Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

jej dziewczyny, już się zaczyna robić ciepło..nie mam pojęcia, jak ubierać małą na spacery....coś pasowałoby jej kupić na wiosnę..na razie zakładam kombinezon i wczoraj jak było w południe 10 st u nas, no to wiadome - rękawiczki zdjęłam, cienki kocyczek tylko narzuciłam, ale jakoś tak mi dziwnie...boje sie żebym za bardzo nie poszalała, bo pogoda zdradliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka w zupelnosci Cie rozumiem :) Ja po prostu na body nie zakladam teraz bluzy na dlugi tylko kamizelke jakas albo mam bolerko na krotki rekaw, najpierw zdejmuje troszke z rak potem zamienie szalik taki przez glowe na apaszke i tak stopniowo bede rozbierac, czas sie tez za lzejsza czapa rozejrzec bo od spoconej glowy moze nic byc fajnie...mimo iz ma zalecenie isc na spacer to dzis nie ide, otworzylam okno i mloda spi w wozku....dzis mamy za soba 110 ml mleka troszke z kleikiem, z 200 ml wody jablkowej i 80ml zupki indyk z dynia....moze bedzie git co? Poprawe po kolorze skory widac....bo rano wygladala jak chora na anemie alebo inne jezcze.... Ej nikt nie przyzwa ze scilam wlosy na kopernika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja zamiast do ega to jade do olkusza (dobrze pamietam??), szykuj tylek na grube lanie!!! Smaruj cebula bo inaczej spuchnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lilcia bardzo lubi spacery w wozku i przewaznie zawsze usypia na spacerku ;p U nas jeszcze zabkow nie widac ... juz nie moge sie doczekac ;p kiedy sie pojawia ;D a taka pogoda na coz nie wiadomo jak malca ubierac raz zimno raz cieplej.. My staramy sie duzo wychodzic zeby mala lapala swiezego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka77 dziekuje Sloneczko za info ompromocji enfamilu bo wczoraj kupilam bez przeceny! Kupie i dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedtem musiałam się wygadać dlatego tak tylko o sobie napisałam. Spokojnie mógłby dziś iść na spacer, myślę, że usnąłby na rękach momentalnie, bo on dość szybko zasypia na powietrzu, a jeszcze dziś był wyjątkowo zmęczony po tak długim okresie niespania. Odkąd mąż od Świąt jest częstym gościem w domu to mam problemy nawet z wietrzeniem mieszkania, a gdzie tu mowa o wyjściu na spacer. Mówi, że jak mały podrośnie, to będzie chodził. Pytam tzn. kiedy? Jak będzie miał 10 lat? Basiu, fajnie, że się odezwałaś. Niech Ci się tam wszystko ułoży i wracaj tu do nas! Aneta, chyba żadna z odchudzających się tu osób nie pisała nic o niejedzeniu. Ja się świecie zgadzam z tym co napisałaś odnośnie jedzenia. Dokładnie, organizm nie dostając pożywienia magazynuje na zapas to co dostaje. Niki, ten rowerek to jakieś wybawienie dla mnie a nie męka. Super się po nim czuję. Ty to masz śmiesznie nawet w pracy jak widzę. Xara, a miałaś już regularny @ po porodzie? Wiem co przeżywasz bidulko. Goja, narzekasz na męża. Ja nie wiem co oni mają z tym spaniem. Mój, nie powiem, bo mi przy dziecku bardzo pomaga, wczoraj po tym pogrzebie praktycznie do wieczora zajmował się Kacprem ale jakbym go rano obudziła, żeby dać małego to zły na cały świat. Asiula z Polą, zdrowiejcie dziewczyny. Wiecie, była przed chwilą teściowa i mówi, że jak chcę to może małego wziąć na spacer. To jej powiedziałam co usłyszałam dziś od jej syna. Wzięła go na spacerek na swoją odpowiedzialność jak to powiedziała. Tylko że na pewno nie będzie jej spał, bo spał przedtem ponad dwie godziny. Nie poszła nawet z wózkiem tylko wzięła go na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja do gondoli zakładam małemu polarkowy kombinezon, czapkę zimową i rękawiczki. I przykrywam kocykiem cienkim i tym czymś od wózka. Wibracje z leżaczka fajnie uspokajają Brajanka- chwila i śpi.. W małym mieliśmy tylko takie puknięcia w rytmie bicia serca i tego nie lubił.. Ząbka