Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
mamaKostka- mieliśmy ten sam kubek, w ogóle do Nikoli miałam wszystko z nuka, butelki, kubki, lyzeczki, miski nawet nocnik ;) Ale nie byłam z niego zadowolona,z tego ustnika kapie.. po za tym szybciutko go przegryzała.. Cała reszta rewelacja ;) Teraz mały upodobał sobie wszystko z aventu i juz przy tym zostaniemy.. :) U mnie masakra, źle się czuję wręcz okropnie, dzisiaj prawie nie mówie. Spałam z małym od 10 do 12, Nikola koło mnie oglądała bajkę, inaczej nie dałabym rady funkcjonować, tym bardziej że wstali po 6.. Mały dopiero teraz się obudził. Na szczęście ODPUKAĆ!!! dzieciaki na razie ok. Oby nie były chore i to jeszcze na święta bo chyba pójdę się utopić :) Polcia oczka czarują nawet na tyle km :) A Kaceperek faajnie sobie stoi :) Duży chłopak już :) To teraz uważaj bo za kilka dni i będzie obchodził łóżeczko a później meble ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kaceperek- maaatko!! Przepraszam Kacperek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co do cudów ciążowych to moja siostra mając raka szyjki macicy, wyciętą szyjkę, zaszła w ciążę, donosiła, i urodziła. Poród naturalny. Lekarze stukali się w głowę mówiąc że wariatka, ze fizycznie niemożliwe jest donosić (nie leżała w szpitalu) i urodzić dziecko z rakiem i bez szyjki. Lena ma 2 i pół roku już i calkiem zdrowe dziecko. Moja sąsiadka zaszła w ciążę mając 47 lat. Asiulka, wszystko jest możliwe :)) Nie wiem co się dzieje z Gabi, dziś całą noc co pół godz płacz ze nie mogłam uspokoić, w dzień też taki napad płaczu miała. http://allegro.pl/wozek-baby-star-neo-lux-przekladana-raczka-gratisy-i3074427520.html Zna ktoś taką spacerówkę? Myślę by ją kupić, bo jednak muszę mieć duże koła u siebie, a opinie czytam różne, 70% pisze że tandeta i sie rozsypuje. Ale zdaję sobie sprawę co ludzi lubią pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem ze moge byc w ciazy bo mi kekarz to jasnopowiedzial ale chodzi o to ze moge ale zeby tak od razy utrafic we wszystko, plodne dni..itd to jest szok...poza tym pamietam po zblizonku cwiczylam chodakowska wiec na bank nie moglo sie udac przy takim wysilku...ale dzis juz 18.03....czekam do 20.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka podam Ci moj przyklad: u nas do owocnego zblizenia doszlo w szpitalu:)lezalam wtedy na oddziale laryngologicznym podawali mi baaaardzo silne leki sprowadzane dla mnie. Dostawalam ten sam antybiotyk 2 razy dziennie dozylnie i do uszu. I co? Mala przetrwala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrotu do zdrowia dziewczyny! Też Was dopadło bidulki. Znowu dziś poniedziałek a weekend był taki słoneczny choć zimny. Dziś mąż wcześniej kończy pracę to zrobimy dzieciakom zdjęcia do dowodów. Emilka daje znowu popalić. Ciągle marudzi, płacze jak znikam jej z pola widzenia i pcha rączki do buzi. Widziałam, że ma popuchnietę dziąsła ale znowu na dole za dwojkami hmmmm..nie wiem czy to możliwe żeby szły jej trójki na dole. Kubuś rozbawił mnie dziś bo bawił się swoim misiem, że się nim opiekuje. Ja się patrzę co on robi a on siada na kanapie, podciąga bluzeczkę i chce karmić misia :). Myślałam, że padne ze śmiechu. Jeszcze tak szukał u siebie cycuszka heh. X Niki musisz być silna i wspierać siostrę żeby się nie załamywała bo trzeba się nastawić na walkę z rakiem! Wierze, że Twoja siostra wyjdzie z tego. Pomodlę się za nią. X Jejku Basiu mam nadzieję, że lekarz coś Wam pomoże z tym zanoszeniem się. Nie myśl o tej padaczce i nawet nie dopuszczaj do siebie takich głupich myśli. Zuzińka jest zdrowiutka. Czasem dzieci tak mają. Teraz pewnie jak tylko zapłacze