Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08 ..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08....... ... .....synek...........Kacper Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08. ... ..........córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08. ... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka..............?? AgataK..............27..........?????????................ 30. 08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................W AGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90/ 54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53....... ..Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........? ??? /??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2 900 /55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........27 00/ 50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3 420 /56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08......... .32 00/50.........Adam..........SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08......... .38 50/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08........... 398 0/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08.......... .41 30/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08......... .33 20/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??..... ... ....3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08.......... 300 0/50..........Gabryś......SN 30juz30........31........lubelskie......17.0 8.....11.08......3500/54.....Wiktorek....CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK************** WIEK*******SKĄD************TERMIN PORODU******PŁEĆ**********IMIĘ _________________________________________________________ ___ _________ .A.N.I.A..............31........S-ce.............01.07-02 .08 ..........??.....................?? Quore1988.........24.......Sandomierz........10.08....... ... .....synek...........Kacper Gosiaaa .............32........St.Wola...........11.08/18.08........ ..??...................?? Agulindda..........30.........Wrocław.............13.08. ... ..........córka........Natalka goja27.10..........30........Wrocław..............17.08. ... ........synek.................?? qwerty28...........28........mazowieckie.........20.08... ... .........??...................?? basieńka77.........35........Sanok..................21.0 8.. .............??...................?? Camerata.............28........Kraków.............22.08. ... .........córka..........Emilka sikorka1988........24........Mazury................23.08. ... ........córka.......Malwinka asiulka358..........28........Warszawa.............23.08. ... .......córka..............Pola Oliwia27l ...........28.........Dzierżoniów..........24.08.......... .córka............Zuzia sierp.2012..........27.........Wł-ek..................24 .08 ...............??.................?? Tynka0901.........24.........Niwy....................24.0 8.. ............syn................?? Aga.S................38.........St.Wola................26 .08 ............córcia.............Iga supernudziara.....24.........Kalisz...................26. 08. .............??..................?? Susełek1............36.........Olsztyn.................2 6.0 8..............??.................?? JoannaUK1987.....24.....Doncaster/Raszkow.....26.08...... ... synek......Alex James Pafi86...............26..........Gliwice................. 26. 08...............??................?? Marti884........... 28..........Śląskie.................27.08.............cór ka.........Maja fabi784.............28...........Kraków................2 7.0 8.............synek.............?? malutka3110.......32..........Kraków................30.0 8.. ...........córka..............?? AgataK..............27..........?????????................ 30. 08..............córka.....Helenka Limetka_87........25..........lubelskie...............05. 