Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za miłe słowa:) Noc o niebo lepiej! Gorączki nie było, nawet jadł 3 razy:) Mało, ale jadł. Ale idziemy do lekarza, bo nie wiadomo o co tu chodzi. Młody spi jeszcze, więc nie wiem ile ma temperatury. Nos za to ma zawalony okrutnie i musze go poinhalować. xx Co do pupy to ja używam alantanu i nic się ze skórą nie dzieje. Przy starszym tez tego używałam, a w przypadku bardziej czerwonej skóry bephanten (choć wcale nie było lepszych efektów). Dupka odparzona może być od jedzonka, albo jak kasiula mówi od zębów. xx demagogia - a chodziło mi ze jak nie ćwicze to brzuch taki bardziej wydęty mam a poza tym waga mi stanęła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja to suprer, ze nie ma już gorączki :-) Może to ta 3-dniowka A ja zalaczlam Skalpel i od dziś ćwicze ;-) dziewczyny A w sb wieczorem jadę sie zbadać tym urządzeniem co maz :-) ciekawe ile lat mi wyskoczy Goja a moglabys wysłać mi na maila przepisy dukana? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju to najlepsze są chodakowskiej, właśnie taki lajtowe typu skalpel albo na youtube są też takie ćwicznia 6min. jest chyba 5części ich i można je sobie dowolnie łączyć i mieszać ;) można też mieszać je z szok treningiem. Wtedy jest tak jak Anetka pisała, że nie wywala tak brzucha i nie chodzę taka zgarbiona ;) Chociaż sam szok trening jak dla mnie jeszcze jest konkretny :D muszę kondycji nabrać, kilera zostawiam na koniec bo po samym filmiku widzę ze to hardkor, ja nie wiem jak Anetka dajesz rade :D Też bym chciała już spacerówkę bo mały brzuszki robi w gondoli bo nic nie widzi, ale ze względu na to że mamy przodem do kierunku jazdy musimy czekać na ciepłe dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju jeśli to była ta 3dniówka to pewnie go wysypie dziś lub jutro, zwłaszcza na brzuszku, pleacach i karku, ale to pewnie wiesz ;) Jak moja Nikola to miala to byłam przerażona :D Cieszę się że u was już lepiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety za wczesnie pochwaliłam Igora... Znów mamy 39,5:( Za pół godziny lekarz. Wysypki brak, a to już czwarta doba, więc nie sadzę, że to trzydniówka. Zjadl mi przynajmniej kaszkę rano, ale cholera pić nic nie chce! xx Kurcze widzę, że Chodakowska na topie! xx ita prosze bardzo:) http://www.dukania.pl/I-faza-ataku http://www.dietaproteinowa.tv/tabelaProduktow.html http://dukan.blox.pl/html To moje ulubione takie konkretne strony. Wiele przepisów próbowałam i są sprawdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita - a przepisy potem ci wysle takie w wordzie do druku, tylko podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U nas ciężka nocka, budziła się co chwilę, kręciła się piszczała i co nie tylko. Mleka wogóle nie zjadła w nocy, wypiła za to z 200ml wody. Chyba te zęby ja tak męczą. Goju, trzymam kciuki za Igorka. Jeśli obchodzisz dziś imieniny, to wszystkiego najlepszego :)) Urodziny miałaś w styczniu więc mniemam że dziś obchodzisz, Marty i Małgorzaty :) Może się gdzieś w Polsce spotkamy na jakiegos drinka imieninowego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie zmotywowałyście do pisania, że postanowiłam częściej się odzywać. Zawsze