to się boisz, że znowu się zniesie. Daj koniecznie znać jak będziecie po lekarzu. Basiu dziękuje za wyczerpującą poradę co do mycia pędzelków. Jeszcze tylko mam pytanko czy najważniejsze ten pędzelek do podkładu po każdej aplikacji? X Gojcia na pewno ogarniesz pracę i dom. Jesteś twardą babką. Kto się będzie zajmował Igorkiem? Nie pamietam czy pisałaś. X Asiulka teraz to Ty toworzysz serial pełen napięć. Sikaj na teścik bo wszystkie jesteśmy ciekawe. A dziś już nie masz mdłości i dobrze się czujesz? Życzę Ci obyś była :) bo pewnie chcesz? Co za głupie pytanie.... X Demcia brawa za postępy Kacperka! Na pocztę nie zaglądałam jeszcze. Teraz to już nie będziesz mogła spuścić go z oka jak Tralala. X Malinowy niezły zbieg okoliczności, że natrafiłeś na samotną sąsiadkę z dzieckiem... X MamaKostka ten czas szybko leci już jesteście w domu. Kostek na pewno zacznie Ci jeść. Daj mu chwilkę :) X Ardi jejku okropna ta Twoja historia. Dobrze, że jesteś zdrowa i masz taką piękną córeczkę. A napisz kiedy będzie można obejrzeć odcinek z Twoim mężem już wiecie? Czasem oglądam ten program choć już wszystko jest takie podobne do siebie. X Z tym smoczkiem u Emilki to był jednorazowy epizod, że go chwilę pociumkała :). Teraz już nie chce. I faktycznie Asiula moja też lubi zimne jedzonko. Kupiłam brokuły i ziemniaczki to jutro dam jej do rączki. Zobaczymy czy coś zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co gdybać, Asiula sikać na test! :P Ardi gdzie Wam się udało stworzyć dzidzię w szpitalu?? Sikorka, co do tego wózka nie poradzę ale rzeczywiście polecam wózek z dużymi kołami. Widać więcej tu się marudek zrobiło. Nie wiem czy to zaś skok jakiś czy przez pogodę czy zęby. Mam nadzieję, że mój się teraz wyśpi i będzie fajny do wieczora. Choć mówią, że nadzieja matką głupich... A męża nie zawołam choćby nie wiem co, bo mi rano powiedział, że on widzi, że ja sobie z dzieckiem nie radzę jak go nie ma i że od dziś będę całe dnie sama, żebym się nie przyzwyczaiła do jego obecności w domu, bo co będzie jak on pojedzie do pracy. Jej jaki on głupi. Oczywiście potem powiedział, że żartował. A powiedział tak, bo chciał iść na cały dzień do aut. Masakrę mam z tym chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinek z narzeczonym bedzie mozna obejrzec podobno w maju;p tez nie ogladam tego programu ale w tym wypadku musze:D I dziekuje za komplement:) Uslyszalam ostatnio ze moje dziecko jest brzydkie ale dla mnie jest najpiekniejsza na swiecie, tak jak kazde dziecko dla kazdej matki;* demka a wiesz wyznawalismy zasade ze chcemy probowac wszystkiego i gdzie sie da;D wiadomo jak to na poczatku ehee:D A ze jestesmy palaczami i pewna pielegniarka powiedziala mi ze wszyscy pala w meskiej toalecie to poszlismy na fajke oczywiscie zamykajac kabine na zamek i jakos nas ponioslo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge sikac na test pp.jednym razie...nie cce by mi blokada psychiczna wroicila...boje sie ze.sikancem wywolam.paranoje! niedobrze mi nadal...ale to.moga byc hormony...kurde gdybym nadal.miala bolesne iesiaczki to bym czula czy idzie czy nie a tak nic nie czuje...maz.mi.mowi ze jetem.w.ciazy i nigdy sie juz.nie bzykniemy...hehehhe i ze bede hipopotamem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam stan podgoraczkowy tzn.37,9 i nie wiem czy moge dać mu pierś czy lepiej nie... poradźcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MamaKostka- ja mam trzeci dzień, w dzień 38 a wieczorem ponad 39 i daję :) Lekarz gadał coś o czymś dobrym i przeciwciała :) I Kazał jak najbardziej karmić :) Jak jutro też będę taka wypluta to idę do lekarza.. Dzisiaj nie zrobiłam