09. ...........córka...Marcelinka Ita3-84.............28..........Toruń................... 05. 09...............??................?? MAMUSIE ROZPAKOWANE: NICK.........WIEK.........TP..........DP................W AGA /DŁ.........IMIĘ.......SN/CC ********************************************************* *** ******************************************** letnia_mama.........30.......02.08.......18.07.........35 90/ 54.........synek..........SN taka tam aga........29.......02.08.......23.07.........3200/53....... ..Michał.........SN Pandora89...........23.......19.08........27.07.........? ??? /??...........Janek..........SN Basia2510............25......12.08........28.07.........2 900 /55.........Zuzia..........SN Margaretka..........24......10.08.......03.08..........27 00/ 50.........Nicola.........SN tralalalapimpirimpi...22.....02.08.......05.08..........3 420 /56.........Brajan........SN Miss.M.................27......15.08.......06.08......... .32 00/50.........Adam..........SN .a..ga.ta.............24.......03.08.......06.08......... .38 50/??..........córka.........SN aneta_21............23........06.08......06.08........... 398 0/57.........Kaja..........SN KasiulaUK............26......12.08........09.08.......... .41 30/57.........Franek.......SN vicodin...............29.......16.08.......10.08......... .33 20/54........Tymoteusz...CC lilimum................??.........??.??........??.??..... ... ....3400/55..........Maja.........CC karolinkaa_j.........25.......10.08.......11.08.......... 300 0/50..........Gabryś......SN 30juz30........31..............17.0 8.......11.08........3500/54.......Wiktorek......CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicodin- moj identycznie ze spaniem, ostatnio wieczorem tak od 20 do 22 robi sobie przerwe ale za to w nocy spi pięknie! I też jak się naje to się tak cieszy że aż sie chce karmić :) basia- a probowałaś sobie zaparzyć kore dębu?? Ja mam płyn do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu, ale teraz kupiłam sobie w aptece ziółka do zaparzenia i tym się podmywałam i zaraz ulga.. Co prawda ja nie miałam rozpuszczanych szwów tylko normalne, dzisiaj wyciągana reszta, bolało ale żyje i mi ta kora dębu na zmiane z rumiankiem przynosi ogromną ulgę... asiulka- dzięki :) już nieługo i Ty bedziesz miała taką słodką iskierkę na świecie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 - gratulacje!!! A miałayśmy razem termin na jutro:) Aż ci zazdroszczę, ze jestes po:) Basia - a spróbuj tych globulek, o których kiedyś pisałam - citadrina (nie pamiętam dokładnie nazwy, ale któraś z dziewczyn ostatnio o nich pisała). one przyspieszają gojenie. Własnie wzięłam się za naleśniki, zrobie ze szpinakiem:) Coś ten szpinak za mna chodzi całą ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30, lilimum,karolinkaa_j Gratulacje!!!!!! Tralal... jakie masz sliczne dzieciaki :) podczytuje Was codziennie ale przyznaje, nie mam jakos sil na pisanie ;-) u nas w porzadku bez zmian ;-) pozdrawiamy i cierpliwosci dla nierozpakowanych (wiem wiem latwo sie mowi, gorzej to zniesc ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak rozpoznac skurcze od ruchów dziecka?? boli mnie brzuch co jakiś cza ale myslałam ze to mała sie rusza i jej ruchy nie bolą i cisną...a moze to skurczE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30juz30 Gratuluje!!! Tralala jak tak patrzę na te twoje dzieciaki to już się mojej doczekać nie mogę, a ten uśmiech małego...:) Asiulka ja mam dość silne skurcze, ktore niestety się wyciszają po godzinie półtorej i nie da się tego pomylić z ruchami dziecka, przy skurczu mam bóle krzyża, napieranie na pęcherz0-cały czas do kibelka biegam i uczucie rozsadzenia-dosłownie:) krocza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka, skurcze idą od dołu brzucha ... przynajmniej ja to w ten sposób odczuwam ... no i zabraniam ;-) wpychania się do