Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

hej wszystkim! słoneczko za oknem ale mróz dalej jest! ja chcę już wiosnę, mam już dość wpychania dziecku tego kombinezonu i obabulania i tych całych rytuałów przed wyjściem :/ w tamtym tyg ubrałam ją już w cieńszą kurteczkę bo było 8 st na + i cieplutko, a następnego dnia zaczęło sypać śniegiem i mróz..ta pogoda nienormalna jest po prostu :) xxx taka sobie szukałam takiego schematu żywienia niemowląt, bo tak sie zastanawiałam, co teraz robic, 7my miesiąc się zbliża i zobaczcie co znalazłam: http://babyonline.pl/niemowle_rozszerzanie_diety_artykul,4852,1.html może widziałyście już, no ale tak na wszelki wrzucam :) nawet fajna stronka, można coś sobie skorzystać zawsze. Wydrukowałam sobie ;) xxx widzę, że u każdej coś się dzieje..u mnie też leci...jesteśmy w trakcie remontu dalej, ale kasy nam zabrakło, żeby resztę porobić i jeszcze mój M. nie ma pracy bo jego firma nie wygrała przetargów i u nas d**** zbita :/ już myślałam, że na święta się przeprowadzimy, a kasa poszła jak woda...no i teraz nie wiem, kiedy będzie przeprowadzka..a tu tyle potrzeb..ciężkie to życie, ale tak sobie powtarzam, że najważniejsze, żeby było zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka. Miało być: Troszkę nie jestem zadowolona, bo wg planu miał być 1 kg na tydzień a nie na miesiąc. Myślałam, że go uśpię a on już nie chce spać ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry. Ja wczoraj o 21:30 poszłam spać :D siedziałam i oczy mi się zamykały. Mały ostatnio wstaje o 6.. Dzisiaj idę po test i się okaże czy kupować tabletki czy nie.. Tfu! Musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala musi być nie ma innej mozliwosci.Ja bym się pochlastala normalnie, serio. Też od paru dni pobolewaja mnie jajniki tylko że ja biore anty.Musze do gina isc po zmiane tabletek bo oficjalnie zakonczylam karmienie:( w ogole to mam wrazenie że trzustka daje mi się we znaki. Sypie się chyba ale coz magiczna 30 przekroczona:P pozniej moze cos skrobne teraz czekam na odjazd pociagu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo kostka mozesz ubrac Synusia we wszystkie kolory teczy! Toz chyba chrzest to dzien radosci? Ja mialam ubrana Pole tak ze szok poniewaz tydzien przed chrzetm darla sie jak oparzona w sukience do chrztu...przez gruby zamek na plecach wiec poszla w mega rozowej e paski kolorowe i z kapturem...stroje do chrztu sa z niewygodńych materialow jakis sliskich gowien i kosztuja mega kasy wiec pomysl czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech właśnie mi usnął przy cycu. Tak marudził po tym krótkim spaniu, że już rady nie dawałam. Wyśpi się to może będzie ok, pytanie tylko o której pójdzie na drugą drzemkę i w związku z tym o której pójdzie spać wieczór. Już go nawet nie przekładam do łóżeczka, żeby się nie obudził, tylko wzięłam laptopa i siadłam na skraju łóżka, bo samego się boję go zostawiać, żeby zaś nie spadł. Asiula dobrze prawisz o tych kolorach do chrztu. Ja w sumie do końca nie miałam beciku, poszedł w moim ulubionym kolorze niebieskim i nikomu korona z głowy nie spadła. A toku myślenia innego pokolenia już chyba nie zmienimy. Mnie to drażni jak ktoś mówi, że musi być tak i tak, bo tak jest przyjęte i już. O mąż przyszedł, to posiedzi przy małym a ja się biorę za jakiś obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hmm chrzciny kwestia gustu :) Nikola miała sukienke do chrztu za 90zł i bolerko i