Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

smoczek a TT numer 3 lub jak mało kleiku numer 2 demagogia , ja w dziecko nic nie wcieram za to , zadnych balsamów (poza tym kremem na tyłek) wiec mysle ze wychodzi na to samo..jestem przeciwniczką niektórych substancji w moich chusteczkach ich nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala narazie musze sie bardziej rozruszac, ja mam taki kanapowy styl zycia :) a co wpisac w yt zeby pokazal mi sie ten szok trening?? xxx duzo zdrowka dla Igorka xxx coraz lepiej idzie nam rozszerzanie diety, probuje codzinnie chociaz kilka lyzeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi demka pozyczylas....kupa byla taka ze do wanny bieglam by nic nie wysmarowac... Poza tym. Ie zlosc sie napisalam ze mam wisielczy humor :) Ja moze i bym czyms przemyla dupsko mlodej gdyby nie to ze ona tak wierzga, ze jak ma tylko mostek przy przewijaniu to jest bajka, najczesciej trzymam ja jedna reka bo lezy bokiem lub na brzuchu ...a to ze wszystko jest skopane na przewijaku to norma...termos z woda by chyba latal pod sufitem ;) ale po tej kupie to raczej rumianek pojdzie w ruch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokostka podpytam sie.kolezanki ktora przez taka.zmiane przechodzila.i Ci napisze :-) x xaraa bo naprawde mlodo wygladasz:-) x wpadlam.sie pochwalic :-D Kaja ma.dwie dolne jedynki:-P juz sie przebily:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma znowu dupsko czerwone, kupę zmieniam od razu, a jak siku to tak co 2 godziny a i tak cos tam sie dzieje. Bephanten w ruch i zobaczymy jak to będzie. Jednak zaczne z tym nocnikiem regularnie, bo na razie to po drzemce do sadzam i czasem mu się uda. Teraz leży i walczy z książką :) Spiewacie dzieciakom? bo brakuje mi juz piosenek, jak na urazie to ulubiona jest "zima zima zima, pada pada śnieg" i "wyszły w pole kurki 3" ale chce zmienic repertuar bo mi sie troche nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mam wielka prosbe, kiedys ktores z was chyba tutaj pisaly o testach alergicznych ( panel pokarmowy). czy mozna to badanie zrobic u niemowlaczkow ( 4 miesiace) czy dopiero u starszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spiewam;D "wlazl kotek na plotek", "zostan moja przyjaciolka", "spacer to przygoda zdrowa" i "tik tak":D Ma bzika na punkcie tych piosenek moze cos podkradniesz:D Sadzacie juz maluchy na nocnikach?? Nie za wczesnie?? ja nie wiem kiedy sadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi - chyba tylko ja sadzam i nie uwazam ze to wczesnie. Kuzynka tez tak zaczynała, i jej synek jak miał rok to wołał za potrzebą i nie chciał pieluchy. Liczę, że u nas będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaabbccc - ja mam butelki lovi i uzywam smoczka 3+ trójprzepływowego. A jak mam samo mleko to raczej używam zwykłego, bo w tym trójprzepływowym za szybko leci. xx Jupi mamy siku!!! I to prosto do kubeczka. Właśnie maż pojechal do Wrocławia i ma zrobic na cito. Niestety gorączka ciągle jest, spada po nurofenie i znowu rośnie. xx tralal - dzięki za linka, fajnie wyglądaja te ćwiczenia:) Prosiłam męża żeby mi poszukał torenta, wtedy będę sobie oglądac na tv i cwiczyć. Na laptopie dla mnie za mały ekran:P xx agata - niezłe masz wyniki!!! Bardzo dużo cm jak na 2 tygodnie!!! Gratulacje:) xx No ja ostatnio nie ćwiczę i widac już tego efekty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4sierpien - dużo za wczesnie na testy! U nas to do 3 r.ż. nie robia, bo u dzieci wszystko szybko się zmienia i takie testy nie sa miarodajne. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala sorki ze Cie tak zameczam :) masz moze ten szok trening w jednym linku?? bo ja znalazlam tylko w kilku czesciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie na sprzatałam i oczywiscie moje dłonie znów na tym ucierpiały znów mnie pięką :( ale jakos w rekawiczkach nie mogę sprzatac ehh... Bartus zanął wiec zajrzalam :P mamoKostka mnie tez kusza te ćwiczenia :P tyle pisza wiec moze zajrze :) anetka dzieki za miłe słowa :) i gratulacje dla Kai :) my tez czekamy za drugią dolną jedynką.. a co do nocnika to ja jak Bartus bedzie tylko sztywno siedział to bede sadzac zaraz...moja mama tak nauczyła siostry synka i bardzo szybka załapał wiec ja uwazam, że im szybciej tym lepiej :) aaa najwazniejsz Bartus dzis w koncu przekrecił sie sam na brzuszek :D ale sie ucieszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś odebrać decyzję w sprawie wychowawczego, a potem podjechaliśmy do Biedronki. Kupiłam te naklejki - jedne z samochodami i koparką a drugie ze zwierzątkami. Ale śliczne, sama nie wiedziałam co wziąć. Jej ale my mamy marudę od paru dni. Dopiero teraz usnął i to pierwszy raz od dawien dawna na bujaku, bo nijak nie chciał spać - ani przy cycu, ani na rękach. Asiula, hehehe no pożyczyłam Ci. Ty się ciesz, że Pola wali Ci tak ładnie te kupy. Ja też żadnych balsamów nie stosuję, tylko woda i alantan lub nivea. Aneta, to jest Loreal Casting jasny brąz. Ale powiem Ci uczciwie, że jak chcesz ocieplić kolor to ten się nie nadaje. Same dziewczyny mówiły mi ze zdjęć, że jestem brunetką, a to jest brąz, tylko jaki bym nie robiła - jasny czy sam brąz zawsze wychodzi mi ciemny. A naturalnie jestem taką średniociemną szatynką. Wyślę Ci moje zdjęcie na Twojego maila jak chcesz, to zobaczysz. Ale jak chcesz ocieplić kolor to polecam to co ja teraz używam, czyli złocisty brąz. Podobnie jak Ty wyczekuję tylko 18, żeby położyć małego spać. A i gratulacje dla Kai z powodu ząbków! Moja siostra też zawsze kładła dzieci wcześniej spać i ma z tym spokój do dziś. Raz nawet całkiem niedawno dzieciaki były już umyte, a ona z mężem zagapiła się w tv, podczas gdy one bawiły się w pokoju. Przychodzi a każde z nich leży w swoim łóżeczku i śpi. Same poszły się położyć. Historia autentyczna. Co do uczenia na nocniku, to ja też chciałabym wcześnie przyzwyczajać, aczkolwiek wiem od siostry a ona od psychologa, że takie dziecko absolutnie nie ma świadomości, że nocnik służy do załatwiania się i jeśli to zrobi, to zupełnie nieświadomie. Ale wiem, że jak się dziecka nie przyzwyczaja do nocnika od małego, to potem się go boi. U mnie też "Zima, zima, zima" na topie jeśli chodzi o piosenki, ale też często nucę "Kawiarenki", to taka moja i męża sentymentalna piosenka. Tik Tak też mu często śpiewam ale i puszczam w laptopie. "Zuzia, lalka nieduża" i takie różne z mojego dzieciństwa, śpiewane przez Fasolki. Mąż dzisiaj sam z siebie ugotował obiadek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Bartusia. Cieszą takie rzeczy, co nie Xara? :) Asiula, ten mój termos to bynajmniej nie stoi na przewijaku tylko na półce obok. Goju, jesteś taka laska, że hoho, jakie Ty tam widzisz efekty spowodowane brakiem ćwiczeń? Kurcze, ja też miałam się wziąć za siebie a jak się okaże, że jestem w ciąży to nieciekawą będę miała wagę wyjściową. Będę musiała uważać z podjadaniem tak jak to było przy Kacprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziewczynki:)matko nadrabiam Was ciągle, nie wiem, co ja taka do tyłu z forum jestem eh:( Ardi ja daję do mleczka miarkę lub dwie kaszki ryżowej malinowej:) Xaraaa super wyglądasz, jak Cię zobaczyłam pomyślałam Kasia Cerekwicka jak nic heh mam nadzieję, że nie urażę Cię tym stwierdzeniem:)Ja Ci daję 25 tak na oko;) Bartuś super chłopczyk, fajnie, że tak zdrowiutko wygląda:)Masz na imię Zuzia?Jak moja córcia:)Gojcia trzymam za Wasze wyniki kciuki i żeby wreszcie gorączka spadła. Aneta gratuluję ząbków Kajuszce, a Tobie efektów ćwiczeń super:)Niki Ty wariacie brokatowy:P Asiulka, a czemu nie jedziecie?Pogoda?Kurcze, ale macie z tymi odparzeniami. Ja Zuzi na początku smarowałam, za każdą pieluszką