kolejki. jestem 5 dni po terminie a dziś w szpitalu najpierw kazali się stawić, a potem olali i odesłali do domu, bo akcji porodowej nie ma :-( jak nic się wcześniej nie będzie działo, to mam się stawić 20 i wtedy pomyślą co dalej ... normalnie jakbym mogła to bym pogryzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)Goju Tralalala dzięki za radę z globulkami i korą muszę wypróbować, jak mi nie będzie lepiej.Narazie rivanol tantum rosa octanisept na zmianę używam mam nadzieję że to ropienie mi zniknie eh. Niby te szwy rozpuszczalne i te w środku ok ale wydaje mi się że te na zewnątrz się nie rozpuszczą, bo tak nawet na chłopski rozum to rozpuścić się powinny te które nie mają dostępu powietrza, przykryte są tkanką a nie te które mają kontakt z powietrzem i są na zewnątrz eh no zobaczymy.My już po wizycie u lekarki z małą jest ok z wagą miesiąc do przodu jest heh tak przybiera:)jedno bioderko się różni troszkę w poniedziałek mamy usg więc na 100%potwierdzi to i mam pieluszkować szerzej bo ponoć 90%dzieci ma asymetrię i to pieluszkowanie pomaga. Za pare tygodni zaczynamy szczepienia chyba się zdecydujemy na tą skojarzoną 6 w 1 płatną zeby jedno ukłucie było a nie 3 w tych bezpłatnych szczepieniach za każdym razem. I z tych dodatkowych rotawirusa. Pneumokoki można w 1 dawce podać nawet 2 latkowi i we wcześniejszych miesiącach też jeszcze jest możliwość więc jak coś później się zdecydujemy na to.Vicodin fajna ta Twoja dieta ja się odważniejsza zrobię po miesiącu dwóch może to też będę dodawać powoli różne składniki.Trzymam nadal za Mamusie z brzuszkami jeszcze:)Sliczne maluszki na mailu:)takie słodziutkie wszystkie:)Tralala ile włosków ma synek heh:)gratuluję wszystkim Mamusiom:)pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bole brzucha mam.wlasnie.polaczone.z.naciskiem na jelita.bo.od.razu mam.gazy i bolem krocza..myslalam.ze.mala.jakas pozycje.zmienia ale.widze ze.to jest takimi cyklami....mozliwe zeby sam skurcz nie bolal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - te przepowiadające nie bolą, ale jak dostaniesz skurczy tych odpowiednich to wierz mi, będziesz wiedziała, że to jest "to':) One sa tak charakterystyczne, ze nie da się pomylić z ruchami dziecka. Pamiętaj, że będzie cię bolała raczej góra brzucha, bo dno macicy wypycha dziecko na świat. Ja miałam wrażenie z pierwszym dzieckiem, ze tonę:( Tak mi macica uciskała klatkę piersiową. Mój mąż jednak dzisiaj pojechał po ten samochód, więc sama siedzę w domu. zabral ze sobą młodego i się nudzę okropnie. Tak leżę i czekam, a nuż się coś zacznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś spokojnie dzisiaj na forum:) A ja obalam mity - pierwszy mit: mycie okien przyspiesza poród:P Zaliczony salon, kuchnia i korytarz. Górę zostawiam na jutro, jak nie podziała, bo tych okien mam od zarypania i nie mam już siły:( Jeszcze wypiorę firanki, bo okropnie zakurzone. Ale czekam na męża, bo wieszam zawsze prosto z pralki, a nie chcę, żeby się wygniotły w pralce, zanim on wróci. A wieszac nie będę sama, bo tego to już się boję (jedna firanka ma 10 m!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja potwierdzam obalenie tego mitu!!!! Ja też dzisiaj po myciu okien i wieszaniu firan i dalej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dalej nic bo.nasze ciaze.sie nigdy nie.skoncza...tak niecierpliwa.to.nawet.po.transferze czekajac na test nie bylam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Asiulka mnie też wykańcza to czekanie, najgorzej że strasznie się ciężko czuje, ani chodzić ani leżeć ani siedzieć, tak kręgosłup boli. Dziś kobieta w sklepie się patrzyła na mnie jak na jakies zjawisko, jak dojrzała jak mam stopy napuchnięte. Ostatnio palce u nóg przypominały serdelki, dziś to już wyglądają jak kiełbasa żywiecka :/ Czytam że kobiety przed porodem dostaja energii, sprzątają itp. Więc ja chyba nigdy nie urodzę, bo mi się