śnieżnobiałą poduchę!! Teraz jak na to patrze to stwierdzam że to było tak bez sensu że szkoda słów. W domu i tak jej tą sukienkę zdjęłam bo było jej nie wygodnie.. Z nami do chrztu jedna dziewczynka miała czerwoną sukienkę.. a chłopiec był ubrany w czarny garniturek ;) także, spokojnie Kostek w kolorowej kurtce nie będzie źle wyglądać :) Brajankowi kupię jakieś jaśniejsze spodnie i koszule mamy białą i do widzenia :) nie ma co wymyślać za dużo :) Chrzcić będziemy na koniec maja/ początek czerwca. Miały być chrzciny teraz w święta ale nie mamy chrzestnych do końca dogadanych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :* bardzo Wam dziekuje za pamięć :* przepraszam ze się nie oddzywam ale ja wogole nie mogę się ogarnąć odkad wrocilismy ze szpitala :( non stop mam bałagan wiec chodze i sprzątam a i na to nie mam zbyt wiele czasu bo maly ciagle marudzi i trzeba przy nim siedzieć i zabawiać no i chce chodzic wiec siedze pol dnia przy nim żeby sobie krzywdy nie zrobil w lozeczku posiedzi sam może z 15min w krzesełku i leżaczku tyle ze zje i nie ma bata żeby chwile posiedział i się zajal czyms najlepiej na podłodze i przy meblach no wiec jestem uwiazana :( przy nim nie ma mowy zebym kompa odpalila bo się az trzesie żeby cos nabroić :) w czw byliśmy u lekarza i było przeziębienie ale ide dziś znowu bo ma coraz większy kaszel a i katar wogole nie przechodzi i jest taki ropny starzy tez cos kaszle wiec biore dwojke na wizyte napisze jak cos popołudniu xxxxxx czytam was tak po lebkach niestety :( wiec wszystkim chorowitkom duzzzzzo zdrowka zycze xxxxxx ita wspolczuje wypadku ale dobrze ze tacie i innym nic się nie stało xxxxxx trala tak sobie mysle ze powinnas pojsc do lekarza jeszcze raz żeby cie zbadal ja pamiętam jak mnie tak bardzo brzuch po Kacprze bolał to okazało się ze to endometrioza czego ci nie zycze ale mnie nie bolał non stop tylko w polowie cyklu i pare dni przed miesiaczka wtedy nie jadlam tabletek i to był taki bol ze do ubikacji nieraz na czworakach chodziłam później niestety leczenie pol roku wywoływanej sztucznie menpoopauzy :( a na koniec i tak laparoskopia wiec mam nadzieje ze u ciebie to bol przed miesiaczka bo jednak po takiej przerwie ma prawo bolec niestety;) a tak wogole to ja tez się wybieram do gin we wt bo wlasniepowrocily mi takie cykliczne bole ale to bardziej w jajanikach no i ze hormony biore to lagodniejsze sa kurcze nie widzi mi się teraz jeszcze ze sobą biegac i badania robic :( nic postaram się zajrzeć później i napisze jak Gabrys xxxxx u nas dziś piękne słoneczko :) mielgo dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się wścieknę, taki tasiemiec i wszystko zniknęło :( Asiulka, early days ubranka są w Primark chyba, przynajmniej w Niemczech. Buziaki dla Polci :) Basiu, może doradzisz mi coś na mój ryjek z wypryskami, bo wyglądam jak nastolatka ostatnio. Robię kurację oczyszczającą organizmz z toksyn i pije aloes z sokiem z cytryny i olejem i wysypało mnie jak nie wiem co :( A jakbym chciała zrobić makijaz to mam takie jakby łuski na czole po wysmarowaniu fluidem. Poradzisz coś? :D Dodam, że ogólnie się nie maluję. Limetka, remonty niestety mają to do siebie że pochłaniają kasy. My niedługo ruszamy z budową i już mam strach o koszty tego wszystkiego. Najwyżej będziemy budować 10 lat :D Karolinka - zdrówka dla chłopców :* Demagogia - efekty super :) Tralala - Będzie dobrze! Daj znać jak już potestujesz :D Co do chrztu, to mamy garniturek