorem znowu poszliśmy na spacerek do znajomych pooglądać krówki i cielaczki- ale mial Wojtek frajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam termin na jutro i jak na razie cisza ... nic się nie dzieje ... trochę mnie to denerwuje, ale już mi to wisi czy urodzi się jutro, czy za tydzień ... jak nie chce do jutra się rodzić, to niech się rodzi w przyszły piątek ... w czwartek muszę być na chodzie, bo podpisujemy u notariusza umowę kupna mieszkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze byłoby tak sobie na chwilę zapomnieć o ciązy i pomyśleć, że jak sie zacznie poród to się zacznie. Chyba już wszystkie zaczynamy schizować i wypatrywać oznak porodu:) Podobnie się czułam na początku ciąży, jak na siłę dopatrywałam się jej objawów:P Ale pamiętajcie - jak weszło to i w końcu wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goya, no weszło, ale wyjść za bardzo nie chce ... albo my już po prostu takie niecierpliwe ... bo to już w większości dziewczyn po 38tc, a dzieciaki nie chcą się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeeeeeeeeeee
nie moge załozyc tematu ani wkleic linka, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyny mam dysproporcje.hc / ac czyli glowy do.brzucha...co.to moze.byc ze glowka mniejsza???? czekam na wizyte ale moze ktoras wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka 358 grubszy dzidziuś a tak wogóle to badania USG trzeba traaktowac z przymruzeniem oka, w pierwszej ciąży i z wagą pomyliło mi się prawie o kilogram, i stwierdziło niedorozwój nerki i za duzo jelit w brzuszku u dziecka- i wszystko lipa, mała zdrowiutka. Oj ciekawe jak nasze dziewczyny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Mamusie:)z tego co Was podczytałam to Vicodin i 30 już 30 dzisiaj mają cc tak?mocno trzymam kciuki:)a reszta widzę czeka nadal na akcję porodową?:)kwestia tylko dni Dziewczynki, choć rozumiem jak to jest czekać i czekać i nie móc się doczekać wreszcie:)mnie dość szybko zebrało i wczoraj sobie uświadomiłam że ja to wcale sierpniową mamą nie jestem:)na forum średnio pasuję heh:)rozpakowałam się jeszcze w lipcu:)nie wiem co tak tej mojej małej było śpieszno na świat:)u nas w porządku mała waży już 3300 g a ze szpitala nas wypuścili z wagą 2730 więc jak na 13 dni życia chyba ładnie mi przybiera:)grzeczna jak aniołek tylko chyba za dużo śpi w ciągu dnia bo w nocy spać nie chce bo wyspana jest a my na rzęsach już chodzimy:)wczoraj w pół śnie jakimś byłam sniło mi się że ją karmiłam i mówię do męża" Bierz ją na odbicie" a on już już i szuka jej po pościeli i mówi" Czekaj bo gdzieś mi się schowała w pościeli"hehe zaspani byliśmy jak nie wiem a mała grzecznie w łóżeczku spała:)boję się jeść normalnych rzeczy żeby małej nie zaszkodzić i mocno schudłam przez to, wagi w domu nie mam muszę się u mamy zważyć ale sporo kg mi ubyło, te 8,5 które w sumie przytyłam w ciąży to na pewno a i z mojej rezerwy coś spadło na pewno:)krocze się goi nawet choć szałowo jeszcze nie jest no i upał plus te podkłady ginekologiczne masakra takie mam nerwy na to że najchętniej bym naga chodziła ale się nie da eh. Gratuluję rozpakowanym mamusiom pociech i trzymam kciuki nadal za resztę:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO CIEKAWE JAK TAM... JUŻ Z PEWNOŚCIą MALUCHY SĄ NA TYM ŚWIECIE WIĘC witamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju no najbardziej się martwię o pokarm żebym miała żeby nie zanikł żebym mogła malutką karmić jak najdłużej:)najbardziej mąż zadowolony stwierdził że po porodzie lepsza partia będzie ze mnie niż przed heh:)wszystkie tak polecicie szybciutko na pewno jak i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- aż miło Ciebie czytać:) A z wagą to faktycznie nieźle lecisz, tylko jedz cokolwiek, żebyś mogła karmić. Pamiętaj, że organizm najpierw zabierze wartości do produkcji mleka, a potem dopiero, co zostanie, będzie dla Ciebie, więc uważaj na siebie, żebyś sił i formy nie straciła. Także jedz kurczaczka gotowanego, marcheweczkę, ziemniaczki- taki był mój skład począkowy, potem powoli nowości i jakoś poszło:) A! Bardzo mi wchodziły i nie szkodziły ciasteczka digestive, bo podczas karmienia miałam napady głodu! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem..chodzi o.to.ze jesli jest dysproporcja min..40.mm to.sie.robi obowiazkowo cesarke.bo.dzidzius wyjdzie glowa i sie zaklinuje i nie urodzi..ja mam dzis 38 mm ale.mialam juz nawet 41 mm wiec beda to mieli na uwadze i raczej skoncy sie planowa.cc.a.jakby sie akcja zaczela.to.wtey nie planowa...takze.dziewczyby wcale.to nie chodzi o te wage tylko o.te wymiary bardziej takze bardzo dobrze ze.lekarze panikuja...tym czasem mam ktg we wtorek i ostateczne ktg i usg z pomiarem za tydzien rano...wiec wsio.sie uklada w calosc..mala zdrowa, przeplywy oki wszystkie takze grubasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusi / przyszłe mamusie zapraszam na moje aukcje gdzie wystawiam ubranka / i nie tylko / po mojej córce. możecie znaleźć tam prześliczny kosz Mojżesz http://allegro.pl/kosz-mojzesza-stojak-2-okrycia-gratis-spiworek-i2551096217.html nowy przewijak z gratisowym śpiworkiem http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lozeczko-gratis-spiworek-i2551096879.html dużą podusie dla kobiet w ciąży oraz do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia170cm-i2551095655.html prześliczny cieplutki rożek http://allegro.pl/przesliczny-cieplutki-rozek-z-uszkami-na-rzep-i2551096862.html okrycie kąpielowe http://allegro.pl/rozowy-reczniczek-okrycie-z-kaprurkiem-piesek-i2551097061.html oraz wiele ślicznych markowych ubranek http://allegro.pl/myaccount/sell.php/p,5 co jakiś czas wystawiam nowe rzeczy, można skompletować prześliczna wyprawkę naprawdę tanio ! serdecznie zapraszam i życzę lekkich porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję ogromnie za trzymanie kciuków, jednak ja dopiero jutro jadę na cc......vicodin pewnie już tuli maleństwo a ja w domu nadal, bez żadnych objawów, to mój pierwszy dzień 40 tc. No nic....może jutro lekarz znów nie zmieni zdania i już jutro będę po.....w każdym razie jutro jednak dopiero jadę do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30 trzymam kciuki, żebyś jednak jutro już maluszka mogła utulić w ramionach ... fajnie tak wiedzieć kiedy się dziecko pojawi, to chyba jak dla mnie jedyny plus planowanej cesarki ... a jak się chce rodzić sn, to jest to totalne zaskoczenie i wyczekiwanie, które już męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a Ty juz brzuszek całkiem nisko masz a mój dalej stoi na "baczność", był jakby nizej i znowu mam wrazenie ze wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj miałam okropny dzien. Kregosłup bolał mnie masakrycznie do tego głowa i prawie cały dzien w łóżku. Teraz jestem przespana wiec na 100% mam nocke z głowy :( 30juz30 - zycze ci zeby wszystko poszło gładko i zebys juz jutro mogła utulic swoje malenstwo. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od 4-tej nie śpię :( a do szpitala mam na 13.00 .... Mam zjeść tylko lekkie śniadanie...zastanawiam się jak to jest-ile godzin przed cc nie powinno się jeść...? Jakoś nie wierzę, że dziś mi zrobią cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziś mam termin, a nic się nie dzieje, prócz tego że głowa mnie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Ja wczoraj miałam wizytę, dzidziuś 33oo +- 500g także mały nie bedzie. Pani doktor stwierdziła że mam dolną granicę wód płodowych i jak sie nic nie zacznie to znowu za tydzien do kontroli. Czytałam troche w necie o tym i sie przeraziłam co pisze o małowodziu... chociaż ja mam dolna granice to ciagle o tym mysle... A jak u was dziewczyny z wagą dzidziusiów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka, u mnie w środę maluszek ważył 3130g, ale u mnie od jakichś 6 tygodni maluszek wolno przybiera ... mam nadzieję, że mimo wszystko usg się myli i urodzi się cięższy, może nie tak ciężki i duży jak córka (3700g i 58cm długości) ale koło 3500g mógłby ważyć ;-) no i z usg wychodzi mi ciąża o 2 tygodnie młodsza, a może być co najwyżej tydzień młodsza, bo wiem kiedy miałam owulację. no i dzisiaj wg OM mam 40tc i 2 dzień i dziś jest mój termin porodu. co do ilości wód to ja mam w normie, API=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×