NIC NIE CHCE KOMPLETNIE. I ciśnienie ciągle podwyższone, na granicy górnej. Jutro będę leżeć cały dzień, bo na oddział nie wracam za nic. Najbardziej drażnią telefony "No hej, urodziłaś już??". Wrrr. Termin za tydzień więc dajcie żyć. Jak do weekendu nie urodzę to się zabieram za generalne porządki, będę wyganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka, pytanie kiedy urodzisz to mnie do furii już doprowadzają!!! ale jeszcze wszystko bym zniosła, w sensie te spuchniete nogi, ciężko łazić, siedzieć jeszcze gorzej...lezenie nawet oki dopóki nie zmieniam boku lub pozycji...ale te garby na brzuchu!!!!!martwie się jak ona jest wielka skoro ten brzuch tak wyglada...jak się położę to ją całą własciwie widzę co mnie już troszkę nawet martwi. jutro mam zestwa badań i jakąś konsultację lekarską czy ją dam rade urodzić sn, chyba juz wolałabym to cc wiedziałabym ze się w pon zakończy a tak to dziękuję jeszcze z tydzień łazić.. ja też nie mam energii by coś robić ale to przez to ze się boję że ją uszkodze skoro ona tak na wierzchu jest i powiem szczerze to mnie dobija strasznie!!!! ogolnie moje nerwy sięgają zenitu tym bardziej ze to pierwsze tak wyczekiwane i nawet zaden czop mi nie wypadł to gdzie tu mowa o porodzieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny współczuję z tym wyczekiwaniem... :( ale to już końcówka... dacie radę, trzymam za Was kciuki żeby to było już no i oczywiście żeby wszystko gładko poszło:) Basia mam nadzieje, że usg będzie dla Was łaskawe i okaże się, iż wszystko jest w porządku:) szwy... Basia nie pomogę, bo się na tym totalnie nie znam - czy rozpuszczalne czy nierozpuszczalne Tobie założyli to wiedzą oni i Ty... a w gojeniu, to ciężko pomóc - zawsze można zrobić wymaz z posiewem i antybiogramem i zobaczyć czym jest to nadkażone i jaki antybiotyk działa na te bakterie i zastosować antybiotykoterapię celowaną na konkretny drobnoustrój :( bałam się, bo dziś był dzień wyjęcia mojego szwu... oczywiście wyjęłam sama... po cc jest jeden szew, który się ciągnie przez całą ranę... miał mi mąż po pracy wyjąć, ale zrobiłam to sama ze strachu, żeby nie bolało... na szczęście strach ma wielkie oczy:) dieta: nie ukrywam, że mam cykora jak takie coś jem, ale jak pokazuje życie - nie jest to dieta tragiczna dla mojego małego, co nie znaczy, że każde dzieciątko będzie to tolerować... dobra zmykam, bo czas karmienia małego... zaczyna się niepokoić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, widzę, że tu już nastroje niecierpliwości strasznej! Ja jakoś jeszcze się trzymam, ale i mam dwa tygodnie do terminu. Wczoraj pobolewał mnie brzuch w miejscu blizny po cc, strasznie sie przestraszyłam, że może się rozchodzi i dziś byłam u lekarza. Ale uznał, że wszystko ok, nic się złego nie dzieje. Szyjka się twardo trzyma, wszystko pozamykane, także rodzić na razie nie będziemy. Lekarz zapytał mnie po raz pierwszy, czy jestem zdecydowana na poród sn. Zaskoczył mnie. 30juz30 gratulacje! Goja- ja też obalam ten mit, próbowałam z oknami w ciąży z Wojtkiem, a okien mam 27:) I nic to nie dało. Do tego podłoga pastowana na kolanach i nic! Sikorka- nie łam się, podobno u kobiet to idzie w dwie strony- albo nagły przypływ energii, albo wręcz przeciwnie, najchętniej leżenie i odpoczynek i zbieranie sił do porodu. Także Ty po prostu nabierasz energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak też obalam mit że mycie okien pomaga! :) Mi akurat pomógł (chyba) dłuuugi i dość intensywny spacer:) asiulka- jak masz skurcze to ruchów nie czuć za bardzo, przynajmniej ja tak miałam no i brzuch masz twardy jak kamień i mega boli podbrzusze, nie pomylisz tego z niczym.. Mi jak mówili że będę wiedziała że to już to- to nie wierzyłam:) ale naprawdę, będziesz wiedziała że to już to :) Boli bardzo, niektórych tylko podbrzusze (jak mnie przy pierwszym porodzie), a niektórych od pleców do podbrzusza (jak mnie