czarny, własnie mu zamówiłam czarne buciki. KUrtki na raz nie chcę kupować bo po co. Pytałam dziś pani w biurze parafialnym czy na biało musi być i się zaczęła śmiać, że pewnie mi babcia nagadała że musi być na biało i nie musi. A, chciałam pytać ile za chrzest w kosciele płaciłyście? Tak z ciekawości :D u nas 100zł wołają i nie wiem czy to dużo czy mało. Ardi, Kostek też nie miał dziasełek czerwonych ani nic, po prostu kiepsko spał 3 noce i na 4 dzień na dziąsłach było czuć oste brzegi ząbka, po kilku dniach zaczął wychodzić drugi. Kasiula - miłego lotu :) Kostek pozdrawia :) Goja - nie pierwsza nie ostatnia pewnie z takim przypadkiem w sklepie :) Wivi - my w święta na pewno zaliczymy wizytę u teściowej, mam nadzieję że krótką bo nie trawie tej kobiety ostatnio, a jak pomysle ze po tygodniu na chrzciny przyjedzie to mam dreszcze :D W lany poniedziałek jak co roku przyjdzie kuzynka z rodziną i tak sobie razem posiedzimy. Niech już będzie ciepło bo Kostek mi się w gondole nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki na maila. W piątek próbowaliśmy jeść warzywka rączkami a nie papki, ale coś nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak szybciutko :) mamaKosta dzięki mam nadzieje ze Kostus już zdrowy :) bo nie doczytałam oczywiście :) asiulka tak early days sa z Primarka a my po lekarzu maly wazy 7,45 wiec na szczęście powolutku nadrabia ważne ze wogole przybiera a nie leci z waga i o dziwo nic mu nie jest :) tzn dostal tantum verde probiotyk cebion multi i krople do noska ale ogolnie to podobno to wszystko przez żeby bo mu się naraz wyzynaja dwa u góry i na dole :( mam mu dawac na noc nurofen i w sumie tyle ze starszym gorzej ma jakies tam inne leki ale na razie w domku musi posiedzieć :(cholera teraz to ja już palcem do d... nie trafie :D bo jak on do przedszkola nie chodzi to normalnie diabełek szaleje :) uciekam zjeść obiad bo się naczekałam w przychodni prawie dwie godz postaram się zajrzeć później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kostuś jest przesłodki. Ojj udał się synuś :) w ogóle na naszym meilu nie znalazłam brzydkiego dziecka :) Tak jak zdarzają się brzydkie dzieci tak nasze meilowe chyba wszystkie są słodkie jak cukierasy! :) :* Mam test ale się boję go zrobić :) Kocham Was, że jesteście ze mną w tych trudnych psychicznie chwilach :) bardzo dużo mi to daje.. W ogóle w domu mam szpital. Ja wyzdrowiałam to małą rozłożyło. Zapalenie ucha, gardło zawalone, katar, kaszel, temperatura (39).. Na dodatek Brajanek dzisiaj gorączka (38,3) i katarek mu się leje, czasami kaszlnie, i prawie cały dzień śpi, cud że zjadł obiadek :( Już w ruch poszedł Cebion Multi. Mnie dzisiaj brzuch nie boli hehe, chyba ze strachu przestał boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze nie zauważyłam Kai na poczcie :) Anetka wyślij mi ją paczką :) słodziutka :) A jak śpią razem szok hehe :) Kurcze mały dzisiaj podejrzany- błagam żeby nie był chory :( o 6:15 wstał o 9 poszedł spać do 11 o 11:30 znów spał do 13 o 13:40 wyszliśmy na spacer oczywiście od razu zasnął spał cały spacer i po powrocie też do 16:20 i teraz o 17 zasnął i śpi.. ehee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Kostla u nas na chrzest daja po 200-300 zl, my dalismy 150 byl byl sam obrzadek, bez mszy. niby co laska a i tak wiadomo ile trzeba dac .. Alunia podobnie jak chyba Polcia -- nauczylq sie buziaki dawac ! jeju jakie to slodkie hehe i glaszcze po twarzy i sie usmiecha i patrzy