Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

wybaczcie nie czytam wpisów i tylko na chwilkę:) 10.08.2012 3320g 54cm :) wszystko póki co ok:) cc szybkie i sprawne:) 15 min i byłam pozszywana... czy boli... wczoraj przeciwbólowe , dziś też, ale te po sn chodzą tak samo krzywo jak ja:p albo ja jak one:p karmię piersią... dużo tego nie ma ale staram się przystawiać jak najczęściej:) brodawki nieco bolą, ale da się przeżyć... w nocy już mnie pogonili do chodzenia więc od nocy chodzę i nie ma problemu... :) może się troszkę nie wyspałam, bo nie wołałam położnej i robiłam wszystko sama a maluszek 3 razy oddał smółkę, co posprzątałam troszkę zjadł i od nowa:p planowane wyjście na wtorek... więc pewnie w środę napiszę coś więcej:) a do środy może z doskoku się pojawię:) pozdrawiam serdecznie:)) i dziękuję za kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin 🌻 Gratuluje:):) Anetko ale masz duza corcie:) i porod szybki:) superr 30juz30 to trzymam kciuki kochana 🌻 malutka rzeczywiscie masz nisko brzuszek:) mi to sie w ogole nie obnizyl. Gosia gratuluje kupna mieszkania:)widze ze termin na dzisiajl.Mam nadzieje ze juz na dniach w twoim domu zagosci nowy lokator:):) KasiulaUk pewnie juz urodzila bo tez cos sie nie odzywa. Basiu rzeczywiscie grzeczna corcia:) i ladnie ci waga leci w dol.Ja to bym nie chciala chudnac bo i tak wygladam chudo(niecale 49kg teraz waze)w swoje rzeczy (roz 34)mieszcze sie bez problemu.Po pierwszym porodzie bylo jeszcze gorzej bo spodnie kupowalam w dzieciecym dziale wazylam wtedy 43kg i nie chcialabym juz nigdy tak wygladc. Moj Michalek hmm myslalam ze bedzie inny niz jego siostrzyczka ale coz.Malo spi w dzien:( ale potrafi polezec cicho wiec zawsze cos w domu zrobie:)w nocy moze byc:)ale nie narzekam widocznie moje dzieci tak maja ❤️.Boje sie troche wrzesnia bo rok szkolny sie zaczyna i z corka do szkoly bede jezdzila ale jakos to bedzie.Przyzwyczaje sie:)Diety zadnej nie trzymam jako karmiaca.Wiadomo ze na grochowke i kapuste sie nie rzuce ale jem wszystko co do tej pory licze na to ze tak pozostanie i kolki nas omina:) Przesylam 👄 👄 dla bobasow sierpniowych:) Trzymam kciuki za szybkie porody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I karolinka tez zniknela:) W ogole to pogoda nas nie rozpieszcza i musze zaopatrzyc sie w cieplejsze ciuszki dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30juz30 trzymamy kciuki za Ciebie dzisiaj!!!! Ciekawa jestem kiedy mnie coś ruszy...wczoraj było wielkie sprzątanie, nic nie pomogło ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin brawo!!! alez.pozytywny kolejny porod!!! marti.jak.Ciebie ma.ruszyc jak masz jeszcze ponad dwa tygodnie :) Ty jestes bardziej niecierpliwa niz ja:) ja.za.tydzien w piatek bed wiedziala na czym stoje hyba ze.cos.sie.zacznie dziac.. ja mam.zakaz na schody i sprzatanie.na pismie.od.lekarza :) wlasnie.wielu.dziewczyn nie ma pewnie maja juz rozowe dzieciaczki...ach... ja na.predce.kupuje.silikonowe nakladki medelk rozmiar M na sutki i purelan bo lepiej miec w.szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Vicodin gorąco gratuluję synka:)fajnie że wszystko poszło gładko:)fakt jest tak że te po cc i po sn chodzą tak samo pokurczone:)jak ja byłam w szpitalu sala obok to były same dziewczyny po cc i chodziły identycznie jak my z naciętym kroczem po naturalnych porodach:)Aga u mnie teraz na odwrót niż u Ciebie w dzień Zuzia śpi grzeczniutko a w nocy ją po 2 godziny usypiamy i ciężko jej zasnąć bo wyspana pewnie w ciągu dnia i marudzi trochę:)Aga Ty to chudzinka jesteś, ja to sporo cięższa jestem:)ale waga leci zobaczymy na ilu kg stanę:)hm...pocieszyłaś mnie ciut bo piszesz że raczej wszystko normalnie jesz...ja też muszę troszkę zacząć więcej jeść bo pokarm muszę mieć i tak jak napisałyście siłę i jako taką formę też:)trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane jeszcze:) a tym z Maluszkami gratuluję cieplutko:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a..ga.ta...
hej :) tylko na chwilke :) nawet nie mam jak nadrobic czytac, corcia kochana, ladnie spi, ale synek 2 latka bardzo o nia zazdrosny, mamy wiecej przy nim roboty niz przy malej, mam nadzieje ze to tylko takie poczatki. gratuleje kolejym mamusia :) zycze Wam takich porodow jak moj, nic sie nie wycierpialam, mialam tylko 3 bolesniejsze skurcze ale i tak byly do zniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, vicodin gratulacje! U nas dzisiaj chlodno - 17 stopni. Rano posprzatałam łazienki a potem nawet odwazyłam się pojechać do miasta na pizze i zakupy:) Mąż mnie wytelepał przez dziury i śmiał się, że mogłabym rodzić, bo mu się nie chce isć do pracy wieczorem. Ale żadnych sygnałów nie ma:) Chyba zaraz wezmę się za odkurzanie i mycie podłóg. asiulka - ten krem pure lan jest super na sutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Ja od tyg leze w szpitalu, walczą z wysokim ciśnieniem, dostaje leki, na poród jeszcze każa poczekać z tydzień, żeby nie za wcześnie, wczoraj sie dopiero unormowalo, bo tak miałam ciagle 150/100, a trafiłam tu w sobote rano z 170 na 110... Mam nadzieje ze w pon wyjde, ktg mam codziennie, no i czynność skurczową mam wysoką, choć bóli nie mam, a wychodzi codziennie od 40 do 90% nawet. Więc może wrócę już z Malutką :) Gratuluję Mamusiom, nadrobię czytanie jak już wyjde bo tu mam tylko na chwile laptopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka1988 - życzę Ci zdrówka i szybkiego powrotu do domu i to najlepiej już z malutką;) Pozdrawiam Vicodin - serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - kurcze, oby ci sie unormowalo to ciśnienie:) A ja zła jestem, bo wyskoczyła mi opryszczka na ustach... I tak czytam na necie co w razie porodu. Jest to ponoć bardzo niebezpieczne dla noworodka i trzeba bardzo uważać:( Cholera jeszcze mi tego brakowało... Poza tym wysprzątałam cały dom, pada u nas ciągle i jeszcze piekę ciasto drożdzowe. Czuję sie zamulona a po myciu podłóg pęka mi krzyż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, II klasa łożyska to chyba jeszcze dobre, a nie mówił Ci nic lekarz na ten temat podczas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje nowym mamusią;* ja tylko na chwilke, a wiec mam ślicznego chłopca urodzony 09.08 o 21;46 4130kg 57cm;) poród siłami natury. 9/10 punktów a 9 dlatego że była pępowina wokół szyi.poród nie był łatwy, al to napisze jak dojde do siebie.jestem wynacinana we wszystkie możliwe strony. obolała ale szczęśliwa;) mały je co 7, 8 godzin. mam troszke problem z karmieniem. ale narazie nie wprowadzam butelii. buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin, kasiukaUK gratulacje dziewczyny!!! Ah- jak Wam zazdroszcze... azsiulka drugi stopień łozyska mam już od 31 tygodnia- jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - gratulacje!!! Ale chyba coś pomyliłaś pisząc, ze je co 7,8 godzin... Tak rzadko? Cisza dzisiaj, widać, że zaczął sie weekend:) Ja znowu sama, mąż w pracy, więc z nudów siedzę na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin gratulacje i zycze szybkiego powrotu do zdrowia bo po cieciu jednak troszke dluzej sie dochodzi asiulka ja po ktg spoko wszystko ksiazkowo 0 skurczy jeszcze nie rodze:) a szkoda lezalam tak sobie na porodowce podczas ktg i slyszalam jak urodzilo sie dwoje dzieci moj maz stwierdzil ze nie wytrzymalby przy porodzie tak krzyczaly:) jestem padnieta ide spac milej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula przeoczylam cie ze zmeczenia przepraszam i gratulacje sporego bobaska masz jak dojdziesz do siebi to sie odzywaj czesciej bo zaqraz to naprawde tu cicho bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja mam termin na 21 sierpnia pisałam na innym forum no ale... dziewczyny przestały pisac bo jakaś osoba zaczeła wypisywac na innych głupoty :). Dla tego chciałam sie spytac czy moge dołączyc do was :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin, Kasiula Gratulacje!!!! dziewczyny czekajace nie dziwie sie,ze nie mozecie sie juz doczekac ale juz blizej jak dalej! Asiulka ja mialam drugi stopien lozyska od polowy lipca i bylo dobrze w skrocie co u nas... Kaja ladnie spi jak kladziemy dzieciaki ok 20.30 tak do 2-3 spi, karmie ja pozniej ok 5-6 znow i do 8 wtedy olek wstaje wszyscy wstaja;) oby tak dalej. Olek nie przejawia zazdrosci, nie uwstecznia sie wiec tez nie jest zle. Maz sie spisuje wiec jak wroci do pracy zapewne zacznie sie sajgon. choc w pt jak zalatwial urzedowe sprawy nie bylo tak zle ale wiadomo co we dwojke to we dwojke. Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - czyli dalej cierpliwie czekasz:) maniusia - witaj:) aneta - to ładnie ci spi:) Oby tak dalej! Twój Olek ma niecałe 2 latka, więc na pewno nie jest ci łatwo... Jednak to jeszcze maluszek! Ale dacie radę, choc masz rację, jak jest jeszcze mąż to tak lżej, łatwiej się zorganizować. Zjedliśmy z Wiktorem kolację, wypiłam herbatkę z liści malin i idę do łóżka. Po tym sprzataniu zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiualUK
tak mały je od 6-8 godzin. po urodzeniu niechciał odrazu piersi tylko 4 godz pożniej i miał problemy z ssaniem. ale ściagłam siare do strzykawki i poszło potem po 4 godz karmienie moze z 5 minut i zasnął i nie jadł 12 godz tylko spał i się budził jak miał brudnego pampersa. i potem znowu strzykawka zpokarmem i juz tak co 4 godz przystawiał do piersi ale cały czas spał. i to karmienie wygląda tak że 5 minut intensywnego ssania i zasypia. staram się go wybudzic to pociagnie z dwa razy i śpi. miał taki moment że jadł prwie godzine intensywnie i potem spal 7 godz. wiem że to nie normalne, i strasznie sie tym martwie ale ssie,przełykan robi kupki sika,. jedna położna powiedział że poprostu j est zmęczon po ciężkim porodzie i musi dojśc do siebi i wszystko bedzie ok a inna że cos jest nie tak. nie wiedziałm że bede miał problem z karmieniem;( jutro napisze jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja opryszczke juz kiedys mialas czy pierwszy raz? nawrot ponoc nie taki sttaszny kasiula!!!! gratuluje big dzidzi!!!! buziaki i pisz do nas nic mi lekarz.nie mowil na temat II klasy lozyska pewnie jest proporcjonalne do.wieku ciazy jak mi sie.ciezko zebrac do wyparzania laktatora i tych oslonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08 ..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08.......... .....synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08...... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08.... ..........córka........Natalka 30juz30.............31........lubelskie..............17.08.. .........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ************************************************************ ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90 ........54.....synek......SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53 .......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07............. ...................Janek.....SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900 ....... 55........Zuzia......SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700. .......50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420 ........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........32 00........50.......Adam.....SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........38 50..................córka....SN aneta_21............23........06.08......06.08...........398 0........57.......Kaja......SN vicodin.............. 29.......16.08... ...10.08 ....... 3320 ......54 Tymoteusz Cc KasiulaUK............26......12.08..... ..09.08...........4130 . .....57 chłopiec SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08 ..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08.......... .....synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08...... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08.... ..........córka........Natalka 30juz30.............31........lubelskie..............17.08.. .........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ************************************************************ ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90 ........54.....synek......SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53 .......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07............. ...................Janek.....SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900 ....... 55........Zuzia......SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700. .......50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420 ........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........32 00........50.......Adam.....SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........38 50..................córka....SN aneta_21............23........06.08......06.08...........398 0........57.......Kaja......SN vicodin.............. 29.......16.08... ...10.08 ....... 3320 ......54... ....Tymoteusz Cc KasiulaUK............26......12.08..... ..09.08...........4130 . .....57 .... .. chłopiec SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - oj, ale faktycznie masz małego leniuszka... Ale nie poddawaj się, moze faktycznie odpocznie i zacznie jeść częściej:) Ale dzielna jesteś! asiulka - na szczęście to nie pierwszy raz! Od dawna mam tego wirusa, ale boje się, żeby podczas porodu albo potem nie zarazic młodego:( Na razie robię co mogę, żeby się tego pozbyć. Jutro kupię w aptece plasterki i jakbym miała rodzić, to sobie poobklejam te miejsce. Zastanawiam się też nad antybiotykiem, ale nie wiem, czy można. No a co do porodów to widzę cisza. U nas też:) Spało mi si fatalnie, wstanie do toalety to nie lada wyczyn! Do tego wstałam z jakimś kiepskim humorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaUK- wielkie gratulacje!!! biedna musiałaś się namęczyć przy porodzie, ale przy najmniej masz to już za sobą;) Pozdrawiam No właśnie malutka3110 - czy ty jutro masz cc w Narutowiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×