przy drugim;) ) Dziś pogoda rewelacja na spacerki była- pół dnia siedzieliśmy na dworze, place zabaw, parki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez obalam ten mit ;-) jestem zdania,ze jak ma wyjsc to wyjdzie wtedy kiedy stwierdzi,ze chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wyczekiwanie i nerwy. u mnie sex, mycie okien, sok z ananasa nic nie pomogło;) basia-ja mam ten sam problem co Ty;( wczoraj dostałam gorączki i mam potworny ból krocza ( mimo że rodziłam w uk ;) tak dla złośliwych ) pojechałam na pogotowie i okazało sie że mam stan zapalnt rany i jakis zakrzep mi sie zrobił. pobrali wymazy, zbadali przez odbyt,lekarz oglądnął rane i dał mi antybiotyk na 7 dni a jak nie przejdzie to mam sie zgłosic na nacieńcie tego zgrubienia i odsączenie zakrzepu z ropy i krwi. mam zwrócić szczególną uwage jak zacznie rana śmierdzieć lub bedzie bardziej nabrzmiał i wystąpi wysoka gorączka to prost do szpitala. antybiotyk dostałam cos jak odpowienik polskiego augmentin i mocne tabletki przeciw bólowe. moge przy tych lekach spokojnie karmic bo nic nie przechodzi do mleka matki. po tabletkach przeciw bólowych troszke lepiej ale to około 2 godzin i bol wraca. nie moge siedzieć leżeć chodzić;( używam globulek dopochwowych podmywam sie tantum rose. wkaładke zmieniam co godz i za każdym razem osuszam krocze suszarką. prawie wogóle nie krwawie po porodzie wystąpiła u mnie straszna opuchlizna stóp. i moge doradzic liście kapusty, przynosza straszną ulge i opuchlizna troszke schodzi. do tego po porodzie nabawiał sie hemorojdów;( mam na zewnątrz odbytu takie dwie duże bulwy. mam uzywac maśći na to ale lekarz mówił ze to mało pomoże tylko trzeba czasu żeby samo sie wchłoneło. u mnie z ta dieta to tak że sama nie wiem co moge jeść żeby mały jeszcze bardziej nie cierpiał.jak narazie jest ok nie ma problemu z brzuszkiem. kupek robi około 5 dzienie a sika jak szalony;) kikut od pępka odpadnie w ciągu patu godz;) jest juz tylko na liteczce skóry.i mam pytanie do do was jak ten kikut odpoadł to jak dbałyście o pepek??? tylko myć i osuszać??? jak do tej pory miałm go nie dotykac i tak robiłam. adziś mija tydz;) mleko zaczełam sciągać i mrozić. może się przyda jak bede musiał gdzieś wyjść. mały dziś żołty jak marchewka;( jutro mam wizyte u lekarz. mam nadzieje że bedzie wszystko ok. u mnie mały tez ma coś z bioderkiem bo lekarzowi przy badaniu sie coś nie podobalo ale stwierdził że za wcześnie . kochane wszystkie dzieciaczki na zdjeciach tylko kochac i całować;* jak dojde troszke do siebie to wstawie nowe zdjecia, głowki jak to wyglądało po tej przystawce. zmykam małemu dac cycora i spać. mały budzi się co 3 godziny je 10 minut i potem problem z odbiciem;( nosze go ze 30 min i tylko troszke sie uleje i wsio. ja tez miałam taką sutuacje jak trallaa...mały mi sie zachłysną;( myślałam że umre za strachu. widze że wszystkie mamy podobne problemy z dzieciaczkami. asiulka-tak jak dziewczyny pisały wyżej że napewno rozpoznasz skurcze prawidłowe od przewidujących. ja bałam sie że nie bede wiedziec czy napewno nie pomyle tego. ale nie da rady tego pomylić;)" skurcze przewidujące bolą tylko troszke a porodowe...... lepiej nie mówić;) trzymam kciuki za szybkie i łatwe porody;* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ;* nie mialam czasu jakos wczesniej sie odezwac ale jestem na bierzaca....wspolczuje wam kochane z tymi bolami poporodowymi ale mnie tez to czeka za kilka dni termin za 9 dni a mnie nic nie bierze....tylko tyle ze zmeczona sie juz czuje od tego chodzenia....i wstawania w nocy do toalety moj rekord byl ost.nocki 9razy masakra doslownie. brzuch twrdnieje tylko gdy maly sie naprezy i to jest taki bol z prawej i lewej strony nad poziomem pepka moze dlatego ze synek ani razu mnie jeszcze nie kopnal w zebra ciagle na dole siedzi i po bokach sie rozpycha;) luknelam przed chwilka na maila dzieciaczki sa