Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https : //www . facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http:// allegro.pl/listing/user.php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poźną porą :) Nie ma to jak spedzic wieczór z meżem oglądając gale boksu :P no to on boks a ja zajrzałam do Was :P U nas dzionek spokojny w miare, troche marudził ale to chyba kolejny ząbek bo juz prawie go widac..ale sie jeszcze nie przebił. Poza tym miałam dzis gosci i pełną chate :P Asulka zdrówka dla Ciebie a Polka może jeszcze nie gotowa na nowy wyczyny, przyjdzie czas na wszystko :) MalinowyKrólu jestes naprawde świetnym tatuskiem :) a Lili jest cudna dziewczynka :D i życze Wam powodzonka :) Ale smutnych psotów dzis napisałyscie...ja tez nie miałam wesołego dziecinstwa i za błedy mojego ojca płace do dzis...ale cóztaki moj los..bede sie tylko starac aby moj syn miał dobrze i cieszył sie dziecinstwem bo on najważniejszy... tralka Brajanek cudny i ten uśmiech :d kasiula gratuluje spadku wagi :) jak ja tez bym tak chciała... Zdrowka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam tydzień ćwiczeń zakończony :) Z wagą 63kg :) Zaczynałam z 66kg ;) W brzuchu -5cm :) w biodrach -2cm, nic innego nie mierzyłam :) Dzięki poleconemu serum na brzuch od Basi, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza, nawet rozstępy jakby ciut mnie widoczne :) I to wszystko bez diety :D Tylko ograniczyłam słodkie i tłuste a właściwie zrezygnowałam całkiem. Buziaki, miłej nocki wszystkim :) Zdrówka Asiu!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow trala extra!!!!!!! :-) to dopiero masz motywacje co ? super! wlasnie przypomnialo mi sie ze mialam Was o cos zapytac... chodzi mi o paznokciue stop, Aluni paznokcie przy duzych palcach u stop rosna jakos tak do gory... Wasze dzieciaczki tezak maja ? i bardzo czesto sie zdarza, ze Alunia sobie obrywa brzeg paznokcia, zahacza wystajaca czescia i ona sie obrywa . strasznie sue boje ze jej te pazurki beda wrastac! nawet niewiem za bardzo jaj jej to obcinac, jak obcinam na prosto to ona i tak sobie boki obrywa bo jej jakos do gory te paznokcie rosna.. i nieeiem co z tym robic, zeby nie wrastalo, obcinac na okraglo sie boje a jak obcunam na prosto to ona sobie boki obrywa..... ratunku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy król...
choć się nie znamy pozwolę sobie coś w temacie napisać: takie kobiety jak Twoja 'obecna', za chwilę była żona, które zostawiają dzieci i nie chcą mieć z nimi nic do czynienia, niekiedy po paru latach zdają sobie sprawę, co zrobiły... i chcą wszystko naprawić... xxxxxxx nie zawsze tak jest, ale ich zachowanie wynika z głębokiej depresji poporodowej itd. xxxxxx jeśli chce się zrzec praw do córki niech to zrobi, nic na silę, bo skończy się jeszcze jakąś tragedią... xxxxx jeśli masz choć nikłą nadzieję na cokolwiek i chcesz walczyć o córkę - nawet potem ROZWÓD Z ORZECZENIEM O WINIE!!!!!!!!!!!!!!!!! to w przyszłości ułatwi pozostanie przy Tobie córki jakby była chciała jednak ją odzyskać... Wystąp o alimenty, pozbawienie władzy rodzicielskiej nie skutkuje zwolnieniem z obowiązku alimentacyjnego... - będzie miała w razie czego jakiś kontakt z córką - bo być może będzie go chciała a Ty będziesz chciał jej ułatwić... poza tym nawet jak sąd przyzna 200zł to jej odkładaj po 20 latach będzie to pokaźna suma... xxxxx znajdziesz, jeśli będziesz chciał, kobietę, która pokocha Ciebie i Twoje dziecko i się nim zaopiekuje jak swoim...nie zaniedbuj swojego życia prywatnego - Ty szczęśliwy = córka szczęśliwa... a przeprowadzka super pomysł!! xxxxx dasz radę zobaczysz, bije od Ciebie świetne ciepło:) będę za Was trzymać kciuki:):):) i pamiętaj... ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod pomarańczowym wpisem:) xx Kurcze coś z tymi ojcami jest na rzeczy. Mój też alkoholik:( To tej pory pije. To ten tym, który na co dzień udaje szanowanego pana a jak wpadnie w cug to przepija wszystko i włóczy się z menelami:( xx trala - jestem pod ogromnym wrażeniem!!! Przez chorobę Igora nie miałam sił ćwiczyć,ale musze się zmobilizować. Twoje wynikidają do myslenia:) xx kasiula - dlaciebie drugi raz gratulacje:) xx Ja dziś na wadze zobaczyłam 69,9 kg i dało mi to kopa do dalszego odchudzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Goja super!! u nas nocka jak zwyke przespana, z mala zmiana- Alunia zamiast o dziesiatej obudzila sie juz o osmej!!!!!!!! jeeeeejjjj w sumie dobrze bo od wtorku do pracy ide, trzeba sie przyzwyczajac do wczesnijszego wstawania. za to poszla spac juz przed dwudziesa druga :-) aaaa wiecie co M zjadl moj twarozek ulubiony ziarnisty.. to zemsta za gazety na pewno ... tak wiec wojna . :-X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala juz mu mowilam o tym szczurze, nawet o wezu boa - kiedys tez komus wylazl z kibelka i co ??! i dalej przesiaduje... no ale widocznie niektorzy faceci tak maja.. milego dzionka wszystkim :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy temu bylo cieplo...A w moim serduszku to ogolnie byl ukrop.....czekalam juz jak na szpilkach o tej godzińie na spotkanie z moim najwiekszym szczesciem... ;) kochane dzis konczymy 6 miesiecy ;) Pola i ja dziekujemy ze przez ten czas bylyscie wlasciwie byliscie z nami :* sikorciu jesli dobrze pamietam Gabulek tez dzis ma swieto...caluski dla Niej!! I dla Ciebie za bycie cudowna mamusia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiu, Sikorko i Susełku- wszystkiego NAJ dla maluszków!! ;) ;) Zwłaszcza dla Polci, bo jesteście mi szczególnie bliskie!! :* :* Brajan wczoraj od 19:30 do 6:40 spał, napił się i spał do 8:30 :D Pobija rekordy w spaniu :D A w dzień wczoraj spał 5 razy :D Szykujemy się do tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dajecie sie wkrecac
przeciez MAlinowy Krol to kobieta,po stylu pisania mozna poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ojj ale była impreza :D Wróciłam o 3 do domu :) Nawet P. po mnie przyjechał ;). Wylądowałyśmy na dyskotece, nawet potańczyłam trochę w końcu. Tylko głos mi trochę zanika dziś :P Ale to pewnie od mieszanki alkoholi heh. P. dał sobie radę z Małą, to mogę raz na jakiś czas sie tak wyrwać :). Dalej nie możemy u niej zlikwidować odparzenia, sudocrem, bepanthen, maść pośladkowa, zasypka z nivea, mąka ziemniaczana, wietrzenie, mycie wodą... NIC. Aż wypryski się jej zrobiły na tym. Jak jutro będzie tak samo to pojadę do lekarza. Dostaliśmy wczoraj chodzik, kurczę jaką ona ma frajdę jak ją w niego wsadzę :) Nogami nie sięga, siedzi sobie, ale samo to że jest w pionie i ma zabawki przed sobą to uśmiech od ucha do ucha :) Gabi o 20:05 skończy pół roczku :) Wszystkiego najlepszego dla pozostałych dzieciaczków z 24.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BOBASKI:* kochana, spróbuj alantan mojej Nataszce "uratował tyłek":D mala po mleku z kleikiem spala do 7 rano dopiero wtedy zjadla i poszła spac daleko do prawie 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z dziewczyn pisała ze umie szydelkowac... Moglabys mi podeslać jakies fajne stronki od podstaw? Chcialabym typowo szydełkowanie fajnych czapek wiązanych. Cos np sowa czy piesek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adri caluski dla córci bo wczoraj miała pól roczku. Calusy rownież dla Polci,Gabrysi! Sikorko wszystkiego dobrego z okazji imienin :* Nieźle zabalowałaś wczoraj :) teraz głowa boli co ? ;) Emilka też jeszcze nie siedzi stabilnie. Jak się ją posadzi to sie kolebie trochę i opada. W piątek przyszło krzesełko do karmienia. Mamy takie:http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-peg-perego-flip-uzywany-i3044824092.html tylko nowe. Fajnie się składa i ma taką tackę co można łatwo umyć. Co do włosków Emilki już chyba wiem czemu ma takie długie :). Ciągle leży na brzuszku. W nocy