mogę pisać jak karmię wieczorem na telefonie :). Goja daj znać co lekarz powiedział. Cieszę się, że nocka była lepsza! Basiu my również przesyłamy buziaczki :* do Olkusza. Mieszkamy w sumie dość blisko siebie przecież. Pytałaś ile waży Emilka...powiem Ci, że ostatnio ją ważyłam na szczepieniu w styczniu i ważyła 6400. Teraz pewnie będzie ok 7kg. Tak myślę. Idę na szczepienie jakoś na początku marca to się dowiem. Xaraa - butelka naprawdę nauczyła pić Emilkę z innych butelek ale sama w sobie jest strasznie droga. Chyba na allegro wyjdzie Ci najtaniej. Dobrze jak byś mogła od kogoś pożyczyć na parę dni. aneta_21 no tak mamy dzieciaczki z tego samego roku :). Mój Kubuś już przechodzi na szczęście bunt ale miewa czasem humorki. Bardzo ładnie mówi ostatnio aż miło słuchać. A jak Twój starszy synek? My teraz przeżywamy rekrutacje do przedszkola bo zaczyna się od marca. Mam nadzieję, że Kubuś dostanie się bez problemu choć tyle jest dzieci, że nie wiem....... Tralala napisz kiedy ćwiczysz. Chodzi mi jak ogarniasz dzieciaki i jeszcze masz czas na ćwiczenia. Ja też muszę zacząć ćwiczyć. Dobrze mnie motywujecie :). Co prawda wagę mam ok bo w ciąży przytyłam 17 kg a teraz wróciłam już do wagi z przed pierwszej ciąży z synkiem (50 kg) ale mam problem ze skórą na brzuszku. Jest taka wiotka, zmarszczona.... Mam zamiar popracować nad brzuchem i pupką :) Lato coraz bliżej. Dajcie znać czy macie jeszcze z ciąży tą linię na brzuchu powyżej pępka i na dole? Ja mam jeszcze heh. Basiu mam pytanie co do tego kremu czerwonego Eveline. Pisałaś, że jest super ale czy można go stosować karmiąc???? I czy kremik Arcalen też można stosować przy karmieniu czy nie? Może wiesz? Słyszałam, że jest świetny na cienie pod oczami :) ale nie wiem czy mogę używać. Emilka śpi, Kubuś u babci a ja klikam :). Muszę zacząć robić porządek i obiadek bo potem na spacerek się wybieram. Emilkę męczą strasznie dziąsła a ząbków nie ma jeszcze ehhh. Na szczęście tej nocy spała ładnie bo tak to mam jak Basia :( Całuski i miłego dnia. Odezwę się wieczorkiem :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki napiszcie maila to wyślę Wam moją Emilkę. Wiem, ze dużo razy pisałyście ale nie pamiętam już na jakiej stronie jest :). Mam maila tego starego który już skasowałyście z uwagi na te problemy. Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju daj znac co powiedzial lekarz.. x Camerata ojj moj synek bunt dwulatka i do tego nie mowi, srednio 3 razy dziennie mam ochote wyjsc i nie wrocic. jestem jedna noga na wakacjach u mamy juz haha to sobie odpoczne bo narazie nie ma takiej opcji. x pytalas sie tralale o cwiczenia ale z racji tego ze tez jesesmy w podobnej sytuacji to u mnie to wyglada tak; cwicze rano skalpel jak dzieciaki wstana maja dobre humory wiec tak nie jecza a killer jak spia bo tu musze sie skupic hehe x tralala a wiesz ile ja podejsc do killera robilam haha chyba ze 3 :D ale tak sobie mysle jak my mamy dwojki dzieci mamy nie miec kondycji? przeciez to nie mozliwe :D i teraz jak cwicze to przed oczami mam swoje zdjecie ktore zrobilam zanim zaczelam cwiczyc hah jest baaardzo motywujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja biedny Igorek:( U nas zabkowanie