przecydowne do zacalowanie az nie moge sie doczekac kiedy bede juz po ciekawe jak synek bedzie wygladal....... Pozdawiam cieplutko i zycze milego dzionka mamuska tym rozpakowanym ze swoimi pociechami jak i rowniez tym oczekajacym jak ja jeszcze ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula, goraczka.swiadczy ze.zrobil Ci.sie.jakis maly krwiaczek.w.ranie...wszystko by minelo gdyby go.odessali od.razu ja.mialam.duzego.krwiaka.na.pod.skora.w.miejscu zszycia.na.brzuchu (operacja na jajniku), i.przez skok.cisnienia wywolany zdenerwowaniem.mi sie.zrobil...nie mozesz.sie.denerwowac bo wtey krew szybciej plynie.a.przeciete.naczynko sobie nieradzi wiec.odessanie.nie byloby takie.zle.tylko boli jak cholra u mnie nie bylo czasu na znieczulenie i ten bol byl niesamowoty ale mysle.ze porod.moze byc gorszy...pilnuj tego bardzo bo nie.wiem czy sie.rozejdzie lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! jeszcze mi sie nie udalo nadrobic zaleglosci na forum :( wpadam tylko na chwilke wyslalam zdjecia mojego szkraba niestety odkad jestesmy w domku probujemy sie uczyc spania bez cycolka ale jakos nam to kiepsko wychodzi :) malutki kochany baaaardzo malo placzeale niestety cycuch taaaki ze glowa boli najlepiej by spal tylko na raczkach iprzy piersi jakos z tym powoli do przodu ale niestety braki mi czasu na cokolwiek innego naszczecie starszy bardzo mnie askoczyl i nie jest zazdrosny tylko badzo kocha braciszka caluje go pomaga mi bardzoi jest wyrozumialy jak cos chce a ja akurat nie moge to czeka :) takze mysle ze jeszcze troszke sie musimy z gabrysiem dotrzec serce mi peka jak on sie denerwuje w lozeczku no ale niestety nie moge pozwolic na to ze ja nie mam czasu nawet obiadu ugotowac :( no nic obiecuje nadrobic zaleglosci :) milego dnia i kobietki z brzuszkami pamietajcie ze juz coraz blizej i jeszce chwilke i bedziecie tulic malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki Kurczę wstałam dziś z ciśnieniem 150/110 i po wzięciu tabletki spadło tylko na 130/85. Ale mam wrażenie że to od tej pogody, zmienna strasznie, bo wczoraj przed snem miałam z kolei za niskie, 80/50. Mam nadzieję że po porodzie to się unormuje bo przez to nic zrobić nie mogę, latam ciągle z ciśnieniomierzem. Kurczę poszłam we wtorek do kosmetyczki zrobić manicure, bo po porodzie nie będzie już szybko okazji, chciałam zadbać trochę o siebie jeszcze, to mój dziś przyniósł grzyby, oczywiście trzeba było je obrać no i paznokcie szlag trafił. Wrr... Żebyśmy jeszcze grzybów nie mieli, a zapas mamy na pół zamrażarki. No ale obiecałam sobie że nie będę się czepiać, więc nic nie mówię. Dziś w końcu zamawiamy komodę żeby porządek zrobić w pokoju. A w poniedziałek do urzędu pojedziemy załatwić uznanie dziecka. No chyba że w weekend urodzę, czego sobie życzę :) Idę trochę posprzątać póki jeszcze tak plecy nie bolą, bo po południu to już ani ręką ani nogą... Kasiula współczuję tych problemów z gojeniem, ja tak miałam po przepuklinie, non stop ból i ropa... W końcu wyjęli szwy i taki brzydki zrost był i tak zostało:/ Przesłałam na maila zdj mojego opadniętego brzucha i ktg ze szpitala :) Wykres czynności skurczowej po której myśleli że niedługo urodzę, a tu nic, cisza. Śmieją się że Mała tatę usłyszała i się zaparła ze nie wyjdzie :P Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie został tydzień i żadnych oznak porodowych. w weekend malowaliśmy mieszkanie, ja myłam ściany , okna , cały dom wysprzatałam no i jestem w dwu paku. Jeszcze wczoraj sasiadka mnie zaczepiła i mówi że wysoko mam brzuch i że to nie będzie tydzień tylko przynajmniej ze dwa.... ale dostałam nerwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na dzisiaj termin.... I nic!!! Wkręcam sobie ciągle jakies bóle, ale wiem że to nie to:( Złą jestem, bo boję się przenosić. We wtorek jak nie urodzę mam wizytę u gina i ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×