Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

vivi a kleik kukurydziany?? my idziemy na rekord za nami 4 mega kupy...zupy wczoraj nie jadla ale deser caly i juz sraluszek jest od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ktoras pisala cos o ankiecie do wypelnienia w rosmanie z karta rosne to sie rabat 10% dostanie. skad o tym wiecie? bylam w rossmanie i babka nic na ten temat nie wiedziala i kazala mi na e-mailu moze szukac ale ja nic nie dostaje o jakichs akcjach na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, właśnie tu zajrzałam i przeczytałam Twojego posta. Otóż ja też byłam w sb w Rossmanie i nikt nic nie wiedział na ten temat. A poza tym moja karta Rossnę jest już nieaktywna i musiałam założyć sobie nową. Dziwne, bo ostatnio była aktywna. Ita, ja mojemu bajek nie włączam, bardziej to słucha piosenek z laptopa. Chyba że chcę coś zrobić w kuchni a on marudzi, to mu obniżam laptopa i puszczam piosenki tak, żeby widział obrazki. Mam wtedy chwilę spokoju. Ale staram się nie robić tego zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny probowalyscie moze sprzdac ubranka po dzieciach?? bo mam ladne po synku takie o-4 m i zastanaiwam sie czy wystawic na allegro, tylko mi zalegaja, a szkoda mi wyrzucic. po corci juz sprzedalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam,ale połowy niepamiętam, więc wybaczcie kochane:) xx Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to konflikt o imię. Powiem tak -jeśli jest pochodzenia greckiego to nie może być łacińskiego, to dwie odrębne kultury. Większośc stron podaje łacińskie pochodzenie imienia Natalia a Natasza to twór rosyjski. I co w tym złego? Jeśli macie wątpliwości polecam zajrzeć do ksiązi Kopalińskiego. Nie mam jej, więc trzeba byłoby sie przejśc do czytelni, w podrecznej jest na bank:) xx ita - na mój chłopski rozum nie może być w mm glutenu, bo to nie zboża:) xx agata - ja te ładniejsze wystawię, np. kombinezon, kurteczkę, zobaczymy. A dzisiaj u nas jest zorganizowana wymienialnia ubranek, zanisołąm torbę i za to będę mogła sobie tez coś wybrać. Zobaczymy jak to działa, ide na 16. xx demagogia - kobieto ty mnie wykończysz z tym testem!!! Ja codziennie tu zaglądam, żeby zobaczyć co u ciebie a ty nic! Trzymasz nas w napięciu:) xx asiulka - podobał mi sie tekst o tych apaczach:P xx Ja po drugim zabiegu kawasami i dziś mąż na mnie nie chce patrzeć:P Plamiasta się zrobiłam. A poza tym to jest spokojnie.Igor w dalszym ciągu wstaje w nocy dwa razy, ładnie je mleczko a obiadkiem pluje:) Ale pocieszyłyście mnie, ze do roku dziecko tylko smakuje inne jedzenie niż mleko i juz tak się nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, dziewczynki, ale mam nadrabiania :) Młody jeszcze śpi po spacerze, więc może uda mi się chociaż trochę nadrobić :) Wróciłam właśnie z wycieczki po lekarzach, walką z zusem i systemem ewuś :/ Po drodze zapas pieluch w rossmanie - szok, bo mieli 4 - nawet jak nie sa w promocji to u mnie to rzadkość. Mąż przywiozl mi pietruszke w słoiczku jakiejś tam niemieckiej firmy alete, i moj syn zjadł pół słoiczka na raz! zasmakowało mu, że biegłam mu dogrzać, bo jak zawsze ugrzane miał 2 łyżeczki. Zrobił mi tym wielką radość, i to jeszcze w dniu swoich półurodzin :) Swoją drogą, ceny słoiczków u nas a w Niemczech to ogromna różnica, za mały słoiczek zapłacił 0,35centów. Pozdrawiam Wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak mi się przypomniało jak kazdy pytał, czy Igor jest rosyjskim imieniem:) A ono jest germańskie. Przywędrowało do Rusi a potem do Polski. Ale skojarzenia sa. A imię Natasza kojarzy mi się z jakąś baśniowa księżniczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie wiem Bo na jednych stronach bylo pochodzenie greckie na innych łacińskie. Nie moja wina:) A Igor tez mi sie kojarzy z rosja Ale pewnie po prostu tam najczęściej je nadają. Tak samo jak Natasze, Lene czy Tatiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) dzis postanowiłam zajrzec wczesniej, żeby mniej miec do nadrabiani hi hi Bartus własnie zalicza drugą drzemkę ale powiem Wam, że jak zawsze spał po poł gdzi. tak dzis pierwsza była 1,5h a druga tez juz tyle trwa, wiec cos sie mojemu synusiowi zmienia na dobre :P