Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

tralka zmotywuj mnie tez do cwiczen :P wszytkie tak sie odchudzacie a ja nie mam checi jakos ...a powinam tez troche pocwiczyc :P kurcze i nie moge znalezc zadnej szafy do tego kompletu, zeby pasowała ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
haaa ja mam motywacje taką, że jak patrzę na siebie to mi słabo.. po za tym mój biedny D tak daleko to trochę tęsknię i czuję się zakochana jakby na nowo, jak widzimy się raz w tygodniu godzinke tylko to mam się dla kogo starać ;) a te ćwiczenia z Ewą Chodakowską, głównie skalpel- są w sumie proste, z dnia na dzień coraz lepsze ;) i dają jakieś tam efekty :) Dzięki Anetka za podrzucenie pomysłu!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - rozumiem Cię z tą temperaturą, moja mama też tak ma. U niej normalna temp to około 35 stopni, a 36,6 to widac ze kiepsko z nią. Ja wszystko małemu robię na kranówce przefiltrowanej w dzbanku brita i przegotowanej, taką też my pijemy i gotujemy, chociaż ja jestem uzalezniona od ustronianki z jodem :) Ardi - nam też najbardziej podeszły łyzeczki z hipa :) Rossmanowskie też są ok, ale i mi, i małemu lepiej idzie z hipem :) Gratulacje dla narzeczonego :) Zawsze chciałam odwiedzić jakąś restaurację w której były te jej rewolucje ale nigdy po drodze. U mnie w mieście by się taka jej wizyta przydała w każdej, no ale cóż :) Aneta -pozycja Kaji jak do pompek jest świetna :) Mój tak robi jak leży na mnie i ma ogromną frajdę. Jak na razie to próbuje ustawić się na czworaka i czasem się mu to udaje. xxxxxx Ja po wizycie u laryngologa, mam "zakaz" całowania młodego przez tydzien, dopoki nie podlecze nosa. Masakra, nie wiem jak mam się powstrzymać... Dobrej nocy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralka ja nawet ja patrze w lustro to mnie nie motywuje...ani to, że nidługo powrot do pracy ani, że wiosna...chyba nic :P mamaKostka u mnie w miescie były te rewolucja ale do dzis sie tam nie wybrałam :P Zdrowka tym razem dla mamusiek tez bo widze, że ostatnio dzieciaczki zdrowieja a mamuski zaczynaja chorować... Ide po prysznic, jeszcze zajrze jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi - w Wolsztynie :) Xaraa - ja też bym się miała wziąć za siebie, ale zacznę od wyregulowania tarczycy bo po łokciach widzę, że coś jest nie tak... Ja non stop po lekarzach ze sobą latam, miałam nadzieję, że po ciąży to minie ale jak widać nie minelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh ja nie moge spać znowu:(Masakra:(Byłam na poczcie, Xaraa widzę, że któraś dziewczyna Ci wysłała hasło na pocztę to sobie sprawdź maila:)Hehe Kaja silna dziewczynka, że się tak podnosi na rączkach i nóżkach. Gdzie tam Zuzia by się tak podniosła, ledwo kadłubek dzwiga heh:)Kostek śliczny chłopiec, tak ładnie pozuje do zdjęć.Dostojnie heh:)Szukam krzesełek do karmienia na allegro może za godzinę mi się zachce spać heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula buhahahaaaaa :-p dzis napisze tylko DOBRANOC bo normalnie padam... od rana jezdzenie i walka z czasem, zebami, klotnia z mezem, ZNOW wizyta tesciow .... ech co za dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gojcia super zrzuciłaś te kg, jestem dumna z Ciebie heh:)Tralala kilogram mniej?