pelna para masakra .Marudny strasznie, tyle sliny ze az sie dlawi.Kupy ze sluzem i doslownie woda z nosa:(W nocy wybudza sie z placzem.Ech a to dopiero poczatek.Wstaje z bolem glowy bo ze snem to na bakier jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech".............. Siemanko Camerata mail to sierpnioweczki2012@gmail.com, dzieki ze czytasz te moje dyrdymaly, Niki z babciami mowisz na drutach..ehehehehe ubaw pompachy, i powiem Ci ze ja sie z Toba kiedys spotkam zobaczysz obiecuje!!, Kiedys wymyslilam taki tekst: w dupe spac, dotyczyl jak gdzies mialam pojsc i sie nie udalo to mowilam: takmposzlam, w dupe spac...heheh Wiec tak, pojechalam w dupe spac! Tylko sie wczoraj spakowalismy i sie polozylam...paplam sobie z Tralcia na fb i co? 38 goraczka!!! Zalamtka totalna...juz sie rozpakowalam zeby mnei torby nie wkurzaly...co najgorsze mloda w nocy i rano zajmowal sie maz i jest marudna, nie wiem czy sie tfu tfu zarazila czy tesknie za mna....ma 37,5 wiec taki stan powiedzmy na granicy, szklane oczy i sie dzis mie smieje...ech...zjadla tylko 50 ml mleka ale udalo mi sie jej z woda wcisnac 5 kropel cebionu, mam nadzieje ze ja uchroni...mzamowilam sobie lekarza do domu to jak bedzie fajny zerknie w jej gardlo i na wszelki umowilam ja na jutro do lekarza bo wole zapobiegac...najbardziej boje sie goraczki...Goju prosze napisz jak sie miesza ten paraćetamol z ibuprofenem i czy to czopki czy krople czy co i ile i jak sie to daje...wole wiedziec juz za wczasu...myslicie ze mloda powinna isc na spacer czy lepiej nie? Bo nie wiem czy jej lepiej na swiezym powietrzu nie bedzie.... Takze pierwszy raz mam nerwa na warszawe ze mnie wypuscic nie chce..wrrrrr Ale powiem Wam ze jestem z siebie dumna spakowalam mloda do jednej podroznej torby, ubrania, zabawki, jedzenie, kosmetyki i taki gruby duzy koc wiec moze sie jakos do auta bysmy wcisneli...kurde maz chcial kombi a ja mu mowilam ze trumnowozem nie bede jezdzic...i kupilismy sedana...i teraz heheehhe nie moge pokazac ze nie mialam racji i musze oszczednie sie pakowac..dzis mnie misiek wkurzyl bo po 30 minutach od wstania juz nie mial do mlodej cierpliwosci...kuzwa...tlumaczylam baranowi ze moze sie zle czuje, moze jej mnie brakuje w sensie ze ja bawie czy cos ale nie sciskam i nie caluje...i powiedzialam ze ma ja oprowadzic po mieszkaniu itd a on ze ona jest ciezka!! Kuzwa lazi na silownie i po 25 kg i wiecej podnosi a 8 kg nie moze!! Baranem zaraz zostanie... Goja teraz chyba tlko Twoj biedak choruje...ech...sciskam go bardzo i zycze zdrowka!! Ita - por faktycznie jest dziwna roslinka i moze cos tam powodowac ale o ile pamietam sklad tej zupki to jest go chyba 2,8% w niej wiec jak jeszcze dalas tylko 4 lyzeczki to ciezko chyba by to bylo to...a moze marchewka? Czy dobrze zniosil marchewke? A moze lepiej z hippa niz z bobovity? Wiesz ale tak niestety jest ze czasem jedna firma jest okia inna nie... Aaaa mam ubaw bo tesciowa tez chora wiec wszystko na barkach mojego meza ktory juz chodzi i marudzi ze nie pozmywa bo sie dzieckiem zajmuje (dziecko spi) a ja sie go pytam co z jego teoria ze ja siedze caly dzien na kanapie a on ciezko tyra...hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camerata, aneta_21 