Mąz jak zwykle zwinął sie do samochodu bo cos mu tam stuka i puka i jak zwykle musi cos naprawc..trzy światy z nim :P sikorka tak myslałam, co tam u Ciebie :) Karolinka całuski dla Gabrysia dobrze, że juz troszke lepiej teraz juz bedzie z dnia na dzien lepiej trzymam kciuki... a u Nas nadal bez kupki...widzicie jak to jest jak za duzo niedobrze i jak za mało tez...wiem, że na piersi dzieci mogą miec dłuzsze przrwy ale ja taka schizolka jestem i eszystkim sie denerwuje :/ ita ja włączam czasmi bajeczki Bartusiowi bo jak on taki marudny i ciagłej uwagi potrzebuje to jak mu troche włacze to przynajmniej sie zagapi i cos moge zrobic :) mamoKostka Ciebie tez ostatnio mało :P A imie jak imie kazde ma swoj urok i nie ważne jakie ma pochodzenie.. :) Mąz własnie wrocił i jak zwykle opowiada, że jednak do mechnika musi jechac...ehh wykonczy mnie ten samochód :p Bartus włąsnie wstał wiec mykam sie z nm pobawic :) zajrze pozniej, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, cieszę się, że wyniki są ok skąd się dowiedziałaś o tym 10% rabacie w rossmannie? i skąd wziąć tą ankietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Ja w dyskusję o imieniu Natasza się nie wdaję,bo nie chcę, żeby Ardi było przykro, stron jest mnóstwo, podają różne informacje, każdy niech myśli, jak chce:)Dzięki Dziewczynki za odp o tych kupkach, mała nie ma żadnych złych objawów, więc się nie martwię. Ja daję mleczko Hipp innych sensacji nie ma, więc jest myślę ok:)Dzisiaj nie ma Zuzia coś apetytu, buntuje się na mm, jarzynową z kurczakiem nawet ładnie zjadła, pół słoiczka, za to bobofruta i herbatkę wydoiła za jednym razem 150 heh. W nocy od północy do 5 spała i potem do 8 więc super, jestem wyspana, mąż spał w drugim pokoju, bo chory i kaszel budzi Zuzię w nocy. Dwa dni w domu zostaje, więc tylko latam, bo mam dwójkę niemowląt heh. Karolinko eh walczcie mocno i do domku!:*Wivi Wy też mam nadzieję, dacie radę z tymi kupkami, oby wyniki były dobre:*Gojcia wieczór przyjdzie, ciemno będzie to mąż buźki nie będzie widział, chętnie pewnie wtedy przy Tobie będzie heh:)MamaKostka super pietruszkowy postęp:)Cieszę się:)Xaraa właśnie przyszedł niekapek, ale dziś picia ZUzi już wystarczy, jutro spróbujemy i dam znać, jak poszło:)Ardi mi przyszedł właśnie niekapek tommee tippee 4m+-7m i ma silikonowy ustniczek, ale nie jakoś bardzo miękki, nie bardzo twardy.Demagogia z tymi mężami to czasem mamy eh. Trzymaj się Kochana daj znać, jak test:)Też, jak Goja myślę o Tobie:)Ita te warzywka i jabłuszka są na takich tackach, zafoliowane i z etykietkami z informacją, że BIO.Poznasz na pewno:)Asiulka fajna wycieczka. super, że Polcia zobaczy morze:)Jak wyniki?Tralala jak Brajanek?My w poniedziałek następny idziemy na to usg bioderek, dawno miałam iść, ale choroba Zuzi i chrzciny i jakoś to odwlekłam, a teraz się denerwuję, bo do poniedziałku tyle czasu eh:(Sikorka fajnie, ze odreagowałaś, mam nadzieję, że będzie dobrze już:)Gratuluję zabka:)Niki heh każdy ma jakiegoś bzika:P Ja też mam wiele, ale jak bym zaczęła opisywać nie wiem, czy by mi nie zablokowali nicka na kafeterii. Zarazki i bakterie wkurzają, ale czasem do tego stopnia jestem pedantką, że na umytym zlewie, takim z nierdzewki, mnie krople po wodzie wkurzają i wycieram do sucha ręcznikami. To nic, ze zaraz znów odkręcam wodę i znów wycieram. Wkurzają i już. To samo na kuchence i innych rzeczach. Reszty wolę nie pisać bo mnie wyklniecie stąd:P Aaa Xara skoro po pracach domowych masz takie dłonie, Kochana koniecznie praca w rękawiczkach i staraj się używać tych delikatniejszych detergentów, bo te silne widać bardzo szkodzą dłoniom. WIem, że się nie da nie używać czasem, więć rekawiczki koniecznie i bedzie lepiej:)Gojcia Ty super lasko w emke weszłaś?Masakra heh super:)MIłęgo dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka ciesze sie razem z Tobą :D Basiu2510 co do tego niekapka to Zuzia pije z butli wiec ssac umie gorzej umnie bo wiesz ze Bartus tylko cycusiowy a butli wcale wiec może byc ciezko ale daj znac jak i co może też spróbuje... a co do moich rąk to nawet ostatnio jak juz mam troszke popękaną skóre to nawet jak kąpie Bartka i mocze rece w tej wodzie z emolium to tez mnie piecze...porazka