Świetnie kurde, może i ja poćwiczę trochę?Mam tak leniwy tyłek, że masakra, ale wypadało by coś zrzucić. Po ciąży tak super schudłam, to zaczęłam podjadać i są efekty pulpeta:/ Asiulka hm sama jestem zdziwiona, że mała tak ładnie to mm je, ale tylko po kąpieli, bo w ciągu dnia, w nocy i rano nie chce mm ttylko cycek. Hm..chyba to 160 dzisiaj wieczorem było za dużo, bo jej się cofało troszkę co chwilę, po godzinie ulała sporo, ale nie pachniało jak strawione już, tylko jak świeże więc ok myślę, że za dużo zjadła, nie zabierałam jej bo tak ładnie ssała, może to 160 to za dużo, wątpię by z piersi tak dużo wypijała, chyba mniej zawsze. Ardi daj znać, jak rewolucje będą w restauracji Narzeczonego:)Ja byłam raz w Zakopanem w "Obrochtówce" po rewolucjach niby masakra była jedna wielka, z chamską obsługą i wielką łaską, ładna mi rewolucja hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze dam znać:) o ktorej zasypiaja wasze maluchy? Natasza dopiero po 23 nie wiem czy robie cos zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoKostka życze jak najmniej tych lekarzy i wiecej motywacji w cwiczeniach bo u mnie zerowe ale juz pisałam o tym :P Basia dzieki za info :) i zajrzałam na tego maila...jejku zanim ja to przejrze to tydzien zleci :D Ja tez zaczełam sie rozgladac za krzesełkiem jak cos Ci wpadnie w oko to podeslij linka :) Miałam isc spac ale poogladam jeszcze fotki dzieciatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostek zasypia najczęściej ok 22, czasem predzej czasem pozniej. Próbowałam przestawic go na wczesniejsze spanie, ale on traktuje to jako drzemkę. Czasem mnie to wkurza, zwłaszcza jak mąż w weekend jest i chcielibysmy chociaz obejrzec film, ale młody wtedy ma bunt bo tata jest i trzeba wykorzystac czas na zabawy i wariacje :) Basia - krzesełek do karmienia jest tyle, że zachce Ci się spać prędzej :P Ja też przeglądam, bo chciałabym sama wybrać i kupić, ale teściowa się pomądrowała :/ eh... jak ja tej kobiety nie mogę strawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja teściowa się nie wtrąca na szczęście, ale to starsza kobieta już i na pewno nie omieszka mi poradzić, żebym małą na zwykłym stołku posadziła i przywiązała, bo ona dzieciom tak robiła i było dobrze. Szkoda że 40 , 36 i 27 lat temu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zuzia po kąpieli o 19 zasypia, czasem, jak np dziś bywa inaczej i chodzi spać około 22, 23 . Dawniej bywało różnie z tym spaniem, miała okres, że około 22 szła spać, miała też okres, że wogóle w nocy nie spała, za to w dzień ciągle, jak sobie tylko przypomnę to eh...heh dobrze, że to za nami:)Xara oglądaj oglądaj:)Szukam krzesełek, narazie mam oczy jak 5 zł heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka typów Ale nie moge sie zdecydować. Jutro wam podesle linki jak bede na kompie. Eh moja to nigdy wcześniej nie zasypia No chyba ze po 22 Ale to nie wiele zmienia. Chociaz u teściów jak byliśmy to zasnela o 21 Ale nic dziwnego nikt tam jej nie dał spac to sie zmęczyła przez caly dzien przytulania i zabaw:) zastanawiam sie nad kupnem skoczka dla małej. Widzialam taki fajny od 4 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ardi może musisz Nataszkę mocno zmęczyć przed wieczorkiem, wykąpać zaraz po takiej mordędze nakarmić i może zaśnie?Próbowałaś tak?Kurcze tak grzmią wszędzie, ze te skoczki to samo zło dla dzieci i ich zdrowia, że ja nie doradzę, bo sama się zraziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ogladam ogladam ale jeszcze dopasowuje imiona dzieci do ksywek i nickow i juz sie zakreciłam :P ale dzieciaczki przeurocze :* Bartek zawsze o 20 juz spi...tak sie wyregulował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez słyszałam złe opinie o tych skoczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wierz mi, że jakby Bartek złapał butelke to i taka za 500 zł bym kupiła z radosci :P ale widziałam te butle fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Xara ja mam nick arielka21 z maila ale zawsze raczej podpisuję Basia2510 Zuzia. ZUzia w