bepanthenem, teraz bardzo rzadko, czasem jak się zaczerwieni coś. Mała raz może miała odparzoną pupcię to przemyłam rumiankiem dwa dni i zniknęło. Lekarka kiedyś powiedziała, mi żeby uważać ze smarowaniem dziewczynek, absolutnie nic w środku nie smarować, same pachwinki, omijać nawet płatki pinusi, bo dostawanie się do środka tych składników kremów może być bardzo szkodliwe. To samo z zasypkami. Ja jakoś wybitnie jej opinii nie cenię, ale nie przesadzałam ze smarowaniem i tak. Sudocremu jak używacie, to ważne, że trzeba wklepać aż do całkowitego wchłonięcia, nie wolno zostawiać tych białych smug, nawet w ulotce sudocremu tak każą, cynk z niego może szkodzić tak pozostawiony ponoć.Ja używam chusteczek pampers, pieluszki pampers zielone 4, muszę większe kupić, bo nie chodzi tylko o sam pępek, tylko o to, że ciagle jej wpijają się w pachwinki, wszystko ma odgniecione mimo, iż lekko jej zapinam, spadają jej,tak nisko, że już ciałko wyłazi, ostatnio przesikuje coraz częściej. Buzię przemywam przegotowaną wodą po kąpieli i rano, smaruję oliwką delikatnie. Na dwór krem z nivei ten na każdą pogodę ze wskazaniem zimowej. Ja jak Goja mam butelki lovi i smoczek z 2 kropelkami, ale z kaszka musi mocno ciągnąć, musze kupić ten z 3 kropelkami, bo ten do kaszki za wielki jest i dławiła się.Nocniczek jak się MamoKostka udaje to tylko się cieszyć trzeba;)Nie wydaje mi się, że za wcześnie, skoro Kostek na to idzie to czemu nie:)Ja z piosenek nucę jej pozytywki z jej pluszaków czyli 'littlle stars" i taką jeszcze jedną. Wlazł kotek wiadomo i Był sobie krół, był sobie paź i była też królewna heh bardzo lubi. Aaa kotki dwa i Dla Zuzinki z popielnika. Była sobie babajaga jeszcze hehe:)Tralla Ty nam znikniesz przez te cwiczenia w koncu heh;)Demcia z sankami to zależy może jakie masz?Takie te drewniane?Bo są np takie z regulacją oparcia i z zapięciem i w takim śpiworku to byłoby super myślę Kacperkowi. Nawet jak w takim śpiworku to jakoś go przypiąć i skoro sam siedzi już to na pierwszy raz na nawet 15 minut albo półgodzinki można chyba wyjść:)Ita fajnie, że w kinie byłaś, filmu nie znam i nawet nie kojarzę tytułu:)Myślę ze pokarm w kupce może być i po 4 dniach, zależy, jak Stasiu trawi, wydaje mi się, że może być i po takim dłuższym czasie jak 4 dni.Asiulka dobrze, że czuwasz nad Polcią, może faktycznie obkładanie kołdrą to dobry pomysł, bo się nie przekręci.U nas nie było ze spaniem źle, nawet bardzo dobrze, poszłam o północy, mała wstała o 5 wypiła z piersi, potem spała do 8 więc nie mogę narzekać:)Własnie wstała z drzemki i już marudzi na ręce eh.Miłego dnia Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Xaraaa gratulujemy z Zuzia Bartusiowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zuzia na mailu ściąga wiiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek brawo za brzucho a Kaja za zabeczki ;) Ja spiewam na dmuchanym materacu i tylko zaspiewam te trzy wyrazy i juz jest pisk, oprocz tego swinke skarbonke i wstyd sie przyznac jakas takampiosenke urszuli nie wiem jak sie nazywa ale leci; i placze co noc, a lzy myje mi deszcz...znam tylko kawalek i moj maz mowi ze durna a mloda tez piszczy...teraz nie spiewam i jest taka smutna na usta mi patrzy :( Basiu kupilam kaszke ryzowa malinowa i chce malej dawac na noc bo znowu pobudki wrocily mimo ze az 200 ml zjada to po 5 h juz kolejne 100 ml...strasznie woli kesc w nocy, w dzien caly zjada 250 ml w 4 jedzeniach a 300 ml w nocy...w dwoch.zupy tez nie chce a deser az sie uszy trzesa...odstawilam ten kleik kukurydziany bo jest slodki i mysle ze przez to...sprobuje z kaszka malinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Poczytałam Was 3 strony wstecz bo na więcej brak czasu. Miło mi, że o mnie myślałyście :) Była u mnie na 2 dni mama to trochę sprzątałam a babcia, jak to babcia - rozpieszczała Wojtusia. U nas - odpukać - chyba lepiej! W drugim posiewie moczu znowu wyszły bakterie e coli i zamowiłam lekarza do domku. Przyjechał, zbadał mi dzieciątko wzdłuż i wszerz (siedział u nas z 1,5h!!) i kazał ZMIENIĆ MLECZKO! Powiedział, że Wojtuś ma dosyć mocną stulejkę i według niego wyniki o bakteriach są zafałszowane - tym bardziej, że wynik ogólny moczu idealny i nie ma żadnych objawów towarzyszących. Powiedział, że miał już pacjentów, którym nie służył Bebilon Pepti, mimo, że to mleczko dla alergików. Kazał mi kupić mleko opartę na soi - bez białka mleka krowiego i laktozy - Humanę SL. Daję mu od wczoraj i śluz w kupce zniknął! Zrobiła się też taka bardziej zwarta... No szok normalnie. I żaden mądry lekarz na to nie wpadł wcześniej a przecież chodziłam do różnych specjalistów! Zobaczymy jak będzie dalej... Jeśli biegunka wróci to zostaje nam badanie moczu przez cewnikowanie (on je wykona) lub zmiana mleka - tym razem na Nutramigen :/ No trzymajcie kciuki, żeby te przeboje z kupkami były za nami! Przecież ja wciąż nie rozszerzyłam Wojtusiowi diety i jedzie tylko na mleku! Nic nie mogłam mu dawać bo lekarze kazali się wstrzymać, aż kupki sie unormują a one nie unormowaly się przez całe 2 miesiące - czyli od czasu wyjścia ze szpitala... Dramat :( Jeśli chodzi o pielęgnację pupki to ja używam zielonych chusteczek pampers, a jak kupka to mokrej pieluszki i na zmianę sudocrem z bepanthenem. Bepanthen lepszy... ale też drogi strasznie!! Wyleczył Wojtusiowi bardzo brzydkie odparzenia. Tralala i Agata - chyba zabiorę się za ten trening bo normalnie nie moge patrzeć na mój brzuch :/ Goju - oby Igorek szybko wyzdrowiał! Wiem jak ciężko złapać mocz - męczyliśmy się z mężem 2 dni. Udało się jak rozebrałam go zaraz po przebudzeniu rano i skierowałam na ptaszka delikatnie strumień powietrza z suszarki. Gdzieś w necie znalazłam ten sposób, nie spodziewałam się cudu ale jednak pomogło. Jeśli chodzi o piosenki to śpiewam wiele numerów "Fasolek" i kołysanki :) Fajne są na płycie Grzegorza Turnaua i Magdy Umer "Kołysanki Utulanki" Basiu - Zuzia śliczna, Asiulko - Pola mały chlapaczek :) A powiem Ci, że pięknie siedzi w tej wanience! Mój mały leń to siedzi tylko u mnie na kolanach a leżeć nie chce :/ Xara! Bartuś ma takie pultaski jak mój, a Ty śliczna kobietka jesteś :) Demagogia a Twój Kacperek wcale nie jest kuleczka! Taki nawet jakby ciut chudszy nisz ostatnio mi się wydaje, przynajmniej na policzkach. A umazany jedzonkiem przesłodko :) A! Gratuluję Kai ząbka :) Zapomniałam o jeszcze chciałam napisać :P No nic, zmykam!!! Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie sadze by kremy jak sie dostana do pipuni cos robily bo byloby wtedy na opakowaniu napisane by uwazac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG! Napisałam NISZ zamiast NIŻ!! Zaraz się potnę!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! jakaś nowa mama pytala o testy na alergię. Zależy jaką podejrzewasz - jeśli chodzi o testy skórne to odpadają ale jeśli o pokarmową to zbadaj krew na zawartość przeciwciał IgG. A najlepiej wybierz się do alergologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiulko napisałam, jak ta lekarka powiedziała, podejrzewam ją o gadanie pierdół wprawdzie, ale słyszałam już kilka razy też, że grube i nadmierne smarowanie nie za dobre jest.Ręki uciąć nie dam heh:)Wivi super, że u Was lepiej, trzymam kciuki, żeby było juz dobrze, super, że się znalazł mądry człowiek i zmieniliście mleczko:)Oby było tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jaka jestem wsciekła!!! Kurwa mąż specjalnie jechał kupę kilometrów do centralnego laboratorium, żeby wyniki były na cito dziady nie zrobili!!!! A do 18 mam lekarza i tak liczyłam na to, że pójdę:( Bez tych wyników nie mam po co iść. Zła jestem jak cholera! Czuję, że ta noc nie będzie lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×