ja też mam córcię z 2010 :-) Camerata, my też przeżywamy rekrutację do przedszkola państwowego.wyniki mają być dopiero w połowie kwietnia, a papiery składaliśmy w styczniu, ci ludzie są nieludzcy. Na razie córka chodzi do prywatnego,ale na dłuższą metę, to drogii interes, jakieś 200zł droższy niż państwowe i dlatego zależy nam tak na państwowym.Bo jak na razie jak wrócę do pracy to moja wypłata w całości będzie szła na niańkę dla Marka i przedszkole Marty:-( Mamy pierwszego ząbka ... a i synuś w ogóle nie chce mi jeść łyżeczką :-( Zdrówka dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie wiem co jest bez marchewki oprócz dyni i szpinaku z ziemniakami :( xxy Asiu paracelamol i ibuprofen naprzemiennie, mi lekarz mowil ze syrop delikatniejszy, ale czopki szybciej działają, raz dajesz ibuprofen a po min.3h paracetamol ;) xxy Ja ćwiczę jak dzieciaki pójdą spać wieczorami. O 20 do 20:30 max już mam ciszę więc zazwyczaj tak koło 21 się zabieram i ok 40min macham se :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam Nikolkę z 2009, ale zabrakło jej 4dni i by była już 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Cameratko dziękujemy za buziaki:*Tak mamy niedaleko, pamiętam od zawsze, że jesteś z Krakowa:) Balsam z eveline można podczas karmienia spokojnie Kochana, bo smarujesz uda czy tam brzuszek, więc można śmiało. Jeśli byś serum do biustu używała, to przy karmieniu właśnie trzeba uważać, najlepiej nie stosować. Kochana z arcalenem się wstrzymaj przy karmieniu, raczej nie wolno karmiąc i będąc w ciąży stosować. Wiadomo raz na jakiś czas i delikatnie, nie zaszkodzi, ale lepiej się wstrzymać. To jest bardzo dobra maść, polecałam jej Niki na zrosty po wkłuciach.Pisz do nas koniecznie:) Demcia bo my tu to jak Moda na Sukces jesteśmy aktualnie 415 odcinkiem:D Powiem Ci tak, że ja trzymam kciuki za to, by było z testem, tak jak chcesz w głębi duszy Kochana:*Dziękuje w imieniu Zuzinki za komplement heh fajnie, że jej do twarzy heh:)Jeszcze troszke mała jest na tą spacerówkę, za dwa miesiące powinno być ok :)Ita ja z wytłuszczonym w składzie się spotkałam tylko selerem, ale powiem Ci, że mojej Zuzi po zupce, która właśnie miała por w składzie z nowości dla niej, się odbijało strasznie i tym porem zalatywało, brzuszek taki dziwny mi się wydawał, jak by ją bolał, albo ciężko trawiła, więc pora unikam.Właśnie sprawdzałam moje obiadki które mam i tylko bez marchewki znalazłam jeszcze warzywka z indykiem i cukinią , ale to już mięsne. Gojcia eh daj znać, jak po lekarzu:*Trzymajcie się Kochani:*Tralala będziesz ekspertem moim od ćwiczeń chyba niedługo, nie wiem kiedy mi się zachce ruszyć tą leniwą grubę dupkę, ale może kiedyś się zachce to będę CIę pytać co i jak:) Sikorka ciężka noc u Ciebie widzę, Gabrysia ma już dwa ząbki tak?Może pójdzie już lepiej z resztą:)Agusiu eh biedny Michałek i Ty też mocno zmęczona eh biedaki:*Oby było lepiej niedługo:*Asiulka ja bym została w domku, jak by coś małą brało i ta temperatura taka na granicach była.Dobrze, że zamówiłaś lekarza i reagujesz wcześniej, zawsze to lepiej wcześniej, niż jak by się coś miało rozwinąć. U mnie małą jak brała choroba to rano było w miarę ok, chociaż widziałam, że