w oczy .. w ogole teraz mi tak podrosla znow.. wg mojej wagi wazy niecale 9 i pol kg. jeszcze nie raczkuje, ale ladnie juz siedzi, podskakuje na nozkach, wstaje .. jejku teraz tak malo mam dla niej czasu jak pracuje, tak mi zal.. i wszystko teraz tqk mega szybko sie dzieje . na wielkanoc schodzimy na dol do rodzicow, bede piekla ciacha i moze jakiqs salatke zrobie. w poniedzialek do tesciow wiec robota mi odpadnie :-) a dzisiaj w pracy opowiadalam kolezance to zdarzenie o wasie ... tak sie rozesmiala ze poplula sobie laptopa hehe na mezula dalej sie gniewam, lazi i chce romansowac ale ja twardo odmawiam. ale chyba niedlugo nastapi przelom :-p tralka na spokojnie zrob tescik, zobaczysz ze Ci ulzy, to na prawde bylby cud jakbys zaszla w ciaze z jednego zabezpieczonego stosunku :-) jejuuu ale zimnisko u nas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻE SIĘ
trala a Ty się nie boisz wychodzić z dzieckiem na spacer jak Ci gorączkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomarańczko droga, on od rana nie miał gorączki, po za tym niemiecki lekarz mówił że gorączka (do 39) nie jest przeciwwskazaniem do spaceru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻE SIĘ
sorry chyba czytać nie umiem, bo przeczytałam, że gorączkował DZISIAJ. Każda mama robi jak uważa, ja bym się bała. Zdrowia życzę dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko czy to dzis??:) 100 lat jesli dzis...nadmiaru szescie i zadowolenia z rodzinki :) reszta na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
my na chrzciny Nikoli daliśmy 20zł :D :D w kopercie zaklejonej.. :D na złość proboszczowi :D bo jest wredny i tylko na siano patrzy. Powiedział że drugiego dziecka nieślubnego nam nie ochrzci, ale wiem że jakbym mu sypnęła z 300zł to by ochrzcił.. Dlatego idę do innej parafi.. z jakiej racji mam płacić księdzu że mi dziecko ochrzci? ten kraj schodzi na psy.. za wszystko trzeba płacić i to jeszcze jakie wymagania?? wybrał sobie że chce być księdzem to jest księdzem i to jest jego praca a nie żeby siano wołać za chrzciny, bez jaj. Dla mnie to jest paranoja.. i tyle. Nie chce któraś dla dziewczynki bucików elefantena?? rozm.19 biało różowe, śliczne, nie wiele używane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pięknie... Brajan dobił do 39 :'( oby sobie poradził bez antybiotyku! Mała póki co temp. zbita iii nie wraca. Tylko narzeka że boli ją szyja (czyt.gardło) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam dzisiaj... Miałam taki maraton od rana że szok! Mąż mnie zawiódł na całej linii, nie odzywam się do niego. Miał pilnowac od rana dzieciaków, bo miałam na 7 do pracy. A ten wczoraj po pracy byl na imprezie i tak się schlał, że nieprzytomny wrócił o 3 nad ranem! Nie dość że się nie wyspalam przez niego to rano mam już wychodzić z domu a ten dalej trup!!! Myślałam że go uduszę gołymi rękami. Dzięki Bogu teściowa była w domu to poprosiłam ja, żeby przyszła. Po 11 wróciłam bo miałam okienko, a ten kretyn znowu się położył spać. A ja w tym czasie Igorowi dałam jeść, ugotowałam rosół, ogarnęłam, dziecko położyłam spać. Z ulgą wyszłam znowu do pracy! Wieczorem oczywiście tez mnie zostawił z kąpaniem. Wstyd mi, że mam tak nieodpowiedzialnego i obojętnęgo męza... Bylo dobrze, dopóki bylam w domu i wszystko robiłam:( Jeszcze się na mnie obraził, że śmiem mu coś wypominać!!! Sorki za wywó, musiałam się wyżalić. Idę spać, bo naprawdę ledwo żyję. Jak każdy dzien taki będzie to do wakacji się wykończe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