nie widać jeszcze ale widać że coś się dzieje.. Mały w końcu śpi, mam chwilę ciszy, bo mała ogląda baje. Kurcze nie wiem czy przeziębiła pęcherz czy jak ale już drugi dzień nie może zdążyć do WC, dobiega do łazienki i płacz ze nie zdarzyla ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, moja siostra ma to samo od paru dni a raczej nocy ze swoją prawie że 4-latką, tylko, że ta jej się moczy w nocy. W dzień ok, w przedszkolu też nic się nie dzieje a co noc wszystko mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja od 2 listopada 2011 nie mam @ ;) ciekawe kiedy przyjdzie do mnie heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpuściłam spacery bo zawalona jestem, ale nadal zakładałam mu zimową kurtkę, przykrywałam grubym kocem i tym od wózka, ale mi było ciepło w zimowej kurtce więc jemu pewnie też. Dobrze, że kupiłam już wiosenne kurtki dla niego bo chyba na kolejny spacer już mu założe, u nas w słońcu dziś +14stopni. Jeszcze troche i przerzucimy się na spacerówkę. W domu zakładam body z krótkim rękawem i na to bluzka z długim, rajstopki i spodnie bo mi ciągle zrzędzą że mu jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zadzwonili dziś z firmy i od jutra wracam do pracy :) Na 6 h dziennie, 6.30-12.30 albo 12.30-18.30. Troche jestem przerażona. bo całkiem inaczej niż tam gdzie pracowałam. No ale dam radę. Gabi dalej nie możliwa, usypianie jest tragedią. Ale mamy drugi ząbek :) Ja na spacer zdjęłam jedną warstwę, tzn zamiast bodów na dł rękaw i bluzy nakładam same body, w kombinezonie i śpiworku, bez kocyka. W kauflandzie pampersy od dziś po 36,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam teściową. 40 min. chodziła, nosząc go na rękach. On sam w sobie jest ciężki a gdzie tu jeszcze taki wyubierany. W międzyczasie z garażu przyszedł mąż, spytał gdzie mały, a jak mu powiedziałam, że z jego mamą na spacerze to ze złością stwierdził, że będzie na nas obie jak się mały rozchoruje. Boże, ręce opadają. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala, te wibracje przy bujaku są super. Ile one razy mnie uratowały jak Kacper był mały i nie chciał spać! Super go usypiały, a teraz za to mu przeszkadzają, nie lubi, jak je włączam. Gratulacje dla dwuzębnej Gabrysi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie boskie dzieciaczki! Widziałam fb Brajan przystojniacha i Nikola tez śliczna! Asiulka Pola cudnie siedzi i parzy kawke mamusi, no i foty z tym kotem i mala :-) Basiu Ziuzia tez śliczna i do mamy podobna :-) Camereta tez słodkie malenstwa! Kostek to już taki duży chłopak na tych fotach :-) Goja mnie nie przyjęła do grona znajomych wiec nie wiem jak maluchy wyglądają ;-) Gabrys tez cudny :-) Muszę tez fotki Stasia wstawić koniecznie! Demagogia Ty masz 3 światy ;-) olej dziada i idź na dwór ;-) ( ja tak mówię na mojego mezula, mam nadzieje ze Cię nie obrazę :-)) Pije kawę i uciekam naclumpki bo teściowa młodego na spacer wZiela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam do lekarza i mnie tu coś strzeli zaraz. Przyjmuje niby ok 16 a jeszcze królowej nie ma! :/ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *traalala*
pampers rozm 4 -62 szt :) z 50zl przecenione na 37zl oplaca sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi po 60 gr za sztuke czyli calkiem niezle ale promocja w rosmańie byla lepsza ;) narazie mam 164 sztuki wiec nie kupuje ;) Nakupie za to enfamilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie :) Ja to sie dzis nalatałam po lekarzach...najpierw z Bartkiem do pediatry bo cos mi sie wydaje, że cos go łapie..ale na szczescie osłuchowo czysty tylko troche gardełko zaczerwienione i lekki katar ale wolałam dmuchac na zimne...ale za to poprosiłam pediatre o sprawdzenie tych jego zagubionych jajeczek i stwierdził, że jednego nie ma :( i dał mi skierwoanie do