ją łapie coś,a o 18 był lekarz i już kiepsko było.Heh masz z tym MIsiakiem Twoim przeboje heh:)Przynajmniej wesoło macie:)Gosiu gratulujemy ząbka:)U nas nocka w miarę, ale mała poszła spać o północy dopiero, bo wieczorem się wyspała do 18;30 i po kąpieli o 21 bo jej musiałam taki odstęp zrobić, nie chciała spać, jak mąż wrócił z pracy o 22:30 jeszcze się z nią mordowaliśmy do północy, ale spała do 5, a potem do 8, więc jestem fajnie wyspana, chociaż położyłam się przed 2 dopiero, bo znów spać nie mogłam coś. Rano mała nie chciała pić z piersi, zrobiłam mm, ale tylko 70 wypiła, jakiś apetyt słabszy. Nosiłam ją rano na rękach, i uderzyła czółkiem w moją brodę i rozpłakała się tak, że w momencie się zaniosła. Potrząsanie nią, kładzenie na brzuch i klepanie nic już nie daje(dawniej działało) trzeba dmuchać w usta i nosek, ale człowiek w nerwach to już nie wie co robi. Eh znów była caluteńka sina:(Ja zawsze po tym jej zaniesieniu cała drżę, ręce się trzęsą, że masakra:(Eh modlę się, żeby nam się to często nie zdarzało,ale coś nie skutkuje eh:(No nic Kochane miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, Moja Natasza ciagle sie zanosi;/ Tez jej dmucham w twarz bo to jest najbardziej skuteczne. Jak musi na mleko dlugo czekac to nie ma opcji zeby sie nie zaniosla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ardi eh Nataszka też?Masakra:(Eh współczuję i Tobie i sobie:(Dobrze, że sobie radzisz z tym eh.Gojcia tak miała, ze starszym synkiem, inne dziewczyny sporadycznie jakoś eh:(Mnie to od rana jakoś tak dobiło, że nie mam chęci do niczego i doła złapałam:(Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wróciliśmy ze szczepienia, młody zasnął w aucie i jeszcze śpi w foteliku więc korzystam. Kostek waży 8,250 czyli od ostatniego szczepienia przybrał 450g, i ma 75cm. Lekarka mi powiedziała, że wysoki jest jakby miał już rok. Przeżywał chwilę, ale potem już sprzedawał pielęgniarkom uśmiechy :) Demagogia - to forum uzależnia :) przynajmniej ja jestem uzależniona Ita - może namieszałam z tą bobovitą, ale jak szukałam bezmarchwiowych zupek to widziałam na tych po 6mc-u seler tłustym drukiem :P u nas bez marchwi jest szpinak z ziemniakiem, dynia z ziemniakiem, z bobovity widziałam cukinia ziemniak i łosoś. Mi mąż przywiozł z niemiec pietruszkę (u nas nie widziałam), cukinie z ziemniakiem, pietruszke z ziemniakiem - to są po 4 m-cu. Widziałam, że na allegro są. Goja - powodzenia! Sikorka - u mnie też dziś nocka nieciekawa, o 4 stwierdził że spać nie będzie a ja chodze jak zombi dziś :/ Maz wraca i juz mu powiedziałam ze dzis pragne sie wyspac, to nic ze poprzednie nocki zawaliłam przez czytanie :D taka tam aga - dużo sił dla ząbkujacych :* Asiulka - współczuję! Ja z młodym na spacer nie szłam jak mi był podejrzany więc nie wiem co Ci doradzić. Jak piszesz o mężu to mi się chce śmiać :) Gosia - gratulacje dla Marka z okazji pierwszego ząbka! Basiu - biedulka z tej Zuzi z tym zanoszeniem się, Tobie współczuje bo sama nie wiem co bym zrobiła. Wczoraj chyba byłł taki wieczór kiepski do zasypiania bo kostek też miał problem. Dzisiaj odmawia i jedzenia i picia, zobaczymy co bedzie jak sie obudzi. Ardi, Camerata i reszta mamusiek - pozdrawiam :) Kostek jeszcze śpi, chyba sie zapoci w tej kurtce... Gdybym się juz nie pojawiła, to znaczy ze weekend i mąż wrócił, ale podczytuje Was jak np. leze w wannie :D Zazdrośnik jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miałam Wam pisać, bo widziałam na TVN STYLE reklamę nowego programu "O matko" prowadzi go Katarzyna Bosacka( ta od programu wiem co jem) bo jest w ciąży teraz i zrobiła program o ciąży właśnie, o zabobonach o głupich stereotypach, o tym jak przetrwać w całym tym zgiełku fajnie ciążę i te 9 miesięcy się fajnie czuć psychicznie i jak sobie radzić w różnych sytuacjach. Szkoda, że jak byłyśmy w ciąży nie było tego programu, bo myślę, że wszystkie byśmy fajnie skorzystały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna taka sprawa:D ciagle slyszalam nie chodz pod linkami nie patrz przez dziurke od klucza i wiele innych... No Nataszka tez ae sie przyzwyczailam juz do tego, po prostu niecierpliwy potworek z niej:) Aja jestem zla zajrzalam do skrzynki a tam dwa Awiza do mnie;/ mimo ze bylam w domu, listonosza widzialam a on mi poleconego NIE DAL TYLKO WRZUCIL TEN SWISTEK DO SKRZYNKI!!! I to juz nie pierwszy raz, a czasu nie mam zeby latac na poczte non stop. W dodatku malej zabrac nie moge, bo tam podjazdu nie ma zadnego Pozdrawiam was kochane;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od 6 na nogach, tak bym chciala corcie troszke przestawic bo o 18 chodzi juz spac na noc, nie ma szans jej przetrzymac, takie biedactwo zmeczone :) budzi sie 2 razy w nocy, zje i zasypia sama a o 6 usmiech od ucha do ucha i koniec spania. ja tez mam synka z 2010 :) jest grzeczny, tylko jak ktos do nas przyjdzie to zaczyna swoje popisy... jakby ktos nam podmienil dziecko, juz sama nie wiem co robic, chyba za duzo siedzimy w domu, ale w taka pogode ciezko wyjsc. u nas nie mam problemu z przedszkolem, zamierzam zapisac Malego na wiosne, teraz nawet nie mialambym jak go odprowadzac, bardzo chce isc do przedszkola, tylko troche boje sie jak bedzie sie tam zachowywal. jestm juz dzis po cwiczeniach, dzis juz nie czuje sie taka polamana. ja cwicze o 7 rano, w poludnie szok trening, mam nadzieje ze wytrwam :) Zuzia przeslodka, a jak pospinana, napewno nie wypadnie z wozeczka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala wyslalam Ci wiadomosc na FB w sprawie tego kremiku :-) Mamokostka fajnie ze mlody spi, masz chwilke zeb odpoczac ;-) duzy chlopczyk z niego! tylko sie nie rozmocz za bardzo w tej wannie jak Cie kafe wciagnie hehee Asiulka ale Ty masz z tym Twoim Malzem ( skrot od Malzonek ) .. ci faceci to czasem potrafia z siebie ofiare robic hehee a najlepsze to to ze Poleczka ciezka dla tatusia buhaha :-) ale cos w tym jest bo jak mojemu M wciskam Alunie do noszenia to tez marudzi ze go kregoslup boli i rece cierpna.. a w pracy podnosi z kolegami prawie stu kilowe noze przemyslowe ... jabym tez nie wychodzila przy podejrzeniu przeziebienia, nie ma ci ryzykowac, organizm slabszy a w powietrzu jeszcze zarazki lataja.. a Ty Kobito zdrowiej i uratuj swojego mezula od niedoli hehe zaharuje sie biedactwo i co :-p a i rozumiem ze chcesz dolaczyc do kregu sztrykujacych babc ? hehe moze bysmy cos wydziergaly fajnego z