NIC!! Tylko ubrałam dzieciaki i dałam im śniadanie :( Moja mama już wróciła i obiad ona robi. W ogóle juz tydzień pisze Wam że Brajan jest taki niejadek że szkoda gadać. Co mu dam to pluje, tylko suchy chleb chce albo z masełkiem.. no i oczywiście pierś.. Źle nie wygląda ale wolałabym aby jadł coś. Dzisiaj to z kolei ja nic nie jem bo mnie mdli i gardło tak boli że przełknąć nie mogę :( Kupiłam nawet mleko w szaszetkach bo moje mleko może nie być zbyt treściwe po takim dniu.. ehh, muszę iść po południu do lekarza jak będzie nasz pediatra wysępić próbki Hippa bo kupiłam Bebilon ale kiedyś mu dawałam to nie bardzo chciał to pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaKostka jak najbardziej karmić. Tak jak pisała Tralala dajesz malyszkowi przeciwciała i on nie powinien się zarazić. Zdrówka raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - rozmroziłam moje mleko i próbowałam butelke dac, ryk niesamowity. Ja sie obawiam że to jakaś grypa żołądkowa czy cos w tym stylu bo bolą mnie mięśnie i ogólnie jakby czołg mnie rozjechał. A myślałam, że zaszkodził mi sok z brzoskwiń bo po nim to się zaczęło. Brajanek pewnie odzyska apetyt, ja to zwalam na pogodę i takie tam różne czynniki bo Kostek też mało co je. Zupkę jakoś to jeszcze trochę podje ale o owocach mogę zapomnieć. Wyszło mu jakieś uczulenie na policzkach i nie wiem co z tym zrobić, smaruje jak zawsze kremem oilatum. Asiulka - Polcia ma takie magiczne te oczka że hej! Wszystkie dzieciaczki to mega słodziaki, tylko całować i przytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Kostka, ja też bym napisała, żebyś karmiła; dziewczyny mnie uprzedziły. Kacper pospał prawie 2 godz. i od razu inne dziecko. Zjadł wreszcie ładnie zupę, a już myślałam, że po tym syropie zniechęcił się do łyżeczki. Tata wrócił od aut i zajmuje się dzieckiem a ja póki mam wolne to pojeżdżę sobie na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale wieki nie byłam na naszej poczcie, wejde zeby się napaczeć na Wasze bobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no padłam jakie słodziaki!!!Gabulek kochany piękne zabki a jakie pozy!! Akrobatka superowa! no i Kacper stoi, a na buzi to już jak dorosły!! fakt łózeczko wyglada jakby swoje przeszło ale tak jest w rodzinach, ja niestety nie mam takiego bo jestem najmłodsza w rodzinie a poza tym dzisiejsze łozeczka tyle nie przetrwaja :( moje już mi się nie podoba ale ja kazdy odprysk wyczaję i się wtedy wnerwiam boże jak mi niedobrze...byłam na rehabilitacji było super tylko wyłam z bólu podczas masazu... potem w rosmanie i zatrzymałam się przy regale z testami ciazowymi ale sie nie odwazyłam...powiedzialam sobie granice 20.03 i bede sie jej trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kostka już teraz rozumiem Twoją stopką nasz mały-wielki cud...niesamowita historia a jaka masz chorobę tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, od dziecka mam niedoczynność tarczycy, do 18 rż prowadził mnie endokrynolog dzieciecy a potem musiałam iść do "dorosłego", jednak wszyscy zgodnie twierdzili że nie wymagam leczenia :/ A jak znalazł się taki, który się mną zainteresował to mojej tarczycy już prawie nie ma. Hormony już do końca życia będę brać. Całą ciąże się bałam, że Kostek może urodzić się bez tarczycy ale na szczęście wszystko jest ok. Mam koleżankę, której córka jej nie ma i w wieku 3 lat widać u małej że rozwija się inaczej niż inne dzieci. Im dziecko starsze tym więcej zaburzeń w rozwoju, ale zobaczymy jak to się u niej będzie objawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny, podziwiam Was. Ardi, Asiula, mama Kostka. Takie problemy macie ze