też. Dzięki temu nie wyciera sobie włosków. Co do wózka to mamy firmy teutonia cosmo. Dużo za niego daliśmy ale to kupowaliśmy dla synka i wiedzieliśmy, że na drugie dziecko też będzie. Jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Sprawdza się świetnie w terenie i w parku :). Już się nie doczekam kiedy będę mogła przerobić go na spacerówkę. MalinowyKrólu ja też nie mogę zobaczyć Twojej córeczki ale na pewno jest piękna z tego co piszą dziewczyny! Super sobie radzisz jak na samotnego tatusia. Dobrze, ze mama Ci pomaga. Twoje życie na pewno się ułoży. Goja może Igorkowi idą po prostu ząbki. Oby już mu się poprawiło! Niki ale masz sąsiadów. Ty to masz przeboje :) Uśmiałam się z tej sąsiadki co z gołą pupą wychodziła z wc :). Co do paznokci to Emilka też sobie czasem łamie. Staram się obcinać na prosto żeby nie wrastały. Współczuję Wam dziewczyny przejść z ojcami. Alkoholizm niszczy wszystko! Ja akurat mam bardzo dobry kontakt z tatą bo mnie wychowywał jak zmarła moja mama gdy miałam pięć lat. Tralala uśmiechnij się! Gratulacje za super wyniki. Oby tak dalej. Muszę zacząć ćeiczyć. Zdecyduję się na aw 6 weidera. Już kiedyś ćwiczyłam to i podobały mi się efekty. Wczoraj wróciliśmy od znajomych o 23 a dzisiaj jedziemy do kolejnych :). Teraz wypoczywaj bo dzieci śpią. Miłego popołudnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za calusKI:*ja krzesełko zamówie za troche jeszcze:) Kurcze ciagle mi w glowie te szydelkowanie chodzi:) CHCE ROBIC CUDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Mogłem się spodziewać że będę dyskryminowany jako mężczyzna na Waszym forum. W takim razie poszukam "szczęścia" gdzie indziej. Może znajdę męskie forum. Przepraszam, że zmarnowałem Wasz czas. I nie wiedziałem że pisanie męskie i damskie się różni. Cóż widać facet nie może być już wrażliwy. Miło było z Wami przez chwilę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz nie idz nigdzie. Zapewne nikt z nas nie wierzy w to ze nas oszukujesz. Nie przejmuj sie takim gadaniem i zostań wśród nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy Królu, a czy to napisała którakolwiek z nas, która z Tobą rozmawiała na tym forum? Nie, tylko jakaś pomarańcza. To jest forum otwarte i wiele osób zapewne to czyta. Żadna z nas tak nie napisała, więc nie obrażaj się akurat na nas. Wieczór siądę na dłużej. Czekam na jakiś bananowy deser, który mąż ma robić. Ciekawe co mu to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Malinowy zrob na zlosc pomaranczy, czuj sie u nas dobrze i pisz czesciej :-)))) one zawsze sie wtryniaja , ja to nawet czasem pomijam pomaranczowe wpisy ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju kochana, proszę o jakiś przepis na pieczone żeberka, tylko nie w miodzie. Jak ktoś ma jakiś dobry sprawdzony to oczywiście też będę wdzięczna. Ja tego jeść nie będę, bo nie lubię żeberek, więc może być ostre, z cebulą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A my opuściliśmy właśnie łóżeczko na sam dół :( Serce mi staneło bo by wypadł tak się wspina :( nie wiemm jak ja go w nocy wydostane z tego dołka gdyby sie obudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala ale jaja, my tez wlasnie skonczylismy opuszczac lozeczko na sam dol i tez sie zastanawialam jak ja Aleczke bede wyciagala heheee aaaaaaaa i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEJSZEGO DLA POLROCZNIACZKOW !!!!!!!!!!! Demka ja nie znam przepisu na zeberka, kupuje juz gotowe obkopcone i chyba ugotowane, jeszcze cieplutkie zawsze, 5 zl/szt . a co Cie tak naszlo na zeberka skoro nie lubisz? mezula przekupujesz? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy macie fajnie... Ja czekam az Natasza usiadzie, az wyjdzie jej ząbek...:( a łożeczko nadal na samej górze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla dzisiejszych półroczniaków: Poli, Gabrysi i córy Susełka, choć nie wiem, czy Susełek nas jeszcze czyta. I jeszcze dla Marka od Gosi, który skończył pół roczku wczoraj. Malinowy Królu ale masz przecudną córeczkę, napatrzeć się nie mogę. Niki, a Ty masz ciekawych sąsiadów hehehe. A kto Ci będzie bawił Alę jak wrócisz do pracy? Ja męża nie przekupuję, po prostu mam zamrożone żeberka, z których część kiedyś zrobiłam gotowanych z kapustą a teraz jako że nie mam nic na obiad dla męża na jutro i na następne dni to pomyślałam, że mogłabym mu je upiec. Ale nigdy tak nie robiłam, bo to mięso jest mi w zasadzie obce dlatego pytam o sprawdzony przepis. Jejku ale macie z tymi ojcami. Ja mam cudownego tatę. Mógł się załamać po tym co go spotkało, rozpić itd. ale nie, zastępował nam ojca i matkę i naprawdę dopiero teraz się docenia ile to trudu kosztowało. Idę zrobić rozruch na rowerku. Dziś tak lajtowo jak na pierwszy raz. Przejechałam na nim w sumie już ponad 3000 km. Muszę jeździć wieczór, bo się tak ze mnie leje pot, że nic tylko od razu pod prysznic trzeba iść. Po rowerku jeszcze 3 serie brzuszków po 90. Nie wiem tylko jak z jedzeniem, na pewno nie mogę zrezygnować np. z żółtego sera, bo tam jest dużo wapnia a przy karmieniu jest on potrzebny. Mleka więcej jak szklankę dziennie pediatra nie pozwoliła mi pić, więc kicha, muszę jeść ser. Ale jak nie zrzucę całego nadprogramowego balastu to przynajmniej choć trochę. Kiedyś z 65 zeszłam do 53, co widziałyście na tym zdjęciu porównawczym. Potem jednak celowo przytyłam 2 kg, bo w tych 53 źle się czułam, tak jakoś kościsto. 55 było git :D Czyli jakieś 10 kg przede mną. Tralala, na początku odchudzania schodzi z człowieka woda, dlatego tak szybko się chudnie. A właśnie, dziś byłam na mszy chrzcielnej, myślałam, że w Wielkim Poście nikt chrzcić nie będzie, bo tak to nie lubię tych mszy i omijam, a jednak był jeden - dziewczynce nadali imię Nikola. Od razu pomyślałam o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, powiem Wam, że te czapki są banalnie proste do zrobienia, naprawdę. Jak nauczycie się na szydełku, to potem tylko trzeba zrobić odpowiednie kółeczko ze słupków i je rozszerzać. Albo inaczej - zrobić łańcuszek, połączyć w kółku i robić słupki, pod koniec tylko je skracać. A aplikacje robi się osobno i przyszywa. Jakbym miała czas to bym porobiła i powysyłała zainteresowanym. Ale naprawdę to nic trudnego. Wystarczy złapać podstawę, a szydełko jest prostsze jak druty, choć ja je wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ardi nie martw sie ja też jeszcze mam łóżeczko na samej górze, wiec nie jestes sama :P ale za to musze sie pochwalić, że dziś znalazłam drugiego ząbka u Bartusia :D tralka gratulacje :) twoje wyniki z cwiczen coraz bardziej mnie nakrecają wiec proszę pisz o tym jak najwiecej może w koncu sie zdecyduje :P niki mojemu tez tak jakos sie zadziera ale tylko na duzym palcu, ja jednak obicnam na prosto bo tak mi mówili ale jak widze, że z boku sie zadziera to tez troszke przycinam... MalinowyKrólu rowniez podpisuje sie pod tym co napisał pomaranczowy nick odnosnie Twojej sytuacji...i Ty nam tu nie uciekaj...wszystkie sie ucieszyły, że bedziemy mogli porozmawiac rownież z tatuskiem...nie przejmuj sie tym co napisał drugi pomaranczowy nick..czekamy az sie odezwiesz :) Wszystkiego najlepszego dla Naszych połroczniaków :D Zdrówka przede wszystkim i duzo radosci :* Sikora super, że impreza udana...eh jak ja bym tez chciała tak :D Camerata fajne te krzesełko :) ja własnie by, chciała takie cos w tym stylu, nie zabardzo masywne:) demag ogia Ty tez o ciwczeniach :D piszcie piszcie moze i ja sie w koncu wezme za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze de mag ogia chyba sie od Ciebie zaraziłam tym serialem bo własnie sobie uswiadomiłam, że nie dostałam jeszcze @....kurcze tylko u mnie nie było by tak kolorowo :( ehhh mam nadzieje, że to tylko opóznienie... a te czapeczki z szydełka cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×