tych wloczek :-) Goju jejku ja bym juz byla spanikowana na maxa jakby Alunka miala goraczke.. a tu jeszcze czekac kazali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie!! Ze bezmiesnych rzeczy jest jeszcze rissotto po 5 miesiacu, ale ma smietane, mleko i pomidory wiec jak ktos nie karmi mm to moze byc ciezko, ale z miesem sa super rzeczy bez marchewki, zupa wiosenna z cielecinka, potrawka z krolika w ziemńiakach...Sa jescze zupki po 4 ale chyba maja wszystkie marchewke Wyslalam mloda z mezem do sklepu bo mloda apetyt jednak ma, zupke wtrzachnela, mlekiem popila...rozweselila sie jak sie z nia pobawilam w zabieranie tetry z reki i akuku, tempke miala 37, wiec wtedy moze byla wyzsza bo np. Tarla glowa...niestety u dzieci to czeste ze leza na jakims boku i juz ciepla glowa... Zmartwilam sie bo moja pediatra na l4 a my w poniedzialek mamy wizyte i pneumokoki ale glownie chodzi o to by z nia oogadac wiec do innego nie pojde i bede musiala przelozyc.. My dzis bez kupy...hmmmmchyba jednak deser bobowity banany z czerwonymi owocami nie jest oki, wiadomo ze jagody itd zatrzymuja kupe... Dzis o 15:00 zrobie malej kaszy tej malinowej i dam przez te butelke lovi do kaszki z lyzeczka...zobaczymy jak to bedżie dzialalo.... Kurde wzielam mala na rece bo nie moge wysiedziec jak jej nie tu,e i nie wacham jej glowy...normalnie wsciekla jestem na te chorobsko!!! Maz gledzi ze umiera, i to najgorszy weekend w jego zyciu bedzie....bo on jest niewyspany (zaliczyl zaledwie 15 minutowa pobudke w nocy) i zmeczony...oj chyba miesiek zostanie zakopany....i odkopie barana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi niestty listonosze tak robia :-( nie maja czasu albo miejsca w torbie i wrzucaja awizo do skrzynek. a z kurierami to juz w ogole masakra czasem, w firmi codziennie kilkadziesiat paczek wysylamy kurierami , czesto takie duze paletowe. Klient czeka na przesylke bo ma dedline i cudem zdarzyl zlozyc zamowienie a kurier np pomyli adres, albo widzi ze jest pozno i w ogole nie jedzie w miejsce przeznaczenia a w systemie wbija ze nikogo nie zastano przy odbiorze i paczka wraca na magazyn.. jejuuu takie problemy czasem robia ze szok, przesylki warte czasem paredziesiat tysiecy zlotych , klient strategiczny, a tu kurier szopke robi wrrrrrrr albo pisze np adres nie istnieje a w rzeczywistosci istnieje bo np to kolejna przesylka w to miejsce.. szok ile sie nerwow traci .. i czasu. no i wizerunek przed klientem echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi ja tu mialam z listonoszem to samo bo wiesz piewsze pietro bez windy i mu sie lazic nie chcialo...a ze potrafie z pyska strzelic jak go dorwalam na ulicy i mu powiedzialam ze jeszcz raz dostane avizo jak siedze w domu i mi kaze z dzieckiem po pocztach latac to go tak obsmaruje ze nastepnego dnia juz do urzedu pracy zawita, uzylam przy tym dwoch brzydkich slow...to teraz jak przynosi list to jeszcze mowi przepraszam ze przeszkadzam ale list do pani...to jest chamstow, emeryturke to na 4 pietro zaniesie by obrywke dostac...ja wiem ze moze te 2500 co on zarabia to nie jest duzo ale kuzwa kazdy sobie jakos robote wybiera, a jak nie ma. Wyboru to sie trzeba cieszyc ze w ogole jest praca...nie