Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hahaha super ten filmik z papierem. Mój jak dostanie głupawki to też się potrafi tak śmiać parę minut. Wiecie, dawałam przedtem jeść Kacprowi i mówię do męża, żeby zaświecił światło. A mały od razu na słowo 'światło' popatrzył na lampę na suficie. Ostatnio często bawimy się w pstryk pstryk światełko przy kontaktach ale żeby już tak kojarzył? W sumie na pytanie gdzie są zwierzątka od razu patrzy tam, gdzie ma naklejone, ale tym światłem to mnie zdziwił. Podaje rączkę na słowo 'cześć' jak pisałam a teraz uczymy się przybijać piątkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że jak obudził się dziś rano godzinę wcześniej i oba spania miał wcześniej, to i ta trzecia drzemka wypadnie jakoś znośnie. A jemu zachciało się spać ok. 17:30. Myślę sobie: kurcze, jeszcze pół godziny i pójdzie się kąpać, a jak uśnie teraz to znowu będziemy się męczyć jak wczoraj, bo nie będzie chciał spać. Przetrzymaliśmy go, choć jestem przeciwniczką robienia tego dzieciom, po kąpaniu marudził okropnie, myślałam, że zje i od razu uśnie to było wprost przeciwnie. 45 min. walał się po łóżku, płakał. Wsadziłam do bujaka, trochę pokołysałam, uspokoił się, dałam na łóżko i w końcu zasnął w pozycji na czworaka. Goju, co tam z Igorkiem? Brajanek już zdrowiutki, fajnie. I Gabryś od Karolinki też. Za to Wivi coś się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - super że u was ok! xx U nas tez nie najgorzej:) Osluchowo czysty, uszy i gardło też. Mogą to być zęby, albo mocz albo cos się dopiero rozwija. Mam mu zbijac goraczkę nurofenem a jutro zrobic badania. Bidulek mi teraz tak strasznie płakał, znów ma 39. Ja to się okropnie boję gorączki:( Wiktor kiedyś miał 40 stopni, a były święta i musieliśmy sami sobie poradzić. pomogła kąpiel w chłodnej wodzie. Najgorsze że akurat mąż w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - czasem jak dziecko przetrzymasz to jeszcze gorzej jest, bo wybite z rytmu nie może sobie poradzić z ogromnym zmęczeniem. xx Szlag m,nie trafi z kalwiaturą! Normalnie spację trzeba mocno wbijać i niektóre literki zresztą też. Grrr a potem mi durne błędy wyłażą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek juz spi :D Ide pod prysznic, zjesc kolacje i wieczor dla mnie bo maz do pracy :( Zajrze do Was za dłuzsza chwilke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gojciu dobrze,że nie jest najgorzej, mam nadzieję ze temperatura też zejdzie. Łączę się w nerwicy z Tobą, bo u mnie na laptopie też walę w spację bo się zacina coś. Pewnie mąż coś żarł nad laptopem, wpadły okruchy i są efekty.Nie tylko ze spacją tak mam kilka innych klawiszy też eh. Ja już małą ogarnęłam, podziwiam te,które ogarniają kąpanie dwójeczki, ja sama przy Zuzi to ledwo radę daję heh. Strasznie wierzga w kąpieli, chlapie tak, że woda z płynem jej do buzi leci, nogami majta, że ściany w wodzie całe są. Ważyłam ją dzisiaj i przez 5 dni jedzenia mm raz dziennie właściwie przybrała100 g. Jestem spokojniejsza i zrelaksowana tą myślą przybrania heh:)Właśnie Wivi coś nie pisze, eh oby Wojtuś zdrowy był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - dobrze że Zuzia rośnie:) xx Moja dwójka w łżókach. Mały śpi od godziny a duży się tłucze. Ciągle męczy go ten kaszel i juz mam dość:( Eh z dzieciakami... Ciekawa jestem ile dziś pośpię. A faktycznie Wivi cos się nie odzywa. Oby czasem szpitala żadnego nie było! xx tralala - podrzuć mi jakiegos linka do tego skalpela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Vivi chyba swiatelko konca widac ale niech sama napisze ;) Tralal super wiesci, Gabrys w domku, napisz jak po szpitalu i co Ciebie teraz rozlozylo... U mnie chyba bedzie gites juz mam 34,8 wiec bede zyc :) Wszystko chce bym z miasta nie wyjechala...sypie juz 24 h bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Basiu sa pampersy 4+ wiec nie tak od razu rozmiar 5, ale powiem Ci ze te 4+ to dwulatko nosza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz jak kiedys czytalam opisy do rozmiarow to te 4+ chyba sa tylko wlasnie szersze w pasie...i jeszcze sa na nie czesto promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ te dzieciaki się super śmieją. Zgadza się, nie da się nie śmiać jak się to ogląda. Goju, ja wiem, że dziecko jak jest zmęczone to nie może spać, dlatego jestem przeciwniczką przetrzymywania, aczkolwiek