zdrowiem i zdecydowałyście się na dzieci. Jednak instynkt macierzyński to silna rzecz. :) Ardi, ja tak retorycznie pytałam o to zrobienie dzidzi a tu taką wyczerpującą odpowiedź dostałam. :P Ale się wymęczyłam na rowerku, aż mi się do tej pory w głowie kręci mimo, że już jestem wykąpana i w szlafroku popijam sobie kawę zbożową. Mąż lata gdzieś z synem po domu, mam ciszę i spokój, idę zaraz szykować kąpiel gadzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe demka wolalam wszystko Dokladnie wyjasnic:) ups elblag chcial Magde Gessler mandatem przywitać:) pierwszy artykuł info.elblag.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają kartę rossnę z rossmana, dostałyście jakąś paczkę dla malucha? Ja dostałam maila że mam odebrać prezent dla Młodego, odebrała dzis moja mama i jestem mile zaskoczona bo dostaliśmy body z endo :) Co prawda rozmiar 74 więc nie wiem czy je jeszcze załozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łoooooooo!! Mój Brajan spał od 10 do 13, a póżniej od 15 do 17.. I uwaga.. ZJADŁ OBIADEK!! Ten sam którym ostatnie 2dni pluł.. I weź tu zrozum bobasa ;) Teraz biedny tak głodny, bo ja cały dzień głównie na herbatkach. Opróżnił obie piersi i jeszcze biedak szukał. Zrobiłam mu mm i wypił 200ml !! I dopiero zadowolony się bawi.. Obym jutro już mogła normalnie jeść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie przejmuj sie tak tym zanoszeniem idz na spokojnie do neurologa tak dla świętego spokoju! Sąsiedzi dotarl z dołu? Co do mieszkania to jednak to pierwsze osiedle nas ciągnie tylko, ze zmienili plany i z 89 m zrobili 98 m :-( A to wiecej kasy trzeba. A 89 w zupełności by wystarczyło, jeszcze jedna opcja wchodzi w grę z poloczeniem 2 mieszkań na sumę 110m ale to wtedy bezpieczniej bo jakby cos zawsze mozna jedno sprzedać, tylko na jedno z nich jest rezerwacja :-( Mamo kostka, Trala, Goja ( chyba nie pominelam nikogo) dużo zdrowka życzę! Ardi i jak geslerowa? Xara jak szefowa? Asiulka no to czekamy do 20 a cuda sie zdarzają :-) Mlody dostał 180ml mm plus 2 lychy kaszki bananowej, na następne karmienie dam 3 ciekawe ile pospi. Patrzyłam w składzie i jest cukier, musZe bez cukru poszukać, bo moze budzi sie bo chce pic. Własnie zasnął, maz poszedł rozwiesic pranie a ja zaraz idę sie kąpać. Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Mamokostka fajny ten prezent:)osobiscie nic nie dostalam jeszcze ***Asiulka hehe to az 7 minut uniesienia:P rob ten test:D ***Ardi ja do Drozda chodze.Genge nie znam osobiscie. ***Oj kobietki to was wizela choroba.Kurujcie sie.Trala faceci tak maja jak choruja to juz prawie umierajacy:P ***Anetko snilas mi sie ze bylas w 26 tyg ciazy hihi:):D ***Basiu Zuzia to normalnie "mala terorystka"a kolezanka sie nie przejmuj.Pojdz to specjalisty bedziesz spokojniejsza.Wspolczuje sasiadow.Jak tam twoje limo.Na imprezie pewnie sie przygladali:P ***Niki zycze twojej siostrze duzooo sily i zdrowka. ***Dema nono Kacperek maly cwaniak. Michałek nauczyl sie sam, siadac:) tez juz wstaje ale zbytniego popisu w lozeczku nie strzeli bo mamy kojec. Tylko szuka czego by sie tu zlapac. Maly juz krzyczy czas kapieli wiec uciekam.Poslalam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O drozdzie tez słyszałam duzo zlego:) ale ilu ludzi tyle opini:) No narzeczony dzwonil ale nic sensownego mi nie powiedzial bo musiał juz Konczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Michałek jest przesłodki!! Dzięki za wszystkie życzenia zdrówka, oby pomogły ;) Idę pomału Brajanka szykować do spania, ale tak baardzo pomału :) Bo jak do 17spał to szybko pewnie nie uśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×