mialam w zyciu pracy przez jakies 4 miesiace i wiem jaka to masakra...a wtedy nie mialam zadnych oplat poza komorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reaktywacja Barana hehee i tak Misiek dluuuuugo dzialalo :-)) a tak w ogole to ja jestem zodiakalny lew a moj M strzelec.. i zawsze mowi o mnie ze sobie niezlego cielaka ustrzelil ... pytanie od kiedy lew jest cielakiem .. to ostatnio powiedzial ze lew tez jest parzystokopytny heh i jak go tu nie kochac... wyszukane te komplementy nie ma co Basiu mam nadzieje ze Zuzince mina szybkk te zanoszenia !! straszne to jest:-(( a..ga..ta jeju o 18 juzidzie spac? kurcze moja po 22 , przestawila sie o godzine bo usypiala o 23. widzisz Ty bys chciala zeby malutja zasypiala pozniej a ja zeby moja szla spac wczesniej hehe MamoKostka a Tobie udalo sie przestawic Kostka? zasypia wczesniej? Ala zasypia jak jej sie podoba :-( za pozno.. Demagogia jejuuu ja tu czekam w napieciu na wynik testu jakbym to sama miala testowac :-p jakaja glupia jestem hehe przezywam Wasze posty jakby to o mnie chodzilo . we wtorek wracam do pracy i pewnie kafe caly czas mi bedzie po lepetynie chodzilo .. Camerata fajnie ze znow jeztes :-)) a i jeszcze mam pytanie do demagogii - Ty przemywasz pupke mokra pieluszka no nie? a potem od razi ta poeluszke pierzesz ? czy korzystasz z innej? bo tez chce tego sposobu sprobowac na te zaczerwienienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamuski :) Wiecie może jak sie objawia alergia na gluten??? Bartekowi jakos ta plama nie znika po tych masciach a do tego wyszła mu jeszcze jedna na buźce... :( juz nie wiem od czego to może byc...byłam już o ogólnego lekarza...dermatolaga nic nie pomoga....teraz wybiore sie do alergologa bo juz nie wiem co robic. Tylko wyobrazcie sobie zadzwoniłam, żeby sie zarejestrowac i mówie sobie spróbuje na kase chorych może sie uda a tam nie ma terminów juz do konca roku!!! porażka....wiec trzeba isc prywatnie.....człowiek tyle płaci tych składek ale jak potrzebuje isc to i tak trzeba płacic...szkoda słow.. wybiore sie prywarnie nie mam wyjscia :) Camerata mi nie chodzi o cene bo ja nawet i 500 bym dała jakbym miała gwarancje, że sie nauczy...ale kupie tą butelke to ostatnia nadzieja, wszystkie ją tak chwalicie to musi cos w tym byc :P aaa i ta linie jeszcze troche mam :) niki juz sobie wyobraziłam jak siedzisz z tymi babulkami i dziargacie na drutach ha ha ha ...fajny widok by był :P de mag ogia w nastepnym odcinku naszego serialu czekamy na rozwiązanie Twojej zagadki...tylko nas nie zawiedz :P ita w jarzynce z bobovity jest por na pewno... goja buziaki dla Igorka biedulek tak sie meczy oby szybko mu przeszło :* asiulka biedulko a tak sie szykowałas do wyjazdu ale co sie odwlecze to nie uciecze tak mowią :) Gosiaa gratulują ząbka :) z tym zanoszeniem to rzeczywiscie masakra...moj młodsz brat tez sie zanosił no i ja tez sie zanosiłam pamietam jeszcze to...starszne...pamietam jak wyszłam na spacer z bratem a mi sie tak zaniosł...jejku miałam 15 lat...i strasznie przerażona ehhh.. zdrówka dla wszystkich chorujących ide robic obiadek poki małe dzieciątko i duże dziecko spią :P Miłego popłudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×