Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

ita - właśnie ci wysyłam przepisy na maila i mam też książke dukana w pdfie:) xx U nas noc średnia, o 6 pobudka. Młody teraz śpi a ja idę ćwiczyć. Jakoś rano mam więcej werwy:P xx asiulka - u nas było identycznie z katarem, jak Igorowy wychodziły na dole zęby! Wydzielina leciała z nosa, ust i oczu. Może u was też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie nie Camerata, ja mam inne ;) takie: http://eveline.eu/1,28843,SLIM+EXTREME+3D+Termoaktywne+serum+modeluj%C4%85ce+tali%C4%99%2C+brzuch+i+po%C5%9Bladki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata -to są kropelki a nie maść:). U nas mam wrażenie że dentinox też nie pomaga. Jak nie kolki to zęby... masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. tralka dzieki za miłe słowa :* ja jestem czytam Was ale jakos nie moge sie zebrac, żeby pisac bo jestem strasznie przybita tym, że nadal nie mam @....po co mam Wam wprowadzac smutaśny nastrój :( Zajrzałam na poczte :) dzieciaczki przecudowne :) powiedzcie jak to jest, że każde dzieciato jest cudne i przesłodkie :) buziaki dla Wszystkich pociech i zdrówka :) niech te chorowite szkrabki jak najszybciej wracają do zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraa a podasz dane do tabelki? :) Brakuje mi ile miałaś lat w dniu porodu, waga i wzrost Bartusia i czy miałaś CC czy rodziłaś SN :) Bo chce wysłać na meila uaktualnioną tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki :) wyslalam na meila tabelke jak ktos chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ten balsam http://eveline.eu/1,28842,SLIM+EXTREME+3D+Termoaktywne+serum+wyszczuplaj%C4%85ce.html w rossmanie jest w takiej dużej butli 400 ml za 17 zł:) I ma też do biustu http://eveline.eu/1,28838,SLIM+EXTREME+3D+Superskoncentrowane+serum+modeluj%C4%85ce+do+biustu+PUSH-UP.html fakt, ze na moje cycki nic nie pomoże, ale fajnie wygładza i napina skórę:) xx Xaraaa - nie łam się, będzie dobrze:) Po ciąży okres często jest nieregularny, spokojnie:) xx Ja poćwiczyłam, teraz robię obiad. Po tym treningu mam powera na caly dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda odbila mi chorobe...juz bylo oki i znowu mam 37,9...kaszel i powodz nosa....czekam u lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Widzę że nie tylko u mnie nocka nie halo :( młody zasnął po 20 i w miarę spokojnie spał do 24 zjadł obudził się o 2 próbowałam dać mu wodę ale nie musiał zjeść mleczko no i później już do rana spał kręcąc się ciągle więc ja praktycznie nie spalam też mam wrażenie że to przez zęby i już nie wiem jak mu pomoc :( dentinox nie działa za bardzo teraz dałam odrobinke nurofenu i zasnal jakby spokojniej Rozmawiałam z ordynatorka trzeba mu zrobić testy odnośnie atopowych zmian bo jako tako objawów alergii nie ma zmieniać mleka narazie nie będziemy ale jednego dnia jest czysty osluchowo drugiego coś mu zalega i ciągnie się ta infekcja za nim powiedziała że z reguły świadczy to właśnie o alergii więc jak wyjdziemy może w tym tyg to czeka mnie latanina po alergologach ah już nie mam siły już 3tyg się bujamy po szpitalach i nadal nie jest ok :( Xara nie przejmuj się w końcu dostaniesz @ faktycznie narazie może być nieregularnie Wivi dużo sił ci życzę wiem jak to jest :( obyscie w końcu znaleźli 'złoty środek' Trala ja też chętnie bym się z wami spotkała w realu :) ale niestety z tym to raczej ciężko będzie super cieszę się że z Brajankiem ok bo tak ciągle jakoś myślałam bo on też tak dużo już przeszedł niunius kochany Basienko co tam z wami kochana? Jak Zuzienka? Napisz chociaż krótki poscik bo tak dziwnie bez Ciebie :( Asiulka trzymajcie się jakoś z Polcia i wracajcie szybciutko do zdrowka :* Goju ja to cały czas nie mogę wyjść z podziwu jak potrafisz się zmobilizować dieta ćwiczenia super :) Już nie pamietam co jeszcze chciałam napisać :( uciekam bo mały się obudził milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja dzięki Trala a jestt taki sam tylko chlodzacy? Bo mi jak demagogii ciagle gorąco aż dziś. Temp sobie mierzylam Ciagle nadrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my juz po szczepieniach. bylo ciut placzu ale po chwili zaczela zagadywac pielegniarke hahaha;p Zdziwilo mnie ze kazali przyjsc na kolejne szcczepienie po roczku... U was tez tak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi - tak, kolejne po roczku. Asiulka - zdrówka! Karolinka - jeszcze troche powalcz i dowiecie się moze w koncu co jest przyczyna ciagłych infekcji. Dasz rade, jestes silna mamusia! Wierze w Ciebie :) Ita - jak z rozszerzaniem diety? Mój odmawia nawet spróbowania owoców, probowalam z jabłkiem i bananem, mus i sok ale uparty jak nie wiem co. Na dniach będę próbwować jeszcze raz z marchewka. U nas chyba na dniach wyjdzie ząbek, bo jak mu przejezdzam palcem po dziasłach to takie kłujące coś czuć, chociaz dziasełka nie sa białe. Jeszcze kilka dni temu tego nie czułam. Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my czekamy na kuriera z lezaczkiem i nic :( ita- http://eveline.eu/1,28837,SLIM+EXTREME+3D+Serum+intensywnie+wyszczuplaj%C4%85ce+%2B+uj%C4%99drniaj%C4%85ce.html cos takiego , poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardi, widzę że Twoja córcia jest z tego samego dnia co mój synuś. tylko mój jest młodszy o całą godzinę i 20 minut ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może tym razem zęby?? Matko Brajan dzisiaj jest tak marudny że wysiadam. Cały czas coś gryzie albo siedzi przy cycku, jak płacze to od razu tak mocno jakoś.. Zmykam nosić Skarbeńka dalej, buu, ałaa moje ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam problem z zasilaczem do laptopa, dlatego sie nie odzywam a nie dlatego, że Kacper marudny czy coś, bo w tym tygodniu jest do rany przyłóż. Goju, spóźnione życzenia dla Igorka, oby rósł zdrowo! Mąż pojechał z ojcem na pogrzeb tego faceta co się powiesił, ja nie mogłam, bo teściowa dziś w pracy i nie miałam z kim małego zostawić. Trochę głupio, bo to był nasz kontrahent, ech, sama mu nieraz dawałam do rąk własnych ponaglenia zapłaty. A tu przez długi targnął się na życie. Mąż ma mi kupić nowy zasilacz to będzie ok. Ardi, mój miał niemal takie same dane jak Twoja mała po urodzeniu: 3200 g, tylko 53 cm a nie 54. Mamo Kostka, a do ilu m-cy karmiłaś tylko piersią? Bo pamiętam, że Twój był chyba najdłużej /nie licząc Wivi i Wojtusia/ na samej piersi, może stąd te problemy, że nie chce jeść nic innego. Mnie właśnie koleżanki ostrzegały, żeby wcześnie wprowadzać, bo potem może być problem. Oj Asiula, biedna Pola. Jej, Wivi i Wojtuś znowu problemy, dobrze choć, że u Karolinki jakieś światełko w tunelu. Biedne jesteście, naprawdę często myślę o tych chorych dzieciaczkach. Szczepienie jest po roku, nam napisali w książeczce zdrowia, że mamy się zgłosić we wrześniu tego roku. Basia coś dalej milczy. Skrzydełka były pyszne, nawet dałam troszkę tej pikantnej przyprawy z Kamisu, nawet jej za bardzo nie czułam. Piszę w pośpiechu, bo pewnie mały zaraz się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale chaotyczny ten mój post ale się bałam, że Kacper zaraz wstanie, bo już długo śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia- cały czas karmie piersią. warzywka w miarę je, sa gorsze i lepsze dni ale owocow nie tknie. Wychodze z załozenia ze nic na siłe, ale jak usłyszałam pomysł babci żeby mu dać apetizer na apetyt bo on nie chce jesc to sie wystraszyłam, bo wiem ze jest do tego zdolna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam, tylko na piersi był do gwiazdki, powoli próbowałam cos dawac ale nie codziennie, a od połowy stycznia dostaje cos regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojjj to chyba mój najdłużej był na samej piersi bo do 3lutego ;) a 5lutego miał pół roczku ;) teraz je w miare, mało ale chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym wysłałam zaproszenia na fb te które poznałam, ze z Caf. Przez Goi znajomych :-) MamaKostkadalam teraz marchewke z ziemniakiem i jest ok, to teraz ostatnio musiał być seler :-) Z owoców je tylko jabłko, juto gluten wprowadzam. Dziewczyny czy jest jeszcze 10 % za ankietę w rosmanie? Zdrowka dla maluchów i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie poznaje swojego bobasa :) wczoraj wypił 820ml plus pół obiadku a dziś drugie pół sloiczka i do teraz już zjadł 680ml a gdzie do 24 :) normalnie jestem w szoku :) ale pozytywnym oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja nie poznaje swojego bobasa ale w negatywnym znaczeniu tym razem.. Płacze cały czas, aż mu łezki lecą :( pod palcem na dziąsełku czuć grudke chyba będzie ząbek. Ale jest biedny i 38 z groszem temp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoKostka mój też tak mial z owocami zjadal jak dodałam do kleiku ryzowego inaczej nie tknal :) Tralcia biedny Brajanek :( wytrwałości Ci życzę :* A ja wpadlam do domku się ogarnąć mały z tatusiem ale mu płacze cały czas :( kurcze tak się do mnie przywiazal że będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala to przepraszam przeoczyłam, że Brajanek tak długo był na samym cycu. Pewnie wkrótce doczekasz się ząbka. :) Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia od Wivi, który dziś kończy pół roczku, duuużo, duuużo zdrówka i tylko tego mu życzę. A mój dziś ciągle w pozycji do raczkowania i się buja do przodu i do tyłu. Dopiero teraz usnął, idę na rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziewczynki. Przepraszam, że się nie odzywam, trochę się u nas wydarzyło i nie mogę ogarnąć siebie, domu i przede wszystkim mojej głowy i myśli\ w niej. Będzie dobrze niedługo na pewno:) W nocy wstaję do małej co pół godziny, bo tak się budzi, dzisiaj poszłam spać o 5 wstałam o 7:30. Ciekawe, jaka będzie dzisiejsza noc eh. Ogarnę wszystko to będę pisać częściej na pewno. Dziękuję za pamięć Kochane pozdrawiam wszystkie gorąco, posyłamy ogromne porcje zdrówka dla chorujących maluszków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zuzia jutro będzie miała 7 miesięcy, nie wiem nawet kiedy to wszystko tak szybko minęło. Wszystkiego naj dla dzisiejszych urodzinkowych maluszków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×