miałam cichą nadzieję, że te pół godziny go nie zbawią. Miałam taki koszmar z małym we wrześniu, kiedy to dosłownie cały dzień w ogóle nie spał. Po południu i wieczorem był już nie do życia a potem koszmar z wieczornym usypianiem. I jeszcze całe dnie sama. Ile ja się wtedy opłakałam z bezsilności, nerwów, zmęczenia i niewyspania to moje. Dobranoc dziewczynki. Jutro pewnie znowu usłyszę, że poszłam za wcześnie spać jak go dziecko obudzi o 5 rano. Mówią, że Polak jak głodny to zły, to ja sparafrazuję - mój mąż jak śpiący to zły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny kiedyś w gazecie miałam próbke takiego żelu do ciała i włosów powyżej 6miesąca i odłożyłam i zapomniałam, dzisiaj go tym umyłam, jest tak rewelacyjny że takiej miękkiej skórki u dziecka jeszcze nie było ;) a kosztuje naprawde grosze, znalazłam na allegro, może któraś ma: http://allegro.pl/ziajka-ziajka-zel-do-mycia-ciala-i-wlosow-nowosc-i2984354509.html Goja prosze, ja korzystam z tego: http://www.youtube.com/watch?v=KbUN30GlHaY Ja pisałam z wivi w poniedziałek wieczorkiem , pisała że u Wojtusia już lepiej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam umyć zęby i jeszcze tu zajrzałam. Tralala, ja miałam dwie te próbki, jedną dałam tej koleżance, co urodziła dzień po mnie. Rzeczywiście to jest dla dzieci po 6. m-cu. Dzięki, że mi przypomniałaś, jutro wypróbuję. To teraz już naprawdę dobrej nocki wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia dobrej nocki wyśpijcie się wszyscy ładnie. Eh Asiulka te rozmiarówki tez takie chyba tylko orientacyjne bo zobacz, że na 4 napisane jest 7-18 kg mała ma akurat 7100 to dolna granica,a te małe są na nią, eh muszę zerknąć na te 4+. Ona się zrobiła właśnie długa, a nie szeroka, więc pewnie będzie problem eh. Zwłaszcza, że ubranka na 80 mają wielkie rękawy na nią, na szerokość też luźne, a za krótkie i zapiąć się nie da.Asiulka, wierz mi lepiej nie mieć wagi, bo ja sobie obiecałam, ze nie będę ważyć, a zważyłam znów i korciło mnie ciągle. Tak jak wagi nie ma, człowiek się nie martwi póki dziecko zdrowe, szczęśliwe, ładnie się bawi.Ja wagę z piwnicy przyniosłam, a obiecałam, że tam zostanie eh.Tralal ja też gdzieś z jakiejś gazety mam te próbki ziajki, schowałam je bo były jakoś od pół roku własnie,a dzisiaj byłam w aptece i w witrynie właśnie oglądałam dla dzieci kosmetyki i była ta seria. Ja teraz po nivei chce kupić coś innego do kąpieli, siostry syn do dzisiaj od dziecka kąpany w johnsonie lawendowym bed time, super zapach i relaksuje w kąpieli, siostra balsamuje takim balsamem jeszcze po kąpieli z tej samej serii mały spi jak zabity heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiu to chyba zależy od dziecka bo Nikole też smarowałam i kąpałam w tym lawendowym i nic.. ;) jeszcze mam ten lawendowy Penatena balsam ;) tzn penaten to identycznie to samo co johnson's tylko inna nazwa w niemczech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) uff ciężki dzien dzis:) Ale normalnie nie wierze... Mala juz spi:) Chyba zmęczona po dzisiejszym dniu:) dzis mam samotna noc, narzeczony pojechał za miasto do rodzinnego domu i wraca jutro Bo musi z rana pozalatwiac sprawy urzędowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chwilka trwała troszke dłuzej a Wy tyle sie rozpisałyscie :P Wysłałam kilka fotek na maile :D Basiu moj Bartus to ubranka juz na 86 taki długi :P I tez kupuje hippa i bobovite..jakos ten hipp tez mi sie najlepszy wydaje :) Filmiki super...jak te dzieciaczki sie smieją bosko :P Musze kiedys mojego nagrac...fajna pamiatka :) tralka super, że Barjanek okaz zdrowia :) de mag ogia może zrob ten test bo już sama jestem ciekwa jak to z Tobą jest :P powiem Ci, że Bartek jak zawsze sie kąpał od małego i płakał to moj mąz zawsze stukał w sciane na naklejce z małpką i zawsze do niego mówił " Bartus zobacz małpka" i wiecie, że jak teraz sie mu pytam "Bartis gdzie jest małpka " to on na nią patrzy i sie smieje.. tak jak by wiedział o co pyta :) goju trzymam kciuki oby to chwilowe...tez podziwiam podwójne mamuski, ja chyba bym nie dała rady sama...a bym chciała jeszcze jedno ale jak ja sie wtedy ogarne ...jakos sobie tego nie wyobrazam... Dziewczyny a jakich pampersów uzywacie?? Oczywiscie czas wysyłki mojego posta sie przedłuzył bo Bartek zaliczyła pobudek..az dziwne zazwyczaj budzi sie pozniej ale dzis cos sie wyregulował