sumie jest jedyna na forum Zuzia, Oliwia kiedyś pisała i miała Zuzię, ale rzadko się udziela i fotek chyba jej nie ma na poczcie:)Ardi to musisz chyba poczekać, aż Nataszka sama się przestawi ze spaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://www.gerber.pl/marka/jak-tworzymy-produkty.aspx ze strony gerbera informacje o powtorkach na national o fabryce może niedługo dodadzą aktualne dane o powtórkach bo tu ostatnia 16 lutego niby. Miałam Wam pisać chociaż pewnie oglądacie reklamy o konkursie gerbera, wieczka można wymieniać na rabat w smyku między innymi i jakieś nagrody też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu juz Cie dojrzałam na forum tzn. Zuzinke:) fajna dziwulka te oczka i ten jezyk boski :) Na spokojnie popatrze jutro :) Bartek zaliczył pierwsza pobudke wiec moge juz isc spac:) Dobranoc :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ta butelka fajnie się prezentuje ale cena szok:) ja zamiast spać znów czytam, mam tyle książek do nadrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Xara Zuzinka dziękuje:)MamaKostka cena faktycznie spora, ale podobno butelka warta swojej ceny. Kiedyś też bardzo dużo czytałam, poszłam na studia i mi zbrzydło heh:)Teraz czasem zaglądnę do książki, chociaż żałuję, że częściej tego nie robię..może się wezmę hm.. Ty to prawdziwy mol książkowy, że tak po nocach czytasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, x jak zwykle korzystam z tego, ze jeszcze spia.a maz chrapie az sie wszystko trzesie. x dziekuje w imieniu Kaji:-) x co do mojej przyjaciolki jakby ktoras nie wiedziala co moze zrobic z 1 pr podatku to moge podeslac link na poczte do fundacji :-) x ja niekapek mam z canpolu z miekkim.ustnikiem.z ktorego picie sie.nie wylewa. mala szybko zalapala x co do spania zasypia najczesciej ok 19. jako mama starszaka pomadrze sie troche i moja rada to lepiej od makego uczyc chodzic wczesniej spac. bo zbuntowany dwulatek latajacy do 22-23 samo zlo:-P wykonczy hehe a gdzie jeszcze czas dla meza :-P wiem.wiem kazda robi jak uwaza ale to taka moja rada. x bylam w restauracji po kuchennych. w panoramie- jakis krotki czas po programie byla tam.masa ludzi ze wejsc nie szlo a po roku znowu to samo. i w tawernie dominikanskiej- tam.sobie chwale. pyszne i tanio i piekny widok.bo nad sama motlawa. ogolnie kuchenne sa troche rezyserowane bo byli tez u znajomego. szczegolnie te sceny gdzie przeklinaja bo cos. ale generalnie fajna reklama jak nie zepsuja nic:-) x trala zmierz sie i wyrzuc wage;-) bo tlusczyk przechodzi w miesnie i zdarza sie ze waga wzrasta! x milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh poszłam spać o 1, mała wstała o 2 na szczęście poszła spać dalej do 5,ale zasnęła dopiero teraz, szalała w łóżeczku, a ja latałam, jak głupia ją poprawiać i przykrywać z nadzieją, że ten raz już ostatnim będzie. Po takich prawie dwóch godzinach padła, a ja zadowolona, że nareszcie zasnę oczy wielkie i rzucam sie po łóżku. Wściekłam się, wstałam i właśnie piję kawę masakra.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://allegro.pl/multifunkcyjne-krzeselko-do-karmienia-baby-smile-i3020287167.html mniej więcej szukam takiego, chcę żeby było fajne stabilne, te na 4 kółeczkach może wygodne, bo można łatwo przewieźć w inne miejsce, ale jakieś mniej stabilne mi się wydają. Hm..trochę mnie wkurza ta tapicerka, taka plastikowa, wiem, że łatwo wyczyścić, ale jak by był materiał, taki jak np w wózkach też łatwo się przecież dopiera. http://allegro.pl/mummy-love-krzeselko-do-karmienia-extra-wyposazone-i3024685214.html to mimo, że na kółeczkach wydaje mi się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×