chirurga dzieciecego ehh...a myslałam, że sie obejdzie bez tego...pojde sprawdzic zobaczymy co powie.. a potem znów dermatalog...dostal nową masc i oczywiascie kazał pozbyc sie kanarków :P spokojnie mamoKostka nic im nie zrobi...wystawiłam na sprzedaż..i jedynie dam na razie rodzicom na przechowanie, oprócz tego musze wymienic poduszki w moim łózku bo tez mam z pierza a Bartek przeciez u nas tez leży wiec musze kupic nowe poduszki...mam nadzieje, że w koncu zejdą te plamy ... de mag ogia ja własnie caly czas miałam regularnie...az to teraz :( a tym swoim męzem to masz 3 światy :P i wiem co znaczy usypiac na recach zeby wyjsc na dwór tez jakis czas temu musiałam tak robic zeby wyjsc...ale na szczescie juz mu sie odmieniło i zasnie we wózku jak wyjed choc nie raz troche pokrzyczy.. Ale Bartusiowi tez chyba idą zeby...tym razem górne jedynki bo tez marudny i płacze ...w nocy tez niespokojny jest juz druga nocka.. ohh te zęby oby jak najszybciej wyszły tym naszym dzieciaczkom :) Zdrówka dla wszystkich dzieciatek i mamusiek bo tatuska juz nie ma a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam napisac, że słyszałam ,że w netto jest promocja na papmpery orginalne..te pomaranczowe...podobno po 32 zł, słyszała któras??? musze sparwdzic.. Adri a dzis tylko jeden Twój post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poczytam was i odezwę się jutro chciałam tylko dać znac że jesteśmy w domku :) ale powiem wam że całe zmęczenie ze mnie wychodzi i padam poprostu :) ale jestem szczęśliwa :) buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka jupi!? Xara nie martw sie z jajeczkami tak juz jest, moj brat 45 lat temu mial to poprawiane wiec spoko Pampersy pomaranczowe te sllep and play? To i tak drogo jak za nie ;) Ja Wam polecam pampers pants...takie majteczki...jak np. Rzucacie dziecko na podloge warto wtedy zalozyc bo to nie ma zapiec i nic sie mie wgńiata ;) tylko sa inne dla chlopcow i dziewczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mala mega marudna dzis wiec nie mialam jak pisac...:( Ale teraz przysnela, zaraz pranie wstawie i tak pomyslalam ze wam wyskrobie posta:) Te pomarańczowe pampersa? Sleep&play? Jesli tak to drogo, ja jak kupowalam to w kaufladzie za 25zl. :) teraz kupuje happy za 38 chociaz nie wiem czy huggies nie sa lepsze- w biedronce je maja za 36zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, obejrzałam wreszcie skoki, Kamil Stoch mistrzem świata. A pamiętam go z Zakopca gdy skoczył tak daleko jako mały chłopiec. Ale się cieszę. :D Ita, nie obrażę się, nieraz jak się do mnie dobiera a ja nie chcę, to mówię mu w żartach sławetne "spieprzaj dziadu." :P Karolinko, super, że już jesteście w domu. Oby to był koniec problemów! U mnie nie ma ani Kauflandu, ani Netto. Asiula, a powiedz mi czym się różni ten płyn do kąpieli Nivea od płynu z szamponem 2w1? Bo kiedyś kupiłam to 2w1 w Biedronce, a potem już w markecie sam ten płyn /nawet się zdziwiłam, że jest, bo pisałaś, że rzadko można na niego trafić/ i szczerze nie widzę żadnej różnicy pomiędzy obydwoma. I jeszcze jedno pytanie: czy któraś segreguje śmieci? Bo ja się zawsze staram to robić a chodzi mi o to, że chcę wyrzucić te słoiczki po obiadkach i deserkach. Słoiczki to wiadomo - szkło bezbarwne a zakrętki to gdzie ja mam wyrzucić? Idę na rowerek. Kurcze Goju, te interwały to się rzeczywiście robi 3 razy w tygodniu? Bo ja jak się już wciągnę to muszę codziennie jeździć na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamka...ńie dosc ze wysypka na polowie buzi to jeszcze dziwne charczenie i do tego dzis juz wieczorem nie chce jesc...cojest kurwa z tym swiatem ze jak cos wlezie w male dziecko to nie chce wyjsc? Ja pierdole co za niesprawiedliwosc...i chuj strzelil moje nie przeklinanie...musialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×