Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Agatko gratuluje!!!!Śliczna ta twoja mała!!!!!! Vicodin trzymam kciuki za Ciebie jutro!!!!Perspektywa malucha obok jest cudowna!!! Też chciałabym aby powoli coś się u mnie zaczynało, mam bóle, lekkie skurcze, twardnienia, ale jeszcze nic stricte porodowego, Karolinka widzę, że u Ciebie już coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka - też tak mam od kilku dni... Wieczorem twardnieje mi brzuch, boli mnie krzyż, mam pojedyncze skurcze i juz robie sobie nadzieję, że tej nocy urodzę a tu dupa:) Rano za to dostaję zastrzyk energii! Moja kumpela pierwszy raz miała cc a po 3 latach urodziła sn. Ale bardzo chciała normalnie rodzić, bo po cc miała problemy z blizną, mało co nie straciła pokarmu (musiała jeździć do poradni laktacyjnej), generalnie po swoich doswiadczeniach jest absolutną przeciwniczką cc. A druga córeczke urodziła bez najmniejszych problemów. Więc wcale nie ma tak, że jak pierwsze cc to drugie też. Myślę, że to kobiety tak decydują ze strachu. U nas znowu chłodno i przyjemnie. Nie mam pomysłu na obiad:( Ale mąż ma wreszcie wolne i mam nadzieję, ze jak odeśpi noc, to ja trochę odpocznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdecydowanie jestem za SN, bo ja akurat leżałam na sali z samymi babeczkami po CC, i jak widziałam jak się męczą z tą raną to ja podziękuję;) Krocze aż tak nie boli jak mogłoby się wydawac, chociaz wczoraj jak była u nas położna to cos mi przy szwach ruszyła i boli od wczoraj jak nie wiem:( Byle do poniedziałku:) Karmienie nam jakoś idzie, nawet nie najgorzej, ale tylko w nakładkach bo bez booolii ;) Docieramy się już coraz lepiej wszystko idzie, córcia zadowolona i fajnie reaguje na małego:) Byle do przodu. Biedne jesteście jeszcze musicie dźwigac,ale niedługo dzidzie będą z wami i już będzie z górki.. Dzisiaj ruszamy do urzędu po te wszystkie akty urodzenia i te pierdołki:) Życzę wam dużo sił na te ostatnie dni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze w szpitalu, Mały wisi cały czas na cycu..jak tak dalej będzie to chyba zrezygnuje i dam butle godzine je,godzine śpi i tak dalej... Cycki mam jak Pamela i przy mojef chudej figurze wyglądam komicznie;) Boli mnie jeszcze brzuch i ciężko wstać ale jest ok,chcą mnie zatrzymać do poniedziałku ale chyba wyjdę jutro,nie wytrzymam. Gratulacje dla tych,które już urodziły i powodzenia dla reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja dziś słyszałam 3 raz w zyciu serduszko małej i znowu w płacz... co innego widzieć a co innego słyszeć... muszę się pozbierać jakoś, bo to dla mnie tak wzruszające i jak jakiś sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) pogoda super w koncu chlodniej . wszystkie juz chcialybysmy byc po a ja wczoraj sobie tak pomyslalam boze znowu nie przespane noce w dzien tego nie odespie boje sie jak sobie poradze z trojka maluchow coraz bardziej do mnie dociera real tego wszystkiego te co beda mialy pierwsze dzidziusia sa wniebowziete . A ja tak mysle i mysle jak to bedzie wydawalo mi sie ze do twgo czasu wprowadze sie domu wiec to zawsze innaczej wozek bym wystawila na teras i moglabym malymi sie zajmowac a tu na spacer z dwoma wozkami:( wlasnie chce zamowic im spacerowke chicco echo twin bedzie zawsze lzej. Ja tez boje sie drugiej cesarki u nas dzieci daja do paru h po cc a przeciez 12h nie mozna sie ruszac ja poprzednio dopiero w 5 dobie dostalam 1 dziecko wiec mialam czs by dojsc do siebie chyba bede wyrodna matka i powiem zeby zajely sie dzidzia bo ja wiem ze 2 doby ciezko bylo nie moglam sie nawet obroci na bok. Potem to szybko przeszlo zobacze teraz mi sie chce spac a tu trzeba obiad szykowac :( milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem jeszcze 2 w 1, choć od wtorku byłam w szpitalu, bo mały miał bratychardię czy jak to się pisze, w każdym bądź razie na wizycie tętno spadało mu poniżej 120uderzeń/minutę i musiałam być obserwowana i badani robili ... i wyszło tyle, że tak czasami mu spada, ale akcji porodowej nie ma, a porodówkę od jutra zamykają, to wygonili do domu ... szyjka jest skrócona, rozwarcie na jeden palec i to wszystko. skurcze na ktg się jakieś rysowały, ale nic z nich nie wynika :-( Ciekawe kiedy Aga.S wyjdzie ze szpitala i jak się czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja27.10 ja też mam nadzieje że zaraz sie cos zacznie i urodze a tu mic wiecej sie nie dzieje, rano budze sie pełna sił... a ile u Ciebie juz to trwa? Malutka 3110 rozumiem Cie doskonale, sama mam 2 letnią córeczkę i boję sie jak sobie poradze a co dopiero z bliźniakami.... naprawdę Ci współczuje.... chociaż z drugiej strony bardzo się cieszę że znowu będziemy mieć takie słodkie maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok laktator załatwiony wreszcie lezy w szafce i czeka ;) Drugi dzien bez synka i zaczynam sie nudzic bo nie ma do kogo ust otworzyc ale jeszcze dwie godzinki przyjedzie maz i pojedziemy do juniora. Plus taki ze mam teraz czas czesciej tu zagladac. Goja - nikt tu nie pisał ze po cc poród sn jest niemozliwy tylko ze teraz kobieta ma wybór. A co do strachu to tak wiele kobiet decydyje sie na drugie cc ze strachu i ja tez i wcale sie tego nie wstydze. Moze dla ciebie to nie jest wystarczajacy powód ale punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia. Ja wiem co to znaczy bac sie o zycie nienarodzonego a upragnionego i wyczekiwanego dziecka i nie chce by to sie powtórzyło. Ja bardzo chiałam rodzic pierwsze dziecko sn i tez nie chciałam zanic cc bo to operacja, ingerencja w nature itp. Niestety matka natura w moim przypadku zawiodła na całego wiec teraz moze pocałowac mnie w tyłek. Ale kazda kobieta ma swoj rozum i doswaiadczenia i decyduje za siebie. Moja kolezanka rodziła w marcu drugie dziecko sn a była tylko 1,5 roku po cc i miała szybki bezproblemowy porod, druga kolezanka dwa lata temu niestety nie miała tyle szczescia a odstep miedzy porodami miała dłuzszy. Wiec ten strach nie jest bezpodstawny. Vicodin - trzymaj sie jutro, myslami jestem z toba - bedzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin- dzięki, też jakiś czas temu dotarłam do tego linka, którego mi podałaś i jest tak, jak piszesz- będą wymagali mojej zgody na sn, ale nie jest tam napisane, że mam prawo sobie wybrać cc (chociaż, jeśli nie wyrażę zgody na sn, to jednoznaczne jest wykonanie cc). Dziwi mnie trochę, że mój lekarz nie wspomina o tym ani słowem... A miałam do niego tak ogromne zaufanie! Prowadził moją pierwszą ciążę. Dobrze, że mnie troszkę uświadomiłyście. Ach! i powodzenia jutro:) CC nie jest takie złe, ja też miałam problem ze wstaniem, ale z dnia na dzień jest niesamowita poprawa i wraca sie do sił! U nas w szpitalu dziecko dają od razu po cc, kładą przy piersi i tylko co jakis czas przychodzą przełożyć na drugą stronę. Oczywiście w zależności od samopoczucia matki, można zawsze poprosić pielęgniarki o pomoc, a można samemu przewijać, ubierać itd. Ja robiłam wszystko sama, jak już się zwlekłam z łóżka. Lilimum- masz rację, strach o życie dziecka jest straszny! Wiesz, dla mnie okropne w całym długotrwającym porodzie było to, że zaczęłam mdleć i traciłam przytomność. ja już naprawdę nie wiedziałam, co dzieje się ze mną, z dzieckiem! I boję się, że tym razem też tak będzie,że nie będę nawet świadoma, jak będzie się działo coś nie tak. Malutka- oj będziesz miała wesoło w domu, ale pomyśl, ze za kilka lat dzieciaczki same sobą się zajmą. Tylko trzeba przeżyc te początki... Nie wiem, czy też tak miałaś, ale ja dostałam nagle przypływu energii, kiedy młody się urodził i mimo nieprzespanych nocy, funkcjonowałam normalnie. Także kobieta to takie cudowne stworzenie, bardzo silne, które daje sobie radę w takich sytuacjach. Miss M.- mój synuś pobił rekord w szpitalu, kiedy przyssał się do piersi o 22 i ssał do... 4 rano:) Już się położne nawet śmiały, że taki cycuś mamusi będzie- i jest! Ale tłumaczyły mi, że mam pozwolić na to, bo widocznie dziecko tego potrzebuje, bo bardzo rośnie. I faktycznie, rósł jak szalony, urodził się 3600, a po 6 tygodniach ważył 6kg. Tynka- pytałaś o bóle kości ogonowej- ja cierpię bardzo, po nocy jest ok, bo jestem wypoczęta, ale tylko się troszkę poschylam, pospaceruję i ból wraca. Trzeba dużo wypoczywać- co u mnie nie wychodzi przez Wojtusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnienia z porodu czy to cc czy sn są różne... zawsze jak ktoś lekko przeszedł chwali swoją metodę porodu - to normalne:) AgataK lekarz powinien omówić z Tobą możliwości porodu... powinien powiedzieć o bliźnie jak to dla niego wygląda itd... lekarze też są różni... ale może uznał, że jest na to jeszcze czas... :) w moim szpitalu właśnie położne przychodzą i pytają czy coś się chce samej zrobić czy one mają zrobić... czy na przykład zabrać maluszka na troszkę... po 12h wyciągają cewnik i dosłownie zwalają z łóżka - nie ma zmiłuj się - co w efekcie daje całkiem niezły początek do tego by w 4 czy 5tej dobie wychodząc być w pełni sprawną:)) Goja myślę, że w tym co piszesz o strachu masz nieco racji, ale ja bym raczej stawiała, że decydują się powtórnie na cc bo jest to coś co znają i coś co przeżyły...:) Tralala widzisz i wszystko zależy od progu bólowego... moje znajome zachwycone cc i są też takie zachwycone sn...:) u szczupłych rana po cc goi się zdecydowanie szybciej niż u tych kobiet , co dużo przytyły... tutaj wiele czynników gra rolę i ciężko jednoznacznie stwierdzić, która ran po sn czy cc bardziej boli... Karolinka jeśli takie podjęliście decyzje z GIN to tego się trzeba trzymać:) będzie dobrze na pewno:)) ogolona sposobem Basi na odżywkę:)) bardzo fajnie:D czopki kupione, bo to tym grillu wczorajszym to różnie może być:p torbę zaraz sobie dopakuję - u mnie w szpitalu jednak trzeba mieć te rzeczy dla maluszka, ale za to pieluch mieć nie muszę:) więc swoje zostawiam w domu najwyżej mąż przywiezie:) szczepionka w przyspitalnej aptece zamówiona i gotowa do odbioru:) poduszka do karmienia kupiona, torba do wózka spakowana - bo od razu jak wychodzimy ze szpitala wracamy do siebie, a to ze 4 h będą drogi a jeszcze postoje z młodym... :( właśnie dokumenty muszę spakować i chyba będzie powoli wszystko...:) a jutro rano sucharki i wodę muszę kupić - to chyba najgorsze - lubię jeść a tu nici po cc :p ja nie chce hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. naprawdę bardzo Wam dziękuję za te kciuki na jutro - na pewno się przydadzą:) to miło mieć taką świadomość, że jesteście - mimo, że wirtualnie to jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiem sie jutro przed południem czy jutro mam jechac do szpitala, czy w sobotę, nie wiem czy mnie będą trzymać jakiś czas czy zrobią cc tego samego dnia... boję się po prostu panicznie tej operacji... vicodin jeśli bede miała ją jutro to razem będziemy już po.... a wiecie może coś o rodzaju znieczulenia do cc..? czy w ogóle brane jest pod uwagę znieczulenie ogólne ? Ja 4 i pół roku temu miałam na znieczuleniu ogólnym bo miałam cc z nagłego powodu-zanikło tętno dziecka, ale czy takie znieczulenie jest częste...? Ja nie wiem, ale z moimi nerwami to jak ja przeżyję świadomość rozcinania mnie na pół....???? Czy jest możliwość podania jakichś silnych środków uspokajających ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ależ już się dużo nas rozpakowało. Gratulacje dla kolejnych mam !!!!! .a..ga.ta... zazdroszczę po prostu tak szybkiego porodu!!! SUPER. Vicodin trzymam kciuki za Ciebie jutro!!! Powodzenia. Obyś szybko wróciła do formy. Już jutro będziesz ze swoim dzieciaczkiem...ale Ci dobrze :) Ja już po ostatniej wizycie. Na ktg wyszły lekkie skurcze wiec coś się dzieje. Macica się przygotowuje. Szyjka skrócona, miękka ale zamknięta. Łożysko mam już stare. Klasa 3,4 podobno. Są już liczne zwapnienia itd. więc lekarka powiedziała, że jest takie już odpowiednie do rodzenia.Na koniec powiedziała, że życzy mi abym w weekend urodziła heheh ja też bym chciała. Jak do wtorku nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala na ktg i tak już będzie do rozwiązania. Będę pod opieką szpitala. Wyniki moczu wyszły super więc chyba te ostatnie były jakieś pomylone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30 narkoza nie jest standardem przy planowanych cc... stosuje się przy nagłych i z zagrożeniem życia czy to matki czy płodu... do cc najbardziej popularne jest podpajęczynówkowe lub zewnątrzoponowe (obydwa w kręgosłup)... pierwsze działa szybciej i przez kilka godzin nie ma czucia w nogach i nie ma możliwości poruszania nogami... zewnątrzoponowe wymaga większego stężenia środka znieczulającego i tutaj zakładają taki cewnik do kręgosłupa przez który podają lek - więc w razie czego można dostrzyknąć - znieczulenie zewnątrzoponowe często stosuje się przy porodach sn - by złagodzić ból... także dla cc najczęstsze znieczulenie to podpajęczynówkowe...:) 30już30 damy radę:) nie my pierwsze i nie ostatnie:) a Ty już doświadczona:) będzie dobrze:) środki uspokajające zapewne nie wchodzą w rachubę bo i po co... naprawdę ja również się stresuję... w sumie to nie wiem do końca czym jak o tym dziś myślałam, ale tak jest... zatem i ja będę jutro z Tobą choć troszkę myślami:) 3mam mocno kciuki:) Camerata fajnie, że wyniki masz ok:)) Oliwia oczywiście odezwę się, ale jak pisałam nie biorę laptopa, a z kom to chyba nie bardzo... może mąż podrzuci laptopa w niedzielę czy pon i na pewno wtedy dam znać:) w sumie myślałam, że może Aga S. coś napisze jak się czuje, bo to już 4ta doba od poniedziałku... ale świeżo upieczone mamusie mają mniej czasu niż te co wyczekują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się po prostu boję, że pojawią się jakieś komplikacje i nie przeżyję tej operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ ____________________________________________________________ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08 ..........??.....................?? Aneta_21............23.......Pruszcz.Gd.........06.08....... .....córka...............Kaja Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08.......... .....synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08...... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08.... .............??..................?? Agulindda..........30.........Wrocław................13.08. ............córka......Natalka vicodin..............29..........St.Szcz.............16.08.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08.. .........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08.... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08.... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08.... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08......... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.. ...........córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA....... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ************************************************************ ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........3590 ........54......synek.....SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53 .......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07............. ..................Janek......SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900 .......55........Zuzia.....SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700. .......50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420 ........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........32 00........50......Adam......SN .a..ga.ta.............24.......03.08.....06.08............3850... .................córka.......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lililum - nie wiem, czy odebrałaś mój post jakoś bardzo osobiście, bo mam wrażenie, że tak, jakbym atakowała dziewczyny, które chcą cc... W mojej wypowiedzi o strachu nie było nic negatywnego. Zreszta już kiedyś pisałam, co sadzę na ten temat. Zupelnie rozumiem dziewczyny, które boją się o dziecko, bo gdyby u mnie coś się dzialo to cc zrobiłabym bez mrugnięcia okiem. A przytoczyłam tylko przykład koleżanki, bo ktoś pytał o takie przypadki. vicodin - powodzenia jutro!!! 30juz30 - moja kuzynka nie była znieczulona ogólnie, widziała co się dzieje. Pytałam jej, czy czuła strach, panikę, ale mówiła że nie, była spokojna, więc może jej coś podali na rozluźnienie. po tym znieczuleniu od razu dostała dziecko i naprawde dobrze się czuła - nie miała wymiotów i bóli głowy. A i cc miała robione, bo w trakcie porodu cos szło nie tak. Więc nie martw się jak cię nie uśpią, chyba nie jest tak źle:) U mnie spokój, trochę mnie przeczyściło po jednym mocnym skurczu i tyle. Ale jeszcze 8 dni do terminu, więc się nie stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08 ..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08....... ... .....synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08... ... .......synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? KasiulaUK............26.......Londyn...............12.08. ... .............??..................?? Agulindda..........30.........Wrocław................13. 08. ............córka......Natalka vicodin..............29..........St.Szcz.............16.0 8.. ...........synek.....Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.0 8.. .........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08. ... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90 ........54......synek.....SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53 .......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.......... ... ..................Janek......SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2 900 .......55........Zuzia.....SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........27 00. .......50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3 420 ........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08......... .32 00........50......Adam......SN .a..ga.ta.............24.......03.08.....06.08........... .3850... .................córka.......SN aneta_21...........23.......6.08......6.08...............3980/57........Kaja ... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! jak widzicie urodzilam :) w poniedzialek obudzilam sie ze skurczami ok 4 rano i pojechalismy do szpitala, przjeli mnie poszlismy na porodowke troche sie te skurcze ciagnely ale przebili mi pecherz i od przebicia pecherza i rozwarcia 4 cm do pelnego minelo jakies pol godziny i zaczely sie parte, nie bolalo mnie przez co nie mialam motywacji przec i te parte strasznie sie przedluzyly ale o 9 powitalismy Kaje :) trafilam na ta sama polozna co z Olkiem aniol nie kobieta:) tak chronila krocze ze ani mnie nie nacieli ani nie peklam przez co czuje sie naprawde rewelacyjnie! postaram sie nadrobic i odezwac sie jak znajde chwile wysle zaraz zdjecie na poczte Gratuluje nowym mamusiom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_21 gratulacje!!! Widzę, że urodziłaś dokładnie w terminie :) Super, że trafiła się taka położna. Rodziłaś 5h więc to całkiem mało. Wspaniale, że tak wyszło z kroczem.....będziesz już w dobrej formie od razu. Powodzenia!! Jak miło czytać o takich porodach aż człowiek nastawia się pozytywnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja gratuluję kolejnej Mamie ! i oczywiście szczerze i paskudnie zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta- gratuluję! Faktycznie świetna położna, ale i Ty się super sprawdziłaś:) 30juz30- nie bój się, ja wiem, że to łatwo pisać, ale naprawdę nie jest to takie straszne. I komplikacje na pewno zdarzają się bardzo rzadko. Ja miałam znieczulenie podpajeczynówkowe, czyli byłam swiadoma. Ale jakoś zupełnie nie myślalam o tym, że mnie tną, nie mogłam po prostu doczekać się, kiedy zobaczę dziecko! I później tylko troszkę dłużyło się, jak mnie zszywali, ale atmosfera była super, śmialiśmy się z lekarzami, żeby od razu odsysanie tłuszczu zrobili:) Jeszcze spytałam anestezjologa, czy mogę złapać go za rękę, a on powiedział "po to tu jestem". No po prostu super ludzie. A samo znieczulenie było dla mnie jak błogosławieństwo po tak długim i męczącym porodzie, nagle nie czułam bólu, skurczy... Odpoczywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabeleczka
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _____________________________________________________________________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02.08..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08...............synek...........Kacper karolinkaa_j........25.......ZduńskaWola.....10/11.08.............synek.........Gabryś Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08..........??...................?? KasiulaUK............26.......Londyn..............12.08.................??..................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08..............córka........Natalka vicodin..............29..........St.Szcz............16.08.............synek......Tymoteusz 30juz30.............31........lubelskie..............17.08...........synek........Wiktorek goja27.10..........30........Wrocław..............17.08............synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08...............??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.08...............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08.............córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08............córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08...........córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08...........córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24.08...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.08..............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26.08............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26.08..............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................26.08..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08.........synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice.................26.08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............córka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................27.08.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.08.............córka..............?? Limetka_87........25..........lubelskie...............05.09............córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń...................05.09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP.........WAGA.... ... .DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ******************************************************************************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90 ........54.....synek......SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200........53.......Michał....SN Pandora89...........23.......19.08........27.07................................Janek.....SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2900.......55........Zuzia......SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........2700........50.......Nicola.....SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3420........56.......Brajan....SN Miss.M.................27......15.08.......06.08..........3200........50.......Adam.....SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08..........3850..................córka....SN aneta_21............23........06.08......06.08...........3980........57.......Kaja......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, aneta_21 - wielkie gratulacje!!! i kolejna mamusia rozpakowana i to jak "punktualnie":) faktycznie opisy tak szybkich porodów dodają wiary... oby jak najwięcej z Nas miało to szczęście;) Vicodin i 30już30 - życzę powodzenia i trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta z całego serca gratuluję:) czas goni nas:p 3majcie się ciepło i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! aneta _21 wielkie gratualcje!!! oby nasze porody byly takie szybkie :) vicodin i 30juz30 trzymam za was kciuki :) obysciejuz dzis szybciutko tulily swoje malenstwa i zebyscie szybciutko wrocily do formy wogole dziewczyny zycze wam samych szybkich porodow i powrotu do formy w mig :D no nic ja zjem sniadanko i jade sie zameldowac w szpitalu :( oznak porodu ZERO no dzis rowno w termin wiec zobaczymy moze sie cos jeszcze rozkreci juz dwa dni temu mialam wiecej skurczy niz wczoraj np no i badz tu madra :) niestety nie biore ze soba lapka a nie wiem czy sobie poradze z netem w tel :) bo ja to tylko dzwonie i smsy pisze nawet glupiego przypomnienia nie potrafie sobie ustawic a maz sie boczy ze wogole po co mi jakis nowy tel skoro i tak z niego nie potrafie korzystac :D:D:D no nic w kazdym razie jak co to zajrze dopiero po powrocie czyli niestety nie mam pojecia kiedy :( trzymajcie sie dziewczyny :) milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×