goju spokojnej nocy i regeneracji sił!! :) powiedz gdzie mieszkasz to przyjadę pilnować małego na czas Twojej pracy :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały miał drugie, a właściwie trzecie spanie od 14 do 15 ale usnął normalnie, nieznacznie tylko później, bo parę minut po 19. A ja usnęłam razem z nim jak czekałam aż zaśnie na dobre, żeby go przenieść do łóżeczka. Obudziłam się po ponad godzinie! Tralala, oj oby Ci się dzieciaki na dobre nie rozchorowały. Rób ten test, ale dam sobie rękę uciąć, że nie jesteś w ciąży. Karolinka, Ty też się trzymaj, bidulko, z chorymi dziećmi. Goju, tak to jest z tymi chłopami. Współczuję Ci. Co za durny naród ci faceci to brak słów. A mój chce mnie dzisiaj przepraszać. Już wyszedł spod prysznica i mnie woła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
demagogia- zrobiłam ;) jeśli jeszcze piszę to znaczy że jest ok ;) Dobrej nocki :* Kolejny raz- dzięki że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc. Wy tu sobie gadu gadu a ja dzis mialam czad w domu. Od razu okna otwieralam . Mala opatulilam jak najbardziej moglam teraz latamy z czujnikiem cale szczescie 0 pokazuje. Mamy taki Maly sukces bo dzis jest drugi dzien z rzędu jak Taszka zasnela bez lulania:) normalnie dumna z niej jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Łooooooo !!!!! A tu co taka cisza??? Jeeej, forum umiera :( U nas nocka jako tako, od 22 do 24 budził się co chwilę. W końcu dałam mu paracetamol i spał do 6:30 także nie najgorzej :) Kurde mój tata taki wredny a mnie czeka rozmowa z nim żeby na swój abonament mi wziął telefon. Boo mój padł na amen :( a on może wziąć ale nie chce bo nie potrzebuje.. ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm czyżby nikt w nocy nie karmił ? Czyżby wszystkie dzieciaczki spały jak małe susełki ? Czyżby Xara się wreszcie wyspała ? Hehe Tralka jak Brajanek ? Mam nadzieję, że tempka mu spadła? Oj nie zazdroszczę sytuacji z ojcem, że też ten telefon musiał paść właśnie teraz.. Goja też mnie kiedyś spotkała podobna sytuacja miałam rano jechać do diabetologa, na wizytę czekałam ponad 3 miesiące, a mój M poprzedniego wieczora zapił i był rano nie do życia. Mama na dole była chora więc nie mogłam podrzucić małej, szukałam ratunku u siostry. Byłam zła jak diabli,przez cały tydzień dawałam mu odczuć, że mnie zawiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny Ardi dobrze, że macie czujnik ! czad-cichy zabójca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka ok, już trzecia z rzędu o tylko jednej pobudce na jedzenie. Tralala, myślałam, że będziesz robić test dziś rano. Czyli rozumiem, że nie jesteś w ciąży? Tak myślałam. Ardi, no to pięknie. Dobrze, że macie czujnik. A ja miałam cudowny wieczór z mężem. Dawno mi tak fajnie nie było, chyba wraca mi chęć na... ;) Jak mamy się tak godzić to możemy się non stop kłócić. :D Jak piszecie o tym piciu Waszych mężów to się cieszę, że mój tak stroni od alkoholu. A wczoraj jak się kładłam spać to odruchowo wzięłam telefon a tam sms od sis, że jest z najmłodszą w szpitalu i że jak mogę to żebym dała sygnała to zadzwoni /bo ma do mnie za darmo/. Otóż mała od paru dni ma gorączkę ponad 40 st. Chodziła do lekarza parę razy, antybiotyk nic nie dał i wczoraj skierowali ją do szpitala. Czekam na wieści od niej. Ech, ma z tymi dziećmi masakrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×