bo miał tylko 2 drzemki zamiast 3...mam nadzieje, że da sie wyspac... Zdrowka dla dzieciaczków i mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja używam zielonych pampersów rozm.3 :) Basiu 4+ powinny być ok, moja Nikola na noc co prawda tylko miała ale 5 załozyła dopiero pierwszy raz jak ja byłam w 8mies ciązy to miała dokładnie 2,5roku, a wcześniej w 4+ spała ;) Zmykam do wanny bo dziś zmieniłam skalpel na szok trening i jestem mokra jak szczur a w głowie mi się tak kręci że hoho :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie olewana:) Ja na początku używalam Dada, potem pampers sleep&play a teraz happy i przy tych zostanę sa idealne moim zdaniem. Rozmiar 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardi nie widziałam Twojego postu jak pisałam to go jeszcze nie było :p ja tez dzis samotna juz 3 nocka bo mąz ma nocki w pracy wiec nie jestes sama :) tralka kuszą mnie te Twoje ćwiczenia może w koncu sie zdecyduje...ja nawet kupiłam sobie balsam ujedrniający i tak stoi już miesiac i jeszcze go nie użyłam... :P Ardi a o której zazwyczaj Ci zasypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze nie jestem sama Ale tez sie nie ciesze Bo nie lubie sama spac.. A Nataszka zwykle zasypia po 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh sama nie jestes bo z Nataszka:P to pozno Ci zasypia...to o ktorej wstaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ardii przyzwyczaj się :D :D :D xaraaa pięknee fotki!! :) Jesteście śliczni!! :) Ja mam samotne nocki od.. o matko nawet nie pamiętam ;) Od marca 2012 byłam sama... do połowy września jakoś ;) później byliśmy w niemczech i w końcu zaczęło się układać i aż do połowy grudnia nawet nie i teraz znów sama, ehh cóż za los, skazana na samotność :D ale wiecie co, dobrze mi czasami, cisza spokój, nikt tyłka nie zawraca haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi - my używamy pampers active baby na zmianę z pampers premium care, rozmiar jeszcze 3 ale została nam 1 paczka premium care i wskakujemy w 4. Wrażliwe dupsko ma ten mój syn, bo po każdych innych uczulenie miał. Kostek dzisiaj też szybciej zasnął bo chwilke po 21. Wymęczyły go ciotki, bo co chwile jakaś wpadała w odwiedziny. Basiu, mój też ma pampersa poniżej pępka i się zastanawiam czy to powód do zmiany rozmiaru? jak testowałam rozmiar 4 to tez nie miał pepka zakrytego... Tralala - super że Brajanek to okaz zdrowia :) Oby tak zostało :) Też gdzieś mam tą próbkę, zapomniałam o niej. Muszę wypóbować. Na razie mam wszystkie kosmetyki z hipp, jakoś mi ta firma pasuje :) Xaraa - Bartuś jaki duży słodki chłopak :) Ja zakładam 80, trochę rękawy długie i za szerokie w brzuszku, ale długos jest ok. W sumie, to zależy od firmy, bo body z H&M są wg. mnie większe. Asiulka - u mnie też śniegu spadło, że az strach się ruszyć z domu. xxxx Smarujecie dupki kremem przy każdej zmianie pieluchy? Bo spotkałam się z różnymi opiniami lekarzy na temat smarowania, i większość poleca sudocrem, a ja przyznam szczerze nie użyłam go ani razu. Smaruję albo hipp, nivea, a bephanten jak się coś dzieje. a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala dobrze pisze z czasem sie człowiek przyzwyczaja :P Bartus piekny gorzej ze mna :P Cos czuje, że dzis ciezka noc...Bartus cos niespokojnie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mama kostka- ja nie smaruje niczym i mam 2 duże kremy penatena (jeden naczęty, nawet nie pół zużyte bo smarowałam jak był maluśki)- coś na wzór sudocremu.. i leżą, nie chce ktoś?? Przy Nikoli smarowałam albo robionymi specjalnie albo bepanthen głównie maści a i tak pupa była wiecznie odparzona :( co ja z nią przeszłam to szok, miała takie odparzenia ze pupa popękana i krew się lała.. A sumiennie dosłownie co 2h przebierałam pieluchę, myłam wodą z mydełkiem bo po chusteczkach mokrych krew strumieniami leciała, suszylam i smarowałam.. zresztą ona do dzisiaj ma, jak jej się zdarzy zabawić i nie zdąży i popuści w majtki to zaraz się rozbiera, wkładam ją pod prysznic i myje a i tak czerwona pupa się robi mimo że już półtora roku bez pieluch.. małemu nie smaruje niczym i nie ma ani śladu ;) jeden raz miał odparzone jak był mocno chory i kupka ostra po antybiotyku i 6innych lekach.. Więc jak ktoś by chciał to tak jak demagogia, za krem nic nie chcę, wyślę za pobraniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×