jakies wrazliwe mam te dłonie..albo za czesto je myje hi hi Własnie tez ałożyłam wczoraj karte z rossmana wiec tez skorzystam z linku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze na opakowaniu pomylili miesiace nie wiem... Ja mialam napisane 4m+ a niekapek jest zielony i ustnik plastikowy jak pokrywka... Dlatego musze zakupić inny. Asiulka z jakiej części Elblaga pochodzisz?:) Co do imienia to nie bedzie mi przykro mam swoje zdanie i tego sie trzymam Hehe:) kazdy mysli jak chce to malo istotne wazne ze imię wciąż mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sypie snieg....Jak wyszlam po 11 to wrocilam po 14 zmarznieta brrrrrrr.Asiulka hehe moj szczypior mimo ze tyle je wazy 7,5kg i ma 73cm:)Michal zjadl zupe i czeka na herbatke. ***male zamieszanko z imionami.Kazdy daje takie jakie mu sie podobaja.Dzis kolezanka mi mowila ze jej kuzynka dala na imie corce Bogusia a jak bylby chlopak to Roman :D hehe ***Asia kamien z serca co nie:) ***Basiu ja mam zamiar na bobofrucie zrobic malemu kisielek.Super ze Zuzince podpasowalo mleko. hehe ja wiecznie latam z mopem itp. :D ale ja lubie miec czysto i dlatego zreszta maz tak samo. ***karolinko przesylam pozytywne fluidy dla was:) ***Goja m-eczka fiufiu laska :):) ***Xara mam kolezanke ktora miala podobny problem az jej skora pekala miedzy palcami i krew sie lala.Ja to do dermatologa lub rodzinnego bym poszla przepisze ci masc robiona moze ci podpasuje. ***ardillita18 witaj:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałam się i komp złapał zawieszkę i post przepadł. Witam nową mamusię :) Asiulka super że wyniki ok :) Kostek znowu ma bunt na jedzenie, i dzisiaj chyba chce mieć głodówkę. Nawet cycka nie chce. Teraz siedzi i wyrzuca zabawki. Udało mi się wylicytować 2 kurtki dla małego używane z next na jesień, właśnie doszły i jestem mega zadowolona :) Trala- jak Brajanek? Basiu - ten niekapek o którym piszesz jest od 6 miesiaca, my tez go mamy ale jak na razie mu nie podchodzi. Jest tez od 4 miesiaca ale wydaje mi sie ze ma plastikowy ustnik, przynajmniej tak wyglada na aukcjach. Sikorka - powodzenia na szczepieniu, my mamy w piatek i juz mam nerwy jaka bedzie reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mamaKostka- nooo wlasnie! i wszyscy mi sie pytają czemu uciekamy do niemiec :) a alette to nestle :* asiulaa SUPER!! mówiłam że jedzie na 100% dobrze!!! :*:*:* xaraa ja kosmetyczka nie jestem ale moja mama ma bardzo podobny problem i przywiozlam jej z niemiec krem atrix intensive. mozna go dostac na allegro albo w tych sklepach z chemią z niemiec. i jest meega zadowolona, nie dość że jej koi podraznienia to szybciutko goi :) http://allegro.pl/atrix-intensywnie-pielegnujacy-krem-do-rak-250ml-i3003750320.html ooo ten :) a Brajanek dzisiaj lepiej ale miał swój pierwszy wypadek :( siedział sobi u siostry na łóżku a ona ma takie rozkładane na podłoge czyli w sumie od podłogi materac 8cm.. I wstał i chyba zapomniał ze jest za mały zeby stać bez trzymania, bo nie miał gdzie się chwycić i poleciał do tyłu a pech chciał że mu się nożka powinęła i poleciał tyłem głowy prosto za łóżko- czyli na panele, takiego płaczu jeszcze nie słyszałam, aż się zapowietrzył ! Ale tak płakał biedny mocno że jak go przytuliłam to po 2min zasnął mi na rękach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
matko jedzie... BĘDZIE! źle ze mną, kolejny dowód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxzvvxzvxvxz
Witaj mama kostka mój syn jest tez konstanty i jest z 3 wrzesnia. a jak podoba sie wam imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ale to mm z dodatkiem kleiku ryzowego, no ale w ryżu chyba nie ma glutenu Stasiu imię typowo Polskie, a każdy nadaje takie imię jakie sie podoba. Asiula ufffff :-) Demagogia, Xara no ja tez staram sie nie włączać tv ale czasem wymiekam. Ja mam dziś dosyć, posprzatalam w szafach, cześć swoich przenioslam do męża szafy a jego do jednej z moich szaf ;-) bo sie nie mieścił w tej małej. Odrazu powyrzucalam ciuchy w których długo nie chodziłam, jedna torba z ikeii i dwie siaty, siostra ma przyjechać i przebrać w czwartek. 3 pralki